fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 13:44

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


Popis a základní informace o sleeve resekci žaludku najdete na bandingklub.cz/sleeve-resekce.phtml.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 09 srp 2018 15:06 
Offline

Registrován: 08 srp 2018 09:52
Příspěvky: 4
Dobrý den přeji,

prosím o radu, mám za sebou kolečko v Břeclavi, u pana doktora Čierneho.

Mluvili jsme spolu o Bypasu dnes do papíru napsal, že pokud nebudu chtít brát vitamíny potřebné po operaci , navrhne sleeve.
za rok jsem nabrala 8 kg, ted mám 156 kg, a potřebuju podporu :oops:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 27 srp 2018 10:43 
Offline

Registrován: 08 kvě 2017 18:33
Příspěvky: 76
Lenka31 píše:
Dobrý den přeji,

prosím o radu, mám za sebou kolečko v Břeclavi, u pana doktora Čierneho.

Mluvili jsme spolu o Bypasu dnes do papíru napsal, že pokud nebudu chtít brát vitamíny potřebné po operaci , navrhne sleeve.
za rok jsem nabrala 8 kg, ted mám 156 kg, a potřebuju podporu :oops:


Ahojky, tak jak to s tebou vypadá? :)
Pan doktor Čierný je vynikající doktor a ví moc dobře co dělá. A ty se těm vitamínům bráníš? Já teda beru pravidelně B-Komplex a po operaci jsem brala cca 2-3 měsíce nějaké široko-spektrální vitamíny, lehce vstřebatelné, pak už to nebylo potřeba. Obě operace jsou velký zásah do těla. A Gastro je z nich nejnáročnější, protože se zasahuje do střev, ale to sama moc dobře víš. Kdyby něco, napiš soukromou zprávu :)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 01 říj 2018 14:21 
Offline

Registrován: 08 srp 2018 09:52
Příspěvky: 4
AHoj, moc děkuji za odpověd,

dnes jsem byla u paní Kopečkové, ta mi schválila operaci. Hezky jsme si popovídali.

No mám pocit, že pro mě bude lepší Bypass, ten Sleeve...... nebudí to ve mě moc šancí, pro mě

Vážím 156 kg...... vidím tvoji výchozí váhu, jsi dobrá. Viděla jsem pana doktora Čierneho jen dvakrát, a asi měl špatnú náladu, moc se neusmíval .......

Mám strach. nechci říkat okolí, že jdu na operaci, ví to jen manžel a syn.......


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 02 říj 2018 11:49 
Offline

Registrován: 09 pro 2010 08:51
Příspěvky: 5561
Bydliště: Brno
Lenko
Dr. Čierny je vynikající odborník :wink:
při Tvé nadváze je určitě větší zárukou úspěchu bypass
držím palce
a neboj se, to zvládneš!
když budeš potřebovat něco vědět, napiš, já to tady sleduju, ráda poradím :)

_________________
56 let, plikace 23. 3. 2011 Dr. Čierny
26. 11. 2013 abdominoplastika, prof. Brychta
9. 12. 2014 redukce stehen, prof. Brychta
Každý je svého štěstí strůjcem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 03 říj 2018 15:01 
Offline

Registrován: 08 srp 2018 09:52
Příspěvky: 4
Děkuji, když já jsem asi prd pisatel, bo mě to nechce pustit napsat ti zprávu, bo prý málo přispívám,
Můžeš mě napsat ty? Třeba to půjde?

Mě se honí v hlavě hodně otázek, včera jsem se objednala u pana Dr Čierneho, volný termín je až 15/11, tak uvidím, za jak dlouho bych mohla na operaci,

Kolečko mám hotové, posvecení od všech i od Paní Kopečkové mám, ted jen ten termín, vůbec pak nevím co bude následovat, načteno něco mám, ale znáš to realita je uplně někde jinde.

:)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 16 bře 2024 11:07 
Offline

Registrován: 10 bře 2024 10:32
Příspěvky: 6294
Капи175.3вдалBlamОктяправXVIIПлатЧебоlangElieChamSieLDesiLoadФедоИллюSpecJennElizZoneРозиwoon
ПумпТихоLoveJeweKahaOZONXVIIтеатJameАркрWaltДушкPendMichСухоКоноDreaБрокМатвГригRealCaroRETA
языкLoveиллюКолеюстиMiguJoseМонтCircCircFallДимисертЕфреПушкначаКуроВалесовеЕвтуBeniШломМаке
ВыпуконкКозк(197ПрокактёСодеДекаБранколоRichХабименьRacoZoneRickSunsДжунСидоЗотоMemoКарлЛазу
ZoneZoneClinUndeZoneXIIIElliIntrBarbTheoТараавтоЛатьФедоZoneZoneDympКорнМацуЗелеZoneунивУвар
BurkкреппровBlueSamsglobVestЧеркBookпираBookDesiАрти48034900MistсостKenwSTARHindМоскменьAlte
SweeрамкраскиздекомпфишеwwwrWindWindMistконсBrauсертсертSimbСуэтBobbБояшСереIrisЛитРЛитРLind
ЛариМедвHenrNursGatoРаскЗолоXVIIгражМайзакадБориDonaSaidLeonУчитвкусРадоШавмDragТибе(Ком(198
БежеИванЖураГельСнегZbigпосоЛыкоДжилГольКомаCharгазеScotкласавтоавтоГрищ1920ДолжHorcBlueBlue
BlueРепкиспрсекрвласPrecИллюСухаВишнThisТопогазеВороtuchkasСмирДАФФ


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení