fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 09:39

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11289 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 747, 748, 749, 750, 751, 752, 753  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: OPERACE
PříspěvekNapsal: 12 úno 2014 19:18 
Offline

Registrován: 07 lis 2013 18:47
Příspěvky: 981
Bydliště: Zlín
monty píše:
Ahojte všichni,po delší době se zde znovu ukazuji.25/2 mě čeká konečně reoperace.
Čím víc se to blíží tím mám větší strach.Teď jsem se trochu pochladila tak snad se to nezruší
a nebudu na to muset čekat dalšího půl roku.Je tu prosím někdo kdo měl tubu a nevyšlo to tak šel na bypass.
A pak by mě zajímalo jak je to když vám vyjde na operaci menstruace.Děkuji vám za odpověď.


Hledej bestíčková (možná bez interpunkce, to si nejsem jistá)

a neděs mě, že se dá tubu přejíst, jsem 5 týdnů po operaci a doufám, že to byla má poslední :twisted:

_________________
motiva

Obrázek

výška:164 cm
operace: 6. 1. 2014, Vítkovice, doc. Holéczy, sleeve resekce
věk: 60 let, syn 30 let a dcera 25 let (bydlím s dcerou), nově jsme se přestěhovaly, proto tak dlouhá odmlka, neměla jsem 10 měsíců přístup na internet
spousta zvířat: 4 psi (dcera má chovatelskou stanici), nová kočička Julinka, 4 koně


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OPERACE
PříspěvekNapsal: 12 úno 2014 20:08 
Offline

Registrován: 14 dub 2009 15:39
Příspěvky: 54
Bydliště: zlínský kraj
Ahojte,nevím ale už od začátku jsem snědla víc než tu děvčata psali a hubnutí se moc nedařilo asi patnáct kilo jsem zhubla první
půl rok a pak se to začalo pomalu,ale jistě vracet.Většinou jsem zhubla jen tím že jsem ze začátku snědla méně než dřív,ale jak říkám asi né zas tak o moc méně.Jo a hlavně ty chutě to je hrůza o ty jsem nikdy nepřišla.Pohybu jsem měla až až ušla jsem v práci denně skoro
patnáct kilometrů takže tím to není.Sice jsem mezi tím změnila práci a už nemám tolik pohybu,ale stejně je fakt že to nefungovalo tak jak mělo.Mě bylo hned od začátku jasné,že to nepůjde samo,ale...Nastali deprese,že jsem selhala hledala jsem tu pomoc,ale těch co při tubu selžou se zde moc nevyskytují spíš vůbec a ani se jim nedivím.Takže jsem začala znovu jezdit za panem doktorem Čierným a ten s tím
ze začátku nechtěl nic dělat a to bylo pro mě ještě horší.Po více návštěvách svolil konečně k reoperaci asi po dvou letech.Vždy když jsem dojela řekl příště vám dám termín a zas nic.Mezitím jsem prodělala zánět jícnu na který musím už doživotně brát léky a opět jsem se začala léčit s vysokým krevním tlakem,tak možná proto svolil.Teď poslední dobou jsem ještě měla gynekologické problémy tak si říkám jestli to není znamení abych se na vše vykašlala.
Je nás určitě víc znám další dvě holky a ty už to také nechtějí řešit.Nedivím se,když si vezmu čím vším jsem si musela projít a jak se na vás všude dívají přes prsty.Monty :?

_________________
Obrázek

40 let,dvě holky 18 a 21 let.Jeden super,ale náladový manžel.Tři pejsci bernardýnka,kokr a jorkšírka
20.7.2009 Tubulizace Brno Viniční pan doktor Čierný
26.2 2014 reoperace Břeclav pan doktor Čierný tubu + Santoro metoda-zvládnuto


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OPERACE
PříspěvekNapsal: 12 úno 2014 20:26 
Offline

Registrován: 07 lis 2013 18:47
Příspěvky: 981
Bydliště: Zlín
38 let, monty, to je ještě brzy, abys to vzdávala :P jsi mladá, jdi si za svým, ať se ti daří a tu operaci ti napodruhé udělají pořádně :lol: :lol:

_________________
motiva

Obrázek

výška:164 cm
operace: 6. 1. 2014, Vítkovice, doc. Holéczy, sleeve resekce
věk: 60 let, syn 30 let a dcera 25 let (bydlím s dcerou), nově jsme se přestěhovaly, proto tak dlouhá odmlka, neměla jsem 10 měsíců přístup na internet
spousta zvířat: 4 psi (dcera má chovatelskou stanici), nová kočička Julinka, 4 koně


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OPERACE
PříspěvekNapsal: 12 úno 2014 20:39 
Offline

Registrován: 05 bře 2011 23:17
Příspěvky: 365
Bydliště: Praha
Monty: je mi líto, že u tebe tubu selhala. Ale je pravda, že jsem slyšela o případech, kdy tubu nepomohla. Podle mě to není úplně tvoje vina, nelámej si s tím hlavu a hlavně se nenervuj. Pravda, že někteří si budou myslet, že jsi to "přežrala" a pustí se do tebe... jakože se musí odměřovat, odvažovat, být disciplinavaný... blá, blá, blá... to je pravda, ale chápu, že někdy to prostě nestačí.
Já jsem po bandáži a vůbec jsem ji necítila. Naprosto žádné omezení, jako bych v těle nic neměla... Hubla jsem jen ze začátku tím, že jsem měla nateklý žaludek a byla jsem na tekuté a kašovité dietě...
Takže jak jsem psala, hlavně se nenervuj, prostě někdy to selže. Každé tělo je jiné.... moc ti držím palce. Bypass je pro tebe asi dobré řešení. Uvidíš, že to vyjde.
Já jdu teď na vyndání nefunkční bandáže a pak chci také tubu, ale pro jistotu si ji pojistím ještě kličkou - mini bypassem :wink: :wink:

_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wNvG1o1/]
Obrázek

40let, dvě děti, chápající skoromanžel
10/2009 bandáž Iscare
18.2.2014 bandáž pro obtíže odstraněna, Jablonec n.N.
23.5.2014 R-Y bypass prim. Vraný, Jablonec n.N
a uvidíme.....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OPERACE
PříspěvekNapsal: 12 úno 2014 20:43 
Offline

Registrován: 14 dub 2009 15:39
Příspěvky: 54
Bydliště: zlínský kraj
Děkuji za podporu :)

_________________
Obrázek

40 let,dvě holky 18 a 21 let.Jeden super,ale náladový manžel.Tři pejsci bernardýnka,kokr a jorkšírka
20.7.2009 Tubulizace Brno Viniční pan doktor Čierný
26.2 2014 reoperace Břeclav pan doktor Čierný tubu + Santoro metoda-zvládnuto


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OPERACE
PříspěvekNapsal: 12 úno 2014 20:47 
Offline

Registrován: 05 bře 2011 23:17
Příspěvky: 365
Bydliště: Praha
Motiva: teď jsem si všimla, že máš maxikocoura :P Nemáš náhodou "mývala"? Já měla koukoura Matese, ve své nejlepší formě vážil lehce přes 10kg. Byl úžasnej...

_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wNvG1o1/]
Obrázek

40let, dvě děti, chápající skoromanžel
10/2009 bandáž Iscare
18.2.2014 bandáž pro obtíže odstraněna, Jablonec n.N.
23.5.2014 R-Y bypass prim. Vraný, Jablonec n.N
a uvidíme.....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OPERACE
PříspěvekNapsal: 12 úno 2014 20:54 
Offline

Registrován: 07 lis 2013 18:47
Příspěvky: 981
Bydliště: Zlín
náš kocour je podle "cestovního pasu" původem z Dánska a obyčejná kočka domácí, jen trochu ořerostlý, protože původní majitel ho pojmenoval Ursus, ale podezříváme ho, že musí být říznutý s nějakou norkou, protože je sice mourek, ale chlupy má cca 5 cm dlouhé a váží 9 kg. Nevlastní syn má mainskou mývalí kočku, teda vlastně taky kocoura a má myslím kolem deseti kg.
Ten náš Ursíček je velký skokan, většinu dne tráví na kuchyňské lince u okna a vrčí na ptáky. Není zvyklý chodit, ven, tam se bojí a zjistili jsme, že se bojí i myší ( dcera chovala jednu dobu pro zverimex myšata a utekly jí z akvárka a Ursoun se jich bál a nevěděl, co s nimi)

_________________
motiva

Obrázek

výška:164 cm
operace: 6. 1. 2014, Vítkovice, doc. Holéczy, sleeve resekce
věk: 60 let, syn 30 let a dcera 25 let (bydlím s dcerou), nově jsme se přestěhovaly, proto tak dlouhá odmlka, neměla jsem 10 měsíců přístup na internet
spousta zvířat: 4 psi (dcera má chovatelskou stanici), nová kočička Julinka, 4 koně


Naposledy upravil motiva dne 12 úno 2014 21:13, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OPERACE
PříspěvekNapsal: 12 úno 2014 20:58 
Offline

Registrován: 05 bře 2011 23:17
Příspěvky: 365
Bydliště: Praha
motiva: to jo, mývalové jsou větší než norky, ale jinak jsou si dost podobní. Také jsem měla mourase s bílou náprsenkou a bílými ponožkami. Byl strašně divokej. Pak jsme ho kvůli tomu museli vykastrovat. Měla jsem ruce a nohy jakokdyž se neustále hrabu v trnitém křoví :P :P Přiznávám, že mi koucouřisko chybí..

_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wNvG1o1/]
Obrázek

40let, dvě děti, chápající skoromanžel
10/2009 bandáž Iscare
18.2.2014 bandáž pro obtíže odstraněna, Jablonec n.N.
23.5.2014 R-Y bypass prim. Vraný, Jablonec n.N
a uvidíme.....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OPERACE
PříspěvekNapsal: 12 úno 2014 21:29 
Offline

Registrován: 07 lis 2013 18:47
Příspěvky: 981
Bydliště: Zlín
my jsme měli roky kočky, i několik, pak nám zbyla jedna, ta byla úžasně komunikativní, úplně jiným způsobem než pes, dovedla si o všechno říct, a když jsem udělala to, co po mně chtěla, třeba pustit ven, tak vždy spokojeně zabroukala aby mě pochválila, chodila se mnou i venčit psa, doprovázela nás celou cestu, občas vyskočila na strom, vzala to přes zahradu a zase nás doběhla. Pak jsem dva roky pořád skuhrala, že mi kočka chybí, až dcera našla na netu vzkaz, že paní nabízí kocoura z útulku, kterého nemůže nechat u sebe doma, protože ho nesnášejí její psi. Tak Ursík skončil u nás, půl roku se bál skočit na podlahu, protože jsme měli kokra, který ho měl ovšem na háku, protože byl na kočky zvyklý, nakonec se to srovnalo a Ursoun honil psa bo baráku, zezadu mu přišlapával chlupy na packách a spali vedle sebe. Je taky kastrovaný a jako mladý miloval rvačky s vařečkou a lovil nás, jak jsme procházeli dveřmi, seděl na své prolézačce a zezadu nás fackoval. škrábanců a kousanců jsme měli všichni nepočítaně, ještě teď mi občas jednu ubalí a nesnáší sahání na bříško, vůbec se mazlí, jen když chce on sám.

_________________
motiva

Obrázek

výška:164 cm
operace: 6. 1. 2014, Vítkovice, doc. Holéczy, sleeve resekce
věk: 60 let, syn 30 let a dcera 25 let (bydlím s dcerou), nově jsme se přestěhovaly, proto tak dlouhá odmlka, neměla jsem 10 měsíců přístup na internet
spousta zvířat: 4 psi (dcera má chovatelskou stanici), nová kočička Julinka, 4 koně


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OPERACE
PříspěvekNapsal: 13 úno 2014 09:16 
Offline

Registrován: 25 čer 2013 17:49
Příspěvky: 1072
monty držím pěsti at se ti konečně zadaří s bypassem :wink:

_________________
Obrázek

47let, manžel dvě dcery 28,27, let
operace refluxu,hiátové kýly ,plastika jícnu
4.10.2013 v den operace 90kg
7 měsíců od operace - 28 kg .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OPERACE
PříspěvekNapsal: 13 úno 2014 09:18 
Offline

Registrován: 25 čer 2013 17:49
Příspěvky: 1072
eva magnusova hodně štěstí tfuj tfuj tfuj :wink:

_________________
Obrázek

47let, manžel dvě dcery 28,27, let
operace refluxu,hiátové kýly ,plastika jícnu
4.10.2013 v den operace 90kg
7 měsíců od operace - 28 kg .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OPERACE
PříspěvekNapsal: 14 úno 2014 12:26 
Offline

Registrován: 05 pro 2013 10:36
Příspěvky: 46
Bydliště: Třebíč
Monti

Držím palce a nic nevzdávej. Jdi si za svým. Je to tvůj život a ty jsi jeho správce. Držím palce. Moc :D

_________________
Obrázek
Jarek
Nejvyšší váha 1.1. 2014 - 139 kg
Váha v den operace 126,4 kg
OGB bypass 4.2. 2014, Dr. Čierný
4. 4. 2017 abdominoplastika, prof. Brychta
Jedna milovaná manželka a dvě děti mimo dosah rodičovské péče


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OPERACE
PříspěvekNapsal: 14 úno 2014 17:25 
Offline

Registrován: 14 dub 2009 15:39
Příspěvky: 54
Bydliště: zlínský kraj
Moc,moc děkuji i za tvou odpověď Jarku vážně dík. :)

_________________
Obrázek

40 let,dvě holky 18 a 21 let.Jeden super,ale náladový manžel.Tři pejsci bernardýnka,kokr a jorkšírka
20.7.2009 Tubulizace Brno Viniční pan doktor Čierný
26.2 2014 reoperace Břeclav pan doktor Čierný tubu + Santoro metoda-zvládnuto


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OPERACE
PříspěvekNapsal: 14 úno 2014 17:57 
Offline

Registrován: 10 led 2013 09:55
Příspěvky: 380
Bydliště: Otrokovice
MONTY, určitě nemusí být chyba jen v Tobě, když jsi od začátku věděla, že malinké porce Ti nestačí, myslím, si, že brzy po operaci by Ti malé porce určitě stačit musely, ještě nebyl čas si ten žaludek roztáhnout. Dr. Čiernému se nediv, protože je to o tom, že hlavně pojišťovny dělají problémy s proplácením. Přeji ať bypas vyjde, já jsem nadmíru spokojena. :)

_________________
Obrázek
176 cm,48 let, doma já a tři chlapi v chalupě ve věku 53, 26 a 25let
4.9.13 163kg, pas 120cm, boky 154cm , Omega Gastrický Bypas při 163kg, dr.Čierny, Břeclav

http://blanula1.rajce.idnes.cz/Tak_sel_cas.../


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OPERACE
PříspěvekNapsal: 27 úno 2014 14:09 
Offline

Registrován: 01 úno 2012 10:08
Příspěvky: 216
Monty,klidně by ses mohla jmenovat Helik a být po plikaci,protože já jsem na tom ale úplně stejně a jsem zvědavá co mi řekne doktor za 14 dní na kontrole po dvou letech. Váha jde vesele nahoru - klasický jojo efekt... a také jsem si všimla,že to tu asi všem funguje jen mně ne. Jsem z toho neskutečně nešťastná,ani se mi do té Břeclavi nechce,protože jestli pan doktor opět jen pokrčí rameny,tak prostě končím. Pokud by se mne někdo zeptal jestli jít do plikace,tak je podle mne vhodná opravdu pro toho,kdo krátkou dobu před opkou nedodržoval žádnou dietu,tudíž není jeho tělo navyklé na pravidelnou a dietní stravu. Mně se to pěkně vymstilo. Pořád se to snažím dodržovat,ale opravdu jsem zjistila,že nějaká deka zhubnu jen tím,když prakticky skoro nejím,což jste velká většina z vás určitě zažila a je to samozřejmě cesta do pekel,že? Ráda bych,kdyby se ozvala některá další se stejným problémem,protože jak se tak občas sem podívám,tak v těch neúspěších nikdo nepřispívá. Že bych byla vyjímka? :cry: Moje váha už zdaleka není 87kg,ale 95kg,jen jsem někde zašila návod. :roll:

_________________
45 let,manžel(skeptik),2 dospělé děti,3 fenky
nástup-8.3.12
plikace-9.3.12 MUDr.Čierny,BřeclavFast Weight loss[/url] Online at the Weight Loss Center
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11289 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 747, 748, 749, 750, 751, 752, 753  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení