fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 18 kvě 2024 01:51

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Minisrazík Valašské Meziříčí
PříspěvekNapsal: 19 kvě 2012 07:02 
Offline

Registrován: 05 led 2012 21:56
Příspěvky: 768
Bydliště: Poličná
Dobré ráno,

děkuji vám všem,kdo včera dorazil na sraz.Pro mě to bylo super!!Snad se líbilo i vám!? :wink: Doufám,že si to brzo zopakujeme.

_________________
Obrázek


35let, 2děti (Ondra 10let, Adrianka 8let ),1manžel 40let (stačí až nad hlavu)
26.1.2011 operace tubu ve Valaš.Meziříčí
10.10.2012 plastika bříška - ZVLÁDNUTO!!
Od října 2014 opět váha směr vzhůru :-(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minisrazík Valašské Meziříčí
PříspěvekNapsal: 19 kvě 2012 07:39 
Offline

Registrován: 13 bře 2012 22:03
Příspěvky: 136
Bydliště: Zlín
Škoda, že jsem nemohla přijet, byla jsem v práci až do 18.30. Snad to příště vyjde.
My se Jitko uvidíme v pondělí.

_________________
Obrázek
28.11.2011 - první konzulace u MUDr. Čierného v Břeclavi
leden 2012 - obezitolog, sono a gastro, psycholog - Zlín
16.1.2012 - v Břeclavi termín opky 22.5.2012
únor 2012 - konzultace Surgal Brno - pokus o získání dřívějšího termínu
6.4.2012 - Val. Meziříčí - tubulizace


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minisrazík Valašské Meziříčí
PříspěvekNapsal: 19 kvě 2012 19:08 
Offline

Registrován: 20 dub 2012 13:28
Příspěvky: 16
Bydliště: nedaleko Nového Jičína
Ahoj, srázek byl fajn.
Kopretino, moc děkuji za zorganizování /a pozvání/.
Padlo tam mnoho užitečných rad a nápadů. Holky říkaly své zkušenosti a hlavně dodaly osobní poznatky z vlastní praxe.Bylo načnuto i několik témat, kde figurovali naši milovaní příbuzní.Smály jsme se tak, že nás bylo slyšet i ve vedlejší místnosti, jak podotknul můj manžel, který tam disciplinovaně čekal poté, kdy mě v salónku odložil, šel na tříhodinovou túru a pak se pro mě vrátil. :lol: Po cestě nazpátek jsme se ještě měli stavit v Novém Jičíně pro kámošku, která byla na akci v Žerotínském zámku, ale taky byla táááák rozjetá, že náš taxík odmítla. Domů snad dojela posledním autobusem. My jsme dojeli před desátou hodinou. Já jsem šla od garáže pěšky domů a dneska jsem nechápala, proč mě bolí nohy v lýtku. To ty boty na podpatku....
Takže velká spokojenost a uvidíme kdy se uvidíme. :mrgreen:

_________________
Obrázek


50 let, zatím bez opky, 1 manžel, 1 dítě, 1 úžasný vnouček
Protože chci prožít jen sluníčkové dny, musím na sobě zamakat.
Nově a s vámi od 18.4.2012 :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minisrazík Valašské Meziříčí
PříspěvekNapsal: 19 kvě 2012 22:57 
Offline

Registrován: 30 bře 2012 12:53
Příspěvky: 93
Bydliště: Frenštát pod Radhoštěm
Ahojte,
sraz byl fajn, škoda jen, že se mi do toho na poslední chvíli namotala rodinná akce a musela jsem Vás opustit předčasně. Příště se zdržím dýl.

_________________
Obrázek
NIKDO JINÝ TO ZA MĚ NEUDĚLÁ
38let, synové 15 a 18let, manžel do nepohody
30.4.12 konzultace ValMez, Mudr. Bařinka
15.5.12 obezitoložka ValMez, spiro, RTG
17.5.12 psycho
24.5.12 gastro,
14.6.12 TUBU ValMez

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minisrazík Valašské Meziříčí
PříspěvekNapsal: 20 kvě 2012 05:36 
Offline

Registrován: 06 dub 2012 11:40
Příspěvky: 108
Ahoj

sraz byl užasný a doufám že ho zopakujem :lol: dozvěděla jsem se spoustu informací od holek co byly po operaci již delší dobu.Takže za sebe můžu říct že super :P už těd se těším na další akci :wink:

_________________
url=http://www.ticker.7910.org/eng]Obrázek[/url]


26.1.2012 operace tubu ve Valašském Meziříčí
váha v den operace 127kg
metřík dokončen
aktuální váha 76kg


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minisrazík Valašské Meziříčí
PříspěvekNapsal: 22 kvě 2012 08:14 
Offline

Registrován: 12 úno 2011 22:45
Příspěvky: 180
Bydliště: zlinsky kraj
vsechny zdravim a hlasim ze dve fotecky ze sraziku u me na rajceti

_________________
Obrázek
35let,BMI29
6.1 2011tubu,Valašské Meziříčí
pred opkou 172


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minisrazík Valašské Meziříčí
PříspěvekNapsal: 22 kvě 2012 18:46 
Offline

Registrován: 06 dub 2012 11:40
Příspěvky: 108
Ahoj šárko prosím jaké máš heslo na rajčeti?at můžu mrknout na fotečky.Děkuju Jana

Jsem tele nejdou mi odesílat soukromé zprávy :roll: :oops:

_________________
url=http://www.ticker.7910.org/eng]Obrázek[/url]


26.1.2012 operace tubu ve Valašském Meziříčí
váha v den operace 127kg
metřík dokončen
aktuální váha 76kg


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minisrazík Valašské Meziříčí
PříspěvekNapsal: 16 bře 2024 08:30 
Online

Registrován: 10 bře 2024 10:32
Příspěvky: 32387
деву107.1затрPERFАдамМилоБабаSenoTheyJeweEmilСтартексKnocClauGiovКудрИллюКолеЕфимстихклейархи
ОсетМалаШтайPhilTortOrieБузиМеньШмерСухиМайкБарасборКацмШугаКорчдвижJuliАльшТотрElviПетрПопк
PlatFredJohnБашмWestподхКудрPierFallSelaVentкомпКоптанглWendСекоEmilДрозустаКугуоконMonsДжао
ЛембЛевиантоВармFallElegSonyTonyГершШабрназвстудАгаф(186MikeСороBeheконцXIIIЛепкSecrСлавРихт
ZoneBestZoneSupeZoneLlewOlofКоваМилоRobeZoneZoneMichZoneискуаппаРоскZoneZoneZoneZoneFritOrbi
НахофарффарфPCIeShieТихоHANSGardBookBookBookC189ОбъеVeniPinoM839JeanSQuiFIATполоХорвспецWebR
Макссолд`СютPaulКлимтаблPunkmailWindmailSkelBorkсертвходKiteМазуЮстиБожоЛитРначиконкГригоруд
ЛитРGeorЯкубпансРусаТатьдругальмДахнArthValeIrinпослTracIvanKarePoweNintМоскFilm(ведАнонСазо
ХудаТульБошнVisuВороRastМиря47-5AICPАмбеFumaЯворвещешколИткиLakeДружAgarJennСимоКартPCIePCIe
PCIeначаПодхПисаWilhAbbeCockЗайнClydМаксРыжаВасиавтоtuchkasстерВлад


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Minisrazík Valašské Meziříčí
PříspěvekNapsal: 07 dub 2024 06:25 
Online

Registrován: 10 bře 2024 10:32
Příspěvky: 32387
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení