fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 12:10

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 190 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Několik let po plikaci...
PříspěvekNapsal: 05 pro 2012 11:53 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
Jste několik let po plikaci ?? Podělte se s námi, jak jste na to nyní :wink:

toto téma si už také zaslouží samostatný chlívek.....množí se nám případy, kdy začínají být po čase problémy s plikací (převážně lidé operovaní na OB klinice), kdy se plikace rozmotá a už není plikací a lidé musejí vyhledat pomoc v jiných nemocnicích, ptž na OB se jim pomoci už většinou nedostane.

...ale jsou zde i lidé, kteří jsou s plikací spokojeni a kteří zhubli neskutečná kila, převážně to jsou lidé, operovaní jinde, než na OB klinice, ale i tam se najdou výjimky....proto budeme rádi, když se podělíte o své úspěchy, či neúspěchy s plikací po nějaké době...děkujeme :wink:

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po plikaci...
PříspěvekNapsal: 05 pro 2012 12:17 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
začnu tím, že sem překopíruji příspěvky z Představení... rozpoutala se tam docela plodná debata po té, co jsme si "dovolily" říct na rovinu, že pro lidi se 130-160kg není vhodná plikace a po té, co jsme si "dovolily" napsat, že se plikace, dělané na OB klinice, po čase rozmotávají.....

kosmeticka (reoperovaná z plikace na plikaci a stále hájící OB kliniku)

Vážení, na tomhle fóru jsem nebyla přes rok, ale nic se tu nezměnilo. Ať žije TUBU! Třikrát mu provoláme slávu a všechny ostatní kliniky, druhy operací nazveme řezníky, pokusnými králíky a fušery. Co jiného jsou že? Zvláštní, že plikaci nabízejí dnes už ve všech nemocnicích. A že má OBK problém??? Zvláštní, chodím tam, a nevím o něm, chodí nás tam spousta a neví o něm nikdo...

Možná by stačilo nesoudit něco, co neznám, nebo sama nemám!!!!!

Nesnáším tlustý maso, nejím ho a při pohledu na něj se mi zvedá žaludek, nesnáším tlusté maso v jakékoli podobě, tudíž nejím ani špekáčky, gothaj, a nic v čem je vidět, možná si stoupnu do první masny a budu lidem říkat ať to taky nekupují, protože je to hnusný a já po tom zvracím!!!!!

Já sama jsem jedna z těch, kterým se plikace rozvázala, ale problém s reoperací rozhodně nebyl a to už jsem na své "konečné" váze!!!! Takže nechápu o jakých problémech píšete. Víte, že někteří zhubli s plikací i 60 kilo??? Víte to???

Kolik z Vás leželo na OBK a můžete tvrdit, že tam není dostatečná péče, že nejsou dostatečně vybavení, že jsou nepříjemní, nevstřícní, atd??? Kolik z Vás, se přizná, že podvádí, lže samo sobě, a opravdu se nepřejedlo? Nepřepilo? ...a proto něco nefunguje????

Chci jenom, aby jste věděli, že lidi z Vašeho fóra utíkaj, s pocitem toho, že jsou nemožní a špatně zvolili, a to by nemělo být smyslem žádného fóra. Já k Vám na začátku vzhlížela jako k modlám, bohužel jsem odtud utíkala, jako kráva, co něco nezvládla. Jenže dneska vím, že to není pravda. Že jsem si jen vybrala cestu, která mne vyhovuje, a Vy ostatní jí nesnášíte (neříkám všichni, ale bohužel většina těch, co jsou nejvíc slyšet!)

Na tohle fórum, zase hodně dlouho nepřijdu, možná za rok, až mne v půl jedenácté vzbudí telefon plačící holky, co si chce změnit život a má pocit, že si pro tu změnu vybrala řeznictví na rohu s brutálním řezníkem a že se sto pro už nevrátí ke svým dětem... Tak pak možná Vám zase přijdu říci, svůj názor. Pokud můj příspěvek vymažete, já to pochopím, pokud mi budete chtít napsat, napište na e-mail, (nexty@centrum.cz) protože sem si to přečíst nepřijdu.

(21.4.2011 plikace na OBK, poč. váha 108 kilo, 29.10.2012 zjištěno na gastru,že plikace je nefunkční, po konzultaci jsem se rozhodla pro replikaci, 19. listopadu provedena. Moje nynější váha 76 kilo:-))))

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po plikaci...
PříspěvekNapsal: 05 pro 2012 12:18 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
Mattoni

kosmeticko
ač si to údajně nepřečteš ale ono se ti to do donese :D

u nás nežije jen "tubu" u nás žijou i plikace, bypasy... na drobcích jsem nikoho s tubou neviděla, stejně tak, jako na kafemlýnkách s tubou nebo by-passem :roll:

co se týká plikací, měla si možnost si přečíst, že všude jinde plikace doporučujem, ale ne OB kliniku, protože se rozmotávají a tuto informaci máme ověřenou a napsanou přímo od bývalých lidiček OBK...
to, že jsi byla reoperovaná neznamená, že musí být reoperování všichni.... bud ráda, že ti ji udělali protože ostatní tu možnost nedostali a museli jít jinam a neměli to jednoduché, protože který lékař bude opravoat práci jiného, co od toho dal ruce pryč???

já o těch lidech vím z jiného zdroje než z fora, proto si to dovolím napsat i veřejně, protože to není strašení, ale upozornění na to, že ty lidi jsou a že ostatní, kteří jdou na OBK by to měli zvážit, pokud půjdou, je to už jejich věc, nikomu nic nezakazuji :wink:

mikyna-ano, bylo mi a je mi ji líto, že se pouští se 158 kg do plikace, já sama bych při své váze do ní nešla i přesto, že je šetrná, ale když už se nechávám operovat, tak aby byl vidět výsledek operace a já nebojovala pak za to, že jsem zhubla málo, za reoperaci...

jsou lidé, kteří zhubli i 60 kg, máme statistiky a ty tady nikdo nepopírá... ale kolik lidí to skutečně dokáže?

Jasně, že lidi utíkají jinam, když nechtějí slyšet také negativa, tak ať jdou klidně k vám, protože tam nenapíšete, že má vysokou váhu a měli by přemýšlet i o jiné operaci, tam si budete vždy bránit plikace, ať má člověk i 160 kg, pořád se budete držet toho, že se dá těch 60 kg zhubnout ale že jen pár lidem, to už nikdo nepřizná...
Až se těm lidem nepodaří těch 60kg dát dolů, budou zklamaní, depkařit a hledat pomoc, co budete psát pak? To už nechám na vás...
U nás upozornění dostaly na to, co skutečně existuje a jak to je, jak se rozhodnou pak, je na nich, nikomu nic nezakazujem ani nepřikazujem, je to každého věc.

mmch, mít takovou startovací váhu, jako ty, taky jdu do plikace... :wink:


SZ, kterou psem včera posílala mikyně protože na drobcích psala, že u nás se plikace nenosí... :
Mattoni píše:
Předmět: Plikace žaludku- popis operace + debata o plikaci

mikyna píše:
Ahojky tak už se mi to blíží v pátek si mám zavolat pro termín a v týdnu od 3.12 jdu na to.Mám smíšené pocity našla jsem spoustu pochvalných i odmítavých reakcí na OB kliniku ,nakonec jse se rozhodla že do toho pujdu.Manžel už mi zakazuje hledat detaily o plikaci ,říká že se zbytečně děsím dopředu ,no asi má pravdu ,ale mně to prostě nedá.Ivcakhjsem ráda že jsi s opkou na OB spokojená doufám že tak dopadnu i já .Největší strach mám z narkozy a z prvních hodin po pobuzení.Omlouvám se že jsem ještě neudělala metřík ,ale nějak se k tomu nemužu dokopat,Tak alespon napíšu něco osobě .Je mi 37 ,výška 170 váha 160 :oops: .Mám krásná tříletá dvojčátka a užasného mažela který mě moc podporuje a pomáhá mi.kovomatmarketa moc držím palce a přeju at ti vše dobře dopadne.



u nás se plikace "nosí" jenže
za 1.) máš hodně vysokou váhu a -60 kg je na plikaci zázrak, je tady gabryša, jedna z mála, která to dokázala, kdyby si byla další s tímto velkým úbytkem, byla bych jedine ráda, ale už jsem nějaký rok na foru a mám zkušenosti s holkama po plikaci a vím, že kde komu se -60 kg nepovede, jsou rádi když s odřenýma zubama dají dolů -30 kg, což ty chceš víc a proto se u tvé váhy preferovalo tubu-pro nás logické, protože by to nebyla "zbytečná"operace jako ta plikace...
-beru to podle sebe-měla jsem skoro 150 kg, bandáž a plikaci jsem okamžitě zavrhla, kde jsem viděla statistiky, jsem věděla, že se chci dostat alespoň na 90 kg, proto jsem šla na tubu, není šetrná, ale bojovala jsem celý život s obezitou a další boj nechci, proto jsem se rozhodla jít do tubu
za 2.) plikaci nedoporučujeme "pouze" na OB klinice, kde s tím v poslední době měli problém, že se to rozmotávalo, proto plikace na OB klinice ne, kdekoliv jinde klidně... v tom není žádný problém :wink:

První dny a měsíce můžeš být naprosto v pohodě, ale za rok se může plikace rozmotat. Já tě nestraším, není to můj úkol, ale upozorňuji, že se to stát může. Holky, co byly jinde než na OB klinice operované, jsou i 3 roky po plikaci v pohodě.
A osobně mě mrzí, že máš před opkou a čteš toto, ale taky o to více mě mrzí i to, že jdeš do plikace s vysokou váhou a možná budeš z výsledku zklamaná, že tolik, co si přeješ, dolů nedáš. Budeš pak litovat, že jsi ji podstoupila, ty případy z ob kliniky taky znám a ty lidi mají problém, aby jim byla udělaná reoperace a věř, že na ob kliniku už nejdou.
Třeba se ta péče zlepšila, přejme to klinice, ale poslední dobou ty zprávy pozitivní fakt nejsou.

Nakonec, je to tvá volba, já tě jen upozornila, zamyslet by si se měla ty sama, do čeho jdeš a jestli to stojí za to, statistiky jsem ti posílala.
mattonka

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po plikaci...
PříspěvekNapsal: 05 pro 2012 12:19 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
verca

milá kosmetičko, i když tvrdíš, že si to tu už nepřečteš, tak tomu sama nevěříš......možná by stálo za to si přečíst více, než něco vyplodím a ne jen dát na "jednu plačící".... a že NIKDO neví o problému ?? hahahahahaaaaaaaaaa....ale jo, já to chápu, přece nebudete říkat pravdu na foru, kam chodí i lékaři ze samotné OB....byli by jste sami proti sobě, takže jo, beru to....na druhou stranu těch lidí s problémy z OB kliniky je opravdu už celkem dost a to i na vašem úžasném foru, kam odcházejí lidé, kterým se líbí mazání medu kolem huby, přesně tak, jak jim píšete.....jenom proto, aby jste byli hezcí před ostatními.....stačí se podívat na metříky, jak lidi hubnou a kdy byla operace, to mluví za vše....a tady NIKDO netvrdí, že plikace je špatná, ale že se plikace z OB kliniky po čase rozmotávají a nechtějí to potom přiznat, řešit reopky, proto OB za nás NE, ale všude jinde plikaci ANO a s rozhodně nižší startovací váhou, než je např 150-160kg.....jsme v kontaktu s lidmi, kteří problém měli nebo mají a tudíž máme informace přímo od nich......jsi jedna z těch štastných, koho reoperovali, jiní toto štěstí bohužel neměli, OB to řešit nechtěla......tot vše, přeji hezký den :wink:

ještě doplním - když tenkrát OB klinika dostala dotaci na výzkum a "projekt" plikací, operovali lidi jako na běžícím pásu, aby jich zoperovali co nejvíce a z nich potom mohli dělat statistiky.....proto to ted po čase vypadá, jak to vypadá...prostě si to přiznejme - flákali jednu za druhou, ale už ne bohužel pečlivě.....a lidé na to ted, po čase začínají doplácet...

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po plikaci...
PříspěvekNapsal: 05 pro 2012 12:19 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
bambulka77

draha kosmeticko nez tu zacnes nadavat na nase forum a na nas precitaj si laskavo najprv ostatne prispevky!!! Odkial myslis,ze my tu mame informacie o OB klinike ked nie od samotnych pacientov co tam boli operovani???? A ze sa u Vas boja priznat ze im to nefunguje tak sa v konecnom dosledku obracaju na nas??? Plikaciu tu ma vela ludi a nikoho za to neodsudzujeme,ale rozhodne nie s vychodzou vahou 150-160kg... my si tu piseme len svoje nazory na ktore sa nas ludia pytaju,tak isto mas aj Ty svoj nazor - a taktiez s nim nemusime suhlasit!!! A za mna - je dobre ked Ti urobia reoperaciu ale je este lepsie ked na ziadnu nemusis ist!!!!!!! Ani tubu nie je samospasna a vela z nas to vie... a ostatne Ti napisali holky.... a obcas by asi bolo dobre navstivit tie ''Vase'' fora a napisat tam Vasim novacikom zopar faktov,aby7 vedeli co ich caka :P

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po plikaci...
PříspěvekNapsal: 05 pro 2012 12:20 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
kachna

Kosmetičko původně jsem nechtěla vůbec reagovat, holky Ti už napsali vše a dost pochybuju, že Ti zvědavost dovolí sem nenakouknout :shock: osobně znám 2 holky co byly na plikaci na Obéčku a obě jsou už reoperované jinde, dali dolů horko těžko 20 kg, na kontrole jim byli nabízeny jen "lehká" antidepresiva, aby neměli hlad, a to jak sama uznáš není řešení, cpát se nějakejma svinstvama, což si zjišťovali i u odborníků v lékárně :-) Takže ten kdo nemá objektivní informace jsi ty a né ti co to radí při opravdu vysoké váze jinou opku, takže se tu nerozkřikuj a nech se sešívat stále dokola, když si v tom tak libuješ :twisted:

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po plikaci...
PříspěvekNapsal: 05 pro 2012 12:20 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
žaneta Ostrava

Ahoj, já jsem jedna z těch co plikaci před 2 lety podstoupila. Tehdy jsem se pro plikaci v OB rozhodla, protože OB byla v té době jediná klinika kde tuto opku dělali. Moje výchozí váha byla 123 kg, nejnižší váha kterou se mi podařilo dosáhnout bylo 93 kg. Ted po 2 letech řeším po gastru a rtg žaludku rozvázání plikace. Nyní vážím 106 Kg a váha jde pořád nahoru :-(.

Kontaktovala jsem MUDr. Pichlerovou a ta mi po telefonu řekla, ať se vrátím ke stejných porcím jako po opce :-). Díky holkám z fora jsem nepodlehla panice a začala jsem to řešit jinak a jinde. Kontretně jsem nyní v péči docenta Holeczyho v OV a řeším reopku a jsem rozhodnutá pro TUBU, což mi docent doporučuje. Byla mi navržena replikace, ale tu jsem odmítla, bypass mi byl zamítnut jelikož jsem příliš mladá a ,, hubená .. :-) ha ha ha ?

V mém případě tvrdím, že plikace není špatná opka, jen není vhodná pro každého. Vím kde jsem udělala chyby, jenže je na zvážení zda je vina jen na mojí straně nebo je to trochu jinak :-). Každopádně si myslím, že kočka která má okolo 150 kg by měla zvážit jiný druh opky než plikaci, to je můj názor.

Já osobně znám hodně děvčat co mají za sebou plikaci a nevydrželo jim to déle než 2 roky a jsou na tom úplně stejně jako já, některé jsou před reopkou a některé mají reopku za sebou. Jasně je to všechno o disciplíně a je jedno jestli je to plikace, tubu nebo bypass, vše se dá přežrat nebo přepít.

Přeji hodně štěstí :-)

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po plikaci...
PříspěvekNapsal: 05 pro 2012 12:21 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
EvikP.

Milá kosmetičko... bohužel ač nerada, reaguji za svoji sestru. Plikace před rokem na OB. Po roce ji má rozmotanou. Sami uznali vinu tím, že ji nabídlli replikaci. Z jejich přístupu je bohužel sestře na zvracení a už ji tam nikdy nikdo neuvidí. Teď ji čeká reoperace na bypass u jiného výborného pana dr., kterému nejde o prachy ale o zdraví pacienta. Možná kdyby před rokem volila tohoto pana dr., který operuje plikace a bez rozmotání, možná si mohla ušetřit zklamání... :-(

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po plikaci...
PříspěvekNapsal: 05 pro 2012 12:47 
Ty jo

tak to je hustý.......

Holky tak já přidám jen toto:
vloni krátce po Vánocích , když jsem vlezla na váhu a definitivně se zhroutila při pohledu na číslo, jsem se rozhodla , že se s tím musí něco udělat!!! Plikace na OB čku byla pro mě jediným řešením, objednala jsem se tam byla u MUDr. Šrámkové a dostala doporučení na kolečko, potažmo termín operace. Během doby čekání a řešení kolečka jsem se však dostala nejen sem , ale i na jiná fora jsem usoudila coby naprostý laik, že tedy plikace není řešení zrovna pro mě, stejně jako bandáž, hlavně kvůli nedisciplíně ve stravování, míním čas na jídlo, pořádně rozkousat ap. já prostě se stravuji v poklusu a nějaké nevolnosti si v práci a častému cestování nemůžu dovolit, to byl tedy můj hlavní důvod proč jsem se nakonec rozhodla jinak jenže nastal mega problém. Jsem z Prahy a kde mi v Praze tubulizaci udělají, tak popořadě
OB nedělá
Iscare dělá , ale nechce kvůli těm posr.... bandážím, který nutěj každýmu
VFN Mudr. Kasalický dělá doporučil mě ale v únoru už mi rovnou řekli, že až další rok
nemocnice na Homolce dělá , ale stejný problém, termín až další rok
a tak můžu pokračovat.... nem. na Františku, (Motol, Královské Vinohrady tam dělají, ale moc neradi a nemají tolik zkušeností)

Takže jsem polozhroucená skončila zase na OB , že teda nechci čekat a radši půjdu na tu plikaci, NAŠTĚSTÍ mi dobrá duše zdejšího fora ANNAX kopla do prd..... a poslala mě do Turnova, kde mě přijali s otevřenou náručí a v podstatě hned dali termín :mrgreen:

Hlavní podstatou tohoto románu, ale je , že člověk který se rozhodne pro opku, vlastně nemá moc možností a ani Praha hlavní město nemá dost zařízení pro takovéhle akce, takže je dost možné, že kdybych se nedostala na zdejší forum tak tu plikaci mám také.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po plikaci...
PříspěvekNapsal: 05 pro 2012 12:56 
Offline

Registrován: 10 čer 2011 18:20
Příspěvky: 2375
Bydliště: Praha 3 ŽIŽKOV
Jitka Klauzová
a lituješ toho, že jsi dala na radu Annax a místo plikace si šla na tubu do Turnova? :wink: pomohla ti ta informace, kterou ti dala Annax?

_________________
Obrázek
14/9/10 TUBU Turnov,zlaté ruce MUDr.Hrubého-DOPORUČUJI a ve 33 letech začátek nového, šťastného života Obrázek
mattoni, 36 let, 2 děti, Vojtíšek a Kubíček Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po plikaci...
PříspěvekNapsal: 05 pro 2012 13:03 
Offline

Registrován: 30 říj 2012 10:52
Příspěvky: 40
Vážení,
hezky jste se tu pustili do uživatelky s nickem kosmetička!Super!Já jsem taky měla pocit a bylo mi to i dáno najevo,že uznáváte zásadně tubu,v horším případě band!Plikace s mými 147 kily?Blbost!A kam že to chci jít?Do ISCARE?No blbost na druhou!!!Ne,přátelé!Já se pro plikaci rozhodla na doporučení mé prakt.lékařky,která se tímto zabývala (a byla přítomna operacím prováděných MUDr.Čiernym!) a když mi i v ISCARE řekli,že to není "špatná volba",neváhala jsem.V pondělí 10.12. jdu na tento zákrok a to na kliniku,kde mě neodmítli,jako to bylo v Břeclavi (mimochodem,to tam opravdu neberou poj.211 nebo jsem pro ně nebyla vhodná z nějakého jiného důvodu a na pojišťovnu se jen vymluvili?Ozvěte se mi,prosím,kdo jste u 211MV a v Břeclavi jim opku provedou,děkuju)
Mattoni a Annax,vy jste jakési mluvčí fóra,jste lékařkami?Že tak erudovaně mluvíte o zákrocích,až jeden žasne.
A ano,pokud se týká toho,že napíšete:plikace-hloupost,ta a ta klinika?Tam nechoď!!!Nám,čekajícím na tento zákrok,to nepřidá na pohodě a klidu,když samy víte,jak tohle člověk potřebuje před operací nejvíc!Rozhodily jste i mě a nepomohlo vaše dodatečné "vše dobře dopadne a budeš hubnout!"
Přeju všem před jakýmkoliv bariatrickým zákrokem pevné nervy a potom správné hubnutí a vše dobré!Chce to jen dodržovat režim a "naučit" se jinak jíst!Plikace se může rozvázat,ale nejsem si jistá,že i tubu nelze roztáhnout přežíráním,stejně jako "oklamat" bandáž.....

_________________
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/ ... weight.png


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po plikaci...
PříspěvekNapsal: 05 pro 2012 13:07 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
Romčo spletla jsi si téma, toto se týká poznatků lidí PO OPERACÍCH, jinak přeji úspěšné hubnutí :wink:

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po plikaci...
PříspěvekNapsal: 05 pro 2012 13:11 
Offline

Registrován: 30 říj 2012 10:52
Příspěvky: 40
OK,takže do téhle diskuze můžu napsat až třeba za rok touhle dobou???

_________________
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/ ... weight.png


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po plikaci...
PříspěvekNapsal: 05 pro 2012 13:12 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
nemusíš za rok, ale za nějakou dobu....až budeš mít své zkušenosti :wink:

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po plikaci...
PříspěvekNapsal: 05 pro 2012 13:15 
Mattoni :P

néé určitě nelituji, nakonec průběh oprace jsem měla naprosto v pohodě a moje výsledky jsou víc než luxusní, já jsem na 100% spokojená, chtěla jsem tím jen říct, že by se o toto forum neměl nikdo otírat, , protože rady většiny holek jsou míněny upřímně s cílem pomoci :P


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 190 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení