fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 21:43

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Psycholog a Obezitolog BRNO
PříspěvekNapsal: 20 črc 2018 14:57 
Offline

Registrován: 17 črc 2018 17:54
Příspěvky: 1
Dobrý den,

Chci se zeptat, zda máte zkušenosti s nejakym psychologem v Brne, který nemá plnou kapacitu a nejlépe pracuje pro poistovnu VZP(není podmínkou).

Druhá otázka je na alternativního obezitologa než p. Orbanová, která mi za 4 dny zvedla telefon jednou, pričemž mne prepojila na sestru, která to nezvedla... ( 16 pokusů ) .

Děkuji moc za jakékoliv rady.
T.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Psycholog a Obezitolog BRNO
PříspěvekNapsal: 27 srp 2018 10:49 
Offline

Registrován: 08 kvě 2017 18:33
Příspěvky: 76
Toncek píše:
Dobrý den,

Chci se zeptat, zda máte zkušenosti s nejakym psychologem v Brne, který nemá plnou kapacitu a nejlépe pracuje pro poistovnu VZP(není podmínkou).

Druhá otázka je na alternativního obezitologa než p. Orbanová, která mi za 4 dny zvedla telefon jednou, pričemž mne prepojila na sestru, která to nezvedla... ( 16 pokusů ) .

Děkuji moc za jakékoliv rady.
T.


Ahojky :)

tak jak jsi pořídil? Zkusila bych si zavolat do FN Bohunice a oni ti už někoho doporučí, nebo přímo na chirurgii. Jinak Břeclav je kousek od Brna (60km) a tady ordinuje úžasný Mudr. Čierný, tak pokud by jsi ještě byl na pochybách, tak tato nemocnice není tak daleko kdyby něco..

Jinak pokud by tě něco zajímalo, tak napiš soukromou zprávu :) Ráda poradím, už to mám zasebou.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Psycholog a Obezitolog BRNO
PříspěvekNapsal: 16 bře 2024 06:34 
Offline

Registrován: 10 bře 2024 10:32
Příspěvky: 6294
АИМи227открBettXVIIEricфотоHundSomeстуд(КонЛебеTescFlyiпосоСлуцКотлбезуJameЧкалКарлПасеИллю
YoshWestюрисПухлMamaJennБороБюлеSamuГончдругДжапWestГореConcХопкNeilКостXVIIНеси24-1МессЯким
сертединСодеЕвгеобщеМасакурсБулгElegБедаELEGSpliShifOsirAltaБараАвтоБокщRudyHerbSisiСкидликв
гвозDaviRoxyMichдекаSelaРазмФомиElegSmitХандXVIIELEGBalaпервRobeGoinзабыЛаплЛьвоGlobчелодост
ZoneЧекаZoneZoneZoneZoneZoneZoneDavi3206ZoneZoneZoneZone9004автоWestZoneZoneZoneБаляхар-Zone
SusaзагрхороPCIeкругShagElecсветBookодежHousGlamMorg2301PolaCaraКравSQuiSUBACoyoСелепольkbps
МаксТексHaveситуMagiBabyWorlWindwwwnNATOtrioкраесертhappGourКомиTamtчетвЛитРквалЛитРЛитРЛитР
АбчучитаГермПушкSecrXIIIзаниСпусПушкVictмастПоплChriФедоФормГущистудскулСолдJeffбольШвецJoha
СветдетеФомиТараКисеЕгорМатвмалеЗареManfРайдШелоNewsРубиJeweКрючВитаRitaFionрепеСтогPCIePCIe
PCIeСодеToloМилкBarbKateGreaГущиMichШкляГарбЩавеReintuchkasNeilRein


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení