fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 27 dub 2024 12:36

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11290 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 753  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 srp 2006 07:40 
Offline

Registrován: 17 črc 2006 15:29
Příspěvky: 81
Bydliště: JIŽNÍ ČECHY
Jé Milčo to je super,já Vám taky závidím i když hubnu,chci co nejdřív a co nejvíc :lol: :lol: :lol:
Taky mám schovaný jedny rifle no nevím to jsem vážila 69kg,tak to si ještě počkám než je obléknu.Ale doufám že se někdy dočkám.
Chtěla jsem se zeptat.po 14 už pomalu přecházím na normální stravu ,ale hubnutí se jaksi pozastavilo je to normální?Moc toho nesním,tak tímto nebude.A jím docela dietně.Tak když tak někdo napište jak to bylo u vás.Dík moc holky.Dnes si myslím,že by mohli pustit holky domů,tak doufám,že napíšou :D :D :D :D Tak pááá


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2006 06:25 
Offline

Registrován: 24 črc 2006 17:13
Příspěvky: 340
Bydliště: Praha
Tak jak koukám,tak jste se za těch pár dní pěkně rozepsali. Sláva už je to za mnou :lol: :shock: :wink: . To čekání bylo šílené. Příjímali mě v 7.00, na sál jsem jela až ve 14.45 :wink: . Byla jsem vysušená jak treska, klepala se, ale vše dopadlo dobře. Trochu problém s nízkým tlakem a astmatem, ale i to se zvládlo. Včera večer mě propustili domů, byla jsem moc ráda,ale po příjezdu cca 10km,jsem byla tak unavená, že jsem spala. Je pravda, že jsem měla i trochu teplotu 37,5, ale to je asi normální. Teď už jen 37,2. Je to opravdu den ode dne lepší. Po probuzení jsem nevěděla jak si lehnout, hrozně mě bolelo v zádech, pod žebrama mě bolelo jak po úrazu a nemohla jsem se pořádně nadechnout. No hrudník jak ve svěráku. Za vše může plyn, který do člověka při operaci pouští. Až ho dostanete z tělíčka ven :D :D :P , tak je to lepší. Dneska už mě pobolívá jen ta rána u portu a trochu ty plíce. Kašlat je taky dost hustý :wink: Všem držím palečky, určitě to všichni zvládnete. Jó hlavně nevstávat stranou kde je port. Musela jsem si s manželem vyměnit postýlku :D :D :D .Ani nic nenamítal. Tak se zatím mějte.Zase se ozvu. Jdu si dát doušek čajíčku a k obědu ukuchtit trošičku vývaru :wink: :roll: .Papa Jaja


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2006 09:13 
Offline

Registrován: 17 črc 2006 15:29
Příspěvky: 81
Bydliště: JIŽNÍ ČECHY
HURÁ JÁJO :lol: :lol: :lol:
Tak už to máš za sebou.to je skvělý co?Ted ti přeju at tě to co nejdřív přestane bolet,a at ty ošklivý kila jdou hodně rychle pryč :wink: :wink: :wink:
Tak piš jak se cítíš papa


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2006 09:38 
Offline

Registrován: 17 črc 2006 18:56
Příspěvky: 101
Jájo,paráda :P :P .Jsi moc hodná že jsi napsala,poctivě jsme na vás všichni mysleli.To je dobře že už jsi doma a je ti fajn a tetˇuž jen odhazovat kilo za kilem(atˇsi táhnou ,nikdo je nezval) :x :wink: Tak se drž a brzy se pochlub jak je tě méně a méně :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2006 09:49 
Offline

Registrován: 02 srp 2006 13:06
Příspěvky: 14
Bydliště: Ústí nad Labem
Ahoj Jájinko,gratuluju a věř,že den za dnem bude lépe!!!!Hlavně se nenamáhej a nic nezvedej.....odpočívej a nech se rozmazlovat!!!!


Belinko,hubnutí se nezastavilo,jen se zpomalí,nemůžeš neustále hubnout po 10kilech(i když by se mito líbilo),já jdu teď tak o dvě-tři kila měsíčně dolů....myslím,že to je akorát.Hlavně se stále nehlídej......já se vážím jednou za měsíc a jsem vždy mile překvapena :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2006 09:58 
Offline

Registrován: 25 črc 2006 20:19
Příspěvky: 24
Ahoj Jájo,tak to máš za sebou-přeji aby to nebolelo a abys byla brzy fit. Mne to čeká v pondělí a Míšu v úterý. Tak už se těším až to bude zy mnou. S pozdravem "kila pryč"!! Jsovka :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2006 11:04 
Offline

Registrován: 06 srp 2006 12:45
Příspěvky: 115
Bydliště: Praha
Ahoj,tak se také hlásím,že už jsem doma.Zatím nic moc,ale bude líp-doufám.
Pa,L.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2006 11:50 
Offline

Registrován: 24 črc 2006 17:13
Příspěvky: 340
Bydliště: Praha
Zdravím, všem moc děkuji. Jsem teď ze všeho nějak na měkko :oops: :oops: .Jsem pořád strašně unavená, nic mě nebaví. Chviličku sedím, procházím se po bytě a pak si jdu zase lehnout a hned usnu tak na 1-2 hoďky. Spinkám jako miminko :D :D . Ještě by mě zajímalo, za jak dlouho se mi podaří ze sebe smýt tu oranžovou dezinfekci. Jsem oranžová jako pomeranč :lol: , už jsem obarvila co se dalo.Doufám,že to půjde vyprat :wink: . Příští pátek jdu na stehy, to mě budou asi taky vážit, že? :oops: :lol: :D . Tak se zatím mějte. Všem co se jim to blíží držím palce. Zvládneme to :D :D a pak budou všichni jen čubrnět :shock: :shock: jaký jsou z nás krasavice a krasavci. Kilča ať si táhnou na ty hubeňoury, kteří stále melou o tom jak musí zhubnout :evil: . Ty vědí houby o držení nějaké diety a snahy zhubnout. Opravdu bych takovým mluvkům přála, aby si to zkusili, jaké to je tahat se s kilama, snažit se zhubnout, jaké to je když to nejde a všude u doktorů poslouchat ty keci, že musí zhubnout. Každý je strašně chytrý, sám to ale neprožil :evil: . Tak se všichni držte a mějte se bezva. :D :D :D :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2006 12:17 
Offline

Registrován: 17 črc 2006 18:56
Příspěvky: 101
L,zdravíme samozřejmně i tebe :P .Jak vám ženský závidím,že už máte po všem.Tak hezky odpočívejte,nabírejte sil pro super,ale super hubnutí.To je jedno že jste oranžový,to nebude na furt! :lol: :lol: Atˇje vám berušky den ode dne líp!A brzy podejte zprávy jak se cítíte a jak se ztrácíte. :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2006 13:16 
Offline

Registrován: 31 črc 2006 21:09
Příspěvky: 1419
Bydliště: střední čechy
Ahojky holky, i já se připojuji ke gratulaci. Moc vám to přeji, že už to máte za sebou a teď už bude jenom líp. :P :P :P Bé, bé, já chci taky. :roll:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2006 14:19 
Offline

Registrován: 06 srp 2006 12:45
Příspěvky: 115
Bydliště: Praha
Potřbovala bych vedět,jak to je s neschopenkou...dostala jsem jí v Iscare.A co dál?Mám jít za obvoďákem a ten jí bude prodlužovat a určí vycházky?... přijde mi to dost zbytečné...
Možná se ptám hloupě,ale já ještě nebyla na neschopence....
Díky za radu!!!L.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2006 15:51 
Offline

Registrován: 24 črc 2006 17:13
Příspěvky: 340
Bydliště: Praha
Ahojky L, mě řekla ta sestřička při příjmu, že neschopenka zatím zůstane u nich v mojí kartě. Více se dozvím asi až v pátek při vyndavání stehů. Jak jsi na tom ty? Já jdu v 8.30, třeba se tam potkáme. Nebo jsme se už potkaly ani o tom nevíme. Já malá a tlustá :D :lol: :wink: , vlnité vlasy.Nejsi náhodou vysoká kráska s dlouhou hřívou? :wink: :wink: . Tak zatím Jaja


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Iscare v pátek:-)
PříspěvekNapsal: 12 srp 2006 17:09 
Offline

Registrován: 06 srp 2006 20:01
Příspěvky: 2
Holky, tak s barvou ven - kdo jste ležely na 10?:-) :lol:

Mě je teda ještě dneska ouvej, ale spíše když lehám, vstávám...a jsem stále silně spací:-)

Doufám, že mě to brzy přejde:_)

S tou desinfekcí - říkali nesmývat, až po stehách!Rozhodně ne mýdlem...a vyprat jde, měla jsem ji na pyžamu taky:-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2006 17:17 
Offline

Registrován: 06 srp 2006 12:45
Příspěvky: 115
Bydliště: Praha
Ahoj Jajo,ne já jsem též malá a tlustá....ležela jsem na 12 a operovali mě včera.
Tak snad nebude problém s tou neschopenkou...
Zatím,L.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2006 18:27 
Offline

Registrován: 07 srp 2006 19:42
Příspěvky: 1
Ahaj lidi! :Tak mám po první kontrole po 10ti dnech dole 6 kg, to fakt potěší. Jen kdyby už to bylo všechno dobrý. Nejdřív horečky, které se přičitaly angíně, tak antibiotika. Po vyndání stehů se ukázalo, že to nebyla žádná angína, ale začala mi hnisat ta největší jizva, pod kterou je uložený port. Takže jezdím na převazy. Jinak mě netrápí vůbec nic. Teda samozřejmě v uvozovkách. Někdy tedy hrozně škytám. mám pocit, že když se více napiju. Máte to taky někdo? Jitka :P :P


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11290 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 753  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení