fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 04 čer 2024 19:04

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 857 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 58  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Padlé prstýnkové bojovnice...
PříspěvekNapsal: 05 zář 2011 16:11 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
Romčooooooooo díky za telefonát, gratulka velikááááááá !! Tak to vidíš - pak božský opět nezklamal, je to prostě náš miláček, to říkám stále :wink:

Vladi tak to mě mrzí, že to bylo takhle, je to stejně mazec, co vše vychází s podstupem času na světlo.... :roll: :twisted: :(

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padlé prstýnkové bojovnice...
PříspěvekNapsal: 05 zář 2011 16:26 
Offline

Registrován: 08 zář 2007 20:51
Příspěvky: 876
Bydliště: opava
DĚVČÁTKA opravdu vám nezávidím. Kdo to nezažil neuvěří. Já už budu za chvíli 4 roky po tubu a i když jsem zde byla jedna z prvních a nebyly dostupné informace, které máte ted, vše zatím zvládám bez větších problémů. Žaludek už je asi větší, ale stále jsem na minimálních porcích (v poměru k porcím před operací). Nebudu zastírat, že bylo období, kdy váha trochu povyskočila, ale už se ustálila a já nelituju dne, kdy jsem se rozhodla pro tuto operaci (i když strach byl obrovskej, tak jako u všeho neznámého). Červíček sice stále hlodá, co bude za několik let, protože zde není nikdo, kdo by byl dýl jak já, ale věřím, že vše bude i nadále v pořádku.
Možná to sem nepatří, ale chtěla jsem, aby nováčci věděli, že né každá operace musí dopadnout fiaskem. Majdalenka, Monika (besticková), Alenka a mnoho dalších méně štastných se mnou souhlasit asi nebudou, ale je i mnoho takových, kterým tato operace přinesla jenom radost a nový štíhlejší začátek.

_________________
Obrázek
41 LET
14.1. 2008 2V1 sleeve resekce+žlučník doc.Dostalík, FN Ostrava
15.10.2009 abdominoplastika dr. Tamasz FN Ostrava
19.4. 2010 prsa Primář Vřeský FN Ostrava
26.2. 2012 ruce Primář Vřeský FN Ostrava


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padlé prstýnkové bojovnice...
PříspěvekNapsal: 05 zář 2011 16:36 
Offline

Registrován: 31 črc 2006 21:09
Příspěvky: 1419
Bydliště: střední čechy
Romčo no to je zpráva - HURÁ, HURÁ, HURÁ :lol: :lol: :lol: :lol: Hrozně moc ti to přeju, protože vím co prožíváš a je to nervy drásající, bolí to a člověk si připadá jak ten největší debil a neschopa, že to nedokázal. Ale teď už to bude dobrý, to už vydržíš................

janaaa ano ty si byla jedna z prvních, ne-li úplně první komu byla tubulizace navržena a kdo do ní tady šel. A máš pravdu, taky přišlo období, kdy mi to skočilo ještě kousek výš, ale už se to drží na této váze, kterou mám na metříku (samozřejmě přichází období jednou za měsíc a já mám během chvíle i o 4 kila víc, ale to všechny známe) a jsem tomu moc a moc ráda. Ale jak píšeš, nevím co bude dál? Otázky se objevují - zůstane to tak? Nepřiberu časem víc? Nedostanu se zas na svou obrváhu? Ale proč se tím zatěžovat, teď jsem spokojená a není si co víc přát. :lol:

_________________
Obrázek

13. 11. 2006 - bandáž při 115 kg - pro obtíže odstraněna
5. 12. 2008 - tubulizace Turnov a je to úžasný
12. 10. 2010 - abdominoplastika s vymodelováním pupíka
15. 11. 2011 - redukce nohou


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padlé prstýnkové bojovnice...
PříspěvekNapsal: 05 zář 2011 16:55 
Offline

Registrován: 20 srp 2010 06:35
Příspěvky: 854
Romčo gratuluju. Dyť si řikala až v úterý :shock: Ale na dobrou zprávu není nikdy dost brzo :wink:

_________________
Katka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padlé prstýnkové bojovnice...
PříspěvekNapsal: 05 zář 2011 17:45 
Offline

Registrován: 23 led 2007 17:24
Příspěvky: 1022
Bydliště: Severní Čechy, Štětí
Romčoooooooooooooooooo, gratulka obrovská :D :) :wink: :lol: 8) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Holka moje zlatá, ani nevíš, jak Ti to přeju, utrpení zůstane vzpomínkou. Hrubáček je prostě nejlepší :-* :!:
Ale máš u mě černej puntík za to, že se to dozvídám odsud :evil: ...babo jedna :mrgreen:

_________________
Obrázek
bandáž+žlučník 5.3. 2008 v Iscare , redukce -25 kg před operací,1.3. 2011 reoperace pro potíže v prvním měsíci těhotenství, tubulizace v Turnově Mudr. Hrubý, 102 kg před reoperací při otěhotnění,abdo 11/13, ruce 02/14, prsa 09/14,děloha 04/15, oprava břicha, nohy ?, manžel+ syn Davídek 4 roky, 2 kočky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padlé prstýnkové bojovnice...
PříspěvekNapsal: 05 zář 2011 17:52 
Offline

Registrován: 23 led 2007 17:24
Příspěvky: 1022
Bydliště: Severní Čechy, Štětí
Nedá mi to, ještě o jedné bojovnici s tubu se musím zmínit. Měla ji myslím dělanou ještě chvilku před Janou. Je to Renča Levá. Začala jako obézní pacoška a dnes je lektorkou Heatu a myslím, že úspěšnou...
Vím, že to nepatří do padlých bojovnic, ale když se mluvilo o těch, co mají tubku nejdéle, tak mi to nedalo.

_________________
Obrázek
bandáž+žlučník 5.3. 2008 v Iscare , redukce -25 kg před operací,1.3. 2011 reoperace pro potíže v prvním měsíci těhotenství, tubulizace v Turnově Mudr. Hrubý, 102 kg před reoperací při otěhotnění,abdo 11/13, ruce 02/14, prsa 09/14,děloha 04/15, oprava břicha, nohy ?, manžel+ syn Davídek 4 roky, 2 kočky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padlé prstýnkové bojovnice...
PříspěvekNapsal: 05 zář 2011 17:53 
Offline

Registrován: 26 led 2007 23:05
Příspěvky: 1551
Bydliště: Kolínsko
Teda ale tak to vypada, ze zustanu skoro sama, samotinka, sak sem si nemela nechat krouzkovat toho ptaka jarabaka zaludkoveho :evil:

_________________
Obrázek

26.03.2007 bandáž Praha, 110 kg (-> poté 129 kg)
07.03.2012 - band ex + tubu Turnov (112 kg)
16.04.2012 po cca 7 letech docentkou
28.08.2012 pouhá nadváha, 27.02.2013 NORMA


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padlé prstýnkové bojovnice...
PříspěvekNapsal: 05 zář 2011 17:55 
Offline

Registrován: 31 črc 2006 21:09
Příspěvky: 1419
Bydliště: střední čechy
Terčo a Renata měla tubu? Já myslela, že je taky po bandu :roll:

_________________
Obrázek

13. 11. 2006 - bandáž při 115 kg - pro obtíže odstraněna
5. 12. 2008 - tubulizace Turnov a je to úžasný
12. 10. 2010 - abdominoplastika s vymodelováním pupíka
15. 11. 2011 - redukce nohou


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padlé prstýnkové bojovnice...
PříspěvekNapsal: 05 zář 2011 17:57 
Offline

Registrován: 25 kvě 2010 17:23
Příspěvky: 543
Bydliště: Bruntál
Romčooo gratulace převeliká ,nevím co víc dodat,gratuluji k termínku a moc tito přeji.Mimo jiné Hrubáček je opravdu zlatíčko

_________________
Obrázek
Obrázek
Metřík dokončen 23.12.2012 konečně :-))
http://www.nevicky.cz/rajcatova-plantaz/
40let,3 děti
24.8.10opka při váze 121.7kg
23.8.11opka kýly +abdo
15.11.11 nástup.16.11.11 Nohy
26.09.12 reoperace resleeve resekce žaludku primář Vraný ,Jablonec nad Nisou


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padlé prstýnkové bojovnice...
PříspěvekNapsal: 05 zář 2011 18:12 
Offline

Registrován: 08 zář 2007 20:51
Příspěvky: 876
Bydliště: opava
marti
renatka levá má taky tubu, o měsíc dýl jak já, ještě lecramka, ale nechoděj sem, proto jsem je nezminovala. patří k těm úspěšným. byly jsme tehdy čtyři, pak dlouho nic a pak už se pomaličku lidičkové přidávaly. a to je dobře.

_________________
Obrázek
41 LET
14.1. 2008 2V1 sleeve resekce+žlučník doc.Dostalík, FN Ostrava
15.10.2009 abdominoplastika dr. Tamasz FN Ostrava
19.4. 2010 prsa Primář Vřeský FN Ostrava
26.2. 2012 ruce Primář Vřeský FN Ostrava


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padlé prstýnkové bojovnice...
PříspěvekNapsal: 05 zář 2011 18:13 
Offline

Registrován: 16 čer 2008 00:48
Příspěvky: 1483
Bydliště: Turnov
A L L ...kdo tušil, tak ví, kdo netušil, tak ať zví...taky jdu do reoperace. Band musí ven a tak pokud se povede, nechám kus toho žaludku hnusnýho v nemocnici...
Jen mě mrzí, že Romča dostala pozdější termín, mám zkrátka movitější pojišťovnu. A víte, co ona mi na to řekla? Že aspoň uvidí, jak to se mnou dopadne a jestli to zvládnu. Kačena jedna. Ale mně to bude dělat dobře, až tam za ní budu chodit a dělat chytrou :wink: .

Nikdo mi negratulujte, protože v palici mi to pořád ještě šrotuje, jestli dělám dobře. Těším se, ale znáte to, ten červíček tam pořád někde vrtá. Musím ho vypátrat, parchantíka, a zlikvidovat. :roll:

_________________
Obrázek

60 let,skvělý manžel,2 synátoři,v klimakteriu + 66 kg,bandáž 7/2008 při 107 MUDr. Hrubý,Panochova nemocnice Turnov, úbytek na 81,problémy s prstýnkem, fik band ex + tubu 1.11. při 91...
6.11.2013 abdominoplastika Brno, oprava abda MUDr. Hrubý 22.10.2014


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padlé prstýnkové bojovnice...
PříspěvekNapsal: 05 zář 2011 18:14 
Offline

Registrován: 07 říj 2007 22:35
Příspěvky: 315
Bydliště: Severní Čechy
Bossice - je to tu opravdu neveselé čtení . . . To,co píšeš ty a nebo třeba Deivi25 a Martina, jsou dost odstrašující a vlastně i děsivé příběhy . . . Protože vidím,že můžu přispět i svou troškou,tak napíšu taky to,co jsem tu už před časem psala,ale pro nováčky,kteří by to těžko hledali . . .
Musím říci,že já jsem od začátku skutečně neměla skoro žádné problémy. To skoro znamená,že jsem třeba ještě neměla zmáknuté dokonalé rozkousání a některé jídlo (kuřecí prsní a jiná sušší masa a tvrdší zeleninu ,jako mrkev a parika) mi opravdu problémy dělaly,ale ne tak,aby mě to nějak výrazně komplikovalo život. Necítila jsem ani nijak výrazné omezení,ale strašně jsem se hlídala. Hubla jsem myslím pěkně a srovnatelně právě s Janičkou,která je tubu matadorka, a se kterou jsme se navzájem motivovaly.
Až zpětně jsem si dala dohromady,že mi problémy začaly po doplnění. Nezačaly totiž hned. Ze začátku jsem byla hlavně ráda,že cítím právě to omezení a opět jsem se snažila vychytat vše tak,aby problémy byly co nejmenší, ale bylo to horší a horší.
Jenže mezi tím se mi po letech podařilo otěhotnět po umělém oplodnění. Bohužel mě provázely dost silné nevolnosti a těžko říci,jestli to bylo tím nebo vygradovaly problémy s tolerancí stravy , ale ve chvíli,kdy jsem už byla objednaná u Dr Hrubého na odpuštění bandu jsem po jednom dalším zvracení pocítila silnou a,intenzivní a také neustupující bolest.Nemohla jsem nic polknout,včetně vlastních slin a tak ihned,když mi došlo,že to opravdu není v pořádku,jsem volala panu doktorovi a ten mi řekl,že druhý den odjíždí na dovolenou,tak ať nečekám a přijedu. Ve svém volnu,večer před odjezdem na dovolenou mi v prázdné ambulanci vypustil band a doporučil,abych - pokud budu mít ještě problémy - zašla na pohotovost. Ze začátku to vypadalo,že bude líp,ale nebylo. Ráno,po probdělé noci jsem jela na pohotovost v liberecké nemocnici. Protože jsem byla těhotná,tak mě poslali na gyndu,kde slyšeli o bandáži snad poprvé. Ptali se mě třeba kolikrát denně zvracím a já odpověděla,že 40 až 50 x a lékař s velice ironickým tónem opáčil,že to těžko,ale že mi teda musí věřit,když to říkám. Byl víkend,tak žádná vyšetření,ale hospitalizace na gyndě,kde mi podávali protiblinkací léky. Opakovaně jsem se snažila lékařům říci,že to už s těhotenskými nevolnostmi nesouvisí,ale poslali mi i výživovou poradkyni,která měla silnou utkvělou myšlenku,že jsem bulimička a vysvětlovala mi,že miminko musí taky papat . . Abych to zkrátila,tak v úterý mě poslali na gastro,kde ještě nikdy (!) neměli -podle jejich slov- nikoho s bandem. Taky se v tom nějak nevyznali a vyšetření trvalo 40 minut.Nakonec se usnesli,že je prostě žaludek nefunkční a nasondovali mě nosem do střev,aby ho vynechali a odeslali mě na JIP zpět na gyn. odd. Tam mě tou hadičkou několik dní krmili a především monitorovali,jak se dařilo mimi. Nakonec jsem se spojila s turnovskou ambulancí,kde mi hodná sestřička prozradila.že už v sobotu bude pan doktor v Česku a mám mu zkusit zavolat. Naštěstí se můj ošetřující lékař s panem doktorem domluvili a v neděli proběhl převoz a v pondělí ráno operace - vyndání bandáže. Té předcházelo ještě jedno gastro v Turnově,prováděné pane doktorem Hrubým (nesrovnatelné !!!) a bylo tjištěno,že se žaludek částečně protáhnul bandem zpět,vytvořil kapsu,která nepropustila dál nic a že je to neopravitelné. . .

Máme krásnou zdravou holčičku,takže to má dobrý konec.

Já jsem v těhu přibrala 30kg, v porodnici nechala 8kg a zbytek (20kg) nasbírala postupně.
Pro tubu jsem se rozhodovala dlouho,ale zatím opravdu nelituji. Co se týká komplikací,tak mě pálívá žáha,ale zabírá Helicid.

Všem,kdo bandáž máte,přeju co nejméně komplikací a všem také hodně sil v boji s kily !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Obrázek

35 let,synek 9 let a dcerka 2 roky
bandáž 4.1.2008 , odstraněna v těhu, tubulizace květen 2010, Turnov


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padlé prstýnkové bojovnice...
PříspěvekNapsal: 05 zář 2011 18:15 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
boss vím a jak víš - přeji Ti to....ničeho se neboj, je to úžasné, uvidíš, že budeš spokojená :wink:

krásně jsi to popsala - koukám, že jsi to také neměla ani trochu jednoduché...ale ted jsi spokojená, štastná, to je nejdůležitější :wink:

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Naposledy upravil verca dne 05 zář 2011 18:19, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padlé prstýnkové bojovnice...
PříspěvekNapsal: 05 zář 2011 18:16 
Offline

Registrován: 31 črc 2006 21:09
Příspěvky: 1419
Bydliště: střední čechy
boss děláš dobře :lol: :lol: :lol: :lol: a konečně si to dala veřejně na vědomí

janaaa díky za upřesnění, lecramku vím, že má tubu, s tou jsem to hodně konzultovala, ale Renata L. mi fakt unikla, a to se známe osobně :lol: :lol:

_________________
Obrázek

13. 11. 2006 - bandáž při 115 kg - pro obtíže odstraněna
5. 12. 2008 - tubulizace Turnov a je to úžasný
12. 10. 2010 - abdominoplastika s vymodelováním pupíka
15. 11. 2011 - redukce nohou


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padlé prstýnkové bojovnice...
PříspěvekNapsal: 05 zář 2011 18:26 
Offline

Registrován: 08 zář 2007 20:51
Příspěvky: 876
Bydliště: opava
boss
koukám, že jsem něco zaspala. i ty brute? další reoperace? držím vše na rukách i nohách at to dopadne jen ke tvé spokojenosti. zasloužíš si to, si bojovnice. skláním se před tvou odvahou.

_________________
Obrázek
41 LET
14.1. 2008 2V1 sleeve resekce+žlučník doc.Dostalík, FN Ostrava
15.10.2009 abdominoplastika dr. Tamasz FN Ostrava
19.4. 2010 prsa Primář Vřeský FN Ostrava
26.2. 2012 ruce Primář Vřeský FN Ostrava


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 857 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 58  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení