fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 27 dub 2024 07:06

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1040 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 70  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 črc 2007 15:04 
Offline

Registrován: 18 kvě 2007 16:01
Příspěvky: 638
Bydliště: Praha 9
já bla 5.6. , skoro o měsíc dřív než ty, ted se jedu koupat do itálie, moře a bazény , tak snad už to nebude zlobit

_________________
Obrázek

104 kg v 04/07 -10 kg před operací, bandáž 5.6.07,


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 31 črc 2007 09:49 
Offline

Registrován: 05 dub 2007 15:16
Příspěvky: 667
Bydliště: Praha
tak hezkou dovču...

_________________
band 17.7.2007 s čerstvým doplněním 4 ml...už šla váha nahoru...tak snad bude lépe...... pořád se ale motám mezi 70 a 75 kg........koupe se to koupe až tak moc, ale pořád bojuji...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 srp 2007 13:12 
Offline

Registrován: 13 led 2007 00:01
Příspěvky: 176
Bydliště: České Budějovice
Tak včera jsem poprvé v životě stála na in-linech!!!!!!!!!!!!! Já to všem co to umí hrozně závidím, tak jsem to včera zkoušela. Je to samozřejmě hrozně těžký, ale rovnováhu udržím, jen se musím naučit ten správný styl. Zaplať pánbůh jsem nespadla (to by v Austrálii klokani dostali psotník), tak nemám žádné následky krom bolavých třísel. Tak jsem si dala závazek, že se to naučím, tak vám dám vědět, jestli se zadařílo nebo ne. Jen kdyby to nebylo tak strašné o hubu!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :roll: :roll: :roll: Tak mi držte palce, ať přežiju. :wink: :wink: :wink:

_________________
--31 let - bandáž 3.4. 2007 -- redukce - 7 kg před operací MILUJU SVOU BANDÁŽ
Doplnění 10. 7. 2008 - 2ml

Obrázek
[/url]


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 srp 2007 16:01 
Offline

Registrován: 15 čer 2007 08:54
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha 8 - ČIMICE a Litoměřice
Jo já zkouším taky brusle, ale narozdíl od tebe jsem si už pořádně nabila. :cry: Kolena jsem měla takhle dobitý naposledy jako malý dítě. :? Nejhorší na tom skoro bylo to, že zrovna když jsem líbala zem, tak bylo kolem dost lidí a to jste měli slyšet ten burácivý smích. :shock: :evil: Já jen zkoušela jestli mi drží koleno, které mám už třikrát operovaný a byla jsem ráda, že to skončilo, tak jak skončilo. :roll: No byla jsem asi třikrát a trochu mi to už jde, ale musí tam být málo lidí, z kterých jsem nervozní. :(

_________________
Obrázek


Minigastrický bypass 2.7.2007
SKYPE - veronika5382


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28 srp 2007 10:39 
Offline

Registrován: 19 lis 2006 17:34
Příspěvky: 37
Bydliště: olomouc
To bruslení vám holky závidím sice na ledě jezdím, ale na kolečkové brusle si připadám stará zatím jsem neviděla někoho v mém věku 44let jezdit, ale nezahálím manžel doma z jedné místnosti udělal tělocvičničku k rotopedu a žebřinám přidal takový ten stroj na posilování, tak to zkouším a bolí mě všechny svaly aji ty o kterých jsem nevěděla, že je mám.

_________________
Obrázek



Miluše 49let band 7/2006 128kg
7/2012 88kg


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28 srp 2007 18:26 
Offline

Registrován: 15 čer 2007 08:54
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha 8 - ČIMICE a Litoměřice
No Milus nikdy není pozdě začít a 44 let není tolik. :wink: Tam u nás jezdí asi tak 60 letý chlap a ten by nás tam všechny strčil do kapsy. :oops: Moje mamina se naučila lyžovat ve svých 5O letech, tak si myslím, že ty brusle nejsou zas tak těžký. :wink: :P ALE DOPORUČUJI CHRÁNIČE - KOLENA, LOKTY, DLANĚ - Z VLASTNÍ ZKUŠENOSTI. :roll: :?

_________________
Obrázek


Minigastrický bypass 2.7.2007
SKYPE - veronika5382


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28 srp 2007 18:36 
Offline

Registrován: 05 dub 2007 15:16
Příspěvky: 667
Bydliště: Praha
Holky, já jsem taky akční, ale mám naprasklý meniskus a bruslí se opravdu bojím...jednou jsem si nabila a stačí....

_________________
band 17.7.2007 s čerstvým doplněním 4 ml...už šla váha nahoru...tak snad bude lépe...... pořád se ale motám mezi 70 a 75 kg........koupe se to koupe až tak moc, ale pořád bojuji...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28 srp 2007 19:13 
Offline

Registrován: 15 čer 2007 08:54
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha 8 - ČIMICE a Litoměřice
Taky 10, tak to ti rozumím. Já jsem po třech operacích kolene a menisky místo toho aby mi je vyndali tak mi je přišili - měla jsem je totiž urvaný oba dva- Při poslední operaci mi celý koleno tak nějak zdrátovali a tak se taky bojím, ale přes důrazný zákazy doktorů přece jenom jdu na ty brusle a hlavně lyžuju - ale samozřejmě velmi opatrně. To víš, že když jsem spadla tak ve mě hrklo a první co jsem zkoušela bylo zda si můžu stoupnout.

_________________
Obrázek


Minigastrický bypass 2.7.2007
SKYPE - veronika5382


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 srp 2007 16:11 
Offline

Registrován: 18 čer 2007 21:24
Příspěvky: 21
Zelenoočko píše:
Před několika dny se tu v nějakém tématu ptala Sie, jak je to se střelbou po bandáži. Takže odpovídám..
Jelikož i já jsem tak trochu "akční" a vlastním několikero zbraní - a nastala doba střeleckých závodů, tak jsem se na to minulý týden v Iscare paní doktorky ptala. Bylo mi řečeno, že tak zhruba 3 měsíce po operaci už by to ublížit nemělo, že by už port měl být dostatečně zarostlý a usazený... Ale dříve s tím určitě nezačínat, OK?
Den po návštěvě u doktorky jsem to "prubla" a dala jsem si u nás na Vysoké věži cvičných 100 ran z brokovnice...no a kromě trochu od otřesů namoženého ramene mi bylo fajn. Zítra máme trénink a v sobotu závod, takže pak dám vědět, zda mě to bolí někde jinde než by mělo.. :lol: :lol:


Zelenoocko

Normalne jde z Tebe strach bojim bojim :roll: zena a zbrane me nejde nejak do sebe.Tim nemyslim nic spatneho jen si myslim ,ze z takove zenske musi jit respekt :D Taky bych strilel ale asi jen tak z praku :D Ale sport je to urcite zajimavej a asi i financne narocnej :?

_________________
BigBoy 33let.
1. Navsteva ISCARE 18.6.2007
Bandaz 1.8.2007
18kg pred bandazi

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 srp 2007 07:44 
Offline

Registrován: 16 led 2007 15:52
Příspěvky: 971
BigBoy .. i ty jeden.. :lol: :lol: :lol:
Máš pravdu - finančně je to dost náročný - a kdybys neměl spoustu styků a kontaktů na levnější náboje atd., tak se to ani dělat nedá.
Celé dětství jsem vyrůstala v rodině plné myslivců, kousek od lesa - vlastně odmala jsem byla pořád jen se psem v lese - takže mě přišlo zcela normální, že jsem po maturitě a řidičáku šla dělat myslivecké zkoušky a pak zbroják. Už mě to nepřijde... a jestli jde ze mě respekt? To nevím - to by museli posoudit ostatní. :lol: :lol:
Ale jak říkají všichni kolem - nějak jsem se našim nevyvedla. Protože nechci chodit střílet do lesa (v tomto jsem po tatínkovi).. To se mi příčí. Zakrmím, vyčistím les, stromky zasázím - ale zastřílet si nejdu na zvěř - ale na asfalt.holuby. Tam se vybiju dosti :lol: :lol:

_________________
Obrázek
plikace OB 21.04.2011


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 říj 2007 15:32 
Offline

Registrován: 09 říj 2007 09:28
Příspěvky: 121
Bydliště: Praha
Chtěla jsem se zeptat co tae-bo a step...samozřejmě později až bych shodila nějaké to kilo ? Není to nebezpečné když to jsou rychlé aktivity ?

_________________
32 let- tubulizace žaludku 8.1.08
Obrázek
Operace:MUDr. Hrubý-Turnov-DOPORUČUJU !!!!
Váha po roce mezi 70-74kg nyní jsem těhotná-6.měsíc-od začátku těhotenství +6,5kg!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 říj 2007 18:02 
Offline

Registrován: 16 led 2007 15:52
Příspěvky: 971
Kačko - co se sportu týká, obecně se doporučuje počkat se zátěží cca 6-8 týdnů. Plavat a na kole by jsi mohla začít i o něco dřív. Ale to je strašně individuální, každej to zvládáme jinak, takže je to spíše podle toho, jak se budeš cítit.
Step by vadit neměl, ale tae-bo bych nechala až tak po 3 měsících od vytažení stehů - ale na to se raději poptej lékaře, kterej Tě bude mít na starosti, ano?

Jinak je opravdu důležité nic neuspěchat, mohla by jsi si v lepším případě způsobit kýlu, srůsty, a nebo by se ti mohl posunout port.

_________________
Obrázek
plikace OB 21.04.2011


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10 říj 2007 06:32 
Offline

Registrován: 09 říj 2007 09:28
Příspěvky: 121
Bydliště: Praha
Děkuji za radu.. Zelenoočko :wink:

_________________
32 let- tubulizace žaludku 8.1.08
Obrázek
Operace:MUDr. Hrubý-Turnov-DOPORUČUJU !!!!
Váha po roce mezi 70-74kg nyní jsem těhotná-6.měsíc-od začátku těhotenství +6,5kg!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10 říj 2007 06:48 
Offline

Registrován: 05 říj 2007 06:59
Příspěvky: 219
Bydliště: Havířov
:lol:Ahojte lidičky. Zdravím vás a jsem ráda, že je tady tolik sportovců. Já jezdín 2-3 týdně Spining samozřejmě i kolo venku, ale mám moc malé děti. 10 a 5 let a venku se moc nezapotím. Je to spíš relax. Pak se snažím alespoň jednou týdně plavat. Obě moje dětičky už krásně plavou tak to jeO.K. semtam benbinton a brusle kolečkové i na led. Už se těším na led, protože ty in line jsou opravdu šílené. :shock: Nedávno jsem jela v parku v Havířově z kopce a nešlo mi je zabrzdit. Docela husté. Tak jsem na celé kolo křičela, že neumím brzdit a lidi odskakovali i se svými pejsky a dětičkama. No ustála jsem to , ale pak jsem sebou sekla na rovině a už se docela bojím. No je to vždycky trochu větší investice když si kupujeme sportovní náčiní 4x ale dá se to zvládnout. :roll: Tak zatím mnoho sportovních úspěchů Vaše Majda :lol: :lol:

_________________
Obrázek
36 let, 2 děti, 2 kocouři, chameleon, 2 anduláci a tata Majďák
19.11.2009 TUBU Ostrava Dr. Foltys,


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10 říj 2007 09:10 
Offline

Registrován: 09 říj 2007 09:28
Příspěvky: 121
Bydliště: Praha
No mě čeká stěhování z pronajatého mikrobytu do našeho domečku na jaře a do té doby už chtěla mít po bandáži a pořídit si orbitrac...myslím, že by to bylo na start dobrý...co si o tom myslíte ? :roll:

_________________
32 let- tubulizace žaludku 8.1.08
Obrázek
Operace:MUDr. Hrubý-Turnov-DOPORUČUJU !!!!
Váha po roce mezi 70-74kg nyní jsem těhotná-6.měsíc-od začátku těhotenství +6,5kg!!!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1040 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 70  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení