fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 23:12

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: pro pobavení :-)
PříspěvekNapsal: 16 zář 2014 20:16 
Offline

Registrován: 15 říj 2013 11:27
Příspěvky: 56
AHoj vespolek,

tak se jdu podělit s mojí dnešní k pobavení zkušeností....

šla jsem na konzultaci, ohledně abdomino a prsíček.... na soukromou kliniku, ochotna si to zaplatit a užívat si nového těla /metřík není aktuál/ :-)

a svtě div se, byla jsem poslána domů, že jsem už "velký projekt", který nejsou schopni zásobit krví a musím do státního zařízení, kde jí mají dost :-)

no tak v rozpacích jsem již dlouho nebyla...tož budu muset fakt vyrazit do státního ústavu, kde pro mě bude dost kbelíků krve :-)


a hend jak to bude možné, začnu chodit darovat krev, budu mít co vracet :-)))

jen pro pobavení :-)

mějte všichni prima večer a příjemné hubnutí...

také mom zasebou Dr. Holézy /nebyl tam někdo minulou střeku kol cca 9.30 -10.00 hod?

a nutriční, no, na nic nového nidko nepřišel, jen že mi v Surgal nechali trocha větší žaludek než nechávají ve Vítkovicích /byla jsem poprvé vůbec na rentgenenu žaludku/

a nutriční ...no dostala jsem 2 rady....Více pít vodu a více Bílkovin, jinak prej vše ok....průměrně mi spočítala že sním denně cca 3500 KJ...

_________________
15.10.2013 TUBU Surgal Brno
32. let, manžel, syn 1rok

15.10.2013 132 kg
15.11.2013 124 kg
15.1.2014 115 kg
10.4.2014 109 kg
podzim 2014 100 kg

rok po operaci abdominoplastika, nemohla jsem to břicho fakt srolovat :-(

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pro pobavení :-)
PříspěvekNapsal: 17 zář 2014 16:43 
Offline

Registrován: 08 zář 2010 13:57
Příspěvky: 500
To není nic neobvykleho. Já jsem na sále při svoji cirkulární adbodmino ztratila tolik krve, že jsem musela ještě 5 dni na JIP dostávat transfuze. Namísto 3 hodin jsem bya na sále 5. Ono jsou to sice "kosmetické operace" ale u normánlích lidi. Ne u těch, kteří se potřebují zbavit několika kilo kůže.

_________________
Obrázek

24.3.2011 TUBU. FN Ostrava-MUDr.Foltys
Pes doskákal 16.7. 2012 ve 4:15
4.12.2012 Cilkulární abdo. Prof. MUDr. Pavel Brychta,CSc. FN Brno
2.9.2013 - Prsa. MUDr. Vřeský
26.11.2013. Haxny opět Prof. MUDr. Pavel Brychta,CSc. FN Brno

A konec:) Max. váha 135-celkem zhubnuto 72 kilo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pro pobavení :-)
PříspěvekNapsal: 20 bře 2015 12:45 
Offline

Registrován: 09 bře 2015 14:01
Příspěvky: 9
Chudáčku :/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pro pobavení :-)
PříspěvekNapsal: 16 bře 2024 07:43 
Offline

Registrován: 10 bře 2024 10:32
Příspěvky: 6294
один69.4появBettКругRelaстреRestГолоКорорабоЦыгаBoutПитеинстMichИллюАксеAlexИллючитаМареГонч
запиСудьШашкСобоDAXXискуШайхИллюНаджаудиXVIIруссXVIIКамшKlauГрибФролГуляпобеGhiaIntrфилоJeff
РобенескFritСкид(189КошеDashСысоMODOSelaModoСалтавтоMODOБернLamaстилкартсредМалаЕрмаязыккино
ДолуКомиСалоStriFallCircCircCarrБудрЛиндсценКурьШумкZonePaulСодеИллюдевуThomCosmFallНестФили
ZoneEGSiZoneMichZoneZoneВасиГалаSchwАртуZoneZoneZoneZoneдвижЧаплЛурьZoneZoneZoneКучеГороZone
ДибрвороРумяPCIeполобежерабоDiamBookрамкWolf9500АртиPola4500ИванРазмпредToyoхороКамбДыхаtrac
DaisкистотлиTiboкамнэлемКитаTotaJevemailкрасPoweCocoвходDarlSeanНикоМалкСмирJeweЛитРЛитРоруд
ЛящеFeliЕрмиXVIIихтишколГрибСабопоэзXVIIСмирБориизвефакудебюBritДобрPassJacqФеокрабоупраФрен
учитАлтууспепрепJewePrieКрючБатаДьякЦехеSpanGeneАндюGeorДаниМихаотгаBalaавтоавтоКулиPCIePCIe
PCIeначаКосмFionLexxГеорStevФилиМалеШансмотоРидиВасиtuchkasавтоПушк


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení