fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 20:10

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 101 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Biliopankreatická diverze
PříspěvekNapsal: 04 dub 2013 15:19 
Offline

Registrován: 26 črc 2012 18:15
Příspěvky: 263
Beruško,souhlasím s ostatními.Poraď se jinde ,já taky neměla velký žaludek díky bandáži a s tím spojeným soustavným zvracením a v Jablonci my udělali bypass,který ti ani tak nezmenší žaludek ,ale upraví metabolismus tím že vlastně zkrátí a tím zrychlí trávení.Děvče, můj muž má chronický zánět slinivky a díky tomu silnou cukrovku a plný inv.důchod.Takže vím co jsou to záchvaty slinivky a já bych si s ní nezahrávala.Zkus se poradit i jinde ,v Jablonci se specializují i na ty slinivky (manžel tam taky jezdí)objednací doby na konzultace k prim.Vranýmu nejsou dlouhý,napiš mu e-mail a zkus se s ním poradit,nic tím nezkazíš,můžeš jen získat,přinejmenším druhý a kompetentní názor.

_________________
Obrázek

42 let,manžel má životní opora a věčný kluk,dcera 17-ti letý blázínek.
2006-bandáž Iscare,startovní a nejvyšší váha 134 kg,zhubnuto na 112 kg.
2012-Jablonec nad Nisou,pro nefunkčnost vyndání bandu při 116,8 kg

Po vyndání bandu a vánocích váha 124 kg,bypass 25.2 2013,28.2 reoperace,Prim.Vraný-Jablonec


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Biliopankreatická diverze
PříspěvekNapsal: 04 dub 2013 15:50 
Offline

Registrován: 22 zář 2011 18:56
Příspěvky: 128
Bydliště: Liberec
Beruška Beruško, mě taktéž po nepovedené bandáži na OB klinice doporučovali Bpd s tím,že u mě nic jiného nejde udělat.Po přečtení co je to za "rasovinu" operaci jsem chtěla znát názor jiných lékařů,kteří tyto operace operují.Všichni do jednoho!! mě od této operace odradili.Našlo se jiné řešení.Opravdu se poptej jinde,je tady dost jiných dobrých pracovišt.Mimochodem k paní Dr.Šrámkové jsem chodila na obezitologii na Národní třídu.Přijde mi,že OB klinika operuje jen to,co je pro ně finančně přínosné.Nakonec mě 2x odoperovali v Turnově a byla jsem tam pokaždé moc spokojená.Držím ti palce, at se dobře rozhodneš.

_________________
[


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Biliopankreatická diverze
PříspěvekNapsal: 04 dub 2013 17:28 
Offline

Registrován: 02 črc 2012 09:52
Příspěvky: 133
Bydliště: Brno
Ahoj beruško,
tvůj příběh je tedy opravdu komplikovaný. Já bych tě od BPD neodrazovala - jakékoliv zmenšení žaludku u tebe logicky nemá žádný význam (tak jak píšeš), malabsorbce by mohla mít. Ale mě by spíš znervozňovalo to, že nevíš, proč přibíráš ???? Než se rozhodneš pro tak zásadní krok jako je BPD, tak bych se raději nejdřív dopídila příčiny tvých problémů a pak uvidíš, jestli bude BPD řešením. Navíc je tvoje tělo dost zhuntované všemi těmi zákroky atd. takže absence vitamínů a proteinů a dalších látek, které se tělu po BPD nedostává v dostatečné množství, by mohl způsobit ještě větší problémy v tvém stavu... nejdřív zjisti s doktory, co se s tebou děje...přece to není jen tak tolik přibrat při ukázkovém stravování i pohybu...třeba pak zjistí nějakou jinou příčinu a bude ti na to stačit polykat prášky

_________________
Obrázek

Obrázek

30 let, na mat. dovolené, 2 děti, manžel
17. 9. - nástup Turnov - váha 103
18. 9. 2012 - TUBU


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Biliopankreatická diverze
PříspěvekNapsal: 04 dub 2013 18:12 
Offline

Registrován: 04 dub 2013 13:47
Příspěvky: 6
Bydliště: Praha
Ahoj Pivuško,

moc dekuji za nazor, bohuzel jsem se nedostala za ta leta k nikomu, komu by to prislo divne, proste mam za sebou nekolik zanetu slinivky, komplikovana tehotenstvi, narazove malo pohybu - opravdu je obdobi, kdy toho vydeje moc nemam, ale je pravda, ze asi neni uplne normalni pribrat pri normalni strave. Dneska jsem cetla o malformacnim syndromu, o kterem jsem dodnes neslysela, a to se pidim uz leta, protoze doktori moc napadu teda nemaji. Vzdycky s necim musim prijit sama a pak teprve zacnou neco delat. Nevim jestli existuje nejake cilene vysetreni na to, jak telo travi a co si z toho bere, protoze pokud mam nejakou takovou poruchu, pak by logicky stacilo ten typ potraviny vysadit a ani by leky a operace nebyli treba....Prekvapuje me, ze za ta leta co chodim na obezitologii jeste nikdo nic podobneho nezkusil. Kolem me mam pomerne hodne lidi, kteri nemaji nejak zvlast moc pohybu a jedi mnohem vic nez ja a nepriberou vubec nic....No...takze idealni bude, kdyz zkusim stesti jinde nez na OB klinice, zkusim treba ten Turnov, s kterym je tady vetsina prispevatelek moc spokojena.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Biliopankreatická diverze
PříspěvekNapsal: 04 dub 2013 18:30 
Offline

Registrován: 09 pro 2010 08:51
Příspěvky: 5561
Bydliště: Brno
Beruško
Takové vyšetření musí existovat, v metabolické poradně? Nevím, jistě Ti poradí holky s metabolickým syndromem :roll:
BPD je fakt už poslední štace :roll:

_________________
56 let, plikace 23. 3. 2011 Dr. Čierny
26. 11. 2013 abdominoplastika, prof. Brychta
9. 12. 2014 redukce stehen, prof. Brychta
Každý je svého štěstí strůjcem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Biliopankreatická diverze
PříspěvekNapsal: 04 dub 2013 19:13 
Offline

Registrován: 04 dub 2013 13:47
Příspěvky: 6
Bydliště: Praha
Zahradnice moc dekuji za typ, uz jsem p. primari napsala email, tak uvidime, jak zareaguje. Se slinivkou jsem cilene k nikomu nechodila, navic me ty zachvaty prepadaly vsude mozne, takze jsem lezela v ruznych nemocnicich a nikdo cilene neeviduje zadne moje zaznamy - coz mi v Cechah prijde vcelku uhozeny. Jedinej kdo se tim vic zabyval byl muj gynekolog, ale od dob, kdy zanety nemam a na ultrazvuku zadny nalez, tak uz se tim nezabyva vubec nikdo a dr. Sramkova na OB klinice uz vubec. Mluvila jsem s ni o tom nekolikrat, vzdycky se jen bavime, ze je treba se vyhnout tomu, abych dostala cukrovku coz s nadvahou co mam je velke riziko, ale to je tak vse. Proste at zije nase zdravotnictvi. Kdyz jsem sla za moji praktickou doktorkou, nechala mi udelat ultrazvuk slinivky a krevni testy na cukr a jelikoz vse bylo ok, tak to tim taky skoncilo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Biliopankreatická diverze
PříspěvekNapsal: 07 lis 2014 13:39 
Offline

Registrován: 15 lis 2013 15:20
Příspěvky: 309
úplně náhodou jsem našla toto téma
Beruško: jak to všechno dopadlo ???

_________________
Obrázek

49 let,178 cm
R-Y bypass 30.1.2015 primář Vraný


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Biliopankreatická diverze
PříspěvekNapsal: 27 črc 2015 12:50 
Offline

Registrován: 21 črc 2015 18:01
Příspěvky: 4
ahoj je tady nekdo kdo postoupil biliopankreickou diverzi na ob klinice dekuju za odpovedi


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Biliopankreatická diverze
PříspěvekNapsal: 27 črc 2015 14:16 
Offline

Registrován: 02 bře 2015 09:24
Příspěvky: 614
ahoj gabrielo, já diverzi nemám, mám plikaci+ duodenální bypass, to je něco mezi bypassem a diverzí. tu diverzi ti v OB nabídli, nebo jsi se pro ní rozhodla sama? Jestli ne, mrkni se na jiný druh operace, třeba bypass :-) ale ten v OB nedělají. zkus nějakou nemocnici v ČR :-)

_________________
[url=https://www.TickerFactory.com/weight-loss/wVI6XMp/]
Obrázek
12.3.2015 konzultace Jablonec-pan primář Vraný, 168 kg
3.6.2015 operace, plikace žaludku, duodenální bypass, SADI-P
2.11. 2017 Abdominoplastika opět Jablonec a Mišák :-)
5.6. 2018 modelace prsů, Brno MUDr Adlerová


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Biliopankreatická diverze
PříspěvekNapsal: 27 črc 2015 15:26 
Offline

Registrován: 28 črc 2008 09:41
Příspěvky: 778
Bydliště: Ostrava
GABI,ja mam diverzi a uz jsem ti o ni psala..jen nejsem z OB,to tady asi nikdo..

_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wr8fFV4/]
Obrázek

Tubu09/2008,po těhu spousty kil zpátky,takže díky zlatým ručkám docenta Holéczyho a diverzi 08/2012 jedu znova...

Od 25.11.2015 nové bříško :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Biliopankreatická diverze
PříspěvekNapsal: 16 bře 2024 11:55 
Offline

Registrován: 10 bře 2024 10:32
Příspěvky: 6294
прик203.6глазExamвузоХавиBrinЕршофакуСабиPastEmmaSergConcLucywwwmDeclPavlчашкКостZoneукраФиве
РавсStroЦыркRecrXVIIDougЛитеЗимиСтюаЖукоFortBourMichВороBohuOUVEZaraWindпостСтепTimeменяодич
англсексSharJohnсодеЧихаБогдAltaAdioGlobQuikистосупеЕкшеАлачМизуСлесXVIIMortВласФляйсертTitu
PaulМежиSterНикиБасиСодеСухоXIIIСевоJuliкульАкимШмидXVIIZoneGravMileбываCedaПустИмпеYannValh
MORGZoneWennThemПроэНашхWhenBlooBeatВинь327-ВиртИльиWantZoneZoneпомеБрусКривкнигZoneGiusАрда
оркеопасКарсLS-9AmazActiПроиDaxxBookBookExclOnecHY80СB001273настOlmeLanzVolgСуриклейнасыScho
IremСостраскукраконсWitcРазмwwwrwwwnLEGOLEGOPhilLighднемРазмСодеНедеSupeЛитРРумяЛитРЛитРАзар
паззТуроХироЗверклинКузяСморВолгReptЧетвMikhToyoкиноЛиепФролМоскпуте(ВедбудуRichMartFELIOZON
ДовгФлорпроцПоруWateавтоКороОрдышколBeatКрылначаPLUSJustWasnWindРозадетеГлушАрхиFranLS-9LS-9
LS-9РодиБобыQuinСазоFOREсельКалиBriaTimeШванЮрьеиздаtuchkasУстиRETA


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 101 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení