fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 19:07

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 64 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: PSYCHOLOG
PříspěvekNapsal: 27 lis 2012 12:20 
Holky :P

nemůžu si pomoct , ale jako dneska si vzpomínám na to maso co jsem měla zastrčený v zástěrce ve školce a když pro mě máma přišla a sundavala mi tu zástěrku tak maso lítalo všude po celé šatně. Cirkus nevídanej , zakončenej máminou oblíbenou větou, " děti v Africe chcípaj hlady a ty se tu ofrňuješ nad jídlem" a tím mi v dětství založila na sádlo a ač sama byla celý život až nezdravě štíhlá, tak já si toto rčení nesla v hlavě opravdu až do té doby , než jsem se rozhodla pro operaci, takže prvopočátek mojí tloušťky byl v myšlení mojí matky :P , což jí v podstatě vyčítám dodnes i když už je 2 roky po smrti :oops: .

Nicméně co se týče psychologa, tak je to v podstatě o herecké roli , dle mojí zkušenosti, stačí vypadat v klídku, jakože jedinej problém můj je zhubnout proto aby mě nebolely nohy, klouby, záda a další...... jinak , jako že mi tloušťka vůbec nevadí. A v dalším kole předvést scénku o tom jak nutně potřebuji kvůli děckám být fyzicky aktivní, nebo kvůli kolegům v práci, kteří lezou po horách a ja jako buchta sedím doma ( nejlepší je zmínit mladou atraktivní novou sekretářku co váží 50 kg a má 3 prsa a dlouhý nohy a všichni jsou z ní paf), protože to neudýchám....ap. V žádném případě se nezmiňovat o tom, že se zhroutím, nebo zabiju a podobný voloviny v tu chvíli každej psycholog nastraží uši a začne jednat!!!!!

Je to jen můj názor :mrgreen:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: PSYCHOLOG
PříspěvekNapsal: 27 lis 2012 18:07 
Offline

Registrován: 27 zář 2012 17:05
Příspěvky: 757
Bydliště: Uherské Hradiště
Jituško, díky za názor souhlasím a ještě připojuju -psycholog má podle mě, určit jestli je člověk schopný spolupráce po opce, a ne jestli je více či méně citlivý a na co nebo měřit iQ...To mi připadá postavené na hlavu...I citlivý člověk, dokáže být psychicky silný.... a vydržet jak kůň.. Na předoperační vyšetření by měl mít každý psycholog stejný mustr, který by ještě k tomu navrhl operatér, protože ten nejlíp ví co musí mít člověk v sobě, aby byl schopen po opce spolupracovat...Momentálně je v tom strašný guláš a psycholog si dělá co chce, někdo je vstřícný jako člověk k člověku někdo není a na tom je to bohužel postavené..

Já ve školce měla dobrý apetit, až na sladké jídla, kt. jsem nesnášela až do dospělosti (za to ted ano :twisted: ) a na rýži s játry, ale já když jsem nechtěla jíst, tak moje mamka, která byla ve školce také učitelkou, říkala těm ostatním, nechte ju, jí to neublíží, být chvíli hlady! :lol:

_________________
Obrázek

Obrázek

39 let,2 sportovci 17 a 11 let
nej.v.113kg/164cm
TUBU ve Valmezu 14.3.2013, prim. A.Bařinka
14.4.-12kg
14.5.-18kg
16.6.-22kg
14.7.-26kg
14.8.-28kg
30.8. - 30kg uff...
ČLOVĚK NEMŮŽE SVÉMU ŽIVOTU PŘIDAT HODINY, ALE SVÝM HODINÁM ŽIVOT..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PSYCHOLOG
PříspěvekNapsal: 28 lis 2012 11:47 
Offline

Registrován: 07 zář 2012 15:11
Příspěvky: 29
Bydliště: Zlín
Ines
já jsem byla u super psychologa za 15min.jsem byla venku i s kladným doporučením.Je to mladý doktor,který neotravuje zbytečnými otazkami.

Mgr.Michal Pernička
577 220 634
Nevím přesnou adresu ale je to ve Zlíně nad kostelem(kdysi tam byla lekárna)

_________________
Obrázek
Obrázek
40let,169cm,2děti a 1 manžel

16.10.2012-tubulizace při váze 113kg


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PSYCHOLOG
PříspěvekNapsal: 28 lis 2012 11:50 
Offline

Registrován: 20 črc 2012 19:46
Příspěvky: 199
Bydliště: Otrokovice
Evčo Jo jo já vím že je dobrý, taky jsem Ti ho doporučila :lol: :lol:

_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wdAvyco/]
Obrázek

40 let
manžel, dva škodíci puberťáci
leden 2012 váha 127
leden- obezitolog Zlín
únor - konzultace v Břeclavi

operace při váze 120 kg dne 13.6 2012 TUBU
BMI NORMÁL jsem v cíli
12.11.13 žlučník mudr. Čierný
25.2 14 abdo + ruce prof. Brychta, 16. 4 new prsa prim. Výška


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PSYCHOLOG
PříspěvekNapsal: 28 lis 2012 11:53 
Offline

Registrován: 07 zář 2012 15:11
Příspěvky: 29
Bydliště: Zlín
Martinečko,

taky Ti budu vděčná až do konce života :D

_________________
Obrázek
Obrázek
40let,169cm,2děti a 1 manžel

16.10.2012-tubulizace při váze 113kg


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PSYCHOLOG
PříspěvekNapsal: 28 lis 2012 11:55 
Offline

Registrován: 20 črc 2012 19:46
Příspěvky: 199
Bydliště: Otrokovice
Evi díky, to si snad ani nezasloužím, když můžu tak pomůžu, včera mě psal špendlíček, že jsem taky jeho velkým vzorem no tak holky nevím nevím čím jsem si všechno zasloužila :lol: :lol:

_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wdAvyco/]
Obrázek

40 let
manžel, dva škodíci puberťáci
leden 2012 váha 127
leden- obezitolog Zlín
únor - konzultace v Břeclavi

operace při váze 120 kg dne 13.6 2012 TUBU
BMI NORMÁL jsem v cíli
12.11.13 žlučník mudr. Čierný
25.2 14 abdo + ruce prof. Brychta, 16. 4 new prsa prim. Výška


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PSYCHOLOG
PříspěvekNapsal: 28 lis 2012 13:45 
Offline

Registrován: 27 zář 2012 17:05
Příspěvky: 757
Bydliště: Uherské Hradiště
Evčo děkuji za kontakt a taky děkuji všem dobrým duším zde. :)

_________________
Obrázek

Obrázek

39 let,2 sportovci 17 a 11 let
nej.v.113kg/164cm
TUBU ve Valmezu 14.3.2013, prim. A.Bařinka
14.4.-12kg
14.5.-18kg
16.6.-22kg
14.7.-26kg
14.8.-28kg
30.8. - 30kg uff...
ČLOVĚK NEMŮŽE SVÉMU ŽIVOTU PŘIDAT HODINY, ALE SVÝM HODINÁM ŽIVOT..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PSYCHOLOG
PříspěvekNapsal: 28 lis 2012 20:54 
Offline

Registrován: 17 srp 2012 00:15
Příspěvky: 139
Takže tajemství úspěchu u psychologa je předstírat že mi váha vadí jen kvůli zdraví ale že jsem jinak spokojená ? Hmm...
Všechno je v pořádku, prostě jsem jen víc papala až jsem se vyrostla do původní podoby :D

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PSYCHOLOG
PříspěvekNapsal: 29 lis 2012 10:54 
:P Tynika

ač já sama nejsem psycholog a ani nemám s oborem nic společného, dovoluji si Ti poradit abys Ty u psychologa byla pouze sama sebou a nic nepředstírala, protože si myslím, že zrovna Ty potřebuješ hoooodně důkladné psychologické vyšetření, aby se konečně zjistila příčina nejen Tvé nadváhy , ale také důvod Tvé povýšenosti a nesnášenlivosti k ostatním lidem.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: PSYCHOLOG
PříspěvekNapsal: 30 lis 2012 01:42 
Offline

Registrován: 17 srp 2012 00:15
Příspěvky: 139
Tenhle komentář si vážně zasloužím :( Hlavně od člověka, který nezná ani mě, ani já jeho.
O co jste dospělejší či po psychické stránce stabilnější, když mi bez důvodu píšete komentář, jaký jste napsala ? :roll:
Asi dám svým kamarádům přečíst tvrzení psané na mou osobu - povýšennost, to je jistě pobaví..akorát mě to k smíchu už nepříjde... Já jsem se pokud vím omluvila a myslela jsem to vážně... Pokud máte se mnou problém, ačkoliv já Vám nic neudělala, napište mi ho, soukromě. Nechápu, proč mi píšete to, co píšete takhle na veřejnosti...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PSYCHOLOG
PříspěvekNapsal: 30 lis 2012 07:52 
Offline

Registrován: 09 pro 2010 08:51
Příspěvky: 5561
Bydliště: Brno
Tyniko
Jituška má naprostou pravdu. Tenhle komentář si vážně zasloužíš.
To, že ses omluvila, neznamená, že můžeš nadále urážet lidi, kteří jsou ve věku Tvých rodičů či prarodičů :roll:

_________________
56 let, plikace 23. 3. 2011 Dr. Čierny
26. 11. 2013 abdominoplastika, prof. Brychta
9. 12. 2014 redukce stehen, prof. Brychta
Každý je svého štěstí strůjcem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PSYCHOLOG
PříspěvekNapsal: 30 lis 2012 10:23 
Offline

Registrován: 31 črc 2006 21:09
Příspěvky: 1419
Bydliště: střední čechy
Obcházení a snaha psychologa "přečůrat" je ta nejhorší věc, která může před bariatrickou operací být. Správně píší ostatní, je třeba se tam otevřít a hledat příčinu. Známe tady případ, kdy nebylo určité osobě psychologem doporučeno, aby bariatrickou operaci podstoupila, obešla si to a ze známosti si doporučení sehnala a špatně to dopadlo. Anorexie je to nejmenší co se může z přejídání se vyvinout. Obojí jsou vlastně závislosti. A kdo se psychologa tolik bojí, má zřejmě co skrývat.

_________________
Obrázek

13. 11. 2006 - bandáž při 115 kg - pro obtíže odstraněna
5. 12. 2008 - tubulizace Turnov a je to úžasný
12. 10. 2010 - abdominoplastika s vymodelováním pupíka
15. 11. 2011 - redukce nohou


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PSYCHOLOG
PříspěvekNapsal: 30 lis 2012 13:09 
Offline

Registrován: 17 srp 2012 00:15
Příspěvky: 139
Martina - vydedukovala jsem si to z toho, co tu píšou ostatní. Že vlastně nebyli upřímní.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PSYCHOLOG
PříspěvekNapsal: 06 pro 2012 15:34 
Offline

Registrován: 21 dub 2010 20:01
Příspěvky: 461
Bydliště: Ostrava
já mám taky školkový zážitek - nikdy jsem nejdla a nejím játru a pajšl (plíčka) ve školce nás nutili, tak jsem to měla nacpané v puse od oběda a vyplivla až cestou domů na chodník :-)
jo a vždycky jsem se pozvracela ze šlehačky :-)

_________________
Obrázek

170 cm, 42 let, 1 dcera 17 let
Bandáž 6.5.2010 Ostrava - Vítkovice, Doc. Holéczy
Metřík dokončen 06/2011 (68 kg) a jedeme dál :-)
Žlučník 27.10.2011 taktéž Vítkovice, Doc. Holéczy
Ruce 20.11. 2012, Fakultní nem. Brno, prof. Brychta


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PSYCHOLOG
PříspěvekNapsal: 06 pro 2012 17:35 
Offline

Registrován: 25 črc 2011 07:24
Příspěvky: 120
Bydliště: Kladensko
Děvčata, já jsem u psychologa mluvila opravdu pravdu. Bylo to v době, kdy bych tak ráááda zalhala, ale přesto jsem nepodváděla. A můj problém dle mého s operací neměl nic společnýho. No neprošla jsem:(. Ale holt jsem si počkala o měsíc dýl. Na kontrolní návštěvě už bylo všechno jinak a já odcházela s doporučením. A to jsem byla u "obávaného" psychologa úvn p.Krále :))On ten psycholog "asi" má nějaký význam. Přetvářka nemá cenu. V mém případě že "Kdo si počká...." se vyplatilo a vůbec nelituju toho zdržení. A že jsem čekala skoro rok. Ta kila jsem taky nenabrala hned.

_________________
Obrázek
spousta dobytka a jeden nechápající manžel
tubu úvn Praha doc. Kasalický 15.5 2012
Kdo si počká, ten se dočká


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 64 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení