fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 09:27

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 251 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po tubulizaci....
PříspěvekNapsal: 17 říj 2018 15:31 
Offline

Registrován: 09 pro 2010 08:51
Příspěvky: 5561
Bydliště: Brno
anetko
nevím, kdo v Praze dělá reoperace, ale vím že holky (nejen) ze středních čech jezdí na
reoperace do Jablonce nad Nisou za doktorem Vraným
http://www.nemjbc.cz/cs/oddeleni/chirurgicke-oddeleni/

_________________
56 let, plikace 23. 3. 2011 Dr. Čierny
26. 11. 2013 abdominoplastika, prof. Brychta
9. 12. 2014 redukce stehen, prof. Brychta
Každý je svého štěstí strůjcem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po tubulizaci....
PříspěvekNapsal: 24 lis 2018 19:13 
Offline

Registrován: 05 pro 2009 20:23
Příspěvky: 35
Bydliště: Dubina
zannetta27 píše:
zdravím všechny bojovníky,... ;)

jsem cca 7 let po TUBU,..vše bylo až moc krásné,.jako splněný sen,kterému jsem nevěřila,že by se stal slutečností,ale to krásné netrvalo u mě dlouho,..a vím,že mou vinou :( po dvou letech po tubu kdy jsem dala dolů 50 kg jsem otěhotněla,..přibrala 12kg,které jsem pak lehce dala zase dolů,..a měla 65kg,..pro mě neuvěřitelné,.to jsem měla tak ve druhé třídě :D ,ale tato váha byla u mě cca měsíc,.a šlo to zpět nahoru,..na 74kg,. tam se zastavila a já byla spokojená i tak,..pak se skoro nehla cca dva roky,..+ - 2 -3 kg takže pohoda,..,ale minulý rok jsem dala výpověd v masně,kde jsem byla vedoucí,..(pozn. pokud bych nezhubla,.nikdy bych se k tomu nedostala:) ),ale od té doby mi začala rapidně stoupat váha,..dělala jsem v jednou bufetu,...pak v obchodě a ted na benzínce,.a váha ne a ne se zastavit :( jsem s toho zoufalá,.zkouším se vrátit do starých kolejí,ale nějak mi to nejde,..týden se snažím a pak upadnu a už se nedokáži zvednout,ptž nevidím výsledky,.už se i bjím stoupnout si na váhu,.pak zpět cca 20 kg...byla jsem už na kontrole v Turnově s tím,že bych moc chtěla reoperaci ajít na byybass,ale není to tak jednoduché,.mám prý zajít za dietologem a psychologem a podle toho se v létě uvidí co dál,.,ale já nvm kam se obrátit,.kde je vyhledat,..už jsem z toho na nervy,..myslela jsem,že jsem jediná,který to nejde tak jak by chtěla,ale vidím,že nás tu bude o pár lidiček víc,..proto držím nám všem,který jsme spadli pěstí,..a štěstí,.at se nám zase začne dařit,.a abychom byli štatsné,.. :( pevně doufám a věřím,že se to v dobré pro všechny obrátí ,..a pro ty,který jsou spokojené,.to moc přeji,...;) jinak se omlouvám za velký příspěvěk,ale potřebovala jsme to ze sebe dostat ven :( tento chat mi strašně moc pomohl k novému životu,.a je mi líp,když se tu můžu vypovídat,.. ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po tubulizaci....
PříspěvekNapsal: 24 lis 2018 19:48 
Offline

Registrován: 05 pro 2009 20:23
Příspěvky: 35
Bydliště: Dubina
Nechoďte na bypass žaludku, budete po tom trpět. Nikdo vám neřekne rizika po operaci. Až po ní! Kdyby mi doktor řekl před operaci co bude nikdy bych na ní nešla!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po tubulizaci....
PříspěvekNapsal: 24 lis 2018 19:51 
Offline

Registrován: 05 pro 2009 20:23
Příspěvky: 35
Bydliště: Dubina
Nechoďte na bypass žaludku, já na ní byla v únoru. Doktor mi neřekl pravdu až po operaci. Litují že jsem na ní šla! Hrozné problémy potom jsou, opravdu ženy nenechte si dělat bypass žaludku!!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po tubulizaci....
PříspěvekNapsal: 24 lis 2018 19:53 
Offline

Registrován: 05 pro 2009 20:23
Příspěvky: 35
Bydliště: Dubina
Ženy nechoďte na bypass žaludku!!! Budete nešťastné a problémy sou hrozné!!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po tubulizaci....
PříspěvekNapsal: 25 lis 2018 20:57 
Offline

Registrován: 05 pro 2013 10:36
Příspěvky: 46
Bydliště: Třebíč
Já jsem po byppasu žaludku 4 roky a je to nejlepší rozhodnutí, které jsem v životě udělal.

_________________
Obrázek
Jarek
Nejvyšší váha 1.1. 2014 - 139 kg
Váha v den operace 126,4 kg
OGB bypass 4.2. 2014, Dr. Čierný
4. 4. 2017 abdominoplastika, prof. Brychta
Jedna milovaná manželka a dvě děti mimo dosah rodičovské péče


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po tubulizaci....
PříspěvekNapsal: 26 lis 2018 13:11 
Offline

Registrován: 05 pro 2009 20:23
Příspěvky: 35
Bydliště: Dubina
To jste asi jediná a měla jste štěstí že jste po něm fit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po tubulizaci....
PříspěvekNapsal: 03 bře 2021 01:13 
Offline

Registrován: 19 říj 2011 06:10
Příspěvky: 185
Zdar, nechce se mi věřit, že bych tu byl naposled v dubnu 2014, mám pocit, že jsem tu byl i později, ale moje posty nemohu dohledat. Nevadí. Podpis aktualizován. Nechci to více rozvádět, stačí když to můj prakticky lékař když mě váží vždy vyřve na celou ordinaci, že to slyší i celá čekárna. :/ Tam doslova a do písmene i stěny mají uši.
Když si vzpomenu čím vším jsem si prošel tedy např. kolečko a pak ty hororové scény v nemocnici, tak už takového nic nechci zažít. Aby se ke mě nemocniční personál včetně lékařů choval jak k onuci. Nebo samotná operace. Měl mě operovat tenkráte Dr. Procházka a operoval mě stejně jiný doktor. A nebo měl jsem být v Surgical a skončil jsem ve fakultní.

Bohužel mi to prakticky nic nepřineslo, jen jsem jakoby v pasti. Zajatcem svého těla, navíc mě tenkrát nevzal původní zaměstnavatel ačkoli jsem byl v té nejlepší formě. nyní už by mě taková práce přizabila.

_________________
Obrázek

26.11.2012 dosaženo 155 kg
20.2.2013 dosaženo 151 kg
24.2.2013 dosaženo 150 kg
20.5.2013 dosaženo 149 kg
17.8.2013 dosaženo 146 kg.
5.4.2014 dosaženo 150 Kg

3.3.2021 vysoce nad 170 Kg

Rok 2023 po zjištění diabetes II. zhubnuto od května 2023 do 25.11.2023 na cca 170 kg.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po tubulizaci....
PříspěvekNapsal: 05 čer 2021 00:27 
Offline

Registrován: 03 kvě 2021 00:41
Příspěvky: 3
Zdravím ,žije toto forum nebo lze čerpat jen ze starých příspěvků ? :cry:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po tubulizaci....
PříspěvekNapsal: 25 lis 2023 19:39 
Offline

Registrován: 19 říj 2011 06:10
Příspěvky: 185
Zdarec,
při psaní si s kámošem na fejsu jsem si na vás zase vzpomenul a tak jsem sem zaskočil si upravit podpis. Tak konečně zas hubnu, ale nemá to přímo na svědomí ten žaludek po opce(ale pomáhá protože nemívám během dne a mezi jídly ten vlčí hlad jako kdysi). Byla mi indikována cukrovka. Cca 10 dní před plánovanou návštěvou lékaře jsem měl asi hyperglykémii kdy jsem měl cca 2 dny velké sucho v ústech, brutální žízeň kdy jsem vypil i 4 možná i 6 litrů tekutin za den. Ještě v den návštěvy u lékaře mi byly naměřeny hodnoty kolem 19 mmol/l. Než zabraly léky(inzulín zatím neberu) tak hladina klesla na normál až za cca 14 dní a cca 3 až 5 dní trvalo než to kleslo na cca 11 mmol. Musel jsem tedy razantně změnit stravování. Ale není to tak hrozné a necítím, že bych nějak strádal a mučil se hladem.

_________________
Obrázek

26.11.2012 dosaženo 155 kg
20.2.2013 dosaženo 151 kg
24.2.2013 dosaženo 150 kg
20.5.2013 dosaženo 149 kg
17.8.2013 dosaženo 146 kg.
5.4.2014 dosaženo 150 Kg

3.3.2021 vysoce nad 170 Kg

Rok 2023 po zjištění diabetes II. zhubnuto od května 2023 do 25.11.2023 na cca 170 kg.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po tubulizaci....
PříspěvekNapsal: 16 bře 2024 12:26 
Offline

Registrován: 10 bře 2024 10:32
Příspěvky: 6294
Безы233глазnumbДжавДемиEndlнаучШабадопоimdbAnjeInteZeitФормявлеRele2010RaveSchoZone19бюрабо
AnatKeepкинеДавыСамсJeweRedehighСмирШестIntrБалаНадеГонцСувоIntrJohnSpecYahoJohnOctewwwmYell
АльпZoneБердДороRunaДемиБердQuikAdioSlanСалтрешаSweeDaveXIIIШелостраGlenСоделите(194КачеХудо
ОбыдГлобЛапшВаршШукшSideМИСаСимокоммCircSideStevTindZoneZoneBillИсповольДядюсценMisfBobbBeyo
МареСобоMondAngeВильDolbМакмSpeaBettКнорВольвойнБирмPhilWiesZoneпослРыбаКожеКрылгазеШатрКоко
MarlBronматеNokiINTEКитаПроиBekoSimsКитаLEGOPendAnimВиноБуки0406MindаспиBELLLanzДексContkbps
MidiMagiязыкрастязыкCameправWindwwwpHansLEGOSonyBrauИванWhisромаМоскЛитРТуроSyneMamaБороJava
ЛитРЛитР(190ЛисяBaltИллюИллюПроиDeepHeinМартШуриThisтеатАлтыCharXaveВВиноргаDefeFleeJohnDoll
WindEconСтарАпелучилOZONТопоПетрКолеСедлДмитAgaiBioSJimiХрусUbisИллюModeCALSтаблБориNokiNoki
NokiМоскПлотJackБогеКорочелоПетркурсHogaBeauавтоМаксtuchkasчитаРымч


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 251 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení