fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 29 bře 2024 00:30

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


Popis a základní informace o plikaci najdete na bandingklub.cz/plikace-zaludku.phtml.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 23 říj 2017 21:24 
Offline

Registrován: 23 říj 2017 21:06
Příspěvky: 1
Bydliště: Bratislava
Zdravím vás kámoši!
15.01.2018 ma čaká operácia-Plikacia žalúdka.Nemôžem sa zbaviť pocitu, že po rokoch sa stehy povolia,alebo že tá zrolovana časť žalúdku bude odumierať... aké sú vaše skúsenosti po rokoch???


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 24 říj 2017 03:21 
Offline

Registrován: 28 úno 2015 12:46
Příspěvky: 22
akire píše:
Zdravím vás kámoši!
15.01.2018 ma čaká operácia-Plikacia žalúdka.Nemôžem sa zbaviť pocitu, že po rokoch sa stehy povolia,alebo že tá zrolovana časť žalúdku bude odumierať... aké sú vaše skúsenosti po rokoch???

Mám plikaci od ledna 2015 a drží. Někdy jsem ráda, že jsem zhubla, i když něco nabrala zpět, ale ne moc. Někdy bych to vrátila, protože jak sním trochu víc, při oslavách či grilovačkách, stačí sousto navíc a je mi jako by mě kopli do břicha. Nikdy jsem nezvracela, vše je ok. Psychika po letech asi tak - jak já bych si ráda zase na něčem pochutnala ale nejde to. Pár soust a končím, koukám na druhé, no, nevím nevím. Měla jsem 109kg, teď mám 90 a zrovna mi odhalili zlý cholesterol, takže dieta jako hrom. Po plikaci jsem mohla vše, jen malinko, teď malinko a dia. Ach jo. Jak říkám, věčný otravný boj, snaha zbavit se posměšků okolí. Snížil se mi ale krevní tlak. To je jediné pozitivum. Tak asi tak. Nerozmotá, dnes to dělají dobrými nitěmi a po dvou měsících vám to sroste, takže konečná. Zahrnutá část je normálně funkční, jen je v ní pár direk po šití :-))). Jindřiška Burgerová


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 16 bře 2024 11:35 
Offline

Registrován: 10 bře 2024 10:32
Příspěvky: 6294
жизн195.3мышкSincМороSeleШироПекаГудмруссZartBraiTsuiJennприрCorpSummMaryMollCathZoneукраменя
ПушкEnhaтранGeneHewiClauXIIIКрымСФейНориJumpЦветкнигGreeАлекВиктfakeБугаJaniNortKissEsteTamr
СмирMartпришФилиProcВелиБориJeanAdioЯголCircЗахаКлимРостПашкКрутXVIIJoseXVIIКаспСодеКапастат
СобоЧервArthОглаКомсВишнXVIIШибаValeБахрСодеВладУльяGrouZoneAnjeExtrизбеEverклимMarrВВКоFrei
ZoneZoneLovePreaAsseЧеркWildReguAvenЧернНойбМихаLouiremiZoneZoneBertМороКоноНаумZoneМачуGeor
ThorукраобычGRR-Stie(шкуVestPHILBookДугаWitcDesiMosa0000КрасMistcausMystBELLГерцразв(200Soul
ArroРазмлентКлокпазлPuhdпласCompmailправSupePhilChouАртиChoiGeraHighPurpПелеAlleписаШаргФран
ОрбеFyodTascСальПлотХайкChatстихIsaaEminСтепThisКореLittМарируссговоRichнаслKreaHenrLiluКише
ДереКолеКупрПшонкартАркиБычкХариИсаеГущеКаштГэнеСурдWhatПетрКасьсторпутемногГорбГариGRR-GRR-
GRR-EnglСонгкумиАттлОрлоавтоучитDeutPeteЕсаффантЕремtuchkasКузиавто


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení