fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 10 kvě 2024 00:51

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 484 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 10 zář 2012 16:04 
Offline

Registrován: 20 črc 2012 19:46
Příspěvky: 199
Bydliště: Otrokovice
Úplně Vám závidím, měly jste se fakt úžasně, příští roku jedu s váma už jsem to doma nahlísila teď. Já bych ráda taky zkoukla fotky tak jestli můžu poprosit o heslo BAMBULKU díky

_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wdAvyco/]
Obrázek

40 let
manžel, dva škodíci puberťáci
leden 2012 váha 127
leden- obezitolog Zlín
únor - konzultace v Břeclavi

operace při váze 120 kg dne 13.6 2012 TUBU
BMI NORMÁL jsem v cíli
12.11.13 žlučník mudr. Čierný
25.2 14 abdo + ruce prof. Brychta, 16. 4 new prsa prim. Výška


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 10 zář 2012 17:09 
Offline

Registrován: 05 črc 2012 10:17
Příspěvky: 552
Jééé, i já se těším na brněnský sraz :) Budu zhruba 14 dní před opkou, tak pak budete mít úžasnou příležitost na srovnávání před a po :lol:

A mohla bych, prosím, taky poprosit o heslo k fotečkám? Děkujiii :)

_________________
Obrázek

Tubu Mostiště = 29.11.2012
Abdomino Brno, MUDr. Adlerová = 10.4.2014

Prsa -30cm, pod prsy -29cm, pas -40cm, boky -51cm, krk -6cm, paže -15cm, stehna -19cm, kolena -11cm, lýtka -13cm, kotníky -4cm


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 10 zář 2012 18:27 
Offline

Registrován: 27 říj 2011 19:09
Příspěvky: 59
Bydliště: Smržovka
holky prosím pošlete mi někdo přístupový odkaz na rajče a heslo, nevím kudy tam

dííííík

_________________
Obrázek


35let, 2děti, jeden manžel, konzultace v Turnově u Mudr. Hrubého 27.10.2011, Operace- tubu-6.12.2011

Když mi život nabízí citrón, chci taky sůl a tequillu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 10 zář 2012 18:29 
Offline

Registrován: 25 led 2012 21:11
Příspěvky: 338
Bydliště: Teplice
Všem účastníkům zájezdu do KRAKONOŠOVA!
DĚKUJI :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Super prožitý víkend s báječnými osobnostmi :lol:
Zejména velký dík patří kráskám JJ a Moně :wink: :lol: :mrgreen:

_________________
Obrázek

44 let, 2 děti (24 a 9), skvělý přítel, zrzavý kocour (přítulný)
Opka: 24.4.2012 TUBU, Turnov, MUDr. Hrubý
Nadváhy a zároveň i úbytku 30kg dosaženo 10.10.2012
- 40kg dosaženo 10.4.2013
Motto: "Pod tlakem se z černého uhlí stává diamant" a o tom je život!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 10 zář 2012 19:23 
Offline

Registrován: 11 bře 2012 18:21
Příspěvky: 459
Bydliště: Bratislava, Slovensko
Normálne závidím - v prvom rade ten skvelý víkend. Z každej fotky bola cítiť radosť a pohoda. Dúfam, že nabudúce sa zúčastníme aj my muži. A za druhé, tie stratené kilá. Niektoré to síce ešte len čaká, ale dočkáme sa všetci, ja som tiež ešte len na začiatku. Ste úžasné.

Roman

P.S. Scallinko, ale Ty už prestaň chudnúť, veď sa nám stratíš, ak budeš pokračovať. (ha-ha-ha)

_________________
Obrázek
Obrázek
60 rokov, manželka, syn 29 r., dcéra 28 r. a jedna mačka menom Mrňa
Odložená operácia 8.2. pre zápaly v žalúdku. Najvyššia váha 138
Tubu vykonaná dňa 9.8.2012 v Břeclavi MUDr. Čiernym
16.2.13-112,0
31.5.13-106,5
7.8.13-103,5
30.9.13-101,1
14.10.13-99,8
12.11.13-98,2
28.3.14-97,5
8.7.14-97,0
30.4.16-94,0
22.7.16-92,5


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 10 zář 2012 19:41 
Offline

Registrován: 05 čer 2010 23:19
Příspěvky: 35
Bydliště: Zlín Kvítková 80
Holky moje krásné díky patří VÁM všem přispěly jste k bezvadné atmosféře a zajištění prostě to nemělo chybu a to už jsem pár srazíků zažila už mi dlouho tak nebylo . :) :lol: :D :D

_________________
Obrázek


11.2010..Turnov TUBU


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 10 zář 2012 21:24 
Offline

Registrován: 05 pro 2011 17:49
Příspěvky: 185
Bydliště: něco mezi štatlem a vyškovem
děvčata,
myslela jsem na vás, a přála a přimlouvala jsem se vám za to počasí (velkých díků netřeba... koupíte mi pak v Brně panáka),
pošlete heslo a odkaz na rajče.

díky

_________________
32let, 3 muži v chalupě (1 manžel a dva synátoři 3 a 7 let) a jeden vlkodav
28.2.2012 OLGB při 97kg, Dr. Čierný, Břeclav
15.4.2013 abdo
Obrázek
Jde to ztuha, ale jde to...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 10 zář 2012 21:44 
Offline

Registrován: 08 pro 2011 12:55
Příspěvky: 735
Ahoj!
Nadvakrát jsem nahrávala fotky na rajče-z Krakonošova :roll: ...ale už jsou tam. Vzhledem k tomu, že v hodně případech mám stejné fotozáběry jako bambulka77, dověsila jsem na rajče jen pár dalších momentek...
přístup přes SZ :wink:

_________________
Obrázek

Obrázek

Motto: kdo nechce, hledá důvody... kdo chce, hledá způsoby...

termín tubu: 26.1.2012, MUDr. Šimoník-Mostiště při 125,6kg
18.9.2013, abdominoplastika + paže, MUDr. Jelínková-FN Bohunice Brno
4.12.2013, převisy stehen-ex, MUDr. Jelínková-FN Bohunice Brno
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 10 zář 2012 22:00 
Offline

Registrován: 05 říj 2009 21:18
Příspěvky: 3531
Bydliště: Kósek vod Brna
Ahoj ženy ....
Chci vám všem poděkovat za suprový víkend ... poznala jsem nové tváře a jsem tomu ráda :mrgreen:
Vše ostatní již bylo napsáno takže bych se jen opakovala ... některé kočky mě překvapily a to v dobrém slova smyslu (Eowyn, Míšenka) :D

Annax
doufám,že se v listopadu uvidíme a tataráček bude náš! :lol: :wink:

Mona, jane-jane
Teď něco k vám dvěma .... vím moc dobře co všechno tohle dát dokupy obnáší a poto se mi těžko hledají vhodná slova, takže to vezmu jen jednoduše a krátce DĚKUJI :wink:

Více snad zítra ... právě jsem se vrátila z Krakonošova takže již nemám sílu něco vyplodit aby se to dalo publikovat a číst :lol: :lol: :lol:

_________________
Obrázek
40let*2děti*16a19 let*1manža*Tubu 14.6.2011-Turnov Obrázek Obrázek
Motto: Život je příliš krátký na to, abych přemýšlela nad tím, co jsem udělala špatně... Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 10 zář 2012 22:09 
Offline

Registrován: 05 říj 2009 21:18
Příspěvky: 3531
Bydliště: Kósek vod Brna
jedůůůfko
prsím o heslo :mrgreen:

bambulko
taktéž prsím o heslo :mrgreen:

_________________
Obrázek
40let*2děti*16a19 let*1manža*Tubu 14.6.2011-Turnov Obrázek Obrázek
Motto: Život je příliš krátký na to, abych přemýšlela nad tím, co jsem udělala špatně... Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 10 zář 2012 22:42 
Offline

Registrován: 15 srp 2009 19:00
Příspěvky: 801
Bydliště: Olomouc
MUCHOMŮRKO! :lol:
prosím o heslíčko,děkujiii! :wink: :P :wink:

_________________
Obrázek
47 let,3 děti,skvělý přítel,
13/9/11 TUBU- MUDr Hrubý,Turnov
12/10/12 reoperace bypass při 108kg,primář Vraný,Jablonec nad Nisou - úspěšně zvládnuta!
23/10/13 abdominoplastika,MUDr.Hokynková,Brno - Bohunice.
9/7/14 dokončení metříku
Žádný cíl není tak daleko, aby na něj nedosáhla křídla tvých snů...Obrázek...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 10 zář 2012 23:49 
Offline

Registrován: 28 říj 2009 15:34
Příspěvky: 2205
Bydliště: Štatl (Brno;-)
Čusííííííííííííííííííííííííííííííík účastníkům sletu :wink:

Jdu udělat své tradiční barevné shrnutí, snad při tom neusnu :lol: nevím čím to, ale v Krakonošově toho nikdy moc nenaspím :oops:

Všem děkuji za účast, moc ráda jsem Vás viděla, a to jak ty staré známé profláknuté xichtíky, tak i nové krásné tváře, které jsem měla tu možnost poznat!

Vezmu Vás jednu po druhé a pěkně si Vás podám 8)

JANE-JANE: kočičko moje modrooká, děkuji Ti velmi za umožnění toho, že se tento perfektní slet mohl uskutečnit, že jsi nám opět poskytla útulné zázemí, výbornou kuchyni a Muchloňa aka Mufloňa :lol:

BOBULE: Ty žinglo jedna hubená s nožičkami závodního kuřete a cizím tělesem pod trikem :P velice Ti děkuji za zajištění echt grilovačky, jsi úžasná šéfová na grilu :!:

BUBLI: jsem ráda, že jsi to zase Ty, moc Ti to seklo! Mmch opět jsi si nevzala ten NTB :lol:

BOUBELKA99: Maruško, zase jsi byla nejkrásnější :!: Jsem moc šťastná, že jsi s námi zase vyrazila, že jsi opět plná elánu, tleskám Ti že jsi mladým holkám dala na frak a ukázala jim jak se bavit!

ANNAX: Aničko, díky za objednávku počasí, téměř vyšla, jen byla posunuta o den, celá neděle i pondělí azuro!

MISENKA: No holka, co k Tobě napsat, aby to předčilo ty Tvoje výroky :lol: Nepřebije je cokoli co napíši...tak raději krátce, pěkně se nám vylupuješ, od květná rázný rozdíl! Jsi střela :!:

ŠUNIFUŇI: Královno Piňa Colady :lol: jsi skvělá Marilyn!

MALVI: mamino naše, moc ráda jsem Tě zase po letech viděla! Přeji Ti, aby se vše pohnulo kýženým směrem, moc na Tebe budu myslet a držet Ti pěsti!

QWYS: Ty tvůrkyně divných svetrů a taněčnice z Lúčnice :lol: moc Ti to sekne, obrovská změna!

GABRYŠA: škoda, že jsi pro nás měla tak málo času, každopádně Ti to po zásahu Alenky parádně slušelo!

BETKA: och ženo! Moc Ti to sluší, jsi nádherná a perspektivní žena, která nač sáhne uspěje!!! Jsem strašně moc ráda, že jsme konečně měly možnost se blíže seznámit a popovídat si! Tvůj proviant patřil mezi The Best Of, škoda jen, že jsem neochutnala vše :cry: Moc Ti fandím v podnikání, ať se daří, ať se Ti podaří dát dolů ještě to málo co si přeješ, i když si myslím, že to není potřeba, máš šťávu!

MUCHOMURKA99: moc děkuji za milý dáreček. Krásně jsi nám vykvetla, už dost :lol: :lol: :lol: moc Ti to přeji, je z Tebe cítit, že jsi spokojená a šťastná.

JAJA: Jani, ráda jsem Tě poznala a ještě raději sledovala jak jsi se novým účesem rozsvítila!

ANUŠE: druhé och! Ty jsi tak překrásná ženská, že až si odhodíš to co chceš, budeš těžce nebezpečná! Byla jsem z Tebe nadšená už po písmenkách a jsem ráda, že moje intuice nezklamala! Paní Bertíková, jsi šarmantní dáma, budu Tě sledovat a ještě více Ti přát splnění Tvého snu, doufám a moc si to přeji, že se brzy uvidíme! Tvoje proměna byla pro mne nejkrásnější, nová barvička Ti hrozně moc sluší! Bylo mi ctí Tě poznat!

BALBINKATP: Pavli, jsi další nová tvář, která mě příjemně překvapila a zařadila se mezi mé "oblíbence" :wink: jsi příjemná ženská, děkuji Ti, že jsi všem, kteří chtěli poodhalila budoucnost! Velice ráda Tě uvidím na podzim! Také Ti děkuji za pochopení, Ty víš co myslím.... a v neposlední řadě Ti děkuji za rozšíření mého jídelníčku, salát byl úžasný!!!

SCALLA: ráda bych zpět starou Scallu :| Marťo, opatruj se!!!

ALENA1: sluníčko moje slovenské, máš můj obrovský obdiv za vše co jsi dokázala, jak jsi celý svůj život totálně změnila, za svoji houževnatost, úsilí a Ty víš co! Tleskám Ti za taneční maraton!!! Mám Tě strašně moc ráda!!!

BAMBULKA77 Áďo, Ty naše slovenská lokomotivo :lol: jsi perfektní baba, nádherně zpíváš, úžasně tančíš, jsi jedna z největších proměn, je z Tebe cítit spokojenost a rapidně zvednuté sebevědomí, jsi další z úžasných slovenek - prostě Vás žeru! Ty kokso :lol: :lol: Přeji Ti, aby po Tobě sáhla společnost, která ocení Tvé kvality, a to co v nejkratší době, budeš velkým přínosem!!!

KACHNA: Kačenko, konečně jsem Tě mohla poznat face of face! Jsi velice milá osůbka, opatruj kachňátko, ať je vše v nejlepším pořádku! Pozdravuj maminu, další milá osůbka a upřímně říkám, že operace jí netřeba, je šmrncovní!

EOWYN: och!!! Nádherná, nádherná, nádhernáááááááááááááááá, navíc příjemná a milá! Velice ráda jsem Tě kočko poznala, jsi úžasná! Moc ráda bych se s Tebou vídala, doufám, že si najdeš na podzim cestu do Brna! PS: koupím Ti slovník :lol:

Uff!

Všechny Vás moc pozdravuje Alenka-kadeřnice, děkuje za milá slůvka a těší se na Vás v Brně! Samozřejmě Vás zdraví i Bruno, musela jsem mu ukázat Vaše proměny, vyřizuje velké poklony a milion smeknutých klobouků!

SPEŠL DÍKY VŠEM, KTEŘÍ BYLI NA SOBOTNÍ DISKOTÉCE, BYLA TO PARÁDA A RÁDA BYCH JAK ŘÍKÁ BOBULE: HODILA BŮČKEM I V BRNĚ!

UŽ SE TO TU MIHLO, BRNĚNSKÝ JARNÍ SRAZÍK BUDE 10/11/12, TĚŠÍM SE NA VŠECHNY! POČKÁM AŽ ODEZNÍ KRAKONOŠOVO A ZALOŽÍM CHLÍVEK, MÍSTO VČAS UPŘESNÍM!

FOTKY DODÁM DNES POZDĚJI :lol: Teď už půjdu zalehnout, ať zvládnu vstát do práce :roll:

A ŽENSKÝ, NEZAPOMEŇTE VZÍT LÉKARNY ÚTOKEM! AŤ ŽIJE KOTVIČNÍK :lol: :lol: :lol:

_________________
METR DOKONČEN 12/5/12 a snažím se dál...
Nejnižší váha 61 kilo 6/6 2014

Obrázek

3/3 2010 TUBU - váha v den operace 119 kilo
Made By MUDr. Michal Čierny in Břeclav

39 let, 1 klučičí prcek, přítel, modrá britka
CHTĚL BYCH, neznamená nic! CHCI, dělá divy!!!


Naposledy upravil Mona dne 12 zář 2012 17:36, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 11 zář 2012 00:04 
Offline

Registrován: 05 říj 2009 21:18
Příspěvky: 3531
Bydliště: Kósek vod Brna
Uf takže já už se ani rozepisovat nebudu ... Mona napsala vše a tudíž se jen k jejím slovům připojuji :wink:

_________________
Obrázek
40let*2děti*16a19 let*1manža*Tubu 14.6.2011-Turnov Obrázek Obrázek
Motto: Život je příliš krátký na to, abych přemýšlela nad tím, co jsem udělala špatně... Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 11 zář 2012 09:10 
Offline

Registrován: 26 srp 2010 18:20
Příspěvky: 1164
Bydliště: Krakonošovo
DĚKUJI

Jste neuvěřitelné :!: Nádherné :!: Plné optimismu :!: Po kotvičníku i budeT/M/e i sexuchtivé :!: Prostě kočky!

Netušíte, jak moc mi tento víkend pomohl a nalil optimismus a elán do žil.
Vše bylo napsáno výše, proto já zopakuji jen své

DĚKUJI




spešl poděkování PŘEMEČKOVI & his boy´s group na diskotéce :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Obrázek
JE TO TAM - 11/12/2011 - dokončen metřík -váha ukázala 79,8 kg
TUBU-Turnov 10/11/2010
47 let*20letá dcera*chápající přítel bez chapadel


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 11 zář 2012 12:53 
Offline

Registrován: 05 říj 2009 21:18
Příspěvky: 3531
Bydliště: Kósek vod Brna
JJ
ty si péro ... to spešl poděkování Přemečkovi způsobilo, že jsem vyprskla vodu na monitor ...
No byl to kluk čikovnej a vo všechny se tam postaral :lol: :lol: :lol:

_________________
Obrázek
40let*2děti*16a19 let*1manža*Tubu 14.6.2011-Turnov Obrázek Obrázek
Motto: Život je příliš krátký na to, abych přemýšlela nad tím, co jsem udělala špatně... Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 484 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení