fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 18 dub 2024 23:42

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 138 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15 dub 2010 18:20 
Offline

Registrován: 05 říj 2009 21:18
Příspěvky: 3531
Bydliště: Kósek vod Brna
Kuře na pivě nejen pro Pett, které lze udělat i dietně

Pro Pett všechno dávám od oka, takže: cca na 1 celé kuře dvě velké cibule, půl palice česneku, dvě-tři hrstě hub ( u nás čím víc tím líp ) vše smícháš a dáš na pekáč, na to položíš kuře, který si okořeníš jak si zvyklá a dáš kousek másla, vše podliješ desetistupňovým pivem a dáš píct..... pivo co ti zůstane vypiješ!
Příloha: vařené brambory nebo chleba a když to chci mít trošku slavnostnější, tak hranolky, pečené brambory na plátky nebo americké brambory
U nás by se po tom mohli všichni utlouct a ten sosíček z cibule česneku, hub a s lehounce nahořklou příchutí piva je naprosto geniální :oops: :P

_________________
Obrázek
40let*2děti*16a19 let*1manža*Tubu 14.6.2011-Turnov Obrázek Obrázek
Motto: Život je příliš krátký na to, abych přemýšlela nad tím, co jsem udělala špatně... Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15 dub 2010 21:01 
Offline

Registrován: 05 led 2010 23:23
Příspěvky: 77
Bobule - je tam dobrý, nevím jak to popsat, má to takovou vyladěnou chuť. Neboj se to zkusit, třeba jen malé množství. A je dobře, že jsi to kuře napsala sem, v kavárně by ho za chvilku nikdo nenašel.

_________________
Vanda


Obrázek

3. 2. 2010 plikace žaludku OB Klinika Praha


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15 dub 2010 21:24 
Offline

Registrován: 05 říj 2009 21:18
Příspěvky: 3531
Bydliště: Kósek vod Brna
Vando tak to asi příští týden prubnu .... jsem zvědavá na ohlas familiie, ale oni sní kdejakej můj novej experimet .... věří mi :roll: :lol: :lol: :lol:

_________________
Obrázek
40let*2děti*16a19 let*1manža*Tubu 14.6.2011-Turnov Obrázek Obrázek
Motto: Život je příliš krátký na to, abych přemýšlela nad tím, co jsem udělala špatně... Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Ahoj
PříspěvekNapsal: 22 dub 2010 13:30 
Offline

Registrován: 05 dub 2010 13:33
Příspěvky: 6
Bydliště: Zlín
Ahoj holky moc vám děkuji za odpovědi... Tak jsem dnes vařila kuřecí nudličky se sýrovou omáčkou, ve které byla i cibule(omáčka - cibule, sýr, nízkotučné mléko, bylinky). A už je to 3/4h a je mi skvěle :-D Tak snad budu patřit mezi šťastlivce, co nebudou mít problémy s jídlem. Jinak jako přílohu jsem měla bram. kaši, které mám ještě moc z kašičkovitého období. Celá porce měla cca 100g - víc ne a stejně zbylo, což je asi dobře, ne?
Pořád se bojím toho přechodu na normální stravu, abych ten nový pidi žaludek "nepřežrala". Asi mi nezbyde než porcičky vážit...
Jak jste to dělaly vy?

_________________
Obrázek
30 let
Sleeve, 24.3.2010 MUDr. Čierny


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: lehké receptíky
PříspěvekNapsal: 07 kvě 2010 18:31 
Offline

Registrován: 06 kvě 2010 17:54
Příspěvky: 722
Bydliště: Olomouc
Tak nějak mě baví kuchtit,možná že to znáte,ale třeba si někdo vybere:pokud se Vám budou páčit, tak budu posílat další recepty.

Lehké bramboráky:5větších brambor,,1vajíčko,majoránka,2ks česneku,lehce vegetka.Na plech dáme pečící papír,(musí být lehce potřen olejem),a zamíchané těsto pokládáme po dvou velkých lžících a tvoříme placičky asi 1Ocm,pečeme do ružova...no mňamka .velké množství takže pro více dnů,lze to samé udělat s cuketou,taky moooc mnam,jo a na začátku vymačkat vodu,po nastrouhání,.(lze dodat i mrkvičku a nadstavit)


Gulášová polévka:Mrkev,brambory,kuřecí vývar,(stačí uvařit 1stehýnko které použijeme na kuřecí hašéé).do vývaru dáme vařit nastrouhanou mrkev a brambory na pidi kostičky ty nejmenší co svedete,vegetka,kmin jen drcený,majoránka,česnek a vaříme do měka a mnamky těch brambor hodně na husto,at nás to zasití...



Kuřecí hašeé:jedno stehýnko vařené,1mrkev vařená,1vajíčko,1lžíce oleje,.vegetka....Stehýnko sloupnem s kůže,ale samo může být i prsíčko je to jedno,schládlé nastrouháme na hrubém struhadle i mrkvičku ,rozehřejeme pánev dáme masenko vajíčko na ozdobu pažitku a koření a vše zamícháme..dobrou chutku... :)

Jo a já tu našla tvarůžkovou pomazánku tak ta bude po víkendu už se těším děkuji majitelce...já mám bramborovou tak ta se musí dopapat :D

_________________
Obrázek
Začátek boje- 14.4.2010,31 let.Dvě děti 8,3.největší podpora forum bandingKlub=prostě super lidičky.díííky.doplněno 10,4


Naposledy upravil Iriska dne 01 čer 2010 10:55, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 kvě 2010 18:38 
Offline

Registrován: 05 říj 2009 21:18
Příspěvky: 3531
Bydliště: Kósek vod Brna
Iris no to si piš, že jsou to super receptíky ... jen tak dál hezky průběžně :!: :!: :wink:

_________________
Obrázek
40let*2děti*16a19 let*1manža*Tubu 14.6.2011-Turnov Obrázek Obrázek
Motto: Život je příliš krátký na to, abych přemýšlela nad tím, co jsem udělala špatně... Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 kvě 2010 15:19 
Offline

Registrován: 07 bře 2010 19:13
Příspěvky: 7
Ahojky tak těm co jsou na kašovité stravě se snad receptík bude hodit.

NUDLE S MASOVOU SMĚSÍ
Příloha:
Vlasové(polévkové nudle) uvaříme a nasekáme nožem najemno - aby jsme nemuseli mixovat,neboť to bych já tedy nepozřela - mám to schválené od paní doktorky
Omáčka(jako na špagety):
1cibuli orestujeme do sklovata, přidáme 1 kuřecí prso předem naložené do oleje a koření a dusíme až bude maso měkoučké. Přidáme 1/2 kostky zeleninového masoxu a cca1,5dl vody chvilku povaříme a přidámě 1dl kečupu. Necháme probublat a poté rozmixujeme a směsí přelijeme nudle.

Dobrou chuť :lol: :lol: :lol:

_________________
Obrázek


Band 6.5.2010 operace při 110kg


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01 čer 2010 22:01 
Offline

Registrován: 05 dub 2009 20:30
Příspěvky: 279
Sice to není nijak dietní, ale ať to nedávám do kavárny.

Takže teta tahiťanka:

Ingredience + pomůcky:

půlka chleba
hlávkový salát
delší pevná rovná čabajka
jeden pár párků
česnek
hřebíček
rozinky
paprika
korbáčiky nebo špagety
párátka nebo špejle (párátka jsou nejlepší kulatá a špičatá z obou stran)
režná nit
cibule
případně salátová okurka, ředkvičky či cokoli jiného barevného co dům dá a dá se jakkoli použít na dozdobení

půlku chleba si postavíte na pracovní podložku a nožem uděláte ze shora díru zhruba do středu chleba, tak aby bylo možné zasunout klobásu. Klobásu to chce opravdu dlouhou, co nejrovnější a pevnou. Pokud nemáte moc pevnou, lze ji vyztužit např. zasunutím čínské hůlky. Z klobásy ukrojte oba konce šikmo (poslouží jako poprsí pro tetu). Poté připevněte pomocí špejle otočenou cibuli. Jako vlasy napíchejte párátka a na ně rozinky, jako uši dva stroužky česneku, obličej vytvořte z hřebíčků. Potom připevněte párky jako ruce a poprsí. Bradavky dodělejte z rozinek (připevněte opět pomocí párátek). Na režnou nit navlékněte stroužky česneku a uvažte je jako náhrdelník. Sukni z listů salátu (opět si můžete pomoci režnou nití či párátky) a připevněte ozdoby na sukni (spletené špagety nebo korbíčiky, paprikové proužky, okurkové vrtulky nebo co vás napadne).
TaK ať se dílko vydaří. :wink:

Obrázek

_________________
ObrázekTurnov 15.5.2009, MUDr. Hrubý-skvělé ruce a profi přístup - všem doporučuji! Metřík dokončen 24.12.2009 :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02 čer 2010 07:29 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
Lolinko :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 čer 2010 14:35 
Offline

Registrován: 19 dub 2010 17:44
Příspěvky: 57
Bydliště: SR
:) "gulášek- dietní"
Včera som to skusila a bolo to super. Postup ako pri kotlíkovom guláši - aspoň na Slovensku to tak varíme: :lol:
Na dvoch lyžiciach oleja (slnečnicový) opražím 2 veľké nakrájané cibule
- pridám mäsko z 3 vykostených kuracích stehien, orestujeme,
- pridám 1 na drobno nakrájanú zelenú papriku, 2 nadrobno nakrájané zemiaky, orestujeme
- pridáme koreniny: červenú suchú papriku, soľ, gulášové korenie, čierne korenie, trošku kečupu, trošku sušenej majoránky, orestujeme
- pridáme 1 na jemno nastrúhaný zemiak (za účelom zahustenia - miesto múky), orestujeme
- zalejeme vodou a varíme cca 40 minút, do vody pridám 1 paradajku celú
Ak je mäsko mäkké aj zemiačiky, dochutíme rozpučeným cesnakom, majoránkou a vegetou, vyberiem paradajku- zhodím šlupku, nakrájam a vrátim do hrnca .
Môžme podávať, sebe som to ale ešte musela rozmixovať.
GULÁŠ je ale najlepší až na druhý deň, takže ho radšej varím až neskoro večer. :wink:
Dobrú chuť !!! :roll:

_________________
Obrázek

Cieľ splnený 1.12.2012
Nový cieľ = 70 kg !!!
19.5. 2010 Břeclav TUBULIZACE
41 rokov, 3 deti - 21,19,11 + úžasný manžel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 čer 2010 16:51 
Offline

Registrován: 03 kvě 2010 13:38
Příspěvky: 77
Bydliště: Česká Lípa
Už ho mám okopírovaný jako "Katarínka gulášek" :lol:

Teda loli, ale na tu Tvoji bruschetu bych se taky dala nalákat. :wink:

_________________
51 let - výchozí váha 122 kg, před operací jsem zhubla 8 kg. Tubulizace při váze 114 kg - Iscare 12.7. 2010 - primář MUDr. Svoboda.
Minimální váha 97 kg - po dvou letech.

58 let. Po sedmi letech jsem, přiznávám že vlastní vinou (psychické potíže) :-(, opět na začátku - váha 115 kg.
59 let - 1. 1. 2018 - váha 109 kg.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10 čer 2010 07:28 
Offline

Registrován: 19 dub 2010 17:44
Příspěvky: 57
Bydliště: SR
:) Dietni Gulášek dodatok

Zabudla som dopísať, že z tých kostí čo mi ostali som urobila vývar s vaječnými bielkami a cesnakom.
A z koží a všetkého mastného som uvarila našim psíkom tiež "dietnu" pochúťku. :?
:arrow: :arrow: :arrow:
(To len aby ste to tam náhodou nedali vyvariť.)

_________________
Obrázek

Cieľ splnený 1.12.2012
Nový cieľ = 70 kg !!!
19.5. 2010 Břeclav TUBULIZACE
41 rokov, 3 deti - 21,19,11 + úžasný manžel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10 čer 2010 13:29 
Offline

Registrován: 10 kvě 2010 23:10
Příspěvky: 14
Ten guláš vyzkouším hned jak budu moct. Zní velice lákavě a s trochou bramborové kaše hmmm to musí být lahoda. Já ho mám napsaný Dietní guláš podle Kataríny :)

_________________
Obrázek



28let, 24.5. Sleeve, Břeclav, MUDr.Michal Čierny


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10 čer 2010 13:49 
Offline

Registrován: 31 led 2009 09:53
Příspěvky: 167
loli, tak přesně na tohle já nemám trpělivost :lol:
a tady to máte počesky :wink:
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=83584

_________________
Obrázek
-6kg před
41let/175cm, start 27/05/09, sleeve, metřík zdolán 20/12/09 = 85kg, 50% úbytek původní Dejny 30/06/10


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10 čer 2010 14:26 
Offline

Registrován: 06 kvě 2010 17:54
Příspěvky: 722
Bydliště: Olomouc
To je nádhera ,to musím udělat dětem budou nadšené,už teď skoro olizují pc :lol: děkuji fakt nádhera :P :P :P

_________________
Obrázek
Začátek boje- 14.4.2010,31 let.Dvě děti 8,3.největší podpora forum bandingKlub=prostě super lidičky.díííky.doplněno 10,4


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 138 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení