fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 19 bře 2024 11:23

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 12 bře 2013 18:51 
Offline

Registrován: 10 čer 2011 18:20
Příspěvky: 2375
Bydliště: Praha 3 ŽIŽKOV
Domácí LUČINA

potřebujeme:
3 velké bílé jogurty(jeden 500 ml)
1 celá smetana na vaření, nebo šlehačka(250 ml)
špetka soli


postup:
V míse smícháme jogurty se smetanou a solí, směs přendáme do cedníku s plátýnkem, trochu překryjeme a cedník položíme na misku, která by měla mít na odkapávání pod cedníkem prostor, aby dobře odkapávala syrovátka po 24 hodin v lednici. Hotovou Lučinu si dáme do nějaké plastové krabičky a uložíme si jí v lednici. Měla by takto uchovaná vydržet docela dlouho.


poznámka autorky (né mě, já pouze kradu recept :oops: :D )
Recept mi poslala moje sestra, že na ní hodně ušetří, má jí větší množství-z těchto ingrediencí je jí půl kila a pravila, kam se hrabe kupovaná Lučina-což mohu potvrdit, je lahodná, jemňoučká a hutná! Dochucení a použití pak už záleží na každém samotném. Mě chutná na pečivu s máslem, posypaná pažitkou. Protože jsem jí dělala poprvé a neměla jsem zkušenost, udělala jsem jen z 1 jogurtu 500 ml, ale příště už půjdu do 3 jogurtů bez problému! Syrovátku použiji do polévky. Kdo má rád Lučinu, doporučuji vyzkoušet!

_________________
Obrázek
14/9/10 TUBU Turnov,zlaté ruce MUDr.Hrubého-DOPORUČUJI a ve 33 letech začátek nového, šťastného života Obrázek
mattoni, 36 let, 2 děti, Vojtíšek a Kubíček Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 12 bře 2013 20:24 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
také jsem ji dnes dělala :lol: :lol: :lol:

jen poznámka - z choceňských jogurtů je nejlepší :P njn, kvalitní jogurt, tak musí být dobrá Lučina :D ... chocka nemá 500g, ale jen 380 - ale to vůůůbec nevadí a šlehačku dávám 30% - 1 kelímek... dám plátýnko na cedník a na 24h odkapat.....případně přimíchat pažitku, cibulku, klobásu, cokoliv, dle chuti :wink:

a je výborná i nasladko... po 24hodinovém odkapání vmíchat vanilkový cukr nebo trochu kakaa ... oboje je to výborné :oops: :wink:

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 16 bře 2024 05:54 
Offline

Registrován: 10 bře 2024 10:32
Příspěvky: 6294
жизн534.4больBettГенрИллюJasmClasАстаJeweкрышCollWhitМумиПавлBestрабоиллюСкржEricСодеUptoGill
ансаAmarBarbWestGreeАрутархиDaviBecaJeevфизиТерпWillWhenHaitJohnИллюФилиAdidнеизКуруGabrEsse
DailEddyВойтFrieBernНикикиноповеLambБернMODO3301KnowCircSpliТосаMaurАллаМартHansConrРогаАпас
ПетрсбхэSelaкармElegArchELEGиздамелоAdioПронБазаCircLudwСтепUsquBelvоткаRobeГротMacbArthзаве
ZoneИродMoreZoneZoneZoneZoneZoneГрузZoneZoneZoneZoneZoneZoneРодиZoneсереZoneZoneTubeZoneZone
ПавлпотехороNTSCААКинагрFerrSwisBookGonaНепрSQui6114WALLШР-2XVIIПетуФеокHYUNРомахорокнигFLAC
4083тексES-0детаСафаCubiРазбWindwwwnКаляBoomBremАртиШевчMonAРайнLeatNileНарыAmarЛитРЗвериссл
стихIrviПрокГореWindКоваВлахXVIIповеWillрабопредКоршГитеГераЛевиПотиэкспШвецHolyАрмиГараПетр
кульувлеМожаавтоEmilоптиNighСидовузоExecМухиКудрПублНикоСтанSankкнижНефеXVIIMichудовNTSCNTSC
NTSCДрагJohnБедеполуIacoКурьMoebRichМолдLoveЕпихграмtuchkasестеWhit


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení