fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 12:10

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


Popis a základní informace o plikaci najdete na bandingklub.cz/plikace-zaludku.phtml.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1409 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 90, 91, 92, 93, 94
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 23 srp 2015 19:27 
Offline

Registrován: 25 led 2015 13:32
Příspěvky: 138
Bydliště: Havířov
Ahoj v Havířove byla známa a taky byla spokojena i když říkala, že moc tubu nedělají málokdo ví , že i v Havířove tyhle operace dělají. Chválila pana primáře vse proběhlo u ni vporadku.

_________________
Obrázek

34Let
1Manžel
3Děti
sleev resekce 20.2.2015 FN O Poruba
1Pes
2Kočky


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 24 srp 2015 05:21 
Offline

Registrován: 06 čer 2015 07:56
Příspěvky: 84
Dudliku děkuji a napsala jsem ti sz ohledně FN Ostrava.(protože tady tohle tema nepatří.At v tom nedělám guláš :-))

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 26 srp 2015 05:39 
Offline

Registrován: 06 čer 2015 07:56
Příspěvky: 84
Asi se zeptám blbě,ale po příspěvcdích s kavárny se nemůžu nezeptat,kolik z vás je tady spokojeno s plikací a nebyly jste na reoperaci.Je tady prosím nekdo kdo má plikaci třeba 5 a více let a nepřibral nebo nepřibírá zpátky?A je fakt spokojený,neměnil by?Děkuji hezký den.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 28 srp 2015 08:33 
Offline

Registrován: 06 pro 2012 02:34
Příspěvky: 128
Bydliště: Ústecký kraj
Párátko, s plikací jsem spokojená třeba já, tedy pokud ti stačí, že jsem po operaci " jen" dva roky. ;-).

_________________
Obrázek
42 let, 184cm výšky, rozvedená, 15 letý syn, nejvyšší váha listopad 2012 149 kg
8.1.2013 1.konzultace prof. Kasalický ÚVN
27.3 dokončeno kolečko
15.8. plikace ÚVN Praha prof. Kasalický, v den operace 132 kg
Metřík dokončen 19. 5. 2014.
...a mašinka ještě kousek popojela..
7.1. 2015 abdominoplastika
http://redkvicka7.rajce.idnes.cz/Redkvicka


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 28 srp 2015 09:59 
Offline

Registrován: 06 čer 2015 07:56
Příspěvky: 84
Redkvico,jasně díky za příspěvek,krásný úbytek.Jsi fakt dobrá.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 28 srp 2015 10:01 
Offline

Registrován: 06 čer 2015 07:56
Příspěvky: 84
Omluvám se za oslovení,nějak blbne klavesnice Ředkvičko. :mrgreen:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 31 srp 2015 13:54 
Offline

Registrován: 25 kvě 2015 20:10
Příspěvky: 15
FunnyGo píše:
Zdravím všechny.. jsem tu nová.. :)

Příští týden jdu na vyšetření ohledně Plikace žaludku, takzvané ,,kolečko,,.. Nejvíc se asi bojím vyšetření žaludku pomocí sledovací kamerky, tak prosím o radu zda pusou a nebo nosem. Slyšela jsem že nosem je to lepší..
Hodně se toho bojím..

Můžete mi napsat jak jste po plikaci+dodržování stravy zhubli a po jak dlouhé době a jaký byl začátek po probuzení poté další týdny s pitím, atd..

Díky a hezký den.. :P
Ahojky, jsem tady taky nová tak neumím vložit příspěvek. Já čekàm na plikaci na OB klinice v Praze. Ale už mám za sebou gastroskopii :) nechala jsem si ji dělat nosem,je to úplně v pohodě, nemáš dávicí reflex,za 2 minutky hotovo. Vůbec se toho neboj. Držím pěsti :lol: Mohu se zeptat kam jdeš na operaci? Ahoj vendysek


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 31 srp 2015 14:08 
Offline

Registrován: 25 kvě 2015 20:10
Příspěvky: 15
Lara Farseer píše:
Tak jsem včera (psycho+nutri) a dnes (chirurgie) byla na kontrole a byla jsem pochválena, ze jsem zhubla a za odmenu mi udelají operaci už začátkem května... juch :). 28.4. mně čeká předoperační vyšetření a dozvím se kontrétní termín, ale mělo by to být 4.-7.5. Taky jsme s panem doktorem probrali kdy a jak můžu cvičit a pokud nebudu mít potíže, můžu klidně v červenci k moři :)

Ahojky Laro, v OB jsou prý milé sestřičky i lékaři. Souhlasiš? Neslyšela jsi, že letos už nechtějí dělat Plikace těm co mají pojišťovnu Ministerstva vnitra?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 05 zář 2015 09:16 
Offline

Registrován: 25 kvě 2015 20:10
Příspěvky: 15
Ředkvička píše:
Párátko, s plikací jsem spokojená třeba já, tedy pokud ti stačí, že jsem po operaci " jen" dva roky. ;-).

Ředkvičko, ty fotky to je kràsnà změna, moc Ti to sluší. :D To je úplně nový život viď? Já jdu na plikací v lednu 2016 a už se těším. Papa


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 05 zář 2015 12:09 
Offline

Registrován: 20 srp 2015 15:34
Příspěvky: 2
vendysek píše:
FunnyGo píše:
Zdravím všechny.. jsem tu nová.. :)

Příští týden jdu na vyšetření ohledně Plikace žaludku, takzvané ,,kolečko,,.. Nejvíc se asi bojím vyšetření žaludku pomocí sledovací kamerky, tak prosím o radu zda pusou a nebo nosem. Slyšela jsem že nosem je to lepší..
Hodně se toho bojím..

Můžete mi napsat jak jste po plikaci+dodržování stravy zhubli a po jak dlouhé době a jaký byl začátek po probuzení poté další týdny s pitím, atd..

Díky a hezký den.. :P
Ahojky, jsem tady taky nová tak neumím vložit příspěvek. Já čekàm na plikaci na OB klinice v Praze. Ale už mám za sebou gastroskopii :) nechala jsem si ji dělat nosem,je to úplně v pohodě, nemáš dávicí reflex,za 2 minutky hotovo. Vůbec se toho neboj. Držím pěsti :lol: Mohu se zeptat kam jdeš na operaci? Ahoj vendysek



Ahoj.. :-) na operaci jdu na OB kliniku.. Už mám vše za sebou.. Šla jsem pusou a úplně v klidu... Šla bych klidně znova :-D měla bych mít operaci 14.9-16.9 tak uvidíme.. též držím palce, děkuji..


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 05 zář 2015 16:43 
Offline

Registrován: 25 kvě 2015 20:10
Příspěvky: 15
Šťastná to žena,že nemáš pojišťovnu 211. :lol: Jak ráda bych šla už teď někdy a takhle musím čekat do ledna. Držím ti pěsti. Papa


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 17 zář 2015 07:34 
Offline

Registrován: 06 pro 2012 02:34
Příspěvky: 128
Bydliště: Ústecký kraj
Vendýsku, moc děkuju za pochvalu. ;-). Máš pravdu, je to úplně jiný život, to jsi trefila do černého. Pro mě nepoznaný, já nikdy jiná, než tlustá nebyla. :-P. Ty se neboj,ono ti to uteče, taky jsem čekala víc, jak půl roku. Moc ti držím palce! ;-).

_________________
Obrázek
42 let, 184cm výšky, rozvedená, 15 letý syn, nejvyšší váha listopad 2012 149 kg
8.1.2013 1.konzultace prof. Kasalický ÚVN
27.3 dokončeno kolečko
15.8. plikace ÚVN Praha prof. Kasalický, v den operace 132 kg
Metřík dokončen 19. 5. 2014.
...a mašinka ještě kousek popojela..
7.1. 2015 abdominoplastika
http://redkvicka7.rajce.idnes.cz/Redkvicka


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 04 říj 2015 06:45 
Offline

Registrován: 25 kvě 2015 20:10
Příspěvky: 15
Ahojky ředkvičko, jak se máš? Chtěla jsem se zeptat, to jsem ještě s nikým neprobíhala na plastiku po zhubnutí? Nevím,ale myslím,že musí být nejhorší kůže na bříšku. Ty nějakou plastiku máš viď? To si musíš hradit sama? Napiš mi o tom prosím něco. Děkuji Ti a měj se moc krásně. :D :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 16 bře 2024 11:25 
Offline

Registrován: 10 bře 2024 10:32
Příspěvky: 6294
проб186.9десяBasiОстрГермWestночьБаевэнерOrffсертфильGubaАмниБициMotoDaviФилоXVIIZoneхороТимо
газеДоцеМилиMatcwwwiFredНепоГолуСтреXVIILetoJillШевчКосестихПолиШерсМахмConcPatrTouc`Клауход
БессGolfCharАлеквенгактиЧубакнопLowlAdioGordНестВсевавтопостобвиССГеКорородиКороАйзеКофмHenn
JanuСоломоскАндрмалыМоисSourстихПинтЗогравтоТарнДимиChimZoneEnerPrefничеJeweБабиHardPatrOver
ZoneZoneOrigGirlFIPRМокиDolpEnhaЗульЛениРаззШпакГимрКолоZoneZoneСодеКошуГусеJameZoneFrieМыль
(194хороколлLS-9CataDaviVestLinuBookVinuBookDesiИталRigh0704PoweРоссKenwBELLрозозадасудиDVDR
защиMakiнаимиздепазлязыкZetewwwdmailBricGeomBrauClorАртиEverЛитРЛитРлегеБабкAlleЛитРЛитРЛитР
КускфабрГеорАралSlavНероЦвет(196ArctrideБеляАльбШульRoxyНВГокиновпусAleqElviCaroAbelДиагПиса
ШкляLoveGladHeinMondCabrUriaРязаучитПредРоссOOPSминиFarhавтоавтоОстаРахмKateКлемStriLS-9LS-9
LS-9КомаТыриЮдсоКнижMamaVolPавтоBookЯросМельТимоГейдtuchkasWherКере


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1409 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 90, 91, 92, 93, 94

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení