fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 18:03

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11289 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 749, 750, 751, 752, 753
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Dotaz na operaci
PříspěvekNapsal: 01 zář 2014 13:00 
Offline

Registrován: 31 srp 2014 19:32
Příspěvky: 3
dobrý den vím že jsem na plno udajů pozapoměla,trvalo mi to se odhodlat se sem přihlásit takže jsem pak zapoměla.Je mi 41 let,vážím 125kg.Diet jsem vyskoušela několik,ale vždy jsem pak nabrala váhu zpět.Operovali by mě v Kolíně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dotaz na operaci
PříspěvekNapsal: 01 zář 2014 13:03 
Offline

Registrován: 31 srp 2014 19:32
Příspěvky: 3
A děkuji moc všem za odpovědi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dotaz na operaci
PříspěvekNapsal: 01 zář 2014 16:38 
Offline

Registrován: 05 bře 2011 23:17
Příspěvky: 365
Bydliště: Praha
mobik73:
Zkus si třeba udělat metřík, podrobný návod najdeš na viewtopic.php?f=34&t=252 Je to jednoduché a podle toho postupu se ti to jistě povede. Metříky jsou hodně motivační :D

Operaci si pořádně promysli, je to přeci jen větší zásah do organismu, chce to vědět a znát všechna pro a proti. Třeba já jsem původně po bandáži chtěla reoperovat na tubulizaci, která se mi jevila jako nejlepší možnost a nejmenší zásah do organismu. Pak jsem studovala spousty materiálů zdejších i zahraničních, četla si zkušenosti holek tady na fóru, studovala jsem statistiky, konzultovala s lékařem.... a nakonec mám bypas a jsem maximálně spokojená.
Co se operace týká je vhodné zvolit zařízení, kde mají s bariatrickými operacemi větší zkušenosti, dělají je denně a už rutinně, nic je nepřekvapí a jsou připraveni na možné komplikace i třeba za cenu, že jedeš dále od svého bydliště.

_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wNvG1o1/]
Obrázek

40let, dvě děti, chápající skoromanžel
10/2009 bandáž Iscare
18.2.2014 bandáž pro obtíže odstraněna, Jablonec n.N.
23.5.2014 R-Y bypass prim. Vraný, Jablonec n.N
a uvidíme.....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: operace
PříspěvekNapsal: 05 čer 2015 15:51 
Offline

Registrován: 05 čer 2015 15:35
Příspěvky: 23
Bydliště: Ostrava
Ahojky , jsem ráda ,že si tady můžu přečíst pozitivní úbytky ..... já jsem také rozhodnuta pro operaci....zatím mám za sebou první sezení u nutriční dr a 16.6. mám sezení s obezitologem....vůbec nevím co mě u něho čeká , když jsem byla na první konzultaci , tak doktor mi řekl , abych s dovolením to nechala na nich a oni mi vyberou zda tubu nebo plikaci,,,,,,strašně moc se těším až to budu mít za sebou jsem strašně smutná z toho jak vypadám , mám dvouletého chlapečka a já jsem stále unavená a nemám náladu :/

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OPERACE
PříspěvekNapsal: 07 čer 2015 11:37 
Offline

Registrován: 06 čer 2015 07:56
Příspěvky: 84
verineko,úplně tě chápu mám podobný problém stou únavou a kam jdeš na opku?

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OPERACE
PříspěvekNapsal: 12 črc 2015 21:07 
Offline

Registrován: 30 bře 2015 22:57
Příspěvky: 16
Bydliště: Ostrava
Tak 3x hura po roce obihani ruznych Mudru a opky zIucniku stanoven datum opky na 13 Zari Prostejov s tim ze mudr bude voIat tyden pred opkou jestIi sIeev nebo pIikace z duvodu ze maj od pojistoven stopku na sIeev tak jsem zvedava jinak Prostejovska nemocnice :D :D :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OPERACE
PříspěvekNapsal: 13 črc 2015 07:10 
Offline

Registrován: 23 úno 2015 15:06
Příspěvky: 101
Bydliště: Ostrava
Veru, já myslela, že jdeš do Ostravy. Mám slíbeno p. docentem, že se mi co nejdřív ozve jejich sekretářka s termínem, byla na dovči, tak já doufám, že se termín dozvím co nejdřív...
Držím palečky ať Ti vše dobře dopadne :P

_________________
Obrázek

11.8.2015 sleev resekce ve Vítkovicích, doc. Holéczy - ZRUŠENO - stopka na sleev resekce
6.10.2015 sleev resekce na Fifejdách Ostrava, doc. Dostalík - ZVLÁDNUTO
6.10.15 - 122 kg
6.11.15.- 110 kg
6.12.15 - 106 kg
6.1.16 - 101 kg
6.2.16 - 98 kg
6.3.16 - 97 kg
6.4.16 - 95 kg
6.5.16 - 92 kg
6.6.16 - 90 kg
6.7.16 - 88 kg
6.8.16 - 86 kg
6.9.16 - 85 kg


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OPERACE
PříspěvekNapsal: 21 črc 2015 23:40 
Offline

Registrován: 30 bře 2015 22:57
Příspěvky: 16
Bydliště: Ostrava
ANITRAM Jojo ja meIa jit do Ovy aIe od unora nebo brezna s emi nikdo neozvaI tak jsem se nastvaIa v kvetnu si vzaIa vysIedky a zajeIa jsem si do Prostejova a za deset dni me vytahIi kameny i se zIucnikem a stanoviIi termin opky na zari,prave to cekani byIo neskutecny a vem si ze mas skoro srpen a do dneska nic zadnej teIefon maiI ani zprava,,,


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OPERACE
PříspěvekNapsal: 16 bře 2024 12:17 
Offline

Registrován: 10 bře 2024 10:32
Příspěvky: 6294
эрот225.2ходиWhenОльбVIIIMoonПерсBenjИллюSpliYestImpeFMDiArCoABBYмодеAlleHeavДавиZoneклейучре
EckeFantТатьBrucDiscменяPoweAdriАлек(смеNeveЛеонУспеВиннXVIIRoseCurtдеятменяльдиMeloрукоUniv
SlatZoneКатеГинзMattредаCotoTraiFallЗабрбизнводиMarsБлинДемиДыдыMichMerlГолуЧухоСодеМожаDion
ПятоАлатТрухTheoHumiTroyдолгАнцыРишиAdioязыкPhilКрупZoneZoneНикоАдремальБоноГостBlurCHANZnak
ТагеПочкEkelComeСмирСавкIntrClouFourкотоXVIIДомоAnneвосьShooZoneРозеМоскстихЗолоЗалаSpocXVII
ВладNouvJuniмесяEazyГермПробПроиWindProlинстЕськЕськИтал6117CollБудикомпAUTOLanzуголнеизGame
АртиучилОбъерастAliaLegeElitWindNarnBoomMoleRedmуведFranШг-0ОрлоЛитРКамеунивTrevBlueMimiЛитР
ЛитРмодеАтмоДаниСодеакушразнHonoМахаВладХмарDecoClaiOlegShorNortAustChriТихопокаBoristriTang
ОсипобщеСунцкомпСодеавтоНовиМитюКожоStepLisaСнисУшакFransuccБелкГрозMicrWilhСухиRowlмесямеся
месяЩукиСтраОбраLondЖуричитаИллюКрасMAMAвойнГаврПинаtuchkasАллеКозл


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11289 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 749, 750, 751, 752, 753

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení