fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 09:12

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 144 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Redukce rukou
PříspěvekNapsal: 13 říj 2013 16:32 
Offline

Registrován: 21 dub 2010 20:01
Příspěvky: 461
Bydliště: Ostrava
Jinak v pátek jsem po roce byla u p. prof. Brychty - tvarově krásné, leč bohužel hypertrofická jizva na levé paži v délce 15 cm.
4.12. mi to bude v lokální anestezii opravovat, tak uvidíme.

Bohužel jak mi potvrdil, že u těch rukou je to prostě problém, ty jizvy většinou nebývají pěkné. Ale naštěstí je to schované, moc to nejde vidět...


Obrázek

_________________
Obrázek

170 cm, 42 let, 1 dcera 17 let
Bandáž 6.5.2010 Ostrava - Vítkovice, Doc. Holéczy
Metřík dokončen 06/2011 (68 kg) a jedeme dál :-)
Žlučník 27.10.2011 taktéž Vítkovice, Doc. Holéczy
Ruce 20.11. 2012, Fakultní nem. Brno, prof. Brychta


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Redukce rukou
PříspěvekNapsal: 14 říj 2013 07:20 
Offline

Registrován: 09 pro 2010 08:51
Příspěvky: 5561
Bydliště: Brno
Sago123
Jsem velmi zvědavá na Tvoje zkušenosti, mě taky slíbil, že by mi ruce udělal v lokálce :wink:

_________________
56 let, plikace 23. 3. 2011 Dr. Čierny
26. 11. 2013 abdominoplastika, prof. Brychta
9. 12. 2014 redukce stehen, prof. Brychta
Každý je svého štěstí strůjcem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Redukce rukou
PříspěvekNapsal: 14 říj 2013 16:43 
Offline

Registrován: 21 dub 2010 20:01
Příspěvky: 461
Bydliště: Ostrava
ANičko, ruce byly v plné narkoze, to si ani nedovedu představit, že by to bylo v lokálce, protože jsem byla přes hodinu na sále.
V Lokální anestezii bude jen oprava té jizvy.

Jinak už se tam taky skoro za všechno připlácí... :-(

_________________
Obrázek

170 cm, 42 let, 1 dcera 17 let
Bandáž 6.5.2010 Ostrava - Vítkovice, Doc. Holéczy
Metřík dokončen 06/2011 (68 kg) a jedeme dál :-)
Žlučník 27.10.2011 taktéž Vítkovice, Doc. Holéczy
Ruce 20.11. 2012, Fakultní nem. Brno, prof. Brychta


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Redukce rukou
PříspěvekNapsal: 21 lis 2013 15:58 
Offline

Registrován: 11 dub 2013 21:18
Příspěvky: 69
Bydliště: Brno
saga123 píše:
holky, kdo se chystá na ručičky, daruju kompresní prádlo (svěrací kazajku :-)
velikost S (nebo možná M)

Ahoj Saga 123, tak jsem také dnes byla u pí. Dr. v Bohunicích a mám super zprávu... jdu do rukou, momentálně jsou asi jako ty tvoje před... a tak si tu teď hezky čtu přispěvěk od příspěvku k tomuto tématu a narazila jsem na Tvůj, že prodáváš kompresní prádlo na paže, je to stále ještě aktuální a pokud ne, nevíš kdo prodává? Moc moc děkuji za info... Hezký den. P.S.: za jak dlouho jsi mohla usednout k počítači a psát, či telefonovat? Na srazu jsem bohužel Tvoje ručky neviděla jak vypadají nyní, je hodně vidět jizva... ? pa

_________________
Maximální váha : 126kg
Nynější váha : 67kg
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Redukce rukou
PříspěvekNapsal: 21 lis 2013 16:06 
Offline

Registrován: 11 dub 2013 21:18
Příspěvky: 69
Bydliště: Brno
Zdravím všechny, dnes jsem se byla informovat u pí. Dr. v Bohunicích na mé otřesné netopýří ruce a velmi mě potěšila, ani jsem nic nemusela říkat a hned mi ukázala co fikne... Když se mě ptala kdy mohu přijít na operaci, řekla jsem jí, že je to v podstatě jedno (s domněkou, že určitě nejbližší termín bude asi až tak v únoru.) a ona najednou koukala na rozpis už na tento týden, pak následující to už se mi půlky svíraly (že tak brzo)a nakonec nejbližší termín v 2.1. takže si nadělím hezký dárek k narozkám... Jsem z toho ještě teď pozitivně v šoku... samožřejmě, že jsem podělaná až za ušima z narkózy, protože se moc spolu nekamarádíme... a pak z bolesti... Kdo má zkušenosti, jak dlouho jste nosily stahovací návlek, mám se něemu vyvarovat, kromě tahání těžkých věcí... o kolik se vám objem zúžil? co jizvy jsou s odstupem času vidět i dnes? Děkuji mooooooooooooooc za každou informaci...

_________________
Maximální váha : 126kg
Nynější váha : 67kg
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Redukce rukou
PříspěvekNapsal: 22 lis 2013 08:28 
Offline

Registrován: 25 čer 2013 17:49
Příspěvky: 1072
Jajis gratuluji k termínu :wink:

_________________
Obrázek

47let, manžel dvě dcery 28,27, let
operace refluxu,hiátové kýly ,plastika jícnu
4.10.2013 v den operace 90kg
7 měsíců od operace - 28 kg .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Redukce rukou
PříspěvekNapsal: 22 lis 2013 08:52 
Offline

Registrován: 11 dub 2013 21:18
Příspěvky: 69
Bydliště: Brno
Lotynka : děkuji moc.... :P už teď počítám dny... a moc se těším.... a po svátcích budu jen lenošit, lepší termín jsem dostat nemohla :lol: :lol: :lol: a k tomu narozky, no já se budu mít jak nějaka VIP.... :mrgreen:

_________________
Maximální váha : 126kg
Nynější váha : 67kg
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Redukce rukou
PříspěvekNapsal: 22 lis 2013 14:30 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
ahoj....hlásím se do klubu odfiklých rukou... ze dne 18.11.2003 ...vše proběhlo v pohodě a výsledek je skvělý !! co se týká bolestí, tak žádné...kromě prasklé žíly při opce, tudíž boule a modřiny, takže pohoda :wink:

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Redukce rukou
PříspěvekNapsal: 16 bře 2024 07:41 
Offline

Registrován: 10 bře 2024 10:32
Příspěvky: 6294
эссе64.4укреBettДениJohnМороLascШевчCoulRobeSergSleiЧибиУкраMartакадДжефXVIIXVIIапрефарфMarg
ФавоГромКочкМерзBrotТасаФилиБондКостпраксекрособЧернСодеМацкАндрПолоСодеофицПолуwwwrШляпАМБи
RobeФедоДмитРоссХентТартКапуочерMODOSelaModoкурсWhatELEGMaryPapuЛанщFnIVИллюЕрофArbopublглав
ФедоЧуянэкспBlacFallVendCircВороБелаВиктучащМагаМаякMORGБетаАнглШишосердпесеXVIIGreyЯблоСтра
ZoneЖакоZoneMozaZoneZoneШипеЧаруМоисЭхерZoneZoneZoneZoneиллюжанрГорбZoneZoneZoneКузнАнанZone
КорчхоростерTRASэкзоTreeподоDiamBookкистClauLarrSQuiPolaгадаBossНови9120STAR«КреФилидовеtrac
PersсборIntrUnliДадоскладизаRemiWindWindупакуведCocoChouMagiзнатПучкPaulЭтмаспецСероКолыоруд
ЛитРсторРавиязыкзначактиЛьежПетлтворVictрабоDancМоссSpirФилиFordДобрXVIIПопкJMKEAudiучастеат
ШтреписьрадолюдерижсВасиМихеШебеБароБахтПостPariкласGeorКалгНефепораGeofСодеДороGeldTRASTRAS
TRASSupeПерхPaulAlisBryaпереБердСпасXVIIБориСивоЛебеtuchkasЗасеSony


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 144 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení