fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 dub 2024 00:04

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 191 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po plikaci...
PříspěvekNapsal: 12 pro 2012 22:21 
Offline

Registrován: 27 zář 2012 17:05
Příspěvky: 757
Bydliště: Uherské Hradiště
Yfko, - jsi básnické střevo jak vyšité - stejně dobře jak ta tvoje plikace :) Tak to jsem fakt ráda že i plikace fungují, ikdyž trošku pomaleji, protože ten volný žaludek po plikaci asi zůstane o něco větší než ten uřezaný. (Můj laický názor..) To ale nevadí, všude slyšíme, že se má hubnout pomalu :wink: , no tak že hubneš nakonec zdravě, hlavně že hubneš :)

_________________
Obrázek

Obrázek

39 let,2 sportovci 17 a 11 let
nej.v.113kg/164cm
TUBU ve Valmezu 14.3.2013, prim. A.Bařinka
14.4.-12kg
14.5.-18kg
16.6.-22kg
14.7.-26kg
14.8.-28kg
30.8. - 30kg uff...
ČLOVĚK NEMŮŽE SVÉMU ŽIVOTU PŘIDAT HODINY, ALE SVÝM HODINÁM ŽIVOT..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po plikaci...
PříspěvekNapsal: 04 led 2013 13:48 
Offline

Registrován: 23 lis 2010 16:42
Příspěvky: 97
Tak Vás všechny zdravím.....tak snad ve čtvrtekbych měla konečně dostat termín na reoperaci, vypadá to na duben.....jsem rozhodlá pro tubu plikaci už nevěřím...nebo co se stím ještě dá dělat, prosím poraďte.....

_________________
Obrázek
replikace 17.4.2013 v Břeclavi, Mudr.Čierný
super manžel,2 dětičky,2 pejsánci
173cm,max váha 113
ZAČÍNÁM OD ZAČÁTKU


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po plikaci...
PříspěvekNapsal: 05 led 2013 12:41 
Offline

Registrován: 09 pro 2010 08:51
Příspěvky: 5561
Bydliště: Brno
Míšo
Držím Ti palce :roll:

_________________
56 let, plikace 23. 3. 2011 Dr. Čierny
26. 11. 2013 abdominoplastika, prof. Brychta
9. 12. 2014 redukce stehen, prof. Brychta
Každý je svého štěstí strůjcem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po plikaci...
PříspěvekNapsal: 11 led 2013 06:46 
Offline

Registrován: 23 lis 2010 16:42
Příspěvky: 97
Holky zdravím tak jsem dostala termínek na 16.4...jsem strašně ráda.....tak jsem se s panem doktorem bavila o druhu a řekl že je tam kus vyvlečený že z toho tubu ani bypasse asi neudělá tak jsem trochu zklamaná ale slíbil že se o tom pobavíme v den nástupu byl moc příjemný a hodný pan doktor, moc mu děkuji.....holky ko má zkušeností s replikcí a je spokojený prosím písněte děkuji moc a moc

_________________
Obrázek
replikace 17.4.2013 v Břeclavi, Mudr.Čierný
super manžel,2 dětičky,2 pejsánci
173cm,max váha 113
ZAČÍNÁM OD ZAČÁTKU


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po plikaci...
PříspěvekNapsal: 11 led 2013 10:26 
Offline

Registrován: 20 kvě 2008 21:27
Příspěvky: 356
Bydliště: Brno
Miso, diky za SZ. Vsimla jsem si, ye lenkakv mela castecne rozmotanou plikaci a uz ma za sebou tubu. Tak ji pisni.. urco poradi..

_________________
Obrázek
Obrázek

22.9.2008 bandáž žaludku BMI Chirurgie Brno Mudr. Cierny
26.4.2013 OMG bypass, Breclav Mudr. Cierny

http://petulka1650.rajce.idnes.cz/Osobni/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po plikaci...
PříspěvekNapsal: 19 led 2013 00:40 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
a další zpackaná, nefunkční, rozmotaná plikace z OB kliniky po několika měsících.....

Dev
zakletá: jéééé, ty máš stejný den opku v Jablonci jako já a dokonce i stejný typ operace :D

zakletá
Dev
stejný typ ne.. tebe fiknou, mě znova zarolujou a jako bonus dostanu krásnou kličku střevní :)))

zakletá
né to není těhotenstvím, to jenom soudruzi na klinice udělali někde chybu, a bohužel , né jen u mě .)
plikace se rozmotávají, neb jsou dělané povětšinou jen jednoduchým stehem místo dvojitého, atd... taže problémy, problémy, problémy... již několik lidí z OB je po reop.
No a mě už tam neuvidí, já už jim nevěřím. Jablonec na mě působí mnohem líp, a hlavně primáři věřím.

verca
také tě zdravím... copak, copak...došlo na naše slova?? :roll: :roll: :roll: no hlavně, že jsme byly za ty blbky blbé, krávy a já nevím, co ještě, co haní OB....ale čert to vem, každý si na to musí přijít sám...jsem ráda, že to řešíš a že jsi napsala, co jsi napsala.....a jak se jinak máš ?? :wink:

zakletá
verco
tak víš, to nemůžeš tak brát...
člověk se učí zkušenostma, dokud nemá špatný, stojí si za svým, to němůžeš nikomu dávat za zlý:)
jinak dobrý :o) díky za optání. :o)

verca
zakletá já to tak ale beru, ptž to tak bylo :wink:

zakletá
Aničko
no to víš.... já ji taky nemám rozmotanou, omezení pořád cítím, menší, ale cítím... jenže mám hlad.
Takže to se prostě musí pořešit co nejdřív, rozhodně sem nehodlala čekat na výchozí váhu, nejsem blázen. Ale trápím se, trápím, hladovím.Takže znova zamotat, zašít dvojitým stehem, a jakoby mini bypass k tomu. Tuším, že po zásahu primáře, mě už nerozmotá nic :))) a to je dobře.

verca
zakletko a ještě dotaz - proč Jablonec...je mi jasné, že jsi vyčetla, že tam dělají bez problémů reoky, mě spíše zajímá, jestli jsi svojí situaci byla řešit nejprve na slavné OB a oni od tebe dali ruce pryč s tím, že máš dodržovat režim, jako po opce....a potom teprve bylo rozhodnutí pro Jablonec :wink:

zakletá
Verco
tak je to nejblíž, a přístupem a zkušenostmi lidí jsem byla jen mile překvapená. A na OB nechtějí udělat jinou reop než zase Plikaci, a to už nechci .
A navíc, kde není důvěra.... víš jak . :wink:

verca
jj, takže je mi všechno jasné..... děláš dobře, že už tam nepáchneš...at tu bylo, co tu bylo, beru to jako minulost, ted řešíš reopku, tak at to konečně klapne :wink:
kolik ted teda vážíš ??

zakletá
z původních 131 se pořád držím kolem 95, ale měla jsem už i mín ... i víc, pak to dala s utrpením dolů,a pořád dokola, je to sice v několika kilech, né desetikilech, ale o to nejde, to by byla jen otázka času, kdy bych to vzdala pro nefunčknost a odmítala se trápit hlady, to přece není život.
Takže jo, moc se těším, už chci aby to skončilo a já začla konečně žít :)

verca
to chápu, takové snažení na to jsi nemusela podstupovat operaci, když to po čase nefunguje....no jsem ráda, že jsi si na to přišla sama, sice to chvíli trvalo, ale přišla.... :wink:

zakletá
Tak já plikaci v žádném případě nezavrhuju, ovšem pokud se udělá pořádně a tak jak má ..

verca
a o to ale celou dobu šlo a jde :wink:

co na Drobcích, tam jsi se také takhle svěřila o OB klinice ?? :roll: :lol: :lol: :lol:

zakletá
Myslím, že není potřeba vypisovat kde co .. mezi lidma se to ví, a to si myslím stačí.

verca
no mezi lidmi sice ano, ale tam by se to mělo napsat především :lol: :lol: :lol:

zakletá
verco,
nechci.. at je to jakkoliv, sice sem si nabila hubu, ale pomohli mi tam... to co se deje ted je vec jiná .
Takže pro mě je OB prostě uzavřená kapitola.o problémec s plikací tam píšou i jiné holky, myslím, že dostatečně.

verca
je to ale škoda...to je přesně to, co říkáme celou dobu... jen si tam mažete med kolem huby a nikdo nikomu tam neřekne pravdu přímo a na rovinu....a proto to vypadá, jak to vypadá....tady se nebojíme napsat lidem na rovinu všechno, jsme za to vaší stranou souzeni, ale jak sama vidíš, MÁ TO SMYSL !! :wink:

EvikP.
zakletá Takže máš rozmotáno nebo nemáš? Píšeš, že primář zaroluje, ale pak píšeš, že ji rozmotanou nemáš... jsem z toho daněk...

zakletá
horní část, ale z toho co mi řekl jsem pochopila, že rozpustí steh celý a udělá nový , dvojitý.

bambulka
verci mas svatu pravdu...prave na drobky by si to mala zakleta napisat...ved je to predsa hlavne ich 'zasluha' a ako pise vierka - nielen si tam mazat med okolo huby :( hlavne ze ked sa jedna o tieto stranky tak to si servitky pred usta na ich fore neberie nikto! :(

Mattoni
zakletá
vítej zpět... :wink:
můj názor je ten, že by si to napsat na drobky měla, a jak už jsem tady psala a píše o tom i bambulka, nemažte si tam med kolem té pusy a buďte k lidem upřímní, protože my, pokud něco napíšem proti plikaci nebo ob klinice, z drobků se snese kritika, že to tak není... a nemělo by se o tom šeptat, mělo by se o tom psát a veřejně, nebrat to jako ostudu ale fakt, že ta situace nastala, je a je jí třeba řešit...

zakletá
Mattoni
ahoj a dík.
Hele já nejsem na drobcích aktivní už docela dlouho, nemám přehled, bavím se asi se třema holkama mimo forum, a zbytek vím z okolí ( o problémech s klinikou).nedávno sem tam vyplodila jeden nebo dva příspěvky, jinak nějak nechci, když vím, jak to tam téměř nikomu rok po OP nejde, jsem z toho smutná. Prostě se o tom ví, a možná k tomu dozraju a po operaci se tam ke všemu vyjádřím.

Mattoni
zakletá
právě to, že se o tom jen šeptá je špatně, my o problémech víme, ale nováčci ne, a pokud se rozhodují pro plikaci a ještě ke všemu na OBK a já si dovolím napsat svůj názor a navíc pravdivý, obuje se do mě kosmetička, že to tak není a že plaším holčinu den před opkou...
proto píšu a budu si i za tím stát, měli by to na drobkách vědět, že klinika není svatá, že ty problémy bohužel jsou a že se musí několik měsíců řešit a ne pořád jen chválit, jak je OBK úžasná a dokonalá, pak ten nováček má zkreslené informace a když mu napíšem, že tomu tak není, jsme zlé, nemáme rádi plikaci, nemáme rádi OBK a prosazujem si tady jen tubu...
více si přečti zde :arrow: viewtopic.php?p=143177#p143177
já tě nenutím, jen by opravdu bylo na místě se nad tím zamyslet, nestydět se a jít s pravdou ven-pomoct tak nováčkům v rozhodování... a nemazat jim med kolem pusy, jak to na drobcích bývá... :wink:

zakletá
Mattoni
aha tak to já nevim, se tam nezapojuju ani nepročítám, takže nevim co se tam odehrálo.

Mattoni
proto jsem ti poslala odkaz přímo na příspěvěk kosmeticky :wink:

zakletá
No jo co k tomu říct... nidko nechce být zklamán tím v co věří..
já už bych tam zkrátka znova nešla, kde není důvěra, není nic .
Kdyby to byl jeden, dva případy, ze sta....
ale je jich vážně dost no. Jak řikám, je to všecko ve mě ještě moc čerstvý, neuspořádaný, ja myslím, že po operaci k tomu řeknu své.

bossice
Zakletko čauky, vítám Tě zpět! A s pravdou ven na "drobky", možná se pak přidají i další zklamaní.

verca
Jinak zakletko za sebe i za ostatní budu moc ráda, když to na drobky opravdu po reopce písneš, už jenom pro to, aby nebyli klamáni a zklamaní další a další lidé, kteří se rozhodnou pro OB a pro plikaci.....díky :wink:

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po plikaci...
PříspěvekNapsal: 29 led 2013 22:08 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
:!: :!: áááá zdá se, že OB klinika začala řešit reoperace...nějak se jim to asi nahromadilo......

takže dobrá zpráva pro plikace z OB kliniky :!: :!: :!:

:arrow: http://drobci.xforum.cz/viewtopic.php?p=22648#p22648

:arrow: http://drobci.xforum.cz/viewtopic.php?f ... tart=20740

- schválně to sem nekopíruji, necituji, ptž doufám, že to sem zanedlouho napíše někdo, kdo chodí sem na BF - veřejně, ne tajně, jako tihle lidé z Drobků.... :wink:

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po plikaci...
PříspěvekNapsal: 30 led 2013 16:00 
Offline

Registrován: 01 úno 2011 10:15
Příspěvky: 92
Bydliště: Německo
Zdravím všechny. :D
Tak i já se přidám a napíšu sem nějaké informace o té mojí plikaci. Hodně jsem to tady zpětně pročítala,už jsem sem i psala,ale do jiného "oddělení".
Já jsem skoro dva roky po plikaci na "slavné" OB klinice. Nebyla jsem na vyšetření určitě přes rok.První rok jsem byla asi dva měsíce po opce a pak od té první prohlídky pak za půl roku.Takže nemůžu stoprocentně říct, že jí mám zamotanou.Ale cítím pořád omezení při jídle.Dodržuju dvou až tří hodinové pauzy mezi jídlem. Za poslední půl rok jsem dala dolů ještě čtyři kg,takže si myslím,že plikace je funkční. Jím opravdu úplně všechno, nic mi vyloženě nevadí,jen syrové ovoce mi při jídle tak divně škrundá v žaludku, to mám i po zelí kysaným,ale to jím jednou za půl roku. Tak mi to je jedno.Takže doufám , že moje plikace je funkční,ale musím si to nechat potvrdit. :!: :wink:

_________________
Obrázek
35 let,1 manžel:o), 3děti , britské kočky Máša a Eliška.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po plikaci...
PříspěvekNapsal: 27 úno 2013 20:15 
Offline

Registrován: 19 zář 2011 20:26
Příspěvky: 44
ahoj holky,

tak to vypadá, že i já patřím k těm rozmotaným z OB:( přibírám...nemám pocit sytosti, mám hlad....atd...ale to asi někteří z vás znají...

nevím, co dál, protože na replikaci se moc netvářili...tak jdu aspoň nejdřív na gastro a uvidíme, jak to vevniř:) vypadá...

poradíte, co s tím, když by to dopadlo blbě a byla rozmotaná?

díky

Kaja

_________________
Obrázek

plikace OB klinika 10.4.2012, replikace 29.6.2013, zatím se váha zastavila, protože příští rok nás bude víc:)
vdaná vodnářka

Neboj se poznávat nepoznané...možná se Ti to bude líbit :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po plikaci...
PříspěvekNapsal: 27 úno 2013 20:23 
Offline

Registrován: 09 pro 2010 08:51
Příspěvky: 5561
Bydliště: Brno
Karolino
Jen gastro? měl by být i rentgen.
Pokud je rozmotaná celá, dá se udělat jiná operace, pokud jen kousek, pak replikace.
Ale sleduj to tady, teď se s reoperacema roztrhl pytel :oops: tak tu jistě budou další informace.

_________________
56 let, plikace 23. 3. 2011 Dr. Čierny
26. 11. 2013 abdominoplastika, prof. Brychta
9. 12. 2014 redukce stehen, prof. Brychta
Každý je svého štěstí strůjcem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po plikaci...
PříspěvekNapsal: 27 úno 2013 20:26 
Offline

Registrován: 19 zář 2011 20:26
Příspěvky: 44
na OB dělají i rentgen?

klidně dojedu akmkoliv, jen zjistit co tam "vevnitř" mám....at vím jak postupovat dál...

_________________
Obrázek

plikace OB klinika 10.4.2012, replikace 29.6.2013, zatím se váha zastavila, protože příští rok nás bude víc:)
vdaná vodnářka

Neboj se poznávat nepoznané...možná se Ti to bude líbit :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po plikaci...
PříspěvekNapsal: 27 úno 2013 20:35 
Offline

Registrován: 09 pro 2010 08:51
Příspěvky: 5561
Bydliště: Brno
To nevím :oops: zeptej se.

_________________
56 let, plikace 23. 3. 2011 Dr. Čierny
26. 11. 2013 abdominoplastika, prof. Brychta
9. 12. 2014 redukce stehen, prof. Brychta
Každý je svého štěstí strůjcem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po plikaci...
PříspěvekNapsal: 07 bře 2013 14:17 
Offline

Registrován: 07 bře 2013 14:06
Příspěvky: 3
Ahoj,

přišla jsem prvně mezi Vás i když mám operaci už rok za sebou a jak už tušíte tak na OB klinice. Ano je tady problém s rozmotáním, ale znám taky spoustu lidí co ji mají v pořádku. Patřím mezi ně. Byla jsem na gastru a vše je v pořádku. Takže si myslím, že si od roku 2012 od začátku dávali dost velký pozor, protože všichni lidé co znám a jsou operování v tom roce a dýl tak mají ty plikace v pořádku, ale tohle je jenom můj soukromý názor. Prostě patřím do té skupiny co ji má v pohodě a máte pravdu taky si myslím, že na drobcích by se o tom kdo je rozmotaný a kdo né mělo psát, protože všechno přináší jak radost tak zklamání. A ano už jste pochopili chodím i na drobky, ale není to obhajoba nikoho pouze můj soukromý názor co já si o tom myslím.

lucka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po plikaci...
PříspěvekNapsal: 07 bře 2013 14:29 
Offline

Registrován: 09 pro 2010 08:51
Příspěvky: 5561
Bydliště: Brno
Devilkiss
Díky za Tvůj příspěvek.
Podle mého názoru je potřeba zakopat válečnou sekeru, vždyť jsem všichni na stejné lodi !!!
Důvody, proč se drobci zakládali, byly malicherné a jsou dávno zapomenuty.

_________________
56 let, plikace 23. 3. 2011 Dr. Čierny
26. 11. 2013 abdominoplastika, prof. Brychta
9. 12. 2014 redukce stehen, prof. Brychta
Každý je svého štěstí strůjcem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po plikaci...
PříspěvekNapsal: 07 bře 2013 18:13 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
no a hlavně - všichni z drobků stejně chodí pro rady, jídelníčky, pomoc sem na BF....ať už ofiko nebo anonymně :lol: :lol: :lol:

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 191 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení