fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 27 dub 2024 17:22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


Popis a základní informace o sleeve resekci žaludku najdete na bandingklub.cz/sleeve-resekce.phtml.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 508 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 34  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 12 dub 2014 10:11 
Offline

Registrován: 04 lis 2011 18:38
Příspěvky: 70
Ahoj Jani,děkuju. Teda ty jsi ďáblík, že jsi to manžovi neřekla. Já mu to řekla, ale nesouhlasil s tím, pak vyměknul, jinak jsem rodičum řekla, že jdu na vyndání bandáže, protože mě štve a tak. Když jsem přijela z nemocnice, tak už tušili, že jsem tam nebyla jen na vyndání, řekla jsem to taťkovi. Když jsem přijea domů, tak jsem slíbila, že už na žádnou operaci dobrovolně nepůjdu a když se za mnou stavoval taťka v pátek, tak říkal, hele, to až zhubneš, tak budeš muset jít na tu plastiku ( abdo) ať to nějak vypadá :lol: , přece nebudeš mít ten převis. Tak jsem na něj koukala a vduchu jsem si říkala, že to je můj sen. I když čtu vás tady od začátku a zrovna na předních stránkách se rozebírá abdo a co jsem tak vyčetla, tak to je dost bolestivé. Každopádně nebudu předbíhat a teď hlavně zhubnout těch 35kg. Jani, četla jsem, že máš nějaké zdravotní problémy, moc ti přeju aby jsi se dala co nejdříve dopořádku. :wink: Venku začíná být krásně, tak přece nebudeš marodit- šup na sluníčko a vyhřívej se 8) Já si dnes dám kuře s br. kaší - moje první tak nějak normální jídlo, už to tady tak krásně voní a sbíhají se mi sliny, mňam, mňam


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 12 dub 2014 19:09 
Offline

Registrován: 28 říj 2013 21:51
Příspěvky: 96
Ajša ahoj ja vim ze jsem mela rict manzelovi vsechno ale on byl na infarkt pri bandazi tu jsem si tak nejak zaridila sama ale kdyz pak videl jak je mi spatne no nemuzu tu psat jeho slova.ale velice ochotne me pak vezl zpatky na uvolneni ale kdyz uz to bylo asi po ctvrte rekl ze me veze naposledy no tak i diky jemu se moje rozhodnuti jit na dalsi lepsi operaci po navrhu lekare nebylo o cem premyslet.inhed jsem rekla ano.coz zase tak trochu sokovalo lekare .rikal ze cekal aspon ze mu reknu ze chci aspon 5minut na rozmysleni ale ja mu rekla a kdy mi to udelate zitra??zacal se smat a rikal nene dejte mi 14dní.tak je kluk dostal.tak akorat na predoperacni vysetreni .jenze ted holka zlata je to totalne vazne!!v zari mi reknou termin operace zad -sroubovaní .a to mam prave proto odlozene protoze jak jsem byla v rijnu na tom tubu tak pan doktor nechtel jit do narkoze .rikal aspon rok od jedne ze je to tak lepsi .no mam jit zkusit praci ale nevim nevim nemam se predhybat a nic tahat ale v praci kdyz uklizim nemuzu cekat ze na me budou brat nejake ohledy .sestricky musi mit cisto delam v DD,uklizecku a majitele jsou řádové sestřičky ,ještě že jsou tak hodné.mam to tam velice rada a to že bych mela od nich odejit jsem uz davno obrecela ale co nadelam pracujeme totiž pod firmou a to je složité.no zkusim a uvidim co mi na to zada reknou.ale kdyz nemuzu udelat ani krok pritom silene bolesti tak si musim aspon bud sednout nebo zastavit jeste tyden mam dovolenou.a pak se uvidi jinak jak nemam pohyb asi takovy jaky by mel byt vaha se nic moc nemele ale stejne pomalicku to jde.uz je pryc skoro 16-17kilo.od rijna dobry ne??jen pomalicku nic neprezen a radeji trosicku a za pul hod.zase mam to dobry manzel tvrdi ze furt zeru.takto doslova to vsem povida no nejni protivnej??asi zavidi orotoze on vypada jak soudek,mej se Jana


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 13 dub 2014 07:25 
Offline

Registrován: 04 lis 2011 18:38
Příspěvky: 70
Aho Jani, teda koukám, že to nemáš nijak jednoduché. Já si včera dala to kuře s br.kaší a bylo mi tak těžko, snědla jsem asi 50gr, ale pak jsem to hodně naředila mlékem a dala si to k večeři a byla to mňamka. Jediné co moc nemusím je přesnídávka, sním půlku, ale mám po ní hlad třeba už za 2 hodiny. Vyčetla jsem, že se má to jídlo jíst 20minut, ale tak dlouho to vážně nejím. No, já před operací dala v práci výpověď a teď čerpám dovolenou. Ve čtvrtek jsem byla na výběrku - do týdne mi mají dát vědět jak jsem dopadla a když to vyjde, tak bych měla nastoupit od 1.5., blbý je, že koncem května mám státnice, takže se od zítřka chci začít učit - je toho strašně moc. Už se těším, až bude červen a já se budu moc věnovat jen rodině a nové práci.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 13 dub 2014 08:38 
Offline

Registrován: 07 lis 2013 18:47
Příspěvky: 981
Bydliště: Zlín
tedy, aišo, to sis toho naložila dost najednou, tak ať to všechno zvládneš. S tou bramborovou kaší jsem to měla stejně, mám ji moc ráda, ale po operaci sním jen trošičku a ještě si ji musím víc naředit. Je zajímavé, že čím tučnější maso, tím lépe se s ním žaludek vypořádá. Už mi to říkal při kontrole docent Holéczy, že spíš než kuřecí je pro žaludek stravitelnější vepřové, které není tak hutné. Včera dcera s kamarádem grilovali a donesli mi malinký kousek ugrilovaného bůčku, takový tenký plátek, cca 50g, trochu křupavý a snědla jsem ho bez problémů. Ještěže ty dobré ale nezdravé věci se dají jíst jen v malém množství :mrgreen:

_________________
motiva

Obrázek

výška:164 cm
operace: 6. 1. 2014, Vítkovice, doc. Holéczy, sleeve resekce
věk: 60 let, syn 30 let a dcera 25 let (bydlím s dcerou), nově jsme se přestěhovaly, proto tak dlouhá odmlka, neměla jsem 10 měsíců přístup na internet
spousta zvířat: 4 psi (dcera má chovatelskou stanici), nová kočička Julinka, 4 koně


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 13 dub 2014 09:44 
Offline

Registrován: 28 říj 2013 21:51
Příspěvky: 96
Ajso jidlo vychytas i davky jen pomalickua pujde to.heled vcera jsem udelala tem termix od Lade Hrusky je vyborny vic tekuty ale asi zalezi na tvarohu ale pro nás ok tak si ho udelej mela jsem 4sklenicky od vyzivy.a to muzes lizat na kazdem kroku az bude sklenicka prazdna.me rikali holky ze bych mela porad mit neco v puse no tak to delam.proto porad neco jim ale je toho opravdu malicko,neznam co je to pocit hladu atd.ted me navic trapi ze nemam ani poradne chut neco pit tak piju ovocny caje atd,dzus uz si neredim,miluji kakao a ktomu si dvakrat kousnu do rohlika tuhle jsem si to zmerila tak jsem mela toho rohliku 3,5cm i z ružkem.a vic nemuzu.ale za chvilku zase az ho zblajznu cely.kureci maso opatrne ,ja nesnasim kolinka,mame radi kure na paprice a kolinka k tomu ale to jsem si teda dala myslela jsem ze umru,me bylo tak spatne. a to jsem opravdu snedla jen par lzicek .tak vim ze na to musim byt opatrna ale spagety mi nevadi ty jsem si polila kupovanou bolonskou omackou a nic mi nebylo taky si uz smazim jedno vajícko,ale ty to taky zvladnes,sama poznas co ti nedela dobre ale to neznamena ze to nebudes jist tak se k tomu vrat treba za tri dny znovu to zkuz.ja nevim treba to rikam nejak spatne ale ja to takto delala a je mi fajn .nekdo ti treba poradi lip,kazdy to mame jinak.pekne se uč at to pak oslavome a co z tebe pak po statnicich bude??muj meil je junkovajanicka@seznam.cz klidne muzes napsat ja rada kdyz mam cas pisu pááp jeste ze venku malinko prsi !!dneska mame kacenku ,zeli a knedle mnamka to bude pápá


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 13 dub 2014 09:45 
Offline

Registrován: 28 říj 2013 21:51
Příspěvky: 96
Motiva ahoj jak tobe se dari ??


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 13 dub 2014 12:00 
Offline

Registrován: 04 lis 2011 18:38
Příspěvky: 70
Jani, jdu ti napsat.
Mám ještě jeden dotaz - začal mi hnisat ten jeden vpich na levé straně, ten malý. Máte s tím někdo zkušenost, co s tím? Ostatní se hojí suprově, pan primář mě řízl přesně tam, co u bandáže, takže nemám žádné jizvy navíc. I když já stejně nikdy nebudu moc nosit tričko pod prsy- už mi není dvacet a plavky mám jednodílné. :wink: Ale ten jeden mě zlobí, nevím co s ním :?: Budu moc ráda, když mi někdo napíšete. Děkuju a přeju krásnou neděli.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 13 dub 2014 19:17 
Offline

Registrován: 07 lis 2013 18:47
Příspěvky: 981
Bydliště: Zlín
ajšo, kup si v lékárně řepík lékařský, ne pytlíky ale sypaný, není drahý, podle návodu si vař odvar a tím několikrát denně zhnisanou jizvu omývej, za pár dní máš klid :P mě takhle po vytažení stehů hnisaly dvě jizvy, vždy jsem si slila vlažný odvar do hrnečku a v koupelně s břichem opřeným o umyvadlo, abych nezacákala všechno kolem :mrgreen: omývala jizvy odličovacím tamponem namočeným v odvaru

_________________
motiva

Obrázek

výška:164 cm
operace: 6. 1. 2014, Vítkovice, doc. Holéczy, sleeve resekce
věk: 60 let, syn 30 let a dcera 25 let (bydlím s dcerou), nově jsme se přestěhovaly, proto tak dlouhá odmlka, neměla jsem 10 měsíců přístup na internet
spousta zvířat: 4 psi (dcera má chovatelskou stanici), nová kočička Julinka, 4 koně


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 13 dub 2014 19:24 
Offline

Registrován: 28 říj 2013 21:51
Příspěvky: 96
Motivo no vidis to je vynikajici rada pro Ajsu me dopor,i sadlo bez soli nebo i masticku framikoin.ale ten repik bude lepsi ja mela moznost toho sadla taky pomohlo a jizvicka je v poradku, ajk se dari tobe ??me po strance tubu vyborne uz je na me i lepsi pohled a kalhoty volnejsi,takze super stav ,


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 13 dub 2014 20:14 
Offline

Registrován: 07 lis 2013 18:47
Příspěvky: 981
Bydliště: Zlín
Janičko, dodnes si ty jizvy mažu měsíčkovou mastí dr. Popova, ta je taky ze sádla. Jinak mě se daří tři měsíce po opce dobře, jím stále malé porce cca 80g, nejradši mám polívky, ale tu mou zamilovanou bramborovou kaši už sním tak dvě lžíce, dnes jsem ji zrovna vařila, tak jsem si ji dala k obědu i k večeří, abych si ji užila :mrgreen: mám radost i z toho, jak se mi stále lépe chodí, i ty naše kopce zvládám bez zadýchání a rychle, žádné funění po pár metrech :wink:

_________________
motiva

Obrázek

výška:164 cm
operace: 6. 1. 2014, Vítkovice, doc. Holéczy, sleeve resekce
věk: 60 let, syn 30 let a dcera 25 let (bydlím s dcerou), nově jsme se přestěhovaly, proto tak dlouhá odmlka, neměla jsem 10 měsíců přístup na internet
spousta zvířat: 4 psi (dcera má chovatelskou stanici), nová kočička Julinka, 4 koně


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 13 dub 2014 22:39 
Offline

Registrován: 28 říj 2013 21:51
Příspěvky: 96
Motivo ty jsi teda dobra takto po 3mesicich,zvladas to lepe nez ja. ato ji mam od rijna .ted pojedu 14.5.na kontrolu do Mostiste tak jsem zvedava co mi tam reknou ale pan dr,Simonik je zlaty .holky kdyby jste nedko jel toho 14.5.do Mostiste prihlaste se mi .treba by jsme se i lepe pobavili.ja tam jezdim tak kolem 11hodiny radeji pockam nez dojit pozdeji.Motivo mnoho sil v pokracovani ztraty kil.tak hura at hubnema do plavek teda nevim kde se letos budu moc koupat kdyz nam Bojar bazen protrhl,sikovny pejsek,pápá


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 13 dub 2014 22:43 
Offline

Registrován: 28 říj 2013 21:51
Příspěvky: 96
Motivo na Bojara ten obojek stale nedosel psali mi ze mam pockat do 2.5.a a pak zasilku urgovat tak pockame ja jen aby jsi si nerekla ze jsem ti to zapomela rict i kdyz se to stat muze ja uz mam taky tu hlavu deravou.jen problem ze zada je hrozny ale to tu sem nepatri nebo ano??pápá


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 13 dub 2014 22:44 
Offline

Registrován: 28 říj 2013 21:51
Příspěvky: 96
Glorčo jak se ti vede ??jsi na tom lepe??


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 14 dub 2014 05:05 
Offline

Registrován: 18 pro 2013 15:06
Příspěvky: 83
Bydliště: Třinec
JunkovaJanicka :

Ahoj Janičko,tak koukám že se pořád s něčím pereš ,ale zvládáš to moc hezky , Mně teď druhý den nějak tahá jedna jizva,ale docela že dost , až tak že mám problém vstát z postele a vyhrabat se z wc :( :oops: , je trošku větší ,museli mi trošku více rozpárat břicho ,aby se dostal přes špíčky k nárustům po žlučníku které se musely vyčistit .Jinak jídlo už docela dobré ,jsem na 60 ml 6 denně ale pití ,ouvej !!! Ale snažím se,prozatím je to tak 1-1.2 l což je fakt asi hodně málo . Juj a když ti kolinka nesedly ,tak zkus zase později ,třeba se to srovná . Měj se Janičko moc krásně ,papa

_________________
[color=#BF00BF]7.4.2014 sleeve Havířov při 144 kg krásných zvládnuto !!
Jedno psí zlatíčko (čínský chocholáček )
A chuť bojovat s kily !!!
45 let ,výška 174 cm !

28.9.2015 88 kg
Obrázek[/color]


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 14 dub 2014 05:10 
Offline

Registrován: 18 pro 2013 15:06
Příspěvky: 83
Bydliště: Třinec
Motiva :

Moc gratuluji ke krásnému úbytku váhy . Taky se těším až se to pohne a budu taky moc běhat po kopcích .Né jako teď ,kdy se člověk valil jako balvan po chodníku . Měsíčková mast je super , jsem ji tady vyčetla a taky mažu , i když tedy mně pan docent břicho sešil rozpustnými stehy :lol: ale i tak jizva docela poslední dva dny hodně bolí,tahá :( Přeji krásný start do nového týdne a hodně odhozených kil :wink:

_________________
[color=#BF00BF]7.4.2014 sleeve Havířov při 144 kg krásných zvládnuto !!
Jedno psí zlatíčko (čínský chocholáček )
A chuť bojovat s kily !!!
45 let ,výška 174 cm !

28.9.2015 88 kg
Obrázek[/color]


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 508 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 34  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení