fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 29 bře 2024 11:25

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11289 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 753  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 srp 2006 14:42 
Offline

Registrován: 17 črc 2006 18:56
Příspěvky: 101
Ahojky L,ve čtvrtek má nástup i jaja.Vždydˇjsem jí říkala že tam sama určitě nebude.A ty se neboj atˇjsi ženská nebo chlap,bude to dobrý.Tedy říká to bela,matrix,Eva,Věra,Milča,Martina 2 a já jim věřím(musím protože jsem srabík a taky bojím).Oni by nám určitě nelhali,nemají důvod.Tak se drž!!!!!A nezapomenˇ nám co jdem po tobě dát vědět.Pa pa


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 srp 2006 16:06 
Offline

Registrován: 06 srp 2006 12:45
Příspěvky: 115
Bydliště: Praha
Tak to se tam s jajou určitě uvidím....
Jo a jinak jsme holka....
Když tak ať mi jaja písne na mail,jestli chce.
L


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 srp 2006 17:50 
Offline

Registrován: 02 srp 2006 13:06
Příspěvky: 14
Bydliště: Ústí nad Labem
Ahoj nová spolubojovnice L,
opravdu se nemusíte zákroku bát.Já jsem byla vystresovaná,že mi s toho vylezl nahoru tlak :lol: ,zbytečně.
Primář je opravdu morous,ale umí!!!!A Melechovský je navíc hezký,mladý a sympatickýchlap :oops: .
Vám všem ,co na operaci jdete držím palečky a jak budete moci hned napište


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 srp 2006 18:00 
Offline

Registrován: 06 srp 2006 12:45
Příspěvky: 115
Bydliště: Praha
No já asi nemůžu říct,že bych se vyloženě bála..,ale je to prostě něco neznámého,takže z toho neznáma jde trochu strach,ale ze samotné věci ani asi ne.Možná tedy :wink:
Díky za podporu.L.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 srp 2006 19:10 
Offline

Registrován: 04 srp 2006 20:12
Příspěvky: 70
Bydliště: Zlínsko
Nebojte se. Je to v pohodě. Operaci stejně zaspíte a pak........kdo rodil, zažil horší bolest. O moc horší. Jestli jste byla některá na slepém střevě, tak asi tak to bude bolet po operaci. Vážně se nebojte.
A těště se. Budete hubnout! :-)
Tak se holky držte!
Pa.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 srp 2006 06:52 
Offline

Registrován: 24 črc 2006 17:13
Příspěvky: 340
Bydliště: Praha
Čauky L, tak to jsem opravdu ráda, že tam bude taky někdo kdo se aspoň ozval. Taky se bojim, bojim :oops: , ale určitě to zvládnem. Já mám nástup 10.8. a ještě ten den mě budou operovat. Snad se tam uvidíme :wink: .Všem moc děkuji za podporu. Jaja


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 srp 2006 13:18 
Offline

Registrován: 31 črc 2006 21:09
Příspěvky: 1419
Bydliště: střední čechy
:lol: :lol: Ahojky Michaelo, tobě se to taky už blíží, že? Držím ti palečky a budu na tebe moc vzpomínat, že už to máš za sebou. Příští týden, že? Ty už budeš po operaci a já půjdu na první konzultaci. Tad teď hlavně nenastydnout, což v tomhle počasí není žádný problém. Opatruj se a vy všechni, které to v nejbližší době čeká také. Pa :P a příště se už budeš takhle usmívat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 srp 2006 13:52 
Offline

Registrován: 17 črc 2006 18:56
Příspěvky: 101
Martino,moc ti děkuju za ty palečky a za tvojí podporu.Člověku je fakt 100x líp,když ví že je mu přáno.Opravdu nám všem moc,moc přeju aby jsme to zvládly,všechny kdo se na to chystají,aby bez problémů prošli kolečkem vyšetření a čekatelky aby se dočkali a začli hubnout a ty co už hubnou,aby pokračovali tekhle skvěle dál.Jsem nějaká na měkko,asi z toho hladovění a nebo z nervů .Tak se mějte hezky a čauky,jdu to spláchnout čajem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 srp 2006 14:46 
Offline

Registrován: 31 črc 2006 21:09
Příspěvky: 1419
Bydliště: střední čechy
Míšo, spláchni čajem a drž se.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 srp 2006 17:58 
Offline

Registrován: 02 srp 2006 13:06
Příspěvky: 14
Bydliště: Ústí nad Labem
to jsou nervy před operací(pokuid jsem se neztratila a opravdu jsi před :lol: ).......dej si čajíček s citrónkem(to je mazec,teď v létě) a hezky odpočívej.........přečky krásnou knížku a buď happy papa


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 srp 2006 18:20 
Offline

Registrován: 17 črc 2006 18:56
Příspěvky: 101
Evičko,čajíček by mi slušel s rumíčkem abych se uklidnila ,ale bohužel spokojit se musím s obyčejným ovocným.Rumíček by mě momentálně usmrtil,když hladovím.Knížka asi taky neprojde,nedokážu soustředit myšlenky.Ještě že mám toho sviště a ten se mi o zábavu postará.Taky jste to tak šíleně prožívali,to snad ani není strach ale obavy abych na poslední chvíli třeba nechytla neštovice ,nebo nějaký sajrajt po který by mě museli odstavit na druhou kolej,nebo doktor aby mi nakonec neonemocněl a pak mám při narkoze nejdřív vždycky strach že včas neusnu a oni mě začnou kuchat při vědomí a pak zase že se neprobudím.No zmatlík to jsem já ,proto ty nervy.Ještě že vás tu mám a můžu se vám vybulit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 srp 2006 20:23 
Offline

Registrován: 27 črc 2006 20:26
Příspěvky: 250
Bydliště: Benešov,35let,bezdětná
Míšo neboj se...není čeho.Taky jsem se bála ale měla jsem narkozu v sobě ani nevím jak a spinkala jsem jako nemluvně a probrala jsem se až na JIPce.Tekli mě slzičky jako hrášky po tvářích a ptali se mě zda mě něco bolí ..ale já plakala od radosti,že jsem se probudila a mám to za sebou.Jen jsem si sahala na bříško zda mám jizvičky malé a nebo velký řez přes celé bříško :wink: .Já nehladověla...jen jsem nesměla večeřet poslední den...a jen lehkou stravu dva dny přes operací....asi je to u každého jinak.To huš vydržíš stojí to přeci zato :P jsi šikulka přeci.Držím pěstičky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 srp 2006 20:45 
Offline

Registrován: 17 črc 2006 18:56
Příspěvky: 101
Tak to jsem Milčo ráda,že nejsem takový janek sama(neber to jako urážku),já vím že pravděpodobnost,že se nevzbudím je malá,ale je tam to ALE,takže jsem se bála,bojím a bát asi vždycky budu.I když vím že doktoři jsou machři a dělají svojí práci jak nejlíp umí.Přesto ti děkuji za povzbuzení.Je to moc milí,opravdu!Hltám tady (když nemůžu jídlo)každou zprávičku a všimla jsi si jak nás pomaloučku přibývá?Je vidět že to všichni moc potřebujeme,ty zkušenosti z první ruky a tu útěchu...že to nic není a že to zvládnem...a to jak potom pěkně snižujete svojí váhu,to je obrovská motivace a takový motorek ,co nás žene dál,dotáhnout to do konce a přání brzy se taky moci pochlubit sama se sebou.Jen doufám že bude čím.Podle toho co sem píšete,jste ve finále skoro všichni spokojený.Otázkou je jestli by sem ty kterým to nevyšlo napsali,vyjímkou je Evka,ale tý to snad taky tet´už půjde,když jí doplnili komůrku.Tak ahojky a dobrou noc


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08 srp 2006 06:06 
Offline

Registrován: 17 črc 2006 15:29
Příspěvky: 81
Bydliště: JIŽNÍ ČECHY
Ahoj holčiny :D
Nebojte,ono to teda asi moc nepomůže já se taky bála mocinky moc,ale jsem živá a v pořádku.Říkejte si,že když to zvládli jiný tak to zvládnete taky :lol:
Já jsem jim na sále tvrdila,že neusnu,že jsem tak nervozní,že se mi fakt spát nechce.Měli ze mě docela prču.No a usnula jsem.Stejně by mě zajímalo jak to dělaj 8) Fakt se mi spát nechtělo.
Tak jděte na procházku-to pomáhalo mě.Hlavně klídek a nožky v teple ať ještě nenastydnete :D
Tak se držte a my na vás budem myslet fakt opravdu nám věřte,že to bude v pohodě


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08 srp 2006 12:57 
Offline

Registrován: 31 črc 2006 21:09
Příspěvky: 1419
Bydliště: střední čechy
Ahojky Míšo, je pravda, že sem nikdo, komu to nevyšlo nepíše. Bohužel ze svého okolí znám jednu paní, která toto podstoupila před několika lety ze zdravotních důvodů a vlastně z donucení doktorů, měla 150 kg. Zhubla, ale potom se začala cpát a doslova se prožrala celou bandáží, dnes má přes 200 kg, sotva chodí, do autobusu nevyleze, nevejde se do dveří, do výtahu se musí rvát bokem. No je to hrůza a dost odstrašující příklad. ALe o tom tohle asi opravdu je. Člověk to musí chtít sám, nesmí se do toho nechat donutit, protože pak to je k ničemu. Tohle v žádném případě nemá být zastrašování, ale je to zkušenost. Ale nám se to stát nem§že, protože my to CHCEME, že? :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11289 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 753  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení