fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 14 kvě 2024 10:33

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Stazík 4.2.2012 Teplice
PříspěvekNapsal: 27 led 2012 22:21 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
Romčo až mě tu naštvou, tak aspon vím, kam se mám nastěhovat :lol: :lol: :lol:

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stazík 4.2.2012 Teplice
PříspěvekNapsal: 30 led 2012 00:14 
Offline

Registrován: 29 črc 2010 18:03
Příspěvky: 174
Bydliště: Teplice
TEDA holky,musím to napsat ještě vám,jakej já jsem chudák,protože tady si to můj hodný švagříček nepřečte....hodnej nemyslím ironicky,je to fakt zlatý člověk - jenom trochu Pat a trochu Mat....

Tak protože mám tu okousanou postel chtěla jsem zamezit vstupům pejsků do ložnice ( nemusej se tam válet celý den ) JENOMŽE nešly zavírat dveře - zlomila se již kdysi dávno taková divná pacička v zámku.Švára přišel na opravu...
Tak teď už nemám jen okousanou postel,ale po celé lořnici střepy od rozmlácené kliky,omlácenou celkem nedávno vymalovanou zeď a místo kliky a zámku ve dveřích velkou díru.....


JÁ SE SNAD VDÁM.......JÁ JSEM TAKOVEJ CHUDÁK .....

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stazík 4.2.2012 Teplice
PříspěvekNapsal: 30 led 2012 11:07 
Offline

Registrován: 13 srp 2011 19:13
Příspěvky: 90
Bydliště: Most
Chudáčku Smolinko - ty máš teda "smolíka" .-)

Budiž ti útěchou, že švagřík to myslel dobře :-)
Taky mám pár takových příhod se zlatými kamarády :-)
Já jsem před vánoci zas řešila zákaz vstupu do obýváku naší kočce - ale tatínek to zvládl na jedničku :-) Zrovna před chvilkou jsem
si zavřela obývák - ZEVNITŘ :roll: Mám kočku věčně na svejch balkonkach a nemůžu si v klidu ani vychutnat svých "desetdeka" živobytí :-)

Mno . . . ale kvůli tomuhle se nevdávej :lol: :lol: :lol:

_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wS3HT3p/]
Obrázek

Bandáž - primář Svoboda 9. 8. 2011
doplnění - 8. 11. 2011 - 2ml, 9.12. 2011 další 1ml, a pak ještě dvě doplnění - datumy už nevím. Bandáž je plná a já můžu jíst co chci :-(
reoperace - 13. 10. 2014 - TUBU


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stazík 4.2.2012 Teplice
PříspěvekNapsal: 01 úno 2012 21:36 
Offline

Registrován: 29 črc 2010 18:03
Příspěvky: 174
Bydliště: Teplice
Joli prostě zvířátka - to je samá radost,vid ??? Škoda,že marodíš a nemůžeš na sraz,ale na tom dalším už se sna d zase uvidíme.

A víme jak je to s Martičkou ???Potvrdila účast ???

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stazík 4.2.2012 Teplice
PříspěvekNapsal: 04 úno 2012 09:36 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
tak píšu i sem, že srazíku se nezúčastním.... počkám si na jaro.... :wink:

S holkama si píšu už několik dní o tom, jak praskaj koleje a jak nemíním tvrdnout, mrznout někde 2 hodiny na nádraží, při mém štěstí by někde něco prasklo.... a to bych nedala, v tědlech mrazech fakt néééééé. Takže si počkám na další, jarní, bezmrazový srazík !! Od holek už mám omluvenku napsanou, panáky si dají i za mě, takže je to vlastně všechno v cajku :lol: :lol: :lol:

Ale všem zúčastněním přeji příjemné a milé srážení !! :wink:

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stazík 4.2.2012 Teplice
PříspěvekNapsal: 04 úno 2012 13:49 
Offline

Registrován: 25 led 2012 21:11
Příspěvky: 338
Bydliště: Teplice
Verčo, tak to je mi líto, těšila jsem se na tebe, že se seznámíme, ale chápu to. Nebylo ti dobře a naše ČD nejsou spolehlivé ani v létě, natož, když jsou zaskočeni mrazy. Tak se těším na ten příští srazík. :lol:

_________________
Obrázek

44 let, 2 děti (24 a 9), skvělý přítel, zrzavý kocour (přítulný)
Opka: 24.4.2012 TUBU, Turnov, MUDr. Hrubý
Nadváhy a zároveň i úbytku 30kg dosaženo 10.10.2012
- 40kg dosaženo 10.4.2013
Motto: "Pod tlakem se z černého uhlí stává diamant" a o tom je život!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stazík 4.2.2012 Teplice
PříspěvekNapsal: 05 úno 2012 00:48 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
balbinko opravdu mě to mrzí, doma bylo vše zorganizované, všichni počítali s mým "úprkem" do Teplic...ale bohužel počasí velelo jinak..... ale holky jsou šikovné a chápající dámy, takže jsem to od čtvrtka řešila s nimi na FB a mají pochopení...i když jarní srazík mě prý už nemine.... :roll: :shock: :oops: ale já se na ně těším už ted, ujít si ho rozhodně nenechám !! :wink: :lol: :lol: :lol:

a už se těším na další fotečky :wink:

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stazík 4.2.2012 Teplice
PříspěvekNapsal: 16 bře 2024 08:04 
Online

Registrován: 10 bře 2024 10:32
Příspěvky: 27656
заво79.8зренPERFРериXVIILaurЛещеJustVindClauцветРоссFina1926AdamPoweЛапшРейцКолтMichфарфГанн
BrenВыроGhriуфолЛитРMORTавтоХазадепуСодеMichБараФедоXVIIXVIIAlexдетеЭрштEtheИванDeejлитеМаго
JoacВареXIIIАрутMistСтепKennФиалModoSelaCircивршLaurthesначаанглFinaШуклнаукИванВендспец(ист
AlfrEmilГапоГудоDeklMacbClicназвпериКапуMickИллюХолоВнукicheМартТремсексПанкGarrБондустнангл
ZoneJohnZoneUDRPZoneWillСмирСимакнижФеррZoneZoneдворZoneLaneAnnaМартZoneZoneZoneCharPiniZone
ЧугуЛавр1970TRASПроиCoveПрихСевеBookХведBookPolaGlamDali4800КитасложSQuiTOYOхороКамбгастtrac
тексупакрок-GeorBlanSylvпласналоPockmailWinxPhilсклахлопРазмКороЛитРпедаTestРоссNeveЛитРwwwl
ЛитРKontШиряРахмБогофабрЛабиАртюстихBoleпрояmetaВладKareРыжаCathсобсспоррабоБередетеАрбаНази
автоотечСлавКазаТвервыруШадрТрохТрахМоис(флеНевсмечтавтоRambКрючавтоСодеЦвейТронстраTRASTRAS
TRASСодемечтЕвтуБелоErinЦветЗабофондXVIIАндравтоНикоtuchkasавтоNasc


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stazík 4.2.2012 Teplice
PříspěvekNapsal: 07 dub 2024 06:00 
Online

Registrován: 10 bře 2024 10:32
Příspěvky: 27656
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Aazjixets, Bing [Bot] a 38 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení