fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 16 dub 2024 17:52

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11290 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 753  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 črc 2006 14:16 
Offline

Registrován: 17 črc 2006 15:29
Příspěvky: 81
Bydliště: JIŽNÍ ČECHY
Tak to je super s tou kůží.Ale říkali,že cvičením se to srovná-no uvidíme.Tak jo určitě ještě napíšu.Tak se měj a ať jdou ty kila ošklivý rychle dolu.Jdu taky venčit.Tak pa a dík


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24 črc 2006 17:19 
Offline

Registrován: 24 črc 2006 17:13
Příspěvky: 340
Bydliště: Praha
Zdravím,
tak už jsem také konečně na této cestě. Dnes jsem byla na posledním vyšetření a v týdnu od 7.8. (přesné datum mi prý dají vědět) jdu na bandáž :lol: .Doufám,že vše proběhne dobře. Jsem ráda,že slyším samé pozitivní věci od lidí, kteří bandáž podstoupili. Nevíte někdo, zda při nějakých komplikacích lze bandáž odstranit bez následků? Díky všem. Všem, kteří se rozhodli pro bandáž držím palce :P :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24 črc 2006 23:17 
Offline

Registrován: 17 črc 2006 18:56
Příspěvky: 101
Ahojky lidičky,i já mám před sebou bandáž v Iscare v Praze.Naplánované to je zatím na 14.8.Bojím se a těším zárovenˇ.Hrozně si přeji abych patřila k těm štastným co jim bandáž pomohla,nastartovala je a oni mění sebe a svůj život k lepšímu.Je moc dobře že zase fungují tyto stránky,je to pro nás moc důležitý,vědět že někdo už to má za sebou a kila mizí a mizí.Je jasný že to není jednoduchý,pořád myslet na to co musím a co nesmím,ale jde to a to je důležitý.Já mám trochu strach z toho pití,hlídat se a pít průběžně po malých lokách,to mi dá práci.Ale mi notorický dietáři si poradíme i s tím,hlavně když to má smysl a je to natrvalo.Čím víc se mi blíží den D tím víc jsem nervoznější.Nevím jak vás,ale mě naši doktoři šíleně zrazovali a všichni ode mně dali ruce pryč,že bandáž je nesmysl.No nedala jsem se ,píšu si s paní která je už rok po bandáži a je v naprostý pohodě,dodává mi sílu a klid.Byli totiž chvilky kdy jsem byla slušně zvyklaná,není to lehký rozhodnutí obzvláště když jsou děti.Ale tetˇjsem moc ráda že jsem se nevzdala a dotahuji to do úplnýho konce.Tak atˇse nám všem daří a kilča atˇmizí.Zatím se mějte všichni fajn a skuzte si na mě 14.8 vzpomenout a držet palec díky MICHAELA


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25 črc 2006 20:31 
Offline

Registrován: 25 črc 2006 20:19
Příspěvky: 24
Ahoj všichni,také jsem na cestě k bandáži,ještě mě čekají poslední vyšetření ,tak doufám,že to vyjde.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25 črc 2006 22:27 
Offline

Registrován: 25 črc 2006 21:58
Příspěvky: 11
Bydliště: Nymburk
Ahojky lidičky,jsem ve fázi rozhodování se.Čím více se iformuji tí více jsem pro, hlavně když si pročítám vaše příspěvky.Chtěla bych se zeptat,kde si to nechat udělat nebo koho zkontaktovat?Nejčastěji čtu o Iscare to je v Praze?A jak dlouho se čeká na operaci?Doufám že jsem vhodný adept BMI mám 50,6(extrém co).Mám hormonální poruchu,diety nepomáhají a doktoři mi taky po čtyřech letech nepomohly a léky jsou vyloučené mám problémi s tlakem.Ráda bych měla děti nevíte jestli bandáž neni překážkou?Moc děkuji za odpověd a držim všem palečky ať kila padají ahojky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25 črc 2006 23:26 
Offline

Registrován: 17 črc 2006 18:56
Příspěvky: 101
Ahoj Gabi,nemusíš se bát,že bys snad byla jediná s BMI nad 50 ,já jsem na tom podobně a věř že je nás víc než si dovedeš představit.Stačí jedna návštěva v Iscare a pochopíš.Ale cíl máme všichni stejný,tak se ničeho neboj a zkus to!Já jezdím do Iscare v Praze a od první návštěvy k plánované operaci uběhli 3 měsíce a to jsem měla nález na jícnu,takže se mi ta doba protáhla o léčení toho jícnu.Nevím jak čekali ostatní,možná jsem měla jen kliku,ale šlo mi to i s komplikací takhle rychle.Samozřejmě,že pokud jsi ještě nechodila k žádnýmu obezitologovi,tak to budou nejdřív zkoušet léky.Bandáž se dělá až když všechno selhalo.Vím že spousty ženských bandáž podstupuje právě proto že nemůžou otěhotnět,i u mě to byl jeden z důvodů.Mám 9 -ti letou Terezku a hrozně chce bráchu.Ptala jsem se na to a rok od bandáže se můžeš o mimčo pokoušet,dřív to nedoporučují,ale to ti sami vysvětlí.Co se týká tvé horm.poruchy a špatnýho tlaku,tak to se musíš poradit až tam,oni si tě důkladně vyšetří a proklepnou a všechno vysvětlí.Důležitý je že nepotřebuješ doporučení,protože mě ho nikdo nechtěl za žádnou cenu napsat.Jenže mi jsme malý město a asi tu trochu zaspali.Objednej se po telefonu,mě přepojili přímo na paní doktorku,který jsem vše vysvětlila,nahlásila váhu,výšku,věk a ona si mě pozvala asi za 14 dní na první návštěvu.Všichni jsou tam neskutečně milí a chápaví tak není čeho se bát.Zkus to,já se taky bála a dneska už počítám dny.Držím ti palec a vůbec všem co do toho jdou s námi.MICHAELA


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26 črc 2006 07:04 
Offline

Registrován: 24 črc 2006 17:13
Příspěvky: 340
Bydliště: Praha
Ahoj Gábi, opravdu není čeho se bát. V ISCARU jsou opravdu bezva. Myslím,že nikdo tě tam nebere jako něco méněcenného, tak jak se to stává v mnoha jiných zdravotnických zařízeních. Určitě kontaktuj toto centrum, objednací doba je poněkud delší,záleží k jaké lékařce, ale určitě to stojí za to. Co se těhotenství týče, :D bylo ni řečeno, že se nedoporučuje dříve jak za 6 měsíců od operace. Je to hlavně z důvodu, že chceš zhubnout :lol: a v těhotenství to příliš nejde :wink: .Určitě to není překážkou.Držím palce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 črc 2006 14:52 
Offline

Registrován: 25 črc 2006 21:58
Příspěvky: 11
Bydliště: Nymburk
Ahojky moc děkuji za podporu a za rady. Moc mi to pomáha.Myslím že jsem se rozhodla i manžel mne podporuje a už jsem naštívila stráky Iscare je to luxusní klinika,brzy tam zavolám.Ještě jednou díky a budu na vás myslet , písněte jak pokračujete pa G.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: ..pro Matrixe :o)
PříspěvekNapsal: 27 črc 2006 20:30 
Offline

Registrován: 27 črc 2006 20:26
Příspěvky: 250
Bydliště: Benešov,35let,bezdětná
Ahojenky matrixi (sluníčko)...ty jo..jsme si myslela,že s epod Tebou slehla zem..co se staločlovíčku,ž jsi zmizel ??...čtu příspěvky...říkala jsem ti ,ž chlapi hubnou rychleji....jsi pašák gratuluji....já jsem na 16kg..jen tak pomaličku to jde ted..Ale je to týden co sjem najela na 3x týdně fitko s úpravou na spalování... :lol: . Pa Mili


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 črc 2006 20:40 
Offline

Registrován: 27 črc 2006 20:26
Příspěvky: 250
Bydliště: Benešov,35let,bezdětná
Ahojenky baculátka......neboj te se ničeho..mohu vřele doporučit..začala jsem do Iscaru jezdit v listopadu a s váhou 131kg, BMI 44 děsné....měla jsem zdravotní problémy a nemohu mít děti krze svou váhu nehoráznou...do operace jsem dala dolu 4kg...Takže v den operace 28.3 jsem měla 127kg....jsem tedy skoro 4měsíce po operaci a mám dole -16kg to jest 111kg,u žen to jde pomaleji než u mužů mají jiný metabolismus...ženy hubnou pomaleji ale zato déle a muži rychleji ale kratčí dobu.Jsem spokojená,kupuji si menší oblečení huš...a mé sebevědomí roste..Chodím do fitka a začíná s emi to páčit sportovat pomalu.Jsem v pohodě..nechodím huš v černé barvě aby mě to zeštihlovalo ale huš oblékám pastelové barvičky,prostě prý kvetu a krásním hihii...Tak držím pěstičky a hurá do boje baculky..pa pa Mili


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 črc 2006 07:31 
Offline

Registrován: 25 črc 2006 20:19
Příspěvky: 24
Zdravím.Zdá se mi,že jste tady samé mladé kočky.To já jsem už babka a právě proto jsm se rozhodla pro bandáž.Nedávno se mi narodila vnučka a tak než povyroste chtěla bych nějaké to kilo sundat.Nechci aby měla ufuněnou hekající babičku.Doufám,že mi to vyjde a tak čtu vaše zkušenosti a těším se,až začnu sundavat kilča.Těm co mají po operaci přeju aby se jim dobře hublo a těm co se rozhodují-odvahu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 črc 2006 13:16 
Offline

Registrován: 17 črc 2006 18:56
Příspěvky: 101
Ahoj jsovko-vnučka z toho ještě nemá rozum,ale už tetˇje jasný že má super babičku,která se opravdu důkladně připravuje na to běhání a věčné ohýbání se pro děsně důležitý kamínky,kytičky,klacíky a poházené hračky.Opravdu ti držím palce.A nemyslím si že by se do té bandáže pouštěli jen mladý holky,to spíš do toho dopisování přes internet se asi trochu víc pouští.V čekárně v Iscare jsem měla úplně opačný pocity,že jsem tam snad jedna z nejmladších.Ale to je spíš náhoda s kým se tam zrovna potkám,kila trápí úplně všechny,mladší nebo starší,mužský nebo ženský,to je fuk!Hlavně že se člověk rozhodne s tím skončit a jsem přesvědčená že jsme to vzali za správný konec.I když jsou takový co šidí(sebe i doktory)i po bandáži,zrovna při mojí poslední návštěvě v Iscare tam řešili jednu paní,co prý 100% něco jinýho jedla a něco jinýho psala do jídelníčku,protože i po bandáži nehubla ,ale podle toho co psala by se měla ztrácet před očima.Takovým asi není pomoci.Přijde mi to zbytečný a nesmyslný takhle šidit,určitě by do toho neměli jít lidi co opravdu nechtějí zhubnout a obětovat tomu něco.Bandáž nám dává velkou šanci a je na nás jestli jí využijeme.Není to určitě zázračná operace,která z nás přes noc a bez našeho přičinění udělá 50 kg modelky,to je kravina.Od kamarádky(mimochodem taky trochu starší)vím že si stejně musí pořád odříkat a i po roce dodržovat pravidla a že budu trochu jako vyléčený alkoholik,dokud to nezkusím znovu(přejídání)tak to půjde ,ale běda jak začnu znova!Ale věřím že to jako většina zmáknu.Já nečekám zázraky ,mě stačí když už nebudu trčet z davu a lidi mě klidně přehlídnou.Tak se měj fajn,užívej si vnučky.MICHAELA


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Rok od operace !!!
PříspěvekNapsal: 30 črc 2006 15:50 
Offline

Registrován: 30 črc 2006 15:39
Příspěvky: 2
Ahoj všichni,
jsem ráda, že opět tyto stánky fungují !! Tak jsem jedna z těch, která může říct, mám operaci za sebou a opravdu to stálo za to !!! 16. června jsem měla výročí - 1 rok od operace a výsledky ??? -55 kg , je ze mne jiný člověk.
Zatím se všichni mějte fajn: Ti, kteří máte před operaci, po operaci nebo se rozmýšlíte, či váháte, vzkazuji: "Dokázala jsem to já, dokážete to i Vy ostatní !!!!!!!!!!! " :D

Věra


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 31 črc 2006 18:14 
Offline

Registrován: 17 črc 2006 15:29
Příspěvky: 81
Bydliště: JIŽNÍ ČECHY
Ahoj Věro to je teda bomba :lol:
Jsem už po operaci.A tvých 55 kg je můj cíl a že jsi to zvládla za rok to je nádherný!!!Doufám že to taky dokážu.Snažím se,tak snad to vyjde.Ta pa a kéž by bylo víc lidiček co sem budou psát své úspěchy.Strašně mě to motivuje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 31 črc 2006 19:08 
Offline

Registrován: 25 črc 2006 20:19
Příspěvky: 24
Ahoj lidi,tak jsem dnes dokončila poslední vyšetření a už mám skorotermín v týdnu od 14.8. Jsem fakt moc ráda a věřím,že do toho nic nevleze. Moc mi pomáhá číst vaše příspěvky,dodává mi to odvahu. Já se tak trochu bojím,ale to asi každý. Michaelo díky za podporu.Držím palce všem co jsou na tom jako já. Jsovka


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11290 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 753  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení