fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 25 dub 2024 10:33

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11290 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 753  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 31 črc 2006 20:23 
Offline

Registrován: 17 črc 2006 18:56
Příspěvky: 101
ahojky jsovko,to se tedy asi v nemocnici uvidíme.Máme termín nastejno,alesponˇbudu mít pocit že tam někoho znám.Paráda už se těším.Taky mi úplně přesný termín (den operace)zavolají.Kdo tě bude operovat?Mě takový snad jediný odměřený doktor(metr od pohledu,mám za to že primář)No co dvojdomek s ním mít nemíním,hlavně že rozumí svý práci a pomůže mi.I tak je 100x milejší než někteří doktoři u nás v nemocnici.Tak se měj a snad se nějak poznáme MICHAELA


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 31 črc 2006 20:28 
Ahojky,pokud je to prošedivělý doktor,tak to je skutečně primář,on sice kouká dost odměřeně,ale je to machr a je to jen jeho krunýř,jinak je fakt dobrej,takže žádný hrachy ani strachy :D :D


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 31 črc 2006 20:43 
Offline

Registrován: 17 črc 2006 18:56
Příspěvky: 101
matrixi,fakt ti tetˇmoc,moc děkuju,protože upřímně jsem z toho doktora měla vždycky vítr.Připadám si jako by koukal skrze mně a já jsem menší a menší,no úplně jak malá holka.Koktám a padají ze mě takový moudra ,že bych si nafackovala.Opravdu jsem z něj hodně nervozní.Ono je to ale asi dobře,protože respekt být musí.Jsem moc ráda,že jde jen o můj divný pocit a že se nemám čeho bát díkes.MICHAELA


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: operace
PříspěvekNapsal: 31 črc 2006 21:21 
Offline

Registrován: 31 črc 2006 21:09
Příspěvky: 1419
Bydliště: střední čechy
Ahoj všem, jsem tady poprvé. Můžete mi poradit? Jsem obézní a ráda bych podstoupila bandáž žaludku, ale svým způsobem z toho mám strach, ale kila shodit chci a normální cestou se mi příliš nedaří. Co vše mustím podstoupit, než se ke kýžené operaci dopracuji. poraďte, prosím. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 31 črc 2006 22:15 
Offline

Registrován: 17 črc 2006 18:56
Příspěvky: 101
Čauvajs Marti,když si přečteš všechny přispěvky ,dozvíš se vše co potřebuješ.Základ je se objednat a oni si tě sami poučí a nasměrujou.Pokud ale máš jen pocit že jsi obézní a nemáš BMI min. 40,nebo zdravotní problémy,tak tě operovat asi nebudou.Nejlepší je na všechno se přeptat přímo tam kde by tě léčili.Nejvíc nás tu asi dojíždí do Iscare v Praze.Záleží odkud jsi.Nevím jak jinde ,ale v Praze jsou od recepčních,po sestřičky až k doktorům všichni hrozně milí,chápavý a ochotný,takže se není čeho bát.Nikdo ti nevynadá ani za nastřádaný kila,ani za to že se budeš na všechno ptát.Tak to zkus,za optání nic nedáš ahoj MICHAELA


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 31 črc 2006 22:25 
Offline

Registrován: 17 črc 2006 18:56
Příspěvky: 101
matrixi,přestože jsem tě nikdy neviděla,tak si myslím že jsi asi pěkný éro.Skutečně se bavím při čtení tvých odkazů a při tom se i spoustu věcí dozvím.Jen doufám,že ti tvůj smysl pro humor nezmizí jako mizí tvá kila,protože to by byla člověče věčná škoda.Tak zas brzy něco písni atˇnejsme před tou operací tak nervozní.Čus a drž se !MICHAELA


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01 srp 2006 10:39 
Offline

Registrován: 31 črc 2006 21:09
Příspěvky: 1419
Bydliště: střední čechy
Ahoj Michaelo, můj BMI je víc než 44, takže opravdu pouze pocit nemám. Moje doktorka mi pořád jenom tvrdí, že mám chroupat mrkev a že to půjde, ale ono to nejde. Nejlepší jsou totiž rady doktorů, kteří ani nevědí co to je chodit s tolika kily navíc. Aspoň takový mám pocit. Obezitolog na mě vyzkoušel Xenical a Addipec. Bylo mi jen blbě a uhnala jsem si hemeroidy, takže jsem se rozhodla vzít vše do svých rukou. Na internetu jsem si našla vše dostupné a už se vlastně rozhodla, ale jsem na to sama a tak jsem ráda, že jsem našla toto forum a můžu se zeptat lidí, kteří už skutečně věšdí co a jak. Jsem z menšího okresního města a tak je pro mě nejblíž Praha. Já se objednám a zase se ozvu. Zatím díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01 srp 2006 12:26 
Offline

Registrován: 17 črc 2006 18:56
Příspěvky: 101
Ahojky Martino,tak to se nemáš vůbec čeho obávat.Jsem na tom podobně(jen BMI mám o 10 vyšší)taky mě z naší nemocnice doktoři nepomohli a od operace zrazovali,nenašel se ani jeden jediný který by s tím co se chystám udělat souhlasil.Musela jsem změnit i obvodního,tak jsme se pohádali.Taky mi nezabral xenical a adipex(díky tomu mám tetˇpotíže s játrama)dokonce jsem chodila i na akupunkturu a nic.Shodím vždy 2-3 kila a po vysazení naberu 5kg.Přísnou dietou,např.dělená strava apod.shodím i 12 kg ale pak stačí jeden víkend zhřešit,nebo týden zamarodit a jede to šílenou rychlostí nahoru.Dobrý je že tady po tobě nikdo nechce doporučení od tvého doktora,tenhle problém s doktorama z okresních nemocnic prý máme každá druhá.Oni si stejně všechna vyšetření dělají sami,jen nahlásíš jak jsi se dosud léčila a co jsi brala,pak vyplníš dotazníky(týdení jídelníček,graf s váhou jak se mněnila a jak úspěšný byli diety,kdy sáhneš po jídle atd.to určitě znáš).Já bych to na tvým místě určitě zkusila,já se o to pokoušela už před 2 rokama to jsem měla o 10 kg méně,ale nechala jsem se zastrašit .Vísledek je zmíněných 10 kg navíc,spousty nervů a stresů a přitom jsem to mohla mít dávno za sebou.Když viděli doktoři že jsem tentokrát rozhodnutá,tak začali strašit že mě to bude stát šílený peníze a platit budu i za pozdrav,tak tomu taky nevěř.Nechtěl po mě nikdo ani korunu(jen zmněnit pojištovnu všeobecná dělá problémy ,na ministerstva vnitra ta je OK)operaci prý hradí v plné výši,ptala jsem se několikrát.Otázkou je jak dlouho to ještě tak zůstane(vzhledem ke stavu našeho zdravotnictví).Takže neváhej a nenech se od nikoho zbulíkovat!Ahoj a hodně štěstí.MICHAELA


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01 srp 2006 12:51 
Offline

Registrován: 31 črc 2006 21:09
Příspěvky: 1419
Bydliště: střední čechy
:P


Naposledy upravil martina dne 27 srp 2006 11:19, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01 srp 2006 13:07 
Offline

Registrován: 17 črc 2006 18:56
Příspěvky: 101
Marti ,rozhodně mě nezatěžuješ svými problémy.Je to 3 měsíce co jsem byla takhle neštastná a zmatená já,protože si člověk říká,že přeci ti doktoři nejsou žádný blbci,tak proč by mě bezdůvodně děsili?Taky se mi od obezitoložky dostalo rady....no musíte se s tím naučit žít!To se nikdy nezmění.Taky mi vtipně řekla že když rodiče nejsou tlustý,tak asi můj táta není můj táta.Fakt přísahám,že mi tohle řekla.Nejsi náhodou z Český Lípy?A nechodíme nakonec ke stejný doktorce?40let mimochodem není žádný věk při kterým by jsi si měla na něco nepříjemnýho zvykat.Moje mamka například ve 40 měla ještě mýho brášku.Dneska je mu 15.Takže na věk klído zapomenˇ.Neboj mi jim ještě ukážeme tak zatím.MICHAELA


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01 srp 2006 14:42 
Offline

Registrován: 25 črc 2006 20:19
Příspěvky: 24
Ahoj Michaelo,také mě bude operovat ten samý doktor co tebe.Pravdu máš,že příjemný zrovna není,ale každý každému nesedí a tak tohle řešit nemusíme. U nás nastaly nějaké komplikace a tak nevím jestli nám ten stejný termín vyjde. Já jsem k bandáži naverbovala i syna a dnes mi volala paní doktorka,že nemá úplně v pořádku krevní testy. Tak nevím zda nám dají datum samostatně.Já ještě napíšu.Zdravím všechny ostatní a přeji mnoho úspěchů v boji s kilama.Jsovka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02 srp 2006 12:47 
Offline

Registrován: 31 črc 2006 21:09
Příspěvky: 1419
Bydliště: střední čechy
Ahoj Michaelo, tak jsem se objednala do ISCARE a 15. tam jedu na vstupní vyšetření. Hned se cítím lehčí na dušičce. Díky za ppovzbuzení. :P :P :P :P :P :P Martina


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02 srp 2006 14:31 
Offline

Registrován: 17 črc 2006 18:56
Příspěvky: 101
No to mám Marti radost s tebou.Uvidíš sama ,po první návštěvě ,že z tebe polovina strachu a obav spadne.Pak už to bude jenom lepší.I já jako mimopražská bývala objednávána na víc vyšetření v jeden den.Než se stačíš rozkoukat,tak ti řeknou termín operace.Dřív se prý čekalo na psychologa i 4 měsíce,ale přijmuli ještě jednu doktorku a je to fofr.Byla jsem u ní i já.Mimochodem strašně příjemná,milá ,mladá ženská.Jen si s tebou povídá a ty ani nepoznáš že tě vlastně vyšetřuje a zjištuje jestli jsi schopná dodržovat dietu po bandáži a jestli netrpíš nějakým duševním problémem,který by mohl později léčbu komplikovat.Během vyšetření jsme se spolu i zasmáli a já mněla pocit že jí znám půl života.Mimo gastro-vyšetřenmí si s tebou vlastně všichni jen povídají a vysvětlují.Pro nás dojíždějící je taky moc prima ,že se dodržují objednací doby(+ - 10 minutek),já dojíždím totiž autobusem.Tak se snaž nezpozdit,mně se to nepovedlo,ale od jedné paní vím že jí potom už nevzali,jen přeobjednali.Moc ti držím palečky aby jsi vším proplula bez potíží a brzy nám s radostí napsala,že už máš termín operace.Ahojky MICHAELA


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 srp 2006 12:47 
Offline

Registrován: 06 srp 2006 12:45
Příspěvky: 115
Bydliště: Praha
Ahoj,jen se chci připojit k tématu...
Ve čtvrtek nastupuji a v pátek mě čeká operace v Iscare.
Bojím bojim,ale stojí to za to.
Ahoj,L.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 srp 2006 12:54 
Offline

Registrován: 17 črc 2006 15:29
Příspěvky: 81
Bydliště: JIŽNÍ ČECHY
L neboj neboj, ikdyž všichni jsme se báli :D
Ale není to nic hrozného a fakt to za to stojí!!!
Budem držet palečky pa a písni jaký to bylo


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11290 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 753  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení