fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 dub 2024 14:17

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1275 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 85  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 led 2007 19:35 
Offline

Registrován: 05 led 2007 19:34
Příspěvky: 4
Díky jsi hodná.Drž se :!: :!: :!: :!: :D :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 led 2007 19:48 
Offline

Registrován: 06 srp 2006 12:45
Příspěvky: 115
Bydliště: Praha
Trixl, my Tobě taky!
To jsem zvědavá, kdo tady bude mít první miminko po bandu... :wink:
L.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: megy
PříspěvekNapsal: 16 led 2007 20:26 
Offline

Registrován: 27 črc 2006 20:26
Příspěvky: 250
Bydliště: Benešov,35let,bezdětná
.. :wink: ahojenky megy.....jsme na stejné lodi ,jen já huš čekám o něco více na miminko.Už 15let se snažíme a Vše marné,ted co hubnu je možná naděje,že tělíčko se umoudří a snad se zotaví a začne fungovat tak jak má a povede se.Jistě aji námje to souzeno uvidíš a nezoufej...nevím kolik ti je sice let...ale aji já ve 32letech stále doufám.Pa a drž se Milča :P


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 led 2007 21:19 
Offline

Registrován: 01 říj 2006 07:59
Příspěvky: 144
Bydliště: Plzeň
No holky my bychom se -nebýt umělého oplodnění -miminka taky asi nedočkali,u manžela je vše ok,tzn.,že chyba je u mě,teoreticky mám vše ok a funkční,ale otěhotnět se neadčilo,lékaři to označili jako idiopatickou neplodnost,tedy-z neznámých důvodů,ale osobně mě dr. řekl,že ta nadváha je velmi pravděpodobná příčina.


No,otěhotněla jsem na 2.pokus se 125kg,rodit jsem šla se 130kg,po porodu jsem měla 120,později shodila na 115 ale už zase mám "svých" 125-127.

Až-tedy pokud zhubnu po bandáži,tak doufám,že třeba otěhotním přirozeně,ale do umělého už nejdeme.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 led 2007 22:06 
Offline

Registrován: 12 pro 2006 10:07
Příspěvky: 45
Určitě se vam to povede. Já jsem otěhotněla při 105běžnou cestou,ale stalo se to v okamžiku kdy jsem dala 10kg dolu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 18 led 2007 11:31 
Offline

Registrován: 10 lis 2006 11:37
Příspěvky: 6
Bydliště: Praha
Ahoj holky, pře asi čtvrt rokem jsem si tu vylila srdíčko, všechno, co mě trápí kolem mé váhy. Našla jsem si na netu hodně info, pak i vás. Pak jsem byla na konzultaci v Iscare (u dr. Fiedlera, neměla jsem z toho moc dobrý pocit), na odběrech. Včera jsem absolvovala kolečko - gastro a sono břicha, výsledek více než uspokojivý, jen játra ztučnělá, není divu při mé váze), pak psycholožku a internistku, dr. Owen. Právě tyhle dvě mi sedly úplně nejvíc, dokázaly mi poradit, bavit se se mnou jako s člověkem a moc mi pomohly. Potvrdily mi to, co jsem si myslela, že nejsem vhodný člověk pro bandáž, naopak bych si s ní mohla ublížit. Nepřecpávám se, výsledky odběrů jsem měla skvělé, nízký cholesterol, nízký cukr, všechno v normě.

Moje diagnóza se jmenuje mentální bulimie - záchvatovité přejídání. Takže prostě půl roku jím v pohodě, cvičím v pohodě. Pak jsem ve velké nepohodě a jídlo mám jako lék - antidepresivum. Takže zůstanu pacientkou dr. Owen, ta mi bude hlídat jídelníček, a ještě se zkusím léčit na psychiatrii.

Každý to holt má jinak a já doufám, že i když nebudu ta obandážovaná, tak sem mezi vás mohu přijít, je mi tu dobře, tohle fórum je prostě útulné.

Díky za to, že tu jste a všem nám přeju kila dolů, zdraví nahoru!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 led 2007 11:32 
Offline

Registrován: 10 lis 2006 11:37
Příspěvky: 6
Bydliště: Praha
Z nadpisu téma mi vypadlo slovo SNAD, mělo to znít : Bandáž mít nebudu, ale snad tu mohu být s vámi...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 led 2007 11:35 
Offline

Registrován: 14 srp 2006 19:32
Příspěvky: 811
Amálie, bandáž nemám a určitě mít nebudu a jsem tu taky :wink:

_________________
neziskovky http://www.zrnka.cz a http://www.aplavysocina.cz
Obrázek
BEZ OPKY, 5 dětí, 53 let, výška 170 cm, nejvyšší váha 2006 byla nad 131 kg, meziváha 2010 byla 103 kg, přešla jsem na ovo-lakto-veget


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 led 2007 14:19 
Offline

Registrován: 31 črc 2006 21:09
Příspěvky: 1419
Bydliště: střední čechy
Já osobně si myslím, že není důležité, jestli někdo z nás má nebo nemá bandáž, ale důvod pro který se tady scházíme a ten máme všechny společný a tím je obezita a co s ní. Radujeme se z každého úspěchu každého z nás a umíme utěšit, když to nejde tak jak bychom si představovali, a proto Amelie nevěš hlavu a choď mezi nás i nadále. Poděl se s námi se svými úspěchy jak v obezitě, tak i v léčení a uvidíš, že to bude hned o trošku lehčí. Měj se :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 led 2007 19:53 
Offline

Registrován: 05 led 2007 19:34
Příspěvky: 4
Ahojky tak děvčata to Vám závidím já šla ze svých 131 na 120 bez bandáže po bandáži ještě o 10kg dolu a pořád nic.Držím vám palce pa


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 31 led 2007 21:42 
Offline

Registrován: 14 lis 2006 19:24
Příspěvky: 6
Bydliště: Zlínsko
Milá Amelie,věřím,že tě to v prvním momentě sebralo a hodně mrzelo,ale nesmutni,to přece neníkonec světa.Naopak vem si z toho to pozitivní,vždyt ty jsi vlastně úplně v pohodě,ženská,která má pevnou vůli,,skvěle se s ní pokecá a vlastně zhubnout ani nemusí.To,že se přejídáš ve stresu je normální,aspoň si to myslím,já to dělám taky.Věřím,že jsi natolik silná,že to zvládneš a ve finále ti ještě budeme závidět.Těším se na tvoje příspěvky,jak válčíš a moc ti přeji,aby ti to vyšlo.DRŽ SE pa pa Evča :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
CHtěla bych se spojit s někým z okolí,s kým bych mohla chodi alespoň trošku sportovat a taky si o svých problémech promluvit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 úno 2007 17:08 
Offline

Registrován: 06 srp 2006 12:45
Příspěvky: 115
Bydliště: Praha
L píše:
Trixl, my Tobě taky!
To jsem zvědavá, kdo tady bude mít první miminko po bandu... :wink:
L.


Ahoj holky,přikládám citaci svého příspěvků a podle pana doktora to budu asi já... :D Doufám,že vše bude v pořádku.Jen to hubnutí bude muset počkat. :wink:
Dnes jsem byla na ultrazvuku a je tam malý človíček!

Ahoj,L.

_________________
24 let,bandáž-11/8/06
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 úno 2007 17:13 
Offline

Registrován: 27 črc 2006 20:26
Příspěvky: 250
Bydliště: Benešov,35let,bezdětná
:wink: Strašně moc gratuluji milá L....je to kouzelné ,když tu máme další těhulku .. tak at jste v pořádku a opatrujte se beruško.... Milča :wink: P.S. : má schozená kilča také huš nesou plody.....já která 10let nedostávala menzes,jen po lékách či injekcích..jsem to huš podruhé po sobě dostala přirozenou cestou :oops: .....tak třeba se nám taky mimí povede ,kdo ví,když tělíčko začíná reagovat...kéž by se zdařilo...konečn ěpo 15letech... :wink: :oops:

_________________
Obrázek
3/07 bandáž,16.2/10 tubu při 127kg,odhozeno 41kg,10/10 těhu při 89kg,36tt-89kg


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 úno 2007 17:24 
Offline

Registrován: 14 srp 2006 19:32
Příspěvky: 811
Ty brrrrrďo :lol: Skvělé tak mooooc ti držím palečky ať se mimísek drží a je zdravý jak řípa a maminka taky !!! Kdypak to bude?
Koukám taky magických dvacet kilo dole a super bonus :lol:
Jsem fakt ráda, že tu nebudu sama a doufám se nákaza teď trochu rozšíří :lol:

_________________
neziskovky http://www.zrnka.cz a http://www.aplavysocina.cz
Obrázek
BEZ OPKY, 5 dětí, 53 let, výška 170 cm, nejvyšší váha 2006 byla nad 131 kg, meziváha 2010 byla 103 kg, přešla jsem na ovo-lakto-veget


Naposledy upravil trixl dne 12 úno 2007 17:29, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 úno 2007 17:28 
Offline

Registrován: 06 srp 2006 12:45
Příspěvky: 115
Bydliště: Praha
No jo 20kg dole,ale už dva měsíce nic. A mé hubnutí bude pokračovat za rok.
No a prý 10.10.07.Ale nevím nevím,jak jsme to počítala já,tak 26.10.Pan Dr.to počítá podl.posl menstruace a já asi tak tuším kdy došlo k početí...+- .Uvidíme on to ještě upřesní... :wink: Nerozumím těm výpočtům... :oops:

Milco-berco a Trixl-děkuji!!!
L.

_________________
24 let,bandáž-11/8/06
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1275 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 85  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení