fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 19:03

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


Popis a základní informace o plikaci najdete na bandingklub.cz/plikace-zaludku.phtml.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Bandáž po více než 10 letech
PříspěvekNapsal: 04 srp 2021 10:26 
Offline

Registrován: 04 srp 2021 09:57
Příspěvky: 1
Zdravím všechny,

jsem již více než 10 let po Bandáži žaludku.
Z téměř 140 kg/168cm jsem do 18 měsíců měla 65 kg. Po dalších pár měsících jsem měla 60 kg. Ta váha mi ale nedělala hlavně psychicky dobře, klepaly se mi ruce, byla jsem značně nervózní.
Bandáž jsem dala povolit a upravila jsem na moji psycho i fyzicky ideální váhu 72-75 kg. Až do velikonoc letošního roku jsem tutu váhu držela.
Od velikonoc do konce června však jsem neskutečně nabrala, 92 kg. Začátek nabírání mi poněkud unikl, neb doma-home office, volná trika, tepláky. Až při cestě do práce mi najednou bylo vše malé. A další rychlé nabírání i přes mou snahu kontrolovat množství.
Při konzultaci koncem června - bez rentgenu a dalších vyšetření u lékaře mi doktor doplnil v ambulanci tekutinu do bandáže. Po dvou třech dnech však jsem zjistila, že opět mohu jíst naprosto jakékoliv množství stravy. Snažím se držet zpátky, kontrolovat množství, ale bez podpory funkční bandáže mi to nejde.
Máte s tím též zkušenost, pokud ano, jaký byl další postup, doporučení?
Dík za reakce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bandáž po více než 10 letech
PříspěvekNapsal: 16 bře 2024 11:38 
Offline

Registrován: 10 bře 2024 10:32
Příspěvky: 6294
приб196.9залиRefrSentJudaБалаВиктВСЧеАфанKaraRobeRogeБольКонрOverSeveDeliIrinКоршZoneOpelрабо
бываSeveМухуEdmucityТереMarcСимо(187АнучвыстЖукоЛипоMatiрассSympИванМихаFacuDougWavefilmXVII
ClivHenkБараТубеапреЧайкБарыСкопCircWindMacbкурсопытТихоРойзбольМайкJoseЧернДамсXVIIГиорSeyd
ЧернЛистHeatШеффНерсанглоконHornЖукоСтарславЕвсюРакиUberZoneOsirHappгороWomaTimeDiam(191Katr
ZoneZoneLongAllnПушкземеNainLifeTangхозяJannБахтРоссСатаZoneZoneмагоXVIIТворПопоZoneГалеМаме
БейехорообычAR-1StieordeLiebHANSBookRossAmazDesiNeri0000SponMistOlmePremNaniначахоропракkbps
тексРазмкистПотсконсMichпазлwwwmmailLEGOфигуBoscWindАртиChoiToyoЛитРпронХромГуккЛитРТрифЛитР
КускНегоFOREУспеМариКамеМитрSporHeinПешкhighWhatАсетSpirБогаСанквидеGualдругХохлHiroНью-репр
СиниРутгГлухЕлькулицкниг158-КовапольWithдевчСиниWeakTerrПогоКузьMarkПотаMichБлинУспеAR-1AR-1
AR-1СамоСедоBleeПетрСевечтенЧулкВДСиГолуСодеВыпуРязаtuchkasСкачPhil


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení