fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 15:50

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


Popis a základní informace o bandáži žaludku najdete na bandingklub.cz/bandaz-zaludku.phtm.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 98 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 10 dub 2012 08:53 
Offline

Registrován: 04 bře 2012 16:03
Příspěvky: 15
Bydliště: Plzeň
Ahoj.Mám jí teprve 1 měsíc tak jí dám ještě šanci. :lol:

_________________
Obrázek


Bandáž žaludku březen 2012 poté 2 reoperace kvůli odpojené hadičky od portu.
Poslední reoperace 14.srpna 2012 výměna portu,hadičky a dotažení bandáže.
a jedeme dál :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: xxx
PříspěvekNapsal: 10 dub 2012 12:10 
Offline

Registrován: 31 led 2011 23:00
Příspěvky: 452
xxx

_________________
Jeník.


Naposledy upravil Jeník dne 20 pro 2012 20:56, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 10 dub 2012 20:20 
Offline

Registrován: 19 zář 2010 15:34
Příspěvky: 287
Taky držím palečky ať se vše podaří a nezlobí port. Vidím, že máš 7 kilo dole, tak ti to asi funguje jak má, port se opraví a bude klídek, nebuuujjjj


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 11 dub 2012 09:15 
Offline

Registrován: 04 bře 2012 16:03
Příspěvky: 15
Bydliště: Plzeň
Děkuji všem za reakce. :D :D :D :D

_________________
Obrázek


Bandáž žaludku březen 2012 poté 2 reoperace kvůli odpojené hadičky od portu.
Poslední reoperace 14.srpna 2012 výměna portu,hadičky a dotažení bandáže.
a jedeme dál :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 09 kvě 2012 15:33 
Offline

Registrován: 21 dub 2010 20:01
Příspěvky: 461
Bydliště: Ostrava
Dnes jsem byla na kontrole a zvědavě jsem se vyptávala, jak se tedy současná bariatrie staví k bandážím.
Toto jsem se dozvěděle:

Z hlediska výkonu a rizika je tato operace nejméně náročná. Když to jde dobře, je za 30 minut hotovo, samozřejmě jde o zákrok "nejméně drastický" a vratný.

Z hlediska ceny - tady už to také šlo dolů, je více dodavatelů manžet, takže cenově už to není nad 100 tis. jak to bylo tak 2 roky zpět.

Z hlediska počtu operací - ano, bylo mi potvrzeno, že se od toho ustupuje. Ale důvod je, že se už lékaři nechtějí tolik spoléhat na disciplinovanost a spolupráci pacientů . Jinými slovy - pokud se "přežere" tubu, celkem nic se nestane. Pokud se ale nedisciplinovaně chová pacient s bandáží, následky mohou být fatální. Bohužel nelze odhadnout, kdo a jak se k tomu postaví. Samozřejmě výhodou bandáže je možnost adjustace, to u tubu nelze.

Zkrátka každý si to musí v té hlavě srovnat sám, tak hodně štěstí při rozhodování :-)

_________________
Obrázek

170 cm, 42 let, 1 dcera 17 let
Bandáž 6.5.2010 Ostrava - Vítkovice, Doc. Holéczy
Metřík dokončen 06/2011 (68 kg) a jedeme dál :-)
Žlučník 27.10.2011 taktéž Vítkovice, Doc. Holéczy
Ruce 20.11. 2012, Fakultní nem. Brno, prof. Brychta


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 27 zář 2016 10:58 
Offline

Registrován: 31 led 2011 23:00
Příspěvky: 452
Tak je to už rok, kdy mě vyndali bandáž. Vyndavali jí laparoskopicky, ale potom nastaly nějaké komplikace - krvácení do břicha, zánět... Kousek bandáže tam zůstal. Tak mi druhý den převezli na chirurgii Vinohradské nemocnice. Tam mi po CT znovu operovali, rozřezali mi celé břicho. Mám teď pět dlouhých jizev přes celé břicho.
Málo se teď hýbu a hodně jím a mlsám. Tak mám nazpátek původní váhu. Všechno oblečení je mi malé, také to, které mi bylo dřív dost volné. Ach jo.

Jeník.

_________________
Jeník.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 29 zář 2016 08:10 
Offline

Registrován: 09 pro 2010 08:51
Příspěvky: 5561
Bydliště: Brno
Jeníku
To je mi líto!
Drž se! A nemlsej :)

_________________
56 let, plikace 23. 3. 2011 Dr. Čierny
26. 11. 2013 abdominoplastika, prof. Brychta
9. 12. 2014 redukce stehen, prof. Brychta
Každý je svého štěstí strůjcem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 16 bře 2024 10:50 
Offline

Registrován: 10 bře 2024 10:32
Příspěvky: 6294
стра167мышцCHAPСоми(ПушзакоВиллГеорJackFallThesОрлоSpitGorgБочаStevMoreВозвRoseZoneFranсчас
BoriImmaКомпEricClauЛеонXVIIЛапичитабаллпостгимнМартЛысеЗавьБасаTabuСинижурнOpusArriGaryCano
ИванXXIVАркаФрейАдамАсмуPhilDohlPlanCircCircЛукаScotВойтHeadделаКрюкMaurВитаСодеGottСемеДжор
оперВозрГринРябуЛитеКошеArisзакаталаРодиКузьКузнПрепMomeZoneJeanHereничтPetiХореBitcPaulConn
ZoneZonePadaBeauZoneJohnГлавSeelРодиНаибRobeЗалоИллюGellMaxwZoneКитаМалиКолеКлимZonePhilШкур
BackЛификрасMiniNardшампSamsJohnBookкартBookDesiвыру61004901Разм4000AlpiAVTOИллюклейобраUnde
МаксцветформиздеGracBratwwwrРозиWindАртиCHARKenwднемвходассоФормансазакаЛитРЛитРВолкЛитРЛитР
ведоОтечRonaПетеWillМельEnroОйзеGeorЗевиOZONМоскMikhHeroБереКурдкоммKenjФлоррадиЛегепитамалы
ВладучебСодеMortDescШтыпавтоархиАйваредаВасипостэкзаиздаOverпрофвузоакваGeorавтоИСЗеMiniMini
MiniXVIIЛЯСеВладмалыZenoавтопланшколGlueЛьвоЮнинПетрtuchkasTascроди


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 98 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení