fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 17:52

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11289 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 748, 749, 750, 751, 752, 753  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: OPERACE
PříspěvekNapsal: 02 bře 2014 09:18 
Offline

Registrován: 14 dub 2009 15:39
Příspěvky: 54
Bydliště: zlínský kraj
Helik ahoj,úplně ti rozumím já už jsem sice doma po reoperaci,ale vím čím procházíš.Je opravdu hrozná škoda,že tu nechodí ti kterým se nedaří a že jich je.Asi dva roky po opce s tubu jsem taky upadala víc a víc do deprese a jezdila za panem doktorem aby pomohl a nevím proč,ale podařilo se mě reoperovat až po 4,5 roce.Budu ti držet pěsti aby ti to šlo rychleji a né jak mě.Jinak pro zajímavost bylo celkem zajímavé jak se mě všichni ptali proč jdu na reoperaci tubu vždyť to vždy zabírá, připadala jsem si jak debil to pořád vysvětlovat a nejlepší ještě před lidma,kteří o tom neměli ani páru a čuměli po vás jak po debilovi. :( Vzala bych si soukromí pokoj,ale peníze problém.
Helik drž se nevzdávej to. :D

_________________
Obrázek

40 let,dvě holky 18 a 21 let.Jeden super,ale náladový manžel.Tři pejsci bernardýnka,kokr a jorkšírka
20.7.2009 Tubulizace Brno Viniční pan doktor Čierný
26.2 2014 reoperace Břeclav pan doktor Čierný tubu + Santoro metoda-zvládnuto


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OPERACE
PříspěvekNapsal: 02 bře 2014 09:49 
Offline

Registrován: 10 led 2013 09:55
Příspěvky: 380
Bydliště: Otrokovice
Monty, už máš to špatné za sebou a věř, že bypass Ti určitě pomůže, určitě Ti pan doktor i tu kličku na střevě "pro sichr" udělal větší, nakonec se Ti ještě může stát, že půjdeš na reoperaci pro přehubnutí. :D Tak hlavu vzhůru a kilům sbohem.

_________________
Obrázek
176 cm,48 let, doma já a tři chlapi v chalupě ve věku 53, 26 a 25let
4.9.13 163kg, pas 120cm, boky 154cm , Omega Gastrický Bypas při 163kg, dr.Čierny, Břeclav

http://blanula1.rajce.idnes.cz/Tak_sel_cas.../


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OPERACE
PříspěvekNapsal: 02 bře 2014 11:58 
Offline

Registrován: 01 úno 2012 10:08
Příspěvky: 216
děkuji Monty za odpověď, je to tak, nehubnou všichni se vším automaticky(těm co se to povedlo tak opravdu upřímně gratuluji),jen mi fakt trošku vadí ,že sem prostě ti neúspěšní nepíší,aby se dalo diskutovat,proč tomu tak asi je,nebo píší,ale velice málo a rozhodně ne asi do správných chlívečků,neboť to během pár dalších příspěvků zapadne do análů času a tobě teď držím všechno co mám aby to sakra fungovalo tak jak ostatním :wink:

_________________
45 let,manžel(skeptik),2 dospělé děti,3 fenky
nástup-8.3.12
plikace-9.3.12 MUDr.Čierny,BřeclavFast Weight loss[/url] Online at the Weight Loss Center
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OPERACE
PříspěvekNapsal: 02 bře 2014 15:11 
Offline

Registrován: 14 dub 2009 15:39
Příspěvky: 54
Bydliště: zlínský kraj
Helik opravdu dík já v to taky doufám,teď je ještě brzy ukáže čas,ale ty se opravdu nedej.

_________________
Obrázek

40 let,dvě holky 18 a 21 let.Jeden super,ale náladový manžel.Tři pejsci bernardýnka,kokr a jorkšírka
20.7.2009 Tubulizace Brno Viniční pan doktor Čierný
26.2 2014 reoperace Břeclav pan doktor Čierný tubu + Santoro metoda-zvládnuto


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OPERACE
PříspěvekNapsal: 02 bře 2014 16:20 
Offline

Registrován: 25 čer 2013 17:49
Příspěvky: 1072
monty gratuluji k reoperaci :wink: přeji ti hodně upsaných kg :wink:

_________________
Obrázek

47let, manžel dvě dcery 28,27, let
operace refluxu,hiátové kýly ,plastika jícnu
4.10.2013 v den operace 90kg
7 měsíců od operace - 28 kg .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: před operací
PříspěvekNapsal: 27 bře 2014 17:16 
Offline

Registrován: 27 bře 2014 11:10
Příspěvky: 4
Zdravím, chci se zeptat Vás zkušených již po operaci.... já sama operaci bariatrickou operaci plánuji, nyní jsem opravdu na začátku před veškerýma konzultacema a vlastně zjištění jestli mi operaci doporučí a následně se zrealizuje. Od mala mě maminka v dobré vůli prekrmovala a v dospívání to pokračovalo prejidanim a dvojtyma porcema minimálně... čím jsem byla starší tím vice jsem si uvědomovala ze je to špatně, při pokusech zhoubnout se povedlo dle postupu několik kilo a cm.... ve výsledku jsem ale jako jo-jo efekt byla zpátky, při 105 kg v cca 20 letech jsem začala hubnut pod dohledem p. Urbanka obezitolog. Trápila jsem se skoro rok s počítáním KJ každý den, chystanim jídla a věčným odrikam to nesmím a ono. Plus každodenní záznamy a vážení se. Prostě magořina. Povedlo se dat dolu kila ale ma psychika a sebevědomí bylo na pokraji sil. V rodině přítele jsou rodiče po teto operaci a moc si to chválí, díky nim jsem se o této možnosti dozvěděl nyní asi tři roky po hubnutí jsem na cca 90kg a váha se hýbe spíš vzhůru... čekají me odběry kde mi předem strasila sestra jak je to těžký a závažný zákrok když jsem před dětma v 24 letech...tak jsem chtěla znát váš názor dle zkušenosti. Či na tom něco je a nebo nemám čekat a pokud mi to schválí jít do toho?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: před operací
PříspěvekNapsal: 28 bře 2014 08:35 
Offline

Registrován: 19 úno 2014 12:25
Příspěvky: 48
Bydliště: Praha
Ahoj Ha4as :P

Je mě 48 a pokud můžu poradit .......jdi do toho ještě před dětmi. Já po porodu měla 135 kg ( a to jsem před otěhotněním měla 72 kg) a dodnes se s těmahle kily trápím. Zeptej se na to, ale rozhodně do toho jdi dřív nežli pozdě!!!!! Není nic horšího, když máš děti a oni se za tloušťku mamky stydí. A to nemluvím o tom, že s nima pak nemůžeš dělat věci, které mámy dělají - sporty, plavání atd. Fakt do toho jdi :wink: . Držím pěsti. A pokud půjdeš do Břeclavi k prim. Čiernymu, tak budeš v super rukách :lol: .

_________________
Kosatka
48 let, váha před operací 139kg/163cm,
1994 neúspěšná bandáž + 33 kg a problémy - 1 ze 4 prvních bandáží v ČR
Operace stanovena na 11.4 2014

Pyšním se super synem a malou yorkšírkou

Obrázek

Tloušťka je luxus, který si už nemůžu dovolit! Tak hurá do "obyčejného" vysněného života....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OPERACE
PříspěvekNapsal: 28 bře 2014 09:30 
Offline

Registrován: 09 pro 2010 08:51
Příspěvky: 5561
Bydliště: Brno
Ha4as
Vítej mezi námi!
Být tebou, tak bych do toho šla, v mladším věku máš mnohem větší šanci na úspěch, to my starší velryby se zničeným a zpomaleným metabolismem to máme horší :roll:

_________________
56 let, plikace 23. 3. 2011 Dr. Čierny
26. 11. 2013 abdominoplastika, prof. Brychta
9. 12. 2014 redukce stehen, prof. Brychta
Každý je svého štěstí strůjcem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OPERACE
PříspěvekNapsal: 28 bře 2014 11:18 
Offline

Registrován: 03 úno 2012 21:58
Příspěvky: 544
Bydliště: Střední Čechy
to Helik:ahoj
..já mám ten samý problém co ty..potřebovala jsem kontrolu po dvou letech (budou to v květnu) a má p.dr., skončila a objednat se do Prahy tak, aby byli ochotní semnou projednat, jak to bude dál,když se mi nedaří nic dát dolů a vše se vrací, to by chtělo asi kouzelnou hůlku..ještě jsem tam nebyla od té doby osobně, jen vše přes mail, ale i tak od toho dávají ruce pryč mi přijde!! Vím, jak ti je a to mocinky moc dobře. Též je mi z toho na bl...´!! Praha mě velmi zklamala a ač mi tu holky psaly nevzdávat to a tak, tak ještě nejsem přesvědčena zda si mám zavolat jinam a objednat se u jiného Mudry...Protože samozřejmě po opce vše bylo Ok, a ted je to jak jinak má chyba, to mi bylo napsano i do e-mailu, a to je nefér!! Už před opkou jsem měla s jejich přístupem velký problém a možná jsem to znamení měla poslechnout, ale už jsem byla tak blízko, že jsem nové kolečko nechtěla rozjíždět jinde..takového času a všeho bych mohla mít bývala ušetřeno a třeba bych byla i štastná, ted se jen trápím!!

_________________
Obrázek

36 let
opka plikace- OB 21.5.2012
Termín reopky: 27.5.2014 bypass SADI-P JBC p.prim. Vraný
před opkou 121 kg nyní 78 kg (02/2016)
Abdominoplastika 8.2.2016 JBC p.prim.Vraný

"život je nádherná kniha,ale nemá cenu pro toho kdo ji neumí číst"Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OPERACE
PříspěvekNapsal: 29 bře 2014 09:13 
Offline

Registrován: 27 bře 2014 11:10
Příspěvky: 4
přeji krásný den, i když tady u rodiny na Olomoucku trošku zamračený :wink: ... děkuji moc za podporu, sama z toho mám strach ale to je prý normální :D asi bych byla divná kdybych neměla :lol: ...mOC si Vaší podpory vážím a jsem sama zvědavá jak to všechno dopadne, jelikož s panem Urbánkem nemám moc dobrou zkušenost, z důvodu když jsem se mu ozvala před měsícem že uvažuji o takovéto operaci tak mi napsal že zavedli v ordinaci novou nutriční výživu tzn. budete do toho vrážet prachy pro kýžený efekt který se nedostaví mě opravdu už nebaví :cry: v operaci vidím do budoucna přesně jak říkáte, lepší možnosti pro děti a hlavně teď přibrat z dítěte tak jsem přes metrák jak nic :!: a zpátky to půjde už hodně těžce....Tento týden se to vše pozná, od přítele maminka se mi bude informovat v Ostravě u několika doktorů, dle toho bude konzultace u někoho - raděj se ze Zlínska projedu k rodině kde ví že je to vše OK, když je ta možnost. A vy když jste měli před operací, taky Vám to vymlouvali? a co jste museli všechno mít za potvrzení či konzultace s jakými odborníky? :?:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OPERACE
PříspěvekNapsal: 29 bře 2014 15:47 
Offline

Registrován: 07 lis 2013 18:47
Příspěvky: 981
Bydliště: Zlín
hadas, mě operovali ve Vítkovicích a tam mají vlastní obezitologii, myslím, že kdyby sis zavolala k doc. Holéczymu, tak by tě objednali rovnou k nim anebo ti řekli, jaká vyšetření si máš předem obstarat, myslím, že projít pře Urbánka zase není nějak zvlášť povinné, hlavně, abys splňovala kritéria pro operaci.

_________________
motiva

Obrázek

výška:164 cm
operace: 6. 1. 2014, Vítkovice, doc. Holéczy, sleeve resekce
věk: 60 let, syn 30 let a dcera 25 let (bydlím s dcerou), nově jsme se přestěhovaly, proto tak dlouhá odmlka, neměla jsem 10 měsíců přístup na internet
spousta zvířat: 4 psi (dcera má chovatelskou stanici), nová kočička Julinka, 4 koně


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OPERACE
PříspěvekNapsal: 29 bře 2014 16:12 
Offline

Registrován: 18 pro 2013 15:06
Příspěvky: 83
Bydliště: Třinec
ha4as píše:
přeji krásný den, i když tady u rodiny na Olomoucku trošku zamračený :wink: ... děkuji moc za podporu, sama z toho mám strach ale to je prý normální :D asi bych byla divná kdybych neměla :lol: ...mOC si Vaší podpory vážím a jsem sama zvědavá jak to všechno dopadne, jelikož s panem Urbánkem nemám moc dobrou zkušenost, z důvodu když jsem se mu ozvala před měsícem že uvažuji o takovéto operaci tak mi napsal že zavedli v ordinaci novou nutriční výživu tzn. budete do toho vrážet prachy pro kýžený efekt který se nedostaví mě opravdu už nebaví :cry: v operaci vidím do budoucna přesně jak říkáte, lepší možnosti pro děti a hlavně teď přibrat z dítěte tak jsem přes metrák jak nic :!: a zpátky to půjde už hodně těžce....Tento týden se to vše pozná, od přítele maminka se mi bude informovat v Ostravě u několika doktorů, dle toho bude konzultace u někoho - raděj se ze Zlínska projedu k rodině kde ví že je to vše OK, když je ta možnost. A vy když jste měli před operací, taky Vám to vymlouvali? a co jste museli všechno mít za potvrzení či konzultace s jakými odborníky? :?:



Moc zdravím a gratuluji k rozhodnutí ,já osobně jdu na sleeve 7.4 do Havířova ,prozatím jsem nenašla nikoho kdo by tam op.podstoupil ,ale rozhodně tam šlo vše bez problému . Není nutná žádanka od lékaře .Zavolala jsem si o termím konzultace ,kde mi hned byl dán i termín operace .Následovalo předoperační vyšetření ,bez psychologa, atd . Doma mi to samozřejmě rozmlouvali ,ale já jsem kdo tahá sebou den co den více jak pytel cementu ,takže mně nikdo neodradí a když vidím tady ty krásné výsladky.no nenechám si to utéct .

_________________
[color=#BF00BF]7.4.2014 sleeve Havířov při 144 kg krásných zvládnuto !!
Jedno psí zlatíčko (čínský chocholáček )
A chuť bojovat s kily !!!
45 let ,výška 174 cm !

28.9.2015 88 kg
Obrázek[/color]


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OPERACE
PříspěvekNapsal: 30 bře 2014 18:34 
Offline

Registrován: 04 lis 2011 18:38
Příspěvky: 70
Ahoj, tak já už mám zbaleno a ráno po 5 hodině vyrážim. Moc se mi nechce a těším se, až to budu mt za sebou. A mám i trochu strach :?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OPERACE
PříspěvekNapsal: 30 bře 2014 19:43 
Offline

Registrován: 09 pro 2010 08:51
Příspěvky: 5561
Bydliště: Brno
ajša
tfuj tfuj tfuj!

_________________
56 let, plikace 23. 3. 2011 Dr. Čierny
26. 11. 2013 abdominoplastika, prof. Brychta
9. 12. 2014 redukce stehen, prof. Brychta
Každý je svého štěstí strůjcem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OPERACE
PříspěvekNapsal: 30 bře 2014 20:10 
Offline

Registrován: 07 lis 2013 18:47
Příspěvky: 981
Bydliště: Zlín
ajšo, přeji hodně štěstí a úspěšné hubnutí :P

_________________
motiva

Obrázek

výška:164 cm
operace: 6. 1. 2014, Vítkovice, doc. Holéczy, sleeve resekce
věk: 60 let, syn 30 let a dcera 25 let (bydlím s dcerou), nově jsme se přestěhovaly, proto tak dlouhá odmlka, neměla jsem 10 měsíců přístup na internet
spousta zvířat: 4 psi (dcera má chovatelskou stanici), nová kočička Julinka, 4 koně


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11289 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 748, 749, 750, 751, 752, 753  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení