fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 19 lis 2017 05:57

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pravidla fóra

Popis a základní informace o bandáži žaludku najdete na bandingklub.cz/bandaz-zaludku.phtm.

Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 27 bře 2016 19:02 

Ahoj holky a ženy, je mi 24 let, pŕed dvěma lety jsem prodělala bandáž žaludku v Praze v Iscaru, ze 103 kg jsem se do půl roka dostala na krásných 68 kg. Bohužel před 3 měsíci jsem přišla o práci kvůli úrazu nohy, a váha začala stoupat, vzhledem k nehybnosti nožky a stresu se mi váha dostala na 84 kg k dnešnímu dni. Holky kterým se opět podařilo zhubout a váhu si udržet ráda uvítám a velice ráda budu i za vaše zkušenosti, jídelníčky... Do léta se chci dostat zpět na 68 kg. Snad se mi to společně s vàmi všemi podaří :-)

PříspěvekNapsal: 16 bře 2017 23:54 

Ráda bych se s někým spojila kdo měl bandáž na ISCARE kolem roku 2007. Nemám úspěch. Původní váha 114 po bandáži 88 a dnes 123 kg. :oops: Prostě hrůza. V roce 2008 po operaci křečových žil jsem přišla o práci a dělala jsem dvě-tři práce na mnoho hodin denně ale v sedě u PC. Takže konec pohybu. Proto jsem chodila 1x týdně na míče a 4x týdně na plavání. Potom křuplo koleno a 2010 a následovala autoimunitní nemoc, kde jsem musela začít být v klidu a mít výživnou stravu, protože jsem byla "bez imunity" je to v háji. Nyní jsem šla do důchodu a začínám se probírat. Konečně půjdu na odkládanou operaci kolene ale potřebuji zhubnout co to půjde nejvíce. Moje nemoc se mě drží a tak už jsem dost zoufalá. Sama to nezvládám. Předevčírem jsem šla z vycházky a nemohla se pohnout bolestí a...... :cry:
Tak jsem se včera objednala na ISCARE, dnes jsem byla na krvi a 24.3. jdu na vyšetření. Vím že jsem zoufalec a mám strach pokud na mě někdo bude hnusný, tak se seberu a odejdu. :(

Máte někdo zkušenost s opětovnými návštěvami v ISCARE :?:

PříspěvekNapsal: 09 dub 2017 17:14 

BettyR píše:
Ráda bych se s někým spojila kdo měl bandáž na ISCARE kolem roku 2007. Nemám úspěch. Původní váha 114 po bandáži 88 a dnes 123 kg. :oops: Prostě hrůza. V roce 2008 po operaci křečových žil jsem přišla o práci a dělala jsem dvě-tři práce na mnoho hodin denně ale v sedě u PC. Takže konec pohybu. Proto jsem chodila 1x týdně na míče a 4x týdně na plavání. Potom křuplo koleno a 2010 a následovala autoimunitní nemoc, kde jsem musela začít být v klidu a mít výživnou stravu, protože jsem byla "bez imunity" je to v háji. Nyní jsem šla do důchodu a začínám se probírat. Konečně půjdu na odkládanou operaci kolene ale potřebuji zhubnout co to půjde nejvíce. Moje nemoc se mě drží a tak už jsem dost zoufalá. Sama to nezvládám. Předevčírem jsem šla z vycházky a nemohla se pohnout bolestí a...... :cry:
Tak jsem se včera objednala na ISCARE, dnes jsem byla na krvi a 24.3. jdu na vyšetření. Vím že jsem zoufalec a mám strach pokud na mě někdo bude hnusný, tak se seberu a odejdu. :(

Máte někdo zkušenost s opětovnými návštěvami v ISCARE :?:

Zdravím Tě, Betty!
Absolvovala jsem bandáž žaludku na začátku roku 2009 v Iscare. Původní váha 116, zhubla jsem cca za půl roku na 96 kg, níže jsem se nedostala. Hodně jsem sportovala a díky bandáži omezila jídlo. Cca po 2 letech jsem zase přibrala a od té doby jsem jak na houpačce. Jeden čas jsem se dostala do fáze, kdy jsem přestala chodit na kontroly do Iscare, jelikož jsem se velice styděla.
Cca před 3 lety jsem se však rozhodla, že musím stávající situaci nějak řešit, objednala jsem se tudíž na OB kliniku (nevěda, že se sem přesunula část lékařů z Iscare:)
Zde jsem se dostala do "ruky" panu profesorovi Svačinovi, který sice působí přísně, ale jinak na něj nedám dopustit. Moje přibírání nebral jako žádnou tragedii, naopak se snažil zjistit, kde je příčina. Myslím, že takto k tomu přistupuje většina obezitologů.
Chtělo to u mě i návštěvu psychitra (nikoli jen psycholožky v OB). S menšími výkyvy jsem se během posledních 2 let dostala na váhu cca 90 kg. Je to však s podpůrnou léčbou anorektik a také protože mám pokročilou artrozu v kyčli, tudíž mě fakt, že se mi špatně chodilo, donutil se sebou něco dělat.
Paradoxně nyní, kdy skutečně jím nejméně za celou dobu, kdy bandáž žaludku mám, se u mě objevily problémy se zvracením. Vypadá to tak, že se třeba ráno vzbudím, dvakrát si loknu vody nebo kávy a jdu zvracet.
Zítra jdu na kontrolu, jsem zvědava, co se dozvím (gastro mě asi nemine).
Každopádně to, Betty, nevzdávej a napiš, jak to u tebe pokračuje! Hodně štěstí!

PříspěvekNapsal: 04 kvě 2017 23:49 

Miniat
Zítra jdu na kontrolu, jsem zvědava, co se dozvím (gastro mě asi nemine).
Každopádně to, Betty, nevzdávej a napiš, jak to u tebe pokračuje! Hodně štěstí!

Tak jsem byla u Mudr. Černého který mi poslal na gastro, tam jsem byla dnes a 10.5.2017 jdu na kontrolu k tomu Mudr Černému, tak jsem zvědavá co mi řekne. Mudr. na gastro mi řekla že je vše v pořádku, tak uvidíme dál. Chtěla bych se objednat na Banding Club 9.5.2017, tak pokud tam půjdu, tak by mě zajímalo kdo tam chodí a zda tam bude někdo jako já.

PříspěvekNapsal: 14 čer 2017 15:26 

Tak jsem byla na všem a jsem objednána na 20.6. na odstranění bandáže. Bojím se, doufám že vše proběhne dobře. Netuším co bude dál.
:?

PříspěvekNapsal: 14 čer 2017 16:20 

Betty
Tak tfuj tfuj tfuj!
Co bude dál, neví nikdo :D záleží na kondici Tvého žaludku :wink:

9. 12. 2014 redukce stehen, prof. Brychta
Každý je svého štěstí strůjcem

PříspěvekNapsal: 14 čer 2017 22:03 

Annax

Děkuji za podporu. Jsem zvědavá, doufám že to zvládnu v klidu. prý je to na jeden den.

PříspěvekNapsal: 18 čer 2017 20:51 

Přeji hodně štěstí BettyR :) Pak nám napiš, co a jak. Drž se!!

Obrázek

PříspěvekNapsal: 17 srp 2017 22:14 

Tak jsem konečně dostala odvahu mluvit veřejně o mě. Byla jsem na odstranění bandáže 20.6.2017, vše bylo v pořádku, druhý den jsem šla domů. 19.7. kontrola, vše v pořádku. 16.8. na gastro - vše v pořádku. Naplánovaná operace Tubulizace žaludku (sleeve gastrektomie) na 17.10.2017. Mám něco zhubnout, ale jde to už velmi ztuha. Těším se-bojím se. Nevím co si mám o sobě myslet. Tím že o tom s nikým nemluvím, tak je to fakt těžké. Není tady někdo z Prahy Proseka, nebo blízkého okolí??? Na kávičku bez cukru? :D Ráda bych zase chodila alespoň plavat, od září do června chodím alespoň na rehabilitaci na rehabilitační cvičení ve vodě 2x týdně večer za 70,-Kč. Což je fajn. Všichni geronti a sranda. Jelikož jsem novodůchodkyně, tak bych ráda využila např. slevu pro důchodce na 60,- za hodinu od 9-15 hod. na bazánu v hotelu DUO na Proseku, ale nějak nemám odvahu tam zase chodit. Moc děkuji za podporu, moc to pro mě znamenalo. :)

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina