fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 11:51

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 251 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po tubulizaci....
PříspěvekNapsal: 10 bře 2015 11:29 
Offline

Registrován: 28 črc 2008 09:41
Příspěvky: 778
Bydliště: Ostrava
No je fajn,že sem sem tam zavítá někdo s té staré gardy...Škoda jen,že se nehlásí i více těch,co mají reoperaci..A že jich poslední dobou je :? At mají reopku "přiznanou",tak dělanou tajně..

_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wr8fFV4/]
Obrázek

Tubu09/2008,po těhu spousty kil zpátky,takže díky zlatým ručkám docenta Holéczyho a diverzi 08/2012 jedu znova...

Od 25.11.2015 nové bříško :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po tubulizaci....
PříspěvekNapsal: 17 bře 2015 13:40 
Offline

Registrován: 09 úno 2014 18:27
Příspěvky: 70
Bydliště: Brno
Zdravím :D Obdivuji vaše úspěchy, jsou až neskutečné!!!!! Vím, že je v tom spousta pevné vůle a odhodlání.
Nejsem několik let po tubu, za měsíc to bude rok. Váha mi už 3 měsíce stojí. Dala jsem dolů 31 kg a dál to nejde. Ještě potřebuji 4 kg a budu na váze, kterou jsem si předsevzala. Jenže abych se tam dostala tak musím na sobě zamakat. To, že stojím na váze není jen tak a jsem si plně vědoma, že si za to můžu sama. Jídla moc najednou nesním, žaludek mi nedovolí se přejíst, ale mezi jídly do sebe hodím pár soust něčeho co bych neměla. Ani si to neuvědomím, protože je to třeba jen sousto a to mě nijak nezasytí. Můj problém je sladké, v podstatě vždycky byl. Takže sem tak kousek čokolády, bonbon, apod.
Ale děkuji za Vaše příspěvky, které mě dohnaly k tomu se nad sebou zamyslet a teď směle do toho!!! Do léta musí být ty 4 kila dole :-)

_________________
Obrázek

38 let, 2 krásné cácorky 7 a 4 roky, podporující manžel
12.3.2014 Konzultace u Mudr. Šimoníka
15.4.2014 Tubulizace v Mostištích
10 týdnů od operace:
-20 kg, pas - 13 cm, boky - 13 cm :-)
http://hruska2.rajce.idnes.cz/Promena/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po tubulizaci....
PříspěvekNapsal: 17 bře 2015 14:08 
Offline

Registrován: 09 úno 2014 18:27
Příspěvky: 70
Bydliště: Brno
A ještě přidám nejaktuálnější foto. Zkusím tu novinku vkládání fotek přímo sem :-)


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________
Obrázek

38 let, 2 krásné cácorky 7 a 4 roky, podporující manžel
12.3.2014 Konzultace u Mudr. Šimoníka
15.4.2014 Tubulizace v Mostištích
10 týdnů od operace:
-20 kg, pas - 13 cm, boky - 13 cm :-)
http://hruska2.rajce.idnes.cz/Promena/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po tubulizaci....
PříspěvekNapsal: 17 bře 2015 14:38 
Offline

Registrován: 25 led 2015 13:32
Příspěvky: 138
Bydliště: Havířov
Hruška. ...... 31 kg je uzasne .....10 týdnů 20 kg to je dost teda. .....Já , mam v patek 4 týdny od opky :D

_________________
Obrázek

34Let
1Manžel
3Děti
sleev resekce 20.2.2015 FN O Poruba
1Pes
2Kočky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po tubulizaci....
PříspěvekNapsal: 17 bře 2015 15:10 
Offline

Registrován: 09 pro 2010 08:51
Příspěvky: 5561
Bydliště: Brno
Hruško
Vypadáš nádherně, drž se!

_________________
56 let, plikace 23. 3. 2011 Dr. Čierny
26. 11. 2013 abdominoplastika, prof. Brychta
9. 12. 2014 redukce stehen, prof. Brychta
Každý je svého štěstí strůjcem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po tubulizaci....
PříspěvekNapsal: 17 bře 2015 18:15 
Offline

Registrován: 07 lis 2013 18:47
Příspěvky: 981
Bydliště: Zlín
mám to podobně, hruško, taky už několik měsíců stojím s váhou, normální "zdravé jídlo" do sebe moc nedostanu, za to sušenky, byť domácí a ovesné, chroustám pořád. Bonbóny naštěstí nemusím, jak je rok dlouhý, ale kousek čokoládky si taky dám, naštěstí opravdu jen kousek. Teď, když už je odpoledné hezky, začínám vyrážet na delší procházky se psy, tak uvidím, jestli se to po líné zimě nějak projeví na váze.

_________________
motiva

Obrázek

výška:164 cm
operace: 6. 1. 2014, Vítkovice, doc. Holéczy, sleeve resekce
věk: 60 let, syn 30 let a dcera 25 let (bydlím s dcerou), nově jsme se přestěhovaly, proto tak dlouhá odmlka, neměla jsem 10 měsíců přístup na internet
spousta zvířat: 4 psi (dcera má chovatelskou stanici), nová kočička Julinka, 4 koně


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po tubulizaci....
PříspěvekNapsal: 17 bře 2015 22:27 
Offline

Registrován: 09 úno 2014 18:27
Příspěvky: 70
Bydliště: Brno
Děkuji :-)
Motivo, jako bych se v tobě viděla :-D Váha stejná, chutě stejné, .... :-D

_________________
Obrázek

38 let, 2 krásné cácorky 7 a 4 roky, podporující manžel
12.3.2014 Konzultace u Mudr. Šimoníka
15.4.2014 Tubulizace v Mostištích
10 týdnů od operace:
-20 kg, pas - 13 cm, boky - 13 cm :-)
http://hruska2.rajce.idnes.cz/Promena/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po tubulizaci....
PříspěvekNapsal: 18 bře 2015 09:23 
Offline

Registrován: 12 čer 2014 13:26
Příspěvky: 124
Bydliště: Ostrava -Poruba
Hruško a Motivo úplně se ve vašich příspěvcích vidím - mám ten samý problém :evil: Jak už jsem napsala ve srazu v Ostravě, tak opět najedu na kašovitou a dnes si jdu koupit trekové hole a začnu chodit, i když mě to vzhledem k mé částečné invaliditě dost bolí :(

ZDRAVÍ VÁS
Dagmar


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po tubulizaci....
PříspěvekNapsal: 18 dub 2015 22:27 
Offline

Registrován: 18 dub 2015 22:17
Příspěvky: 2
Zdarec,
je to už 2 roky a asi 2 měsíce od operace tohoto druhu a nedaří se mi zhubnout, ba bohužel naopak, váha mi stoupla do astronomických výšin. V prvních pár měsících od operace mi váha klesla asi o 5 kg, a v posledních cca 5 měsících o astronomických zhruba 15 kilo. Máte nějakou zaručenou radu? Předem říkám ne ohledně stravování, ale nějakého "drastického" cvičení nebo sauna nebo tak něco.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po tubulizaci....
PříspěvekNapsal: 19 dub 2015 10:28 
Offline

Registrován: 07 lis 2013 18:47
Příspěvky: 981
Bydliště: Zlín
jardan, asi by to chtělo konzultaci na jiném pracovišti, než jsi byla operovaná (nejspíš rentgen), aby ti řekli, proč to nefunguje. Ze zkušeností zdejších děvčat lze vyčíst, že na některých klinikách provádějí tzv lehké tubu anebo to nějak jinak zmrší, takže necítíš omezení a jíš jako před operací. nejvíc si tady stěžují na OB a Surgal :evil:

_________________
motiva

Obrázek

výška:164 cm
operace: 6. 1. 2014, Vítkovice, doc. Holéczy, sleeve resekce
věk: 60 let, syn 30 let a dcera 25 let (bydlím s dcerou), nově jsme se přestěhovaly, proto tak dlouhá odmlka, neměla jsem 10 měsíců přístup na internet
spousta zvířat: 4 psi (dcera má chovatelskou stanici), nová kočička Julinka, 4 koně


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po tubulizaci....
PříspěvekNapsal: 14 kvě 2015 13:58 
Offline

Registrován: 08 úno 2013 21:46
Příspěvky: 224
Vkládám to i semka protože jsem vás tu informovala o mém nehubnutí po Tubu ... vložila jsem toto stejné do kontrol a pobztů páč tam jdu na reoperaci, holky děkuji vám za podporu André
Takže po delší odmlce se hlásím s tím, že jsem byla v Surgalu na konzultaci,ukázala RTG mého žaludku a vzala k tomu papír kde doktorka z RTG tvrdí že je žaludek jako normální,né po tubulizaci žaludku, doktor se koukl zhodil pryč to co říkala doktorka a podle něj prý je žaludek stejný jak po operaci a že nahoře je trošičku roztáhlý tak mi vám to nahoře nějak srulujeme,ale počítejte s tím že se to nemusí povést ...
to chlapec netušil že před kontrolou jsem byla u doktůrka Čiernýho . První kontrola u Čiernýho začátek března... tam jsem se domluvila že musím jít na obezitologii a dietní sestře vše v Břeclavi... než jsem toto absolvovala a znova k doktůrkovi a on, že opka bude až příští rok v lednu.... leda že by se našel na gastru nějaký nález.... já to měla vymodlené takže mám reflux jícnu a doktor na gastru ...vy musdíte mít pořádné bolesti... já že né hold jsem si tu nemoc vymodlila ... takže poslala jsem doktůrkovi z vyšetření zprávu a včera o půl deváté email že mám příjem 21.7. protože v červnu má Láďa závěrečné zkoušky a nebyl by na ně připravený, tzp operace SADI-S takže kočky a chlapci co to máte potřebuji vědět za jak dlouho se propouští,co a jak mám očekávat, protože pro mne začne můj vysněný život,také bych chtěla vedět co máte SADI-s už jako druhou opku jak jste se rychleji uzdravovali zda je to stejné jak po Tubu ... prostě info sem a moc děkuji Andrea

_________________
Obrázek

TUBU 25.6.2013 v SurgalClinicBrno,reoperaci MUDr.Čierny 28.7.2015baypas Sadi-S,plastika prsou 28.3.2018,Abdo 17.12.2018
http://andre2.rajce.idnes.cz/dieta/
48 roků,měřím164cm,milující manżel,dva syni 26,22,babička 4.5 kterých dvojčátek


Naposledy upravil andre dne 15 kvě 2015 02:33, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po tubulizaci....
PříspěvekNapsal: 14 kvě 2015 19:45 
Offline

Registrován: 18 zář 2006 11:21
Příspěvky: 72
Bydliště: Olomoucký kraj
andre píše:
Vkládám to i semka protože jsem vás tu informovala o mém nehubnutí po Tubu ... vložila jsem toto stejné do kontrol a pobztů páč tam jdu na reoperaci, holky děkuji vám za podporu André
Takže po delší odmlce se hlásím s tím, že jsem byla v Surgalu na konzultaci,ukázala RTG mého žaludku a vzala k tomu papír kde doktorka z RTG tvrdí že je žaludek jako normální,né po tubulizaci žaludku, doktor se koukl zhodil pryč to co říkala doktorka a podle něj prý je žaludek stejný jak po operaci a že nahoře je trošičku roztáhlý tak mi vám to nahoře nějak srulujeme,ale počítejte s tím že se to nemusí povést ... jo a zaplatíte za pobyt 3500kč
to chlapec netušil že před kontrolou jsem byla u doktůrka Čiernýho . První kontrola u Čiernýho začátek března... tam jsem se domluvila že musím jít na obezitologii a dietní sestře vše v Břeclavi... než jsem toto absolvovala a znova k doktůrkovi a on, že opka bude až příští rok v lednu.... leda že by se našel na gastru nějaký nález.... já to měla vymodlené takže mám reflux jícnu a doktor na gastru ...vy musdíte mít pořádné bolesti... já že né hold jsem si tu nemoc vymodlila ... takže poslala jsem doktůrkovi z vyšetření zprávu a včera o půl deváté email že mám příjem 21.7. protože v červnu má Láďa závěrečné zkoušky a nebyl by na ně připravený, tzp operace SADI-S takže kočky a chlapci co to máte potřebuji vědět za jak dlouho se propouští,co a jak mám očekávat, protože pro mne začne můj vysněný život,také bych chtěla vedět co máte SADI-s už jako druhou opku jak jste se rychleji uzdravovali zda je to stejné jak po Tubu ... prostě info sem a moc děkuji Andrea



André zdravím Tě, mohu se zeptat u kterého lékaře jsi v Surgalu byla? Děkuji. Olga

_________________
Obrázek
4.1. 2011 bandáž, Brno u sv. Anny,
20.11.2014 sleeve resekce, Surgal klinik
21.5. 2016 RYBG, Prostějov
42let, dvě děti (17, 8) podporující manžel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po tubulizaci....
PříspěvekNapsal: 19 kvě 2015 05:45 
Offline

Registrován: 08 úno 2013 21:46
Příspěvky: 224
Operoval mne Procházka

_________________
Obrázek

TUBU 25.6.2013 v SurgalClinicBrno,reoperaci MUDr.Čierny 28.7.2015baypas Sadi-S,plastika prsou 28.3.2018,Abdo 17.12.2018
http://andre2.rajce.idnes.cz/dieta/
48 roků,měřím164cm,milující manżel,dva syni 26,22,babička 4.5 kterých dvojčátek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po tubulizaci....
PříspěvekNapsal: 19 kvě 2016 16:01 
Offline

Registrován: 16 úno 2010 17:06
Příspěvky: 283
Bydliště: Č.Budějovice
zdravím,....
také se hlásím po dlouhé době,...a po pravdě,..docela mě překvapilo co je tu podobných případů jako jsem já :) myslela jsem,že jsem jedna zmála vyjímek,který padli dolů a přibrali zpět nějaké to kilo navíc,ale ted koukám,že je nás více,..
jsem od listopadu/2011 po tubu,...vše šlo krásně dolů aniž bych to nějak hlídala,....krom vážení a dodržování pití a jídlo po dvou hodinách,ale pak jsem otěhotněla,...přibrala 12 kg,..,které jsem zase schodila sama,...padla jsem na 65kg,....a pak to najdenou zase šlo nahoru,...v těhotenstvý jsme se rozežrala a neuměla jsem se vrátit do starých klejí,.do ted s tím mám problémy,ale snažím se i když občas upadnu :( synkovi jsou 2,3měsíce já přitom pracuji rok a půl v masně,kde budu od července tohoto roku vedoucí,..( jen pozn,...kdybych nezhubla nikdy bych se nedostala na takové místo s tou mojí váhou před,.) tj jen vsuvka,ale chci hlavně říci toto,...v dubnu 2015 jsem byla na abdominoplastice v Brně,...bříško bylo nádherné,ale 2 měsíce jsem trpěla,.hnisalo mi to a celé dvy měsíce jsem denně jezdila na převazy a čištění atd,...něco hrozného,..bolestivého,ale stálo to za to,..když jsem po dvou měsících sundala stahovací pás ceé břicho mi padlo,...a mám takové vybulené a když se ohnu tak mi zase převyšuje kůže,.s tím,že boky mám veliké špičky,....ještě všude jinde mám veliké převysi,.jako jsou stehna,.,které jsou hrozné,..zadek,...hrůza,.prsa o nich ani nemluvím,...jenže nvm co s tím,..v Brně mi řekl profesor,že už se to platí a já se tak těšila,..je to hodně znát a nevypadá to vábně,...navíc nevím jestli to tu také někdo má ,ale převyšuje mi i pod bříškem ****** je to hnus,... navíc myslím,že už takto budu navždy,..protože si plastiku dovolit nemůžu :( a o ničem jiném nevím :(má někdo podobné problémy,...?

JINAK SE MOC OMLOUVÁM ZA DLOUHÝ PŘÍSPĚVĚK,ALE UŽ JSEM PŘEMÝŠLELA O KOMENTU ZDE ASI MĚSÍC A AŽ TED JSEM SE ROZHODLA TO SEM DÁT,...
JEDNO VÍM JISTĚ,..JSEM RÁDA,ŽE JSEM PODSTOUPILA TUBU,...PROTOŽE MI TO ZMĚNILO ŽIVOT,.TAKŽE VELIKÉ DÍKY panu mudrovi Hrubému,.našemu zlatíčku,který nám pomohl s ím velkým bojem ;)


a VŠEM OSTATNÍM DRŽÍM PĚSTÍ AT SE NÁM VŠEM DAŘÍ TO DÁT ZPĚT DOLŮ A AT JSME SPOKOJENÝ,....HODNĚ ŠTĚSTÍ VŠEM ;)

_________________
Obrázek
30 let,..dcerka 10 let a druh 38 let,....nová láska v mém životě,...můj synek,.,který se narodil 7.2.2014 takže pokračování boje,.
20kg dole před opkou,... 2.11.2011 Tubu Turnov mudr: Hrubý -tak a snad je to nový a krásný začátek nového života,..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po tubulizaci....
PříspěvekNapsal: 06 čer 2016 10:58 
Offline

Registrován: 30 čer 2013 19:43
Příspěvky: 17
Zdravím všechny:-)chtěla bych se zeptat jestli se tu najde dušička,které byla v Jablonci schválená reopka z tubu na by-pass,kdy začal někdo nabírat kg zpět,pokud by bylo možné někdo kdo o pomoc požádal Mudr.Vraného z Jablonce.Jestli můžete prosím sz nejsem tu pravidelně.Přeju hezký den a děkuji :-)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 251 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení