fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 19 bře 2024 09:36

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Těhotenství po operaci
PříspěvekNapsal: 12 bře 2012 10:39 
Offline

Registrován: 16 čer 2011 11:10
Příspěvky: 2818
Bydliště: Kósek od štatlu
Adriano, říkají, že nejlepší je to až po dohubnutí a ustálení váhy. Ale i případy, kdy to bylo neplánovaně ihned po operaci (příp. těsně před operací ;-)) byly v pohodě. Já to řeším taky, mně tlačí čas......

_________________
Obrázek
oblíbený manžel, 3 potomci
180 cm, max váha 135 kg
11.11.11 - OLGB, MUDr. Čierny, Břeclav, při 112 kg
Obrázek
27.3.2013 reoperace pro přehubnutí při 51 kg
Obrázek
CARPE DIEM!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Těhotenství po operaci
PříspěvekNapsal: 05 lis 2012 08:21 
Offline

Registrován: 20 kvě 2008 21:27
Příspěvky: 356
Bydliště: Brno
Omlouvam se, predchozi prispevek se divne zobrazil, tak jestli ho mohou administratorky vymazat?

Otehotnela jsem 2 roky po bandazi. Kdysi jsem si rikala, ze nechci otehotnet pri 100kg.. haha.. zhubla jsem ze 114kg jen na 97kg a tehotenstvi zacinala na 99kg.. Pribrala jsem na 117kg, ale za 3 mesice po porodu to bylo dole, tam ani problem nebyl.. ale spis v tom, ze se mi neco stalo s bandazi a nemohla jsem ani pit, coz je pri kojeni dost velky problem. Tak jsme leteli do spitalu na upusteni. Noo.. a mam zase 110 kg.. takze je to na pytel. Ale jinak jsem tehotenstvi zvladala dobre, chodila jsem na testy k obezitologovi, jestli mam vsechny vitaminy. Tak drzim palce, at se dockate krasneho miminka, je to opravdu radost.. :D

_________________
Obrázek
Obrázek

22.9.2008 bandáž žaludku BMI Chirurgie Brno Mudr. Cierny
26.4.2013 OMG bypass, Breclav Mudr. Cierny

http://petulka1650.rajce.idnes.cz/Osobni/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Těhotenství po operaci
PříspěvekNapsal: 20 led 2013 18:02 
Offline

Registrován: 11 led 2013 07:26
Příspěvky: 139
chtěla bych se zeptat ,mám v plánu podstoupit TUBU a tak rok po operaci bychom možná ještě rádi jedno dítko , problém s otěhotněním jsem s ohledem na váhu nikdy neměla ,ale otěhotnět s víc jak 140kg se mi vyloženě nechce a zase tak stará ještě nejsem ,takže rok sem nebo tam to nehraje roli . Zajímalo by mě jestli se změnou stavu jde i změna stravování , dokážu si představit ,že tělo jako takové dokáže obstojně žít z 80g co 3h ,ale nějak si neumím představit ,že i v době těhotenství :roll: :?: přidává se nějak na jídle ,třeba že se zkracují intervaly mezi jídli , nebo se zařazuje něco energeticky vydatnějšího ?A dostane žena v těhotenství vůbec nějaké doporučení jak se stravovat ,když je po beriatrické operaci ? Za všechny postřehy moc děkuju :wink:

_________________
32let/174cm, vdaná ,dvě děti a jeden velký pes

žaludek po resekci pro vředy 16.7.2013 , velikost cca 300ml

Obrázek

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Těhotenství po operaci
PříspěvekNapsal: 20 led 2013 18:35 
Offline

Registrován: 10 čer 2011 18:20
Příspěvky: 2375
Bydliště: Praha 3 ŽIŽKOV
napíšu za sebe
mě těhu nedovolilo držet intervaly mezi jídly, pokud jsem to zkusila, bylo mi zle... jedla jsem po pidi porcičkách, spíš 2 sousta něčeho, spíš jen na chuť ale měla jsem to tak, že jsem jedla i po půlhodině, nebo hodině, když jsem šla na kontroly atd tak po 1,5h, po 2h už jsem musela sníst aspoň 2 piškoty, jinak mi letěl cukr dolů...motala se mi hlava a bylo mi zle... a zapít vodou mi nepomohlo takže jídlo bylo mnohokrát denně... bohužel, ale musela jsem kvůli dítěti.... to bylo na prvním místě
otěhotněla jsem při 104kg a před porodem jsem měla 115kg
po porodu (asi měsíc možná méně) jsem měla problém do sebe něco dát, pičkot, sušenku, kolečko salámu, maso, polévku... na nic jsem neměla chuť, ale časem to odeznělo a já začala opět jíst a kalorické bomby Nutridrinky, které mi vystřelily váhu o 15kg !!! jsem začala jíst běžnou stravu ale nepravidelně, s pravidelností svádím boj stále a pitím taky ale už se snad blýská na lepší časy, jen to nechci zakřiknout :D
nevím, jak to měli ostatní holky, já to měla tak, je to jiný stav a jinak jsem i jedla, neměla jsem pocit roztažení žaludku, po porodu se musel i tak zcvrknout :D a teď jím jako před těhu :wink:

_________________
Obrázek
14/9/10 TUBU Turnov,zlaté ruce MUDr.Hrubého-DOPORUČUJI a ve 33 letech začátek nového, šťastného života Obrázek
mattoni, 36 let, 2 děti, Vojtíšek a Kubíček Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Těhotenství po operaci
PříspěvekNapsal: 20 led 2013 19:07 
Offline

Registrován: 11 led 2013 07:26
Příspěvky: 139
jestli chápu dobře ,tak jsi si to musela sama vyzkoušet co a jak , nikdo s jídlem neporadil , asi řekli jen maminko jezte pestře :roll:
Vracení se do starých kolejí asi musí být těžké , člověk x měsíců baštit musí častěji a pak ty intervaly natahovat asi není prča,ale určitě se zadaří :wink:

_________________
32let/174cm, vdaná ,dvě děti a jeden velký pes

žaludek po resekci pro vředy 16.7.2013 , velikost cca 300ml

Obrázek

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Těhotenství po operaci
PříspěvekNapsal: 20 led 2013 23:14 
Offline

Registrován: 20 kvě 2008 21:27
Příspěvky: 356
Bydliště: Brno
Ahoj Kytice, ja byla tehotna s bandazi, mam holcicku rok a ctvrt starou. A opravdu jsem jedla uplne stejne jako pred tehotenstvim. Tim myslim jak mnozstvi, tak slozeni. Jen jsem chodila pravidelne k obezitologovi, ktery mi delal porad testy z krve a moci (sber moci 24hod) a co chybelo, to jsem doplnovala vitaminkama. Takze bud v klidu, miminko to zvladne.. i zeny v Africe, co nemaji co jist, tak porodi.. dulezite je piti, piti, piti..

_________________
Obrázek
Obrázek

22.9.2008 bandáž žaludku BMI Chirurgie Brno Mudr. Cierny
26.4.2013 OMG bypass, Breclav Mudr. Cierny

http://petulka1650.rajce.idnes.cz/Osobni/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Těhotenství po operaci
PříspěvekNapsal: 20 led 2013 23:18 
Offline

Registrován: 20 kvě 2008 21:27
Příspěvky: 356
Bydliště: Brno
A i ja mam v planu druhe ditko, chtela jsem ho co nejdriv, ale nejak si nedovedu predstavit, ze bych byla tyden v nemocnici a tatinek by mel na krku dve ditka. :wink: .. takze po konzultaci s obezitologem jsme tehotenstvi naplanovali 2 roky po operaci.. jen mne stve, ze mi tou dobou bude uz 37.. :?

_________________
Obrázek
Obrázek

22.9.2008 bandáž žaludku BMI Chirurgie Brno Mudr. Cierny
26.4.2013 OMG bypass, Breclav Mudr. Cierny

http://petulka1650.rajce.idnes.cz/Osobni/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Těhotenství po operaci
PříspěvekNapsal: 16 bře 2024 07:28 
Offline

Registrován: 10 bře 2024 10:32
Příspěvky: 6294
ката57.1ТепеBettHoffDennCharCrazгосуAeroклейWillLewiBlinErneВерхчитаавтоавтоFranискуНМПаСенк
детеГаскБогдКеллPurcWinsФедоКанеEricГаспШайкКондсрокСодеУксуМироанглСодеDinoМедвМагаСараАрде
НатаРудеXVIIпоявпробАбдуменьXVIIElegCircArteКериАфонSelaLarsBizTфактХалиВолкРыжохозяофоручил
BarbEdgaдепуClicНатуRoxyNikiпринкараПеткПоснБелоеженZoneSimoИллюClauзаслГерцоборFourGoviRobe
ZoneТрубZoneReliZoneZoneСодеИпатспецZoneZoneZoneZoneZoneZoneШкапВербZoneZoneZoneавтоZoneZone
ЗингукрасереTRASклейfirsDietсветBookнитоBookBeflPolaZS-0OrlaИльиGroo9061STARзавоМоскстоуESIK
МакссолдQIDDNagiкамнBreaдизаwwwmAdobmailкрасBoscсклаThisRoyaСалмAbanВизаТеплГолоСероЛитРКова
XVIIГумиXVIIКалаФедораболитеРеспслужVictвериЧашиучилLetsМошкСлуцPCTaсудьлюдеFaceмассмузыкото
BriaПутыФормоpгапотеbonuМахоФормродиКрайСидуродиЗвягТикуколлсловШкляСодеFranЗавяЛысаTRASTRAS
TRASBurnХабиMorgвремАлекSlam33-4БогаРабоВольАрсевелиtuchkasФедоHalo


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení