fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 19 bře 2024 04:56

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1274 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 85  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: TAK A "MÁM PO PTÁKÁCH"
PříspěvekNapsal: 03 lis 2006 19:59 
Offline

Registrován: 19 říj 2006 16:14
Příspěvky: 34
Bydliště: Praha 9
- jak se hezky česky říká. Člověk se nemá na nic těšit. Děsně jsem se těšila, že do nového roku vstoupím už obandážovaná a možná i s nějakým tím kilem dole a houby houby, bébébé. Při předoperačním kolečku jsem zvládla psychologa i internu v pohodě a bez problémů a na gastro mi zjistili prokrvené ložisko v žaludku a ještě navrch v té horní části, která má zůstat superfunkční, takže žádná bandáž letos nebude. Namísto toho na dva měsíce léky, pak znovu gastro (teda jestli k němu najdu znova odvahu, můj dávící a kašlací systém pracuje bez chyby a na plný výkon, měli jsem toho až nad hlavu všichni, trvalo to pak také příšerně dlouho a jak já se styděla :oops: ) a "pak se uvidí". Tak jsem moc zvědavá, co se uvidí. Neměl někdo z vás také nějakou podobnou příhodu, která dobře dopadla, aby mě utěšil a dodal další naději?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 lis 2006 20:54 
Offline

Registrován: 04 srp 2006 20:12
Příspěvky: 70
Bydliště: Zlínsko
Ahoj Jano,
ber to z té lepší stránky. došli Ti přece na nějaký problém, ne ? A ten by se zvětšoval, kdyby jsi nešla na tohle vyšetření. Dají Tě do kupy a pak to pujde " ráz na ráz". Neboj :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 lis 2006 21:21 
Offline

Registrován: 06 srp 2006 12:45
Příspěvky: 115
Bydliště: Praha
Ahoj Jano,já jsem gastro měla v pořádku jen to vyšetření jsem ňák nezvládala...
Jak píšeš,že dávící a kašlací systém pracuje bez chyby a na plný výkon,tak to můj pracoval taky.Dokonce mi tam paní Dr.nemohla asi vše prozkoumat,jak by měla.Do zprávy mi napsala,že přes značnou dráždivost pacientky...
Uvidíš bude líp, vše bude OK.
L.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 lis 2006 07:14 
Offline

Registrován: 17 črc 2006 15:29
Příspěvky: 81
Bydliště: JIŽNÍ ČECHY
Jano jednou jsi se rozhodla pro bandáž a prostě ta cesta se ti trošku zkomplikovala ale vydrž na to aby jsi zhubla není nikdy pozdě a navíc budeš zdravá a to je přecer hlavní,přeju hodně odvahy k dalšímu gastru a brzké uzdravení.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 lis 2006 08:24 
Offline

Registrován: 14 srp 2006 19:32
Příspěvky: 811
Hm Jano to ses určitě vyhnula komplikacím a možná i ohrožení na životě. Buď ráda. A co mezitím trochu se hlídat, aby ti váha nestoupala a možná se začne trochu hýbat dolů. Ten odklad bys mohla dobře využít.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 lis 2006 10:02 
Offline

Registrován: 31 črc 2006 21:09
Příspěvky: 1419
Bydliště: střední čechy
Ahojky Jano, můžu se jen přidat k ostatním. Najdi si v tom to pozitivní. Objevili problém, který je v současné situaci léčitelný medikamenty a to je v pohodě. Teď tě zaléčí a potom můžeš klidne pokračovat v načaté cestě a už zdravá. Není to paráda? Hlavně z toho nebuď smutná nebo otrávená, chápu, že první reakce je hrozná, ale když se na to díváš s odstupem, tak to vypadá jinak, ne? A hlavně buď V KLIdu a palečky ti budeme držet stejně. Pa, pa a měj se :D :D :D :D :D :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 lis 2006 11:25 
Offline

Registrován: 04 říj 2006 20:14
Příspěvky: 76
Bydliště: Plzeň
Ahoj Jani, holky mají pravdu, takže já už ani nemám co dodat. A pro tebe se přece ta cesta neuzavřela nadobro. Jak říká martina, pokus se to za tu dobu "nastartovat". Pokud něco shodíš ještě před operací, prý i hubnutí pak jde mnohem líp. Asi jo, když snížíš příjem jednou a po bandáži podruhé, není to pro tělo takový šok, jako kdyby to bylo najednou a ono se pak tolik nebrání. Si myslim já, a něco na tom bude. Motivaci rozhodně máš a podporu všech tady na fóru taky. A kdyby se ti zdálo, že to nejde, tak jak bys chtěla, přijď si sem pro rady a povzbuzení. Tady se vždycky najde někdo, kdo tě dokáže pochopit. Vlastně všichni :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 lis 2006 15:59 
Offline

Registrován: 17 črc 2006 18:56
Příspěvky: 101
Ahoj Jani,mě se stalo něco podobného,zjistili mi špatnou funkčnost jícnu a vřídky na jícnu.Taky mě 2 měsíce léčili a vyléčili.Nejdřív jsem bulela,že mě kvůli tomu nevezmou na bandáž,pak že budu muset znova na gastro a vidíš,Zvládla jsem to,jícen vyléčili ,druhý gastro mi prošlo o 100% lépe,asi že už jsem věděla co mě čeká a jak spolupracovat.Ve finále jsem byla štastná,že jsem se rozhodla pro bandáž a tím pádem přišli na ten jícen.Jak mi paní doktorka zdělila ,za 10 let z toho mohla být rakovina,tím spíš ,že jsem o ničem nevěděla a nemohla se tudíž léčit ,neměla jsem žádné potíže .Dneska jsem zdravá a po bandáži 3 měsíce,všechno zlí je pro něco dobrý.Budˇráda,že se na tvůj problém přišlo včas a neboj jde jen o malinký zpoždění,dočkáš se ahoj adržím palec.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Děkuji za povzbuzení
PříspěvekNapsal: 05 lis 2006 15:52 
Offline

Registrován: 19 říj 2006 16:14
Příspěvky: 34
Bydliště: Praha 9
Ahoj ahoj,

děkuju vám všem moc za povzbuzení a podporu, jste strašně milí a bezvadní, fakt dík. Samozřejmě že máte pravdu!!!!!!! Svět se neboří a ani mi nikdo neřekl, že je pro mne bandáž navěky ztracená a když o tom přemýšlím, jsem samozřejmě ráda, že se na problém přišlo včas. Vlastně jsem v prvním momentě byla jen hodně zklamaná a litovala jsem se :oops: a to není nikdy dobré. Já se ve skutečnosti naštěstí vždycky vzpamatuju dost rychle a to, že se vám všem tady můžu svěřit, teda někomu, kdo to opravdu CHÁPE, je moc fajn. Tak teď budu užívat 2 měsíce poctivě vyšší dávky Helicidu a pak uvidím.
Ještě k tomu gastru: já jsem na něm nikdy dříve nebyla a po téhle zkušenosti jsem měla ohromnou hrůzu z toho, že na to budu must jít znova a měla jsem obavy, že když vím co mě čeká, budu "střečkovat" předem........no a teď mi někdo napsal v odpovědi, že právě když už vím co mě čeká, nebude to tak hrozné! A to je pravda, to je fakt, záleží jen na úhlu pohledu, z které strany se na to podívám. Takže taky díky moc a už se nebojím.
Ahoj!!!!!! Jana :P


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 lis 2006 16:29 
Offline

Registrován: 14 srp 2006 19:32
Příspěvky: 811
Taky "Mám po ptákách" s hubnutím, mám na těhotenském testíku // Ale tenhle hezký obrázek ještě nemusí nic znamenat (fotečka testíku se mi ztratila už tu není). Další budu vědět koncem tohoto nebo začátkem příštího roku. Pak se buď vrhnu do hubnutí nebo s tím budu muset pěkně dlouho počkat.


Naposledy upravil trixl dne 25 úno 2010 15:53, celkově upraveno 6

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 lis 2006 16:53 
Offline

Registrován: 06 srp 2006 12:45
Příspěvky: 115
Bydliště: Praha
:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: pro trixl
PříspěvekNapsal: 30 lis 2006 17:57 
Offline

Registrován: 31 črc 2006 21:09
Příspěvky: 1419
Bydliště: střední čechy
pokud si to miminko přeješ, tak se na nějaké hubnutí vykašli. Na to budeš mít čas potom. Přeji ti, aby ti to vyšlo tak, jak si přeješ a držím palce. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 lis 2006 18:24 
Offline

Registrován: 17 črc 2006 18:56
Příspěvky: 101
JÉ trixl,tak pojď vyměníme si to!!!!!Já bych klidně nějaký čas s hubnutím počkala a raději byla těhotná.Gratuluju :P nic hezčího tě potkat nemohlo,raduj se a těš se a pošli mi návod ,já asi něco dělám špatně nebo co. :lol: :lol: :lol: To je panečku ježíšek-super!!!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01 pro 2006 09:53 
Offline

Registrován: 23 zář 2006 11:57
Příspěvky: 160
Trixl ale to je krásná fotečka!Moc blahopřeju.
Chodímještě hodně na diskuzi rodina.cz a tam jak některá mamča přijde se stejnou fotečkou,tak moc jásáme a jsme hin.Přeci jenom jsme tam už některé holky od začátku těhu,přes bezmála on-line prorod na netu a děťulky naše měly v létě 2 roky.A jak teď přibyde zase další mimčo do party,je to paráda.
Přeju ti,ať se ti daří co nejlíp!!!!!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01 pro 2006 18:07 
Offline

Registrován: 10 lis 2006 11:37
Příspěvky: 6
Bydliště: Praha
Trixl, moc gratuluju a trochu závidím!

Ať jsi v pořádku a tyhle dvě čárky mají za pár měsíců dobrý konec, tedy vlastně začátek... 8)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1274 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 85  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení