fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 19:21

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


Popis a základní informace o plikaci najdete na bandingklub.cz/plikace-zaludku.phtml.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 42 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Plikace na OB klinice
PříspěvekNapsal: 05 zář 2015 09:31 
Offline

Registrován: 25 kvě 2015 20:10
Příspěvky: 15
Ahojky všichni, jen pro informaci kdo se chystá letos na plikací na OB kliniku a má pojišťovnu 211 tak termín operace až příští rok. Už jsem to oplakala. No musím vydžet a čekat .Papa vendysek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plikace na OB klinice
PříspěvekNapsal: 05 zář 2015 17:09 
Offline

Registrován: 07 lis 2013 18:47
Příspěvky: 981
Bydliště: Zlín
vendýsku neplakej a začni rychle přemýšlet o změně kliniky, ne kvůli té stopce, ale pro nepříliš dobrou pověst, jakou OB má, dokud ptáčka lapají, pěkně zpívají, po operaci, pokud bys náhodou měla nějaké problémy, nehublas jak čekáš a pod., dozvíš se, že je to tvá chyba a nic s tebou nebudou dělat. Je tu spousta děvčat, comusely na reoperaci, právě kvůli špatně provedené první operaci na OB klinice, chvilku si tady čti starší příspěvky.

_________________
motiva

Obrázek

výška:164 cm
operace: 6. 1. 2014, Vítkovice, doc. Holéczy, sleeve resekce
věk: 60 let, syn 30 let a dcera 25 let (bydlím s dcerou), nově jsme se přestěhovaly, proto tak dlouhá odmlka, neměla jsem 10 měsíců přístup na internet
spousta zvířat: 4 psi (dcera má chovatelskou stanici), nová kočička Julinka, 4 koně


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plikace na OB klinice
PříspěvekNapsal: 05 zář 2015 18:44 
Offline

Registrován: 25 kvě 2015 20:10
Příspěvky: 15
Motivo, děkuji,já už jsem to tady přečetla že všech stran. Pro OB jsem se rozhodla, protože to mám 2 km od bytu a taky na Vitalionu si je chválí. I já po tom kolečku nemůžu proti ním říct půl slova.Kam bych měla myslíš jít?? A to je zase znovu celé kolečko na jiné klinice viď? Já už fakt nevím. :cry:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plikace na OB klinice
PříspěvekNapsal: 05 zář 2015 19:46 
Offline

Registrován: 26 úno 2014 14:43
Příspěvky: 104
Wendysku, nemusis podstupovat dalsi kolecko. Vem vsechny papiry z vysetreni a jet do Jablonce k primari Vranemu. Jsem take z Prahy a vysetreni jsem take mela na OB klinice a pak jela hned do Jablonce.

_________________
http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wNZ61ls/

duben, květen - plikace OB klinika - kolečko + vyšetření = rozmyšleno a směr Jablonec
17.6. - První konzultace v Jablonci nad Nisou - primář Vraný
3.7. - Nástup na operaci
4.7. - operace gastrický bypass - primář Vraný


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plikace na OB klinice
PříspěvekNapsal: 05 zář 2015 21:03 
Offline

Registrován: 25 kvě 2015 20:10
Příspěvky: 15
NH21. Chci se prosím zeptat jestli ti na OB ochotně předali výsledky vyšetření s tím,že věděli,že půjdeš jinam? Děkuji za odpověď. Vendysek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plikace na OB klinice
PříspěvekNapsal: 05 zář 2015 21:27 
Offline

Registrován: 02 bře 2015 09:24
Příspěvky: 614
vendysku, papíry by ti měli na vyžádání dát, máš na ně právo. Asi se budou cukat, ale nedej se. Vezmi papíry a utíkej do Jablonce :-) Nemusíš jim říkat, proč je chceš... řekni, že se do nich chce podívat rodina. Domluv se v Jablonci a pak do OB jen zavolej, že rušíš operaci, nemusíš uvádět důvod. Nic jim do něj není :-)

_________________
[url=https://www.TickerFactory.com/weight-loss/wVI6XMp/]
Obrázek
12.3.2015 konzultace Jablonec-pan primář Vraný, 168 kg
3.6.2015 operace, plikace žaludku, duodenální bypass, SADI-P
2.11. 2017 Abdominoplastika opět Jablonec a Mišák :-)
5.6. 2018 modelace prsů, Brno MUDr Adlerová


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plikace na OB klinice
PříspěvekNapsal: 06 zář 2015 07:53 
Offline

Registrován: 26 úno 2014 14:43
Příspěvky: 104
Wendysku, ja bych tam na tvem miste zasla, kdyz to mas kousek. Rekni, ze chces vsechny ty papiry z vysetreni pro svou obvodni doktorku, ktere jsi nedavno o teto operaci rekla a ze pozaduje mit tyto dokumenty u sebe... sestricka ti je nakopiruje a pak tam jen zavolej, ze operaci rusis.

Pokud budes chtit, tak se muzem i sejit a probrat to osobne. Jen se u nich nenechej operovat. Jde jim o penize z operace, ne o tebe. Bohuzel...

_________________
http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wNZ61ls/

duben, květen - plikace OB klinika - kolečko + vyšetření = rozmyšleno a směr Jablonec
17.6. - První konzultace v Jablonci nad Nisou - primář Vraný
3.7. - Nástup na operaci
4.7. - operace gastrický bypass - primář Vraný


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plikace na OB klinice
PříspěvekNapsal: 06 zář 2015 08:51 
Offline

Registrován: 25 kvě 2015 20:10
Příspěvky: 15
NH 21 Ahojky teď jsem z toho tak rozhozená,že fakt nevím co. Já jsem se už od začátku rozhodovala mezi Jabloncem a OB. Já mám potíže z chůzí, mám zánět v obou kolenou, tak jsem zvolila OB, protože tam dojedu autem a jak jsem už psala mám to kousek.Jak do Jablonce? Sama se mi tu dálku řídit nechce a jedině autobusem, nevíš jak daleko je nádraží od nemocnice? Jsi moc hodná, děkuji za odpověď. Potřebují více informace abych se rozhodla. Jak jsi tam cestovala ty? Kde ty bydlíš? Zatím papa :lol: Vendula


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plikace na OB klinice
PříspěvekNapsal: 06 zář 2015 09:03 
Offline

Registrován: 26 úno 2014 14:43
Příspěvky: 104
Wendysku:
Je pravda, ze ja jine zdravotni problemy nemam. Navic me v tomto plne podporil pritel, ktery me do nemocnice vozil autem. Ale u nemocnice je autobusova zastavka. Takze tam urcite jezdi mestska doprava. Ty nemas nekoho, kdo by te v tomto podporil ci te vozil?
Kolik vubec chces zhubnout? Jestli vic jak 30 kg, tak je plikace zbytecna. Nebo, tak mi to aspon rekl primar v Jablonci. Rikal, ze tam jezdi hodne holek z OB kliniky na reoperace.
Pan primar je uzasny. Zajela bych se k nemu podivat a promluvit si s nim. Kdyz mu ukazes vsechny dokumenty, tak ti i hned da termin operace...
Jinak bydlim na Jahodnici, jestli ti to neco rika:-) klidne se dal ptej:)
Tak zatim, Nikola

_________________
http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wNZ61ls/

duben, květen - plikace OB klinika - kolečko + vyšetření = rozmyšleno a směr Jablonec
17.6. - První konzultace v Jablonci nad Nisou - primář Vraný
3.7. - Nástup na operaci
4.7. - operace gastrický bypass - primář Vraný


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plikace na OB klinice
PříspěvekNapsal: 06 zář 2015 09:42 
Offline

Registrován: 07 lis 2013 18:47
Příspěvky: 981
Bydliště: Zlín
vendýsku, po Jablonci jezdí tramvaje i autobusy (já pocházím z Liberce, tak jsem tam byla dost často :mrgreen: ), od nádraží, ať už autobusového nebo vlakového určitě něco pojede. jak se dostaneš do nemocnice jistě zvládneš dohledat v mapách, já takhle hledala trasu do Vítkovic, protože jsem tam jela ze Zlína a nikdy v Ostravě nebyla. Cesta do Jablonce trvá autobusem asi hodinu, to není žádné drama, po Praze se cestuje běžně do práce klidně tu hodinu městskou dopravou. A po Jablonci je to v zásadě všude blízko ve srovnání s Prahou, tak se neboj, to zvládneš. Hlavně se na to cestování nevaž jako na důvod, že to nejde. Zbytečně promarníš dva tři roky života a skončíš s ještě menším sebevědomím, než máš dnes a zdravotní problémy budeš mít dál a ještě třeba větší než dnes. myslím, že v Jablonci nejsou takové čekací doby, tak to zkus :lol: Třeba si tam i předem zavolej, abys věděla, do čeho bys šla, dřív než si půjdeš vyzvednout ty papíry. Ale máš i důvod, když tě teď nechtějí odoperovat. na tvém místě bych popravdě vypověděla primáři Vranému své důvody a domluvila se, jak by to bylo v případě, že by ses chtěla nechat operovat v Jablonci.

_________________
motiva

Obrázek

výška:164 cm
operace: 6. 1. 2014, Vítkovice, doc. Holéczy, sleeve resekce
věk: 60 let, syn 30 let a dcera 25 let (bydlím s dcerou), nově jsme se přestěhovaly, proto tak dlouhá odmlka, neměla jsem 10 měsíců přístup na internet
spousta zvířat: 4 psi (dcera má chovatelskou stanici), nová kočička Julinka, 4 koně


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plikace na OB klinice
PříspěvekNapsal: 06 zář 2015 10:02 
Offline

Registrován: 25 kvě 2015 20:10
Příspěvky: 15
Vím kde je Jahodnice . Nemám nikoho kdo by mě tam vozil :o Zhubnout bych chtěla asi 40 kilo..Četla jsem,že i někdo plikací zhubnul přes 50,ale je to o tom dodržování toho režimu, musí být člověk na sebe přísný. Ty máš velkou složitou operaci. To já bych se bála. Kolik si zhubla?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plikace na OB klinice
PříspěvekNapsal: 06 zář 2015 10:29 
Offline

Registrován: 25 kvě 2015 20:10
Příspěvky: 15
Motivo, prosím Tě proč myslíš,že promárním ,2-3roky života? A že pak budu mít větší prob!émy? Ty jsi zásadně proti OB klinice viď ? Oni mě teď nemohou operovat kvůli pojišťovně a jà s pojišťovnou mluvila a je to tak. Napiš,děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plikace na OB klinice
PříspěvekNapsal: 06 zář 2015 11:25 
Offline

Registrován: 02 bře 2015 09:24
Příspěvky: 614
vendysku, je nás víc, co jsme proti OB a Iscare. Jde o dvě kliniky, kde nejsi člověk, ale jen číslo, které se po operci odškrtne, pojištovna to proplatí a dál už s tebou nespolupracují a každý neúspěch v hubnutí ti odpoví, že se málo snažíš, nebo že jsi to přežrala. Proč tyto dvě pro někoho skvělé kliniky neřeknou svým pacientům ani tobě, v tvém případě OB, že je více druhů operací? proč je nedělají? Pro mnoho z nás, kteří máme velkou nadváhu jsou lepší malabsorční operace ( bypassy a switch) A v neposlední řadě, důvod proč lidi z těchto klinik utíkají právě do Jablonce i když jsou z Prahy? Jinak Ob klinika má velmi špatnou pověst právě díky plikacím. Za tu pověst ale nemůžeme my zde, ale klinika sama

_________________
[url=https://www.TickerFactory.com/weight-loss/wVI6XMp/]
Obrázek
12.3.2015 konzultace Jablonec-pan primář Vraný, 168 kg
3.6.2015 operace, plikace žaludku, duodenální bypass, SADI-P
2.11. 2017 Abdominoplastika opět Jablonec a Mišák :-)
5.6. 2018 modelace prsů, Brno MUDr Adlerová


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plikace na OB klinice
PříspěvekNapsal: 06 zář 2015 11:29 
Offline

Registrován: 02 bře 2015 09:24
Příspěvky: 614
vendysku mrkni tady viewforum.php?f=18 to je recenze nemocnic a klinik, kam se obrací pro pomoc lidi a porovnej recenze OB s jinými nemocnicemi

_________________
[url=https://www.TickerFactory.com/weight-loss/wVI6XMp/]
Obrázek
12.3.2015 konzultace Jablonec-pan primář Vraný, 168 kg
3.6.2015 operace, plikace žaludku, duodenální bypass, SADI-P
2.11. 2017 Abdominoplastika opět Jablonec a Mišák :-)
5.6. 2018 modelace prsů, Brno MUDr Adlerová


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plikace na OB klinice
PříspěvekNapsal: 06 zář 2015 11:32 
Offline

Registrován: 09 pro 2010 08:51
Příspěvky: 5561
Bydliště: Brno
vendysku
Proti OB je každý, kdo se tu na fóru už nějakou dobu pohybuje a vidí ty zoufalý kočky, který po operaci na OB neví, co dělat, když nehubne nebo začne přibírat :?
Na OB šijí nitěma rozpustnýma v žaludeční kyselině, takže zavinutí se časem rozvine. Obecně tam dělají větší žaludky.
Pooperační péče velmi špatná, spíš žádná. Když přijdeš, že nehubneš, tak je to tvoje vina, protože jsi to přežrala, přepila, překašlala :evil: :shock: tak nazdar

_________________
56 let, plikace 23. 3. 2011 Dr. Čierny
26. 11. 2013 abdominoplastika, prof. Brychta
9. 12. 2014 redukce stehen, prof. Brychta
Každý je svého štěstí strůjcem


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 42 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení