fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 27 dub 2024 11:20

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11290 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 753  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13 srp 2006 07:33 
Offline

Registrován: 24 črc 2006 17:13
Příspěvky: 340
Bydliště: Praha
Čauky dušičky moje :D , já ležela na 2, byla jsem tam úplně samotinká :shock: , to už byl úplný nadstandard :wink: . L tak to je jedno, že jsi to nebyla ty. Jak je? Já mám pořád zvýšenou teplotu, tak 37,2 - 37,5, celkem mě nic nebolí :lol: , jen ta rána u portu trochu bolí :shock: , ale nejvíce při vstávání a uléhání. Už je fajn, že si mohu lehnout na pravý bok a dokonce na něm i chviličku spát 8) . Jinak jsem skoro jak Šípková Růženka ( teda když pominu ty proprce :D :lol: :wink: ), stále chrním, ve dne i v noci. Spím přes den skoro 2,5 hodiny v kuse. V noci se budím, protože musím na záchod :mrgreen: .Ještě mám dotaz na ty,co jste již také po zákroku - Jak je to podprďou? :oops: :shock: (tento dotaz je samozdřejmě pro nás baby, Metrixxe se to asi týkat nebude :wink: ) Tak se zatím mějte sdrdíčka, já se zase brzy ozvu. Nevím čím to je, ale nebaví mě vůbec nic - TV, knihy, radio, tak se docela nudím :roll: .Asi jsem nějaká divná :lol: :shock: :D .Papa Jaja


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13 srp 2006 08:31 
A proč né íi mě????? :twisted: :twisted: já si jí dávám na noc na balkon a ty?? :D :D


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13 srp 2006 09:18 
Offline

Registrován: 24 črc 2006 17:13
Příspěvky: 340
Bydliště: Praha
Čauky zlato :wink: , tak to sorry, to jsem netušila :D . Já jí dávám zásadně do koupelny :D :D , na balkon by se stan :D :D :D hodil asi lépe, ale doma rychleji uschne :lol: :lol: :lol: .Tak páčko.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13 srp 2006 13:10 
Offline

Registrován: 06 srp 2006 20:01
Příspěvky: 2
Ahoj lidi, já byla taky sama, a moc mi to vyhovovalo....Včera jsem ještě byla naprosto nemožná, večer, ač jsem nic nejedla, a pila fakt jen malinko mi bylo tak špatně, že jsem si hystericky nacpala číslo pohotovosti do mobilu:-))))))))Ale ráno jsem vstávala naprosto fit:-)

Podprsenku já nosím normálně, přes den....Jsem na ni nějak záhadně fixovaná:-)

Dneska jsem snídala kafiko s mlíkem, trošku jogurtu, než jsem zjistila, že má zrníčka:-)(jahodovej), takže jsem ho po 3 lžičkách nechala...

Jinak jsem se chtěla zeptat - mám "vypít" oběd, počkat 15minut, a potom cca 2 hodiny pít, vodu a tak, pomalinku, dejme tomu půl litru za ty 2 hodinky, a potom zase "vypít" svačinu, myslím fresh džus nebo tak????Jsem nějaká tupější:-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13 srp 2006 14:03 
Offline

Registrován: 06 srp 2006 12:45
Příspěvky: 115
Bydliště: Praha
Tak mě už je dnes také mnohem lépe než včera.Neříkám,že to nebolí,ale oproti včerejšku....
Podprsenka mi nedělá problém.
Ale také mě nic moc nebaví.
Pa,L.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15 srp 2006 15:20 
Offline

Registrován: 06 srp 2006 12:45
Příspěvky: 115
Bydliště: Praha
Ahoj,chtěla bych se zeptat těch co už to mají ňáký čas za sebou,jak dlouho bolí ten port?
Já jsem byla oper. v pátek a ani se mi nezdá,že by bolest u portu ustoupila.Je pravda,že je to lepší než bylo v sobotu,ale od neděle nic....Asi jsem netrpělivá,že? :cry:
Díky,L.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15 srp 2006 15:35 
Ahojky,
Tak předně fakt si dost netrpělivá :D, ale to se zpraví,neboj ten port budeš cítit čím dál tím míň jen si musí sednout,já ho občas taky někdy ještě pocítím a už sem pomalu osum neděl po operaci,ale to je normální to není nic,prostě je to cizí tělísko a při určitém pohybu v posilovně nebo i doma se jen tak lehounko ozve,asi abych věděl že ho mám,jak se říká že sme dva :twisted:
Ale bolístka jako taková po operaci bude slábnout jak se bude pašák zahnizďovat :P Tak se nelekej a vydrž prťka,vydrž :wink: :wink:
Bude mnohem líp,ta kila šla taky nahoru postupně,neboj a drž se. :lol: :lol:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15 srp 2006 15:49 
Offline

Registrován: 06 srp 2006 12:45
Příspěvky: 115
Bydliště: Praha
Já vím,že jsem netrpělivá...,ale asi to je i tím,že jsem krapet podrážděná...Špatně se mi spí...bolí záda při spaní a tak...
No bude líp!!!!
Díky,L.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15 srp 2006 16:01 
Jak povídám,může a bude to jen lepší a lepší nic se neboj,vše se nechalo vydržet,nebylo to takový drama jak někteří tady podávají,při tom se někdy fakt bavím, chce to čas a všechno půjde uvidíš a nervozitu nech těm,co ti třeba nevěřili a ukaž se jim už tak za dva,tři měsíce,padne jim čelist,někteří třeba nebudou kvůli tomu spát a budou jen tiše závidět a v tu chvíli seš ty na koni a máš je tam,kde si ty chytrolíny určitě chtěla mít.
Někteří jsou velice moudří a vědí že z toho je zaručeně rakovina a bůh ví co ještě,ale to jsou jen takový zašlajfovaný emani a právě kvůli těm i tedy samosebou sobě to stojí za to,aby jim člověk ukázal zač je toho loket a že furt ještě když se nám v těch kotrbách něco umane,tak to taky dotáhnem do konce,ale takovýho,který má smysl.
Ať všichni čumákujou jak s tím hnusem lojovatým zatočíme,proto sme to snad všichni podstupovali né?? :twisted: :twisted:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15 srp 2006 16:04 
Offline

Registrován: 06 srp 2006 12:45
Příspěvky: 115
Bydliště: Praha
Určitě.
Čas ukáže své!
L.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15 srp 2006 17:37 
Offline

Registrován: 31 črc 2006 21:09
Příspěvky: 1419
Bydliště: střední čechy
Ahojky, dneska jsem celý den myslela na další dvě naše spolubojovnice. Včera byla jsovka a dneska Michaela. Tak holky až se objevíte :roll: :roll: tak ať vám je ppořád líp a líp a kila jdou dolu :twisted: :twisted: , rychleji než šla nahoru. Až to půjde, tak dejte vědět. pa :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 srp 2006 12:36 
Offline

Registrován: 16 srp 2006 12:33
Příspěvky: 7
Bydliště: Prachatice
Ahoj lidi tak jsem dneska dorazil domů v pondělí jsem byl na operaci a už je mi celkem dobře, byl jsem tam s jsovka to je moje mamka a ta to snáší trochu hůře ale jinak taky v poho. Tak se mějte a hezky hubněte :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 srp 2006 13:02 
Offline

Registrován: 17 črc 2006 15:29
Příspěvky: 81
Bydliště: JIŽNÍ ČECHY
Ahoj Spejlíku,pozdravuj maminu a oboum vám přeji rychlé hubnutí a rychlé uzdravení


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 srp 2006 13:43 
Offline

Registrován: 31 črc 2006 21:09
Příspěvky: 1419
Bydliště: střední čechy
Ahojky spejliku, přidávám se k bele s přáním, aby bylo všechno v pohodě, kila šla dolů a hlavně aby co nejdřív nic nebolelo. Pozdravuj mamku. :lol: :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 srp 2006 05:30 
spejlik píše:
Ahoj lidi tak jsem dneska dorazil domů v pondělí jsem byl na operaci a už je mi celkem dobře, byl jsem tam s jsovka to je moje mamka a ta to snáší trochu hůře ale jinak taky v poho. Tak se mějte a hezky hubněte :D

Tak se oba držte a ať vám to oběma fungýruje jak má ahojky :twisted:


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11290 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 753  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení