fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 04 čer 2024 03:13

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1275 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 85  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 18 kvě 2012 06:34 
Offline

Registrován: 14 črc 2011 19:57
Příspěvky: 955
Bydliště: blizko Prahy
petunko je mi luto,ze takto trpis,ale vedz,ze by si zbytocne nemala trapit samu seba ani male zbytocnymi pokusmi vyvolat predcasne porod :( ked si to vydrzala doteraz tak tych niekolko dni navyse este vydrz!!!! Viem ake je nosit tazke brucho ( aj ked som si obe tehotenstva vychutnala a bolo to pre mna naopak krasne obdobie - az na krce a nespavost a opuchy a cukrovku :P ale to vsetko clovek zabudne :roll: ) moje deti mali syn 4,2kg a dcera 4,85kg a to som sa starala a prebalovala este syna - mam iba 1,8 rocny rozdiel medzi nimi.... Jednoducho mysli na mimi,ze urcite chces aby bolo hlavne zdrave a tak ziadne horuce kupele a podobne somariny...Vydrz!!! Drzim Ti palce ;)

_________________
1 super manžel,2 deti -Riško (6) a Anna-Mária (4), 38 rokov a 7.2.2012 tubu Turnov, max. vaha 115 kg Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 18 kvě 2012 09:35 
Offline

Registrován: 14 srp 2006 19:32
Příspěvky: 811
Ono to moc dobře nejde, když není mimi připravené tak ani babské prostředky ani mérné doktorské prostředky nezaberou a vyvolávaný porod ... můj nejhnusnější zážitek. Mimi nebylo připravené, vysoko, nezralé cesty, ale prostě nevzali nechtěli brát v potaz, že je počaté později. Takže od začátku do konce deset hodin jen kapačky bez nich se porod zastavoval. A to jsem rodila i špatně postavené mimi zadečkem, což nebylo příjemné, ale šlo to rychle. Hlavně klídek a dejte si čas. Máš to za chvilku a v těch největších vedrech přes léto bříško už nebudeš tahat, to je taky výhoda.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 18 kvě 2012 10:12 
Offline

Registrován: 08 pro 2011 12:55
Příspěvky: 735
Ahoj maminy...
Ono těhotenství asi z nějakého důvodu trvá cca 40 týdnů, ne? Dítko potřebuje dozrát, porodní cesty se připravit. Nechápu Petunko, proč se snažíš porodit dítě dřív...jenom proto, že už to nemůžeš vydržet, jak ti není dobře? Vydržela jsi až doposud!...tak se holka zatni a drž se i dál! Jde o poslední měsíc...možná už jen pár dnů... Ono, kdyby se ti narodilo dítě s nějakým postižením, a nebo stačí jen s nevyvinutou imunitou...asi by sis brzo nadávala, proč jsi zasahovala a nenechala to na přírodě. Všecko, co se děje, se děje z nějakého důvodu...a neznamená, že když tomu nerozumím, nebo se mi to nelíbí,musí to být zákonitě špatně.
Přeju ti hodně sil a trpělivosti a věř, že mimísek se ti za to hýčkání, natřásání a bolest při porodu mnohonásobně odvděčí.

_________________
Obrázek

Obrázek

Motto: kdo nechce, hledá důvody... kdo chce, hledá způsoby...

termín tubu: 26.1.2012, MUDr. Šimoník-Mostiště při 125,6kg
18.9.2013, abdominoplastika + paže, MUDr. Jelínková-FN Bohunice Brno
4.12.2013, převisy stehen-ex, MUDr. Jelínková-FN Bohunice Brno
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 18 kvě 2012 10:20 
Offline

Registrován: 05 říj 2009 21:18
Příspěvky: 3531
Bydliště: Kósek vod Brna
jedůvko
kdyby si ji znala tak by tě nepřekvapilo, že tu tak naříká ...

petunko
máš to co si vždycky chtěla ... a pokud si dobře pamatuji tak to není tvoje první těhotenství, takže jsi moc dobře věděla do čeho jdeš ...
chtěla si bariatrickou operaci a psycholog ti ji zakázal ... přesto sis našla cestu jak toho docílit ...
chtěla si mít dítě a doktorům se to opět moc nepozdávalo ... přesto je máš ...
proto zatni zuby a vydrž ... nebude to procházka růžovým sadem ... dítě není hračka kterou lze odložit, když na ni nemám zrovna náladu takže si važ každého dne kdy ho ještě nosiš v sobě .... skutečné potíže, ale především radost ti nastane až se to narodí.

_________________
Obrázek
40let*2děti*16a19 let*1manža*Tubu 14.6.2011-Turnov Obrázek Obrázek
Motto: Život je příliš krátký na to, abych přemýšlela nad tím, co jsem udělala špatně... Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 18 kvě 2012 10:21 
Offline

Registrován: 05 říj 2009 21:18
Příspěvky: 3531
Bydliště: Kósek vod Brna
petunka píše:
Po dlouhe dobe se tu ukazuju a potrebuju nejakou radu.

Anicko Annax co rikas na piti maliniku a drcene lnene seminko? na usnadneni a snad i vyvolani porodu. Nebo snad mate nekdo jinou babskou radu?tak sem s ni.


Nechápu jak můžeš kvůli vlastnímu pohodlí takhle uvažovat!!!

_________________
Obrázek
40let*2děti*16a19 let*1manža*Tubu 14.6.2011-Turnov Obrázek Obrázek
Motto: Život je příliš krátký na to, abych přemýšlela nad tím, co jsem udělala špatně... Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 18 kvě 2012 10:28 
Offline

Registrován: 14 srp 2006 19:32
Příspěvky: 811
Myslím, že je jen ubolená, i když si přejem ledacos, ve skutečnosti to jsou slova a není to tak horké. Pro postěžování si mám velké pochopení :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 18 kvě 2012 12:20 
Offline

Registrován: 28 črc 2008 09:41
Příspěvky: 778
Bydliště: Ostrava
Ani já nechápu,jak někdo může chtít předčasně porodit!!Elinka je o pár týdnů taky dřív-nějak se ji chtělo dřív na svět a dneska vidím,že to nebylo zrovna ideální,má lehce zkrácené achilovky a musíme chodit na rehabiltace,což bude zážitek,vzhledem k tomu,že je hyperaktivní a nevydrží chvilku v klidu,i ze spaní sebou hází a cestuje po celé posteli..Nicméně,dr.mi řekl,že ty achilovky často trápí předčasně narozené dětičky..TAKŽE PEŤUNKO,VYDRŽ,VŠE MÁ SVŮJ ČAS!!

_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wr8fFV4/]
Obrázek

Tubu09/2008,po těhu spousty kil zpátky,takže díky zlatým ručkám docenta Holéczyho a diverzi 08/2012 jedu znova...

Od 25.11.2015 nové bříško :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 18 kvě 2012 12:25 
Offline

Registrován: 14 srp 2006 19:32
Příspěvky: 811
Tý jo ty děti nám nějak stárnou :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 18 kvě 2012 14:05 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
petunko :shock: :shock: :shock: také nechápu, jak můžeš tohle vůbec chtít !! Místo toho, aby jsi byla ráda, že nosíš mimíska pod srdíčkem a je mu tak dobře, se mu snažíš vědomě ublížit ?? :roll: :shock: :roll: nebo si snad myslíš, že my, co jsme již porodily jsme měly těhu vždy v pohodě, že jsme nezvracely, nepřibíraly na váze, nebolela nás záda, mohly jsme se v pohodě ohnout, nebyly jsme nateklé vodou atd atd :roll: tvé úvahy o předčasném a úmyslném vyvolání porodu asi nikdy nepochopím :roll:
Važ si toho, že je mimísek v pořádku (teda doufám) a nemysli na ptákoviny !! :wink:

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 18 kvě 2012 14:32 
Offline

Registrován: 10 čer 2011 18:20
Příspěvky: 2375
Bydliště: Praha 3 ŽIŽKOV
petunko
vím, že chodíš na jiné stránky o těhotenství, nebo si aspoň chodila, tak nechápu, proč se na takovou radu nezeptáš tam, a jdeš sem, kde není tolik těhotných...

ale protože já těhotná jsem tak mi nedá odpovědět a napíšu ti to i za cenu toho, že tě naštvu, protože to se povedlo i tobě u mě, takže se nediv...

znám tě z vyprávění holek i tady z příspěvků a k tobě nemám co dodat...

ale že se takto sobecky postavíš k nenarozenému dítěti, to se na mě nezlob, ale proč sis to dítě vůbec nechávala???? doktoři ti jej nedoporučovaly, stejně tak, jako bariatrickou operaci a stejně tak si neprošla více jak u jednoho psychologa,.. ale to je tvoje věc... do toho mi nic není a nechci o tom "zázraku" ani psát...
já ti píšu kvůli tvému postoji k miminku... tebe nebaví nosit 3 kg navíc... tak se podívej na svůj metřík, zvládla si nosit daleko víc než 3 kg... a najednou je ti 3kg miminko překážkou?
víš, kolik holek čeká na vysněné, vytoužené miminko? několik let... a co by za to daly aby nosily pod srdíčkem miminko stejně tak, jako ty... a 40 tt je od toho, aby se miminko vyvinulo, to by si měla vědět jako nastávájící matka?
až by si porodila předčasně, pokud by se ti to teda nějakýma drijákama povedlo, a nedej bože mimi bylo postižené, netrápily by tě výčitky, že si měla raději počkat a nespěchat???
každé z nás je zle, někomu míň, někomu víc a někomu jen na začátku... ty hold trpíš, to se nedá nic dělat, nejsi jediná trpící nastávající maminka, nebo že by jo???
tohle co si napsala, to se na mě fakt nezlob, odpověděla jsem ti ještě mírněji, než jsem chtěla a ty si to vůbec nemusíš brát, může ti to být lhostejné, ale mě lhostejný přístup k dítěti teda není...
oni ti doktoři a psychologové měly přece jen v něčem pravdu a tvůj přístup to nyní akorát dokazuje, že se nepletly...
jde ti vůbec o zdraví miminka nebo o tvé pohodlí? mě připadá, že o pohodlí, že dítě nijak moc neřešíš... to je ale špatný postoj, budeš se totiž muset po porodu o něj 24h starat a nemůžeš jej odložit když se ti nebude chtít o něj starat...
tohle by sis měla ujasnit... dítě není hračka, se kterou si hraješ jen když chceš ty...

_________________
Obrázek
14/9/10 TUBU Turnov,zlaté ruce MUDr.Hrubého-DOPORUČUJI a ve 33 letech začátek nového, šťastného života Obrázek
mattoni, 36 let, 2 děti, Vojtíšek a Kubíček Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 18 kvě 2012 14:33 
Offline

Registrován: 03 úno 2012 21:58
Příspěvky: 544
Bydliště: Střední Čechy
Petunko: Téda holka,jen to vydrž! Co Tě to napadá!! Mimi pod srdíčkem je to nejkrásnější co může žena v životě zažít!! Teda pro mě to takové bylo.....:-) . A první dcerku jsem přenášela 14 dní a byl nejdříve šílená zima a plno sněhu a pak v posledních 4 týdnech se teploty obrátili a já jsem nemohla vydržet dusno-hnusno ale takové věci mě nikdy nenapadli,užívala jsem si ten nádherný čas aaž do konce.Pak mi porod sice vyvolávali čípkem ale to už kvůly malé,že chtěla ven ale já se stále vůbec neotvírala...
A druhou dcerku jsem taky přenášela,(taky vyvolaná čípkem)je v srpnu a byli skoro 40 horka a taky by mě nenapadlo něčemu pomáhat sama,nechala jsem na dětech kdy chtějí na svět.(a to jsem přitom druhém měla už zánět slinivky a spooooustu zdrav.problémů (važili 4,2 a 3.96) a prostě v poho a nádherné!!Prosím tě dej na rady jiných maminek a nechvátej s porodem dřív než to bude potřeba.Už to vydržíš vždyt už jsi před cílovou rovinkou a je i dobré počasí není ani hic ani zima........
Uvědom si že můžeš ublížit sobě i miminku,jéé co já bych dala za to mít ještě jednou šanci mít své vlastní mimi,za všechno na světě,protože si takového stavu,porodu a i mých dětí strašně vážím,a vážím si i sebe za to že jsem mé dětičky odnosila-donosila!!!A můžu je vychovávat!!To je pro mě nejlepší dar na světě...a všem těhulkám co jsou tady mezi námi přeji jen ten nejkrásnější porod (na to horší se pak rychle zapomene) a zdravé -nádherné drobečky a Tobě to samozřejmě přeji též,ale přestan uvažovat o takových blbostech jako si tu psala!!!!!

_________________
Obrázek

36 let
opka plikace- OB 21.5.2012
Termín reopky: 27.5.2014 bypass SADI-P JBC p.prim. Vraný
před opkou 121 kg nyní 78 kg (02/2016)
Abdominoplastika 8.2.2016 JBC p.prim.Vraný

"život je nádherná kniha,ale nemá cenu pro toho kdo ji neumí číst"Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 18 kvě 2012 16:48 
Offline

Registrován: 10 pro 2006 18:50
Příspěvky: 2822
Bydliště: Olomouc
Petunko myslím, že tobě vůbec nejde o dítě, ale o to, zbavit se co nejdříve těch 3 kg :twisted: škoda, že příroda ti dovolila otěhotnět, protože ty si tenhle zázrak vůbec nezasloužíš :!: :!:

_________________
Obrázek
61 roků-bandáž 2007, 2008 reoperace-tubulizace-zhubnuto 20 kg opět přibírám,plánovaná reoperace Turnov 12.9.2012 nevyšla
hledám další možnosti !!!!!!!!!
10.10.2012 konzultace Ostrava Dr.Holeczy---váha 133 kg...... operace BPD byla 28.1.2013Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 18 kvě 2012 16:55 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
Alenko ač vím, že petunce doktoři těhotenství zakázali nebo alespon nedoporučovali (už nevím, jak to bylo) a věděli proč, nakonec jsem byla i ráda, že se jí splní sen o miminku, ale ted, po tom, co tu napsala zastávám názor s Tebou !!

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 18 kvě 2012 17:00 
Offline

Registrován: 10 čer 2011 18:20
Příspěvky: 2375
Bydliště: Praha 3 ŽIŽKOV
doktoři se nepletli v tom, že nedoporučují.... a petunka akorát dokazuje, že měli doktoři pravdu ale když má někdo svoji hlavu chytřejší jak lékaři... tady je pak výsledek :roll:

_________________
Obrázek
14/9/10 TUBU Turnov,zlaté ruce MUDr.Hrubého-DOPORUČUJI a ve 33 letech začátek nového, šťastného života Obrázek
mattoni, 36 let, 2 děti, Vojtíšek a Kubíček Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 18 kvě 2012 17:26 
Offline

Registrován: 14 srp 2006 19:32
Příspěvky: 811
Holky já nic nevím, akorát jsem zaznamenala, že byli mudři naštvaní, že otěhotněla moc brzy po opce. Fakt se bavíme o té samé holce? Že nebyla doporučená ani k opce? Že má už děti? Potom máte hafo informací, které tu nikde vůbec nejsou nebo že by to bylo smazané? Koukám jak blázen jak se do ní obouváte a nechápu.
Otěhotnění po takových opkách teda stejně nechápu, ale když to podle mudrů za rok dva jde nebo až se ustálí váha, ale stejně, jí se tam málo, že mi to i tak nepřijde bezpečné. Ale doktoři asi vědí co říkají.
Jo jasně, napsala to co napsala, ptala se jestli by to i porod nevyvolalo ... jelikož chodím na maminkovské stránky ještě, tak mě takové dotazy nepřijdou divné, čtu je a už to nijak nevnímám. Když už, v klídku si řeknu to svoje. Stejně přírodu nepřečůrá.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1275 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 85  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení