fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 16 čer 2024 01:51

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11290 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 753  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 srp 2006 11:09 
Offline

Registrován: 24 črc 2006 17:13
Příspěvky: 340
Bydliště: Praha
jsovka Byla jsem tak 5 dní po operaci naprosto k ničemu. Spala jsem jako novorozenec, hned jsem byla unavená. Docela mi pomohlo, když jsem si přisladila čaj. Ještě dnes, po devíti dnech, jsem unavená, zvláště po procházce a musím si jít lehnout. Teď spím už jen chvilku :wink: . Hlava se mi také motala, ale já mám problém s dost nízkým tlakem. Zkuz přisladit čajík a uvidíš. Neb jak říká náš pan prezident VYDRŽ PRŤKA VYDRŽ!!! :twisted: :D :D Bude lépe, věř mi.
Tak zatím páčko.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: .
PříspěvekNapsal: 19 srp 2006 15:24 
Offline

Registrován: 12 srp 2006 15:31
Příspěvky: 5
Bydliště: kutnohorsko
Jsovko, jak jsi na tom s tlakem? Nebo se ti může hýbat hladina cukru v krvi. Osladit čaj jistě můžeš, ale pokud by ti problémy trvaly, asi bych se poradila s odborníky. Já jsem přesný opak, před zákrokem jsem nebyla k ničemu a teď jsem plná pohody a fyzicky se cítím čím dál líp. Drž se! Ivča


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 srp 2006 12:54 
Offline

Registrován: 31 črc 2006 21:09
Příspěvky: 1419
Bydliště: střední čechy
Ahojky Ivčo, co stehy, byla jsi na nich myslím, nebo se pletu s někým jiným? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 srp 2006 16:21 
Offline

Registrován: 25 črc 2006 20:19
Příspěvky: 24
Děkuji všem za odpovědi. Už je mi dobře,ale to točení hlavy bylo tak hrozné,že jsem volala do Iscare a tam mi nařídili,abych se šla dát prohlédnout na pohotovost.Tak jsem tam byla.opravdu mě zevrubně prohlédli a usoudili.že mám vyšší tlak a málo minerálních solí. Doporučili polehávat a pí 3l minerálky denně.S tím ležením to jde,ale vypít 3 litry čehokoliv je pro mne dost děsné,ale dělám co můžu. Tak se mějte hezky. A co ty Míšo,že se nějak neozýváš?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 srp 2006 16:59 
Offline

Registrován: 17 črc 2006 18:56
Příspěvky: 101
Ahojky jsovko já jsem úplně v pohodě,vařím,peru ,žehlím,uklízím :) .Port mě nebolí (jen táhnou ty stehy,už aby mi je vyšmikli )ale měla jsem starosti.Hubnu naproti vám strašně pomalu,od operace 2 kg.Bála jsem se jestli jsem si něco neudělala s bandáží :? ,když jsem začala tak brzy fungovat,až jsem psala o radu panu doktorovi Čiernymu a ten mě uklidnil,že kdybych si s tím něco udělala,tak by to bolelo a že mám být trpělivá,budu zřejmě ten případ co hubne pomaleji,ale stále.Jinak hlad opravdu nemám,chutě ovšem šílený,ale jako stará dietářka to zvládám v pohodě.Mám taky problém vypít 2-3 litry tekutin,dostanu do sebe maximálně litr :roll: .Nepila jsem ani před bandáží,asi jsem velbloud,natáhnu jednou do hrbu a vystačím na celý den,ale unavená nejsem. :lol: :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: .
PříspěvekNapsal: 21 srp 2006 07:58 
Offline

Registrován: 12 srp 2006 15:31
Příspěvky: 5
Bydliště: kutnohorsko
Ahoj Martino, stehy jsou pryč, zatím je to dobré, žádný problém, už jen občas cítím port, zejména když spím na břiše. Teď jsem objednaná na doplnění komůrky, abych byla víc utažená. Už se těším. Ivča


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: .
PříspěvekNapsal: 21 srp 2006 08:03 
Offline

Registrován: 12 srp 2006 15:31
Příspěvky: 5
Bydliště: kutnohorsko
Jsovko, nevím jaké minerálky piješ, mě doporučovali vody bez bublinek, že ty bublinky dělají neplechu a hůř se snášejí. Ivča


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 srp 2006 13:51 
Offline

Registrován: 14 srp 2006 19:32
Příspěvky: 811
Míšo je to tak jak napsal pan doktor. Větší vyhlídky na trvalé zhubnutí má ten, kdo postupuje pomaličku. K čemu by bylo zhubnout moc (myslím ženy, chlapům to snad funguje lépe), když by to bylo zase nahoře. Jo-jo efekt se dá zažít i po bandáži. Mám z toho trochu noční můru, protože podstoupit to a po počátečním zhubnutí zase začít nabírat, to je dost hrozná představa. A zbytečně podstoupená operace.
Otázka je jakým způsobem jsi hubla před operací. Můj selský rozum mi říká, že kdo je dietami více méně nepolíbený, bude na tom podstatně líp než věční dietáři a hladovkáři.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 srp 2006 14:08 
Offline

Registrován: 17 črc 2006 18:56
Příspěvky: 101
No to je asi s těma dietama přesný,protože já v podstatě s vyjímkou několika měsíců v roce ,držela diety(úplně na prd,jak je vidět)celý život :? .Ale tet´už jsem klidná,když i pan doktor řekl že je to normální :wink: .Zítra jdu nastehy ..hurá. :lol: :lol: ..děstě píchají a trhají mi ty fousy trička,jak mi z něj čumí,asi mi je nechali nějaký dlouhý jsem jak dikobraz :evil: .Tak se mějte všichni moc hezky. :P :P :P


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 srp 2006 14:49 
Offline

Registrován: 14 srp 2006 19:32
Příspěvky: 811
Míšo asi by to chtělo tu vodičku trochu ochutit :) 1 litr to je na odkecání ledvin. Taky se do mě ta voda souká špatně. Ale když si do ní dám kapku citronové šťávy, tak to už jde to pití snadno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 srp 2006 15:22 
Offline

Registrován: 17 črc 2006 18:56
Příspěvky: 101
No něco musím vymyslet s tou vodou,čaj mi zase dělá hnusný zuby,teda pocit že mám zezadu na zuběch malý struhadlo :roll: já před bandáží pila mírně sycenou dobrou vodu,ale tam jsou bublinky a ty tet´nesmím. :? Já na něco přijdu,protože musím,vím že litr je opravdu málo.Díky ti za starost i za rady.Obdivuji lidi co vypijou 3-4 litry denně,to nepochopím a tiše závidím. :oops: Jinak je mi opravdu ,jako bych na žádný operaci nebyla.Hodně lidí mi radí,začít se k vážení i měřit :wink: (pas,prsa,ruce,boky,břicho)je to prý víc vidět,to hubnutí,než na váze.Tak to asi zkusím,at´mám radost jak se zmenšuju. :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 srp 2006 18:55 
Offline

Registrován: 16 srp 2006 12:33
Příspěvky: 7
Bydliště: Prachatice
trixl píše:
Míšo asi by to chtělo tu vodičku trochu ochutit :) 1 litr to je na odkecání ledvin. Taky se do mě ta voda souká špatně. Ale když si do ní dám kapku citronové šťávy, tak to už jde to pití snadno.


No když už jsi to nakousl, moje mamka (jsovka, pro ti kdo neví) toho taky moc nevypije max 1.5l a to je co říct a pak musí volat do Iscare že jí je blbě a točí se jí hlava, ale člověk jí nic nedonutí, tak jí lidi prosím něco poraďte ať mi tady nelekne ať se já pak nelekám, že lekla :cry:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22 srp 2006 07:44 
Offline

Registrován: 14 srp 2006 19:32
Příspěvky: 811
spejliku ona si na to musí myslet a nutit se než si zvykne. Kyž se dobře pije, je taky menší hlad. No a jestli ty s tím nemáš potíže a předpokládám bydlíš s mamkou, tak jí to pití připomínej a strkej :D
A co ředěné dětské šťávičky na pití? Přírodní džusíky? Je doba ovoce tak odšťavňovač.
Doma dáváme jeden pytlík čaje do dvoulitrové konvice. Nejdřív jsem byla proti, čaj má být pořádný, časem jsem si zvykla.
Kamarádka asi před týdnem měla problémy, pořád zvracela. Dostala radu, aby po douškách hodně často pila. Tak jsem se ptala proč, když to z ní letí ven a dozvěděla jsem se, že dehydratace vyvolává zvracení.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22 srp 2006 18:24 
Offline

Registrován: 17 črc 2006 18:56
Příspěvky: 101
Spejliku,vyřidˇmamce,že když si dá do flašky (já mám litrovou)čtvrtinu stoprocentního džusu a zbytek vody,tak že se to docela dá a příchutě může taky střídat :wink: .Dneska mi v Iscare řekli ,že bych měla vypít2-3 litry,ale bezpodmínečně musím asponˇ1,5 litru i kdybych měla chodit spát o půlnoci :? .A to mamka vypije,ale stejně se mám snažit co nejvíc samozřejmě,ale alesponˇten 1,5 litru mínˇje už hodně blbý,pak jí je špatně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22 srp 2006 18:41 
Offline

Registrován: 25 črc 2006 20:19
Příspěvky: 24
Zdravím všechny. Koukám,že ten můj kluk tu vyslepičí i to co neví. S tím pitím má pravdu a tak se snažím,ale moc to nejde. Jsem taková suchoška a koukám,že nejsem sama. Ještě se musím pochlubit,že od operace nekouřím. Já vím,že 11 dní není moc,ale chtěla bych vydržet. Je mi také už celkem dobře. Přeji hezký zbytek dne.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11290 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 753  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení