fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 dub 2024 22:03

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 191 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po plikaci...
PříspěvekNapsal: 06 pro 2012 23:17 
Offline

Registrován: 25 led 2012 21:11
Příspěvky: 338
Bydliště: Teplice
Yfko, Romče jde zejména o to, že v podvědomí už tuší, či dokonce ví, že udělala botu a rozhodla se pro plikaci se svojí váhou, ale už sedí v rozjetém rychlíku a nechce slyšet, že její úbytek bude horko těžko 30 kg. :shock: Těšila se a plánovala, jak bude vše super, tak jako my všichni ostatní. A místo toho jsme jí zde na BF svými upřímnými a zkušenými radami zkazily radost, nabouraly krásné představy o hladkém průběhu hubnutí. Ona v podstatě chce od nás slyšet:" Ano, dobrá volba" Protože si myslí, že z toho vlaku nelze za jízdy přestoupit na jiný vlak. Ale my víme, že se to dá a spousty lidiček to udělalo, i za tu cenu, že se jim termín operace posunul o několik měsíců. Tak proto. Ale kdo chce kam, pomozme mu tam. :cry: Všechny argumenty tu padly a je jen na člověku samotném, jak se rozhodne a Romča už se rozhodla, své rozhodnutí nechce měnit. Fajn. Tím, že tady ale bude zpochybňovat, co jí naše "kroniky" poradily, tím si nepomůže :!: :!: :!: Nic není černé nebo bílé. Prostě to jsou zprůměrované výsledky stovek lidiček, posbírané osobními zkušenosti. To znamená, že odchylky existují na obě strany. Všichni, co jsme tady, to myslíme s nováčky dobře a snažíme se poradit podle nejlepšího vědomí a svědomí. Pokud už jsou kostky vrženy, nezbývá než popřát hodně štěstí. :D :D :D

_________________
Obrázek

44 let, 2 děti (24 a 9), skvělý přítel, zrzavý kocour (přítulný)
Opka: 24.4.2012 TUBU, Turnov, MUDr. Hrubý
Nadváhy a zároveň i úbytku 30kg dosaženo 10.10.2012
- 40kg dosaženo 10.4.2013
Motto: "Pod tlakem se z černého uhlí stává diamant" a o tom je život!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po plikaci...
PříspěvekNapsal: 06 pro 2012 23:36 
Offline

Registrován: 13 zář 2012 15:58
Příspěvky: 146
Bydliště: Ostrava
BalbinkaTP
No, tak nějak to určitě bude. Souhlasím s tím cos napsala. Někdo prostě nepřizná svou chybu ani za zlaté prase. Asi je dosti zásadová a své rozhodnutí nikdy nemění. Však čas ukáže. Yf

_________________
I já mám břišní svaly. Jen se schovávají pod tukem.....JSOU PLACHÉ :)
Obrázek
Obrázek


Jeden manžel, 2 dcery, 2 kočky+2 kocouři=slušná smečka, vládci rodiny :-)
6.9.2012 Plikace Vítkovice, Doc. Holeczy
12.12. 7:30 kontrolní pasáž jícnu a žaludku zda se plikace nerozvázala. NEROZVÁZALA ;-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po plikaci...
PříspěvekNapsal: 07 pro 2012 04:25 
Offline

Registrován: 10 čer 2011 18:20
Příspěvky: 2375
Bydliště: Praha 3 ŽIŽKOV
BalbinkoTP
krásně, výstižně a pravdivě napsáno... :wink:

...... kdo nechce, hledá důvody, KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY :D

s nikým to tady nemyslíme ani jedna z nás zle, ale taky nikoho do ničeho nenutíme, jen ho podle zkušeností navedem na vhodnější cestu a jestli po ní pak půjde nebo ne, je na něm... :wink:

hlavně.... musí na to příjt on sám, že i on se může plést jakožto nováček a více si vážit rad a zamýšlet se nad každým negativem, co mu jsou napsána, protože to píšou operovaní lidé se svými zkušenostmi a se zkušenostmi ostatních operovaných :wink: :idea:

_________________
Obrázek
14/9/10 TUBU Turnov,zlaté ruce MUDr.Hrubého-DOPORUČUJI a ve 33 letech začátek nového, šťastného života Obrázek
mattoni, 36 let, 2 děti, Vojtíšek a Kubíček Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po plikaci...
PříspěvekNapsal: 07 pro 2012 09:13 
Offline

Registrován: 30 říj 2012 10:52
Příspěvky: 40
Vážené,
když už jste mě tak hezky probraly,chci vám jen napsat toto:ano,jsem zásadový člověk,proto vám opět napíšu:plikaci mi doporučila má prakt.lékařka,která se tím zabývala (a byla přítomna operacím prováděných p.dok.Čiernym) a také p.dok.Čierny mi plikaci při mé návštěvě v Břeclavi schválil.
Jsem na černé listině proto,že jsem napsala svůj názor?A jak napsala některá z vás:má cenu se pořád dokola hádat o jednom tématu?A opět se ještě zeptám:všechny,které jste podnikly bariatr.operaci jste věděly 100%,že dopadne dobře???Pokud ano,to jste dobré,protože riziko je u kterékoliv operace!A může to být banální slepé střevo :shock: A pokud hubnete,ok,přeju vám to a "klobouk dolů"!Jen by sem měly napsat i ty,které nehubnou,proč tomu tak je!
A ještě jednou:byl to můj názor a kvůli tomu,že byl jiný než ten váš,se omlouvat nebudu!

_________________
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/ ... weight.png


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po plikaci...
PříspěvekNapsal: 07 pro 2012 09:26 
Offline

Registrován: 09 pro 2010 08:51
Příspěvky: 5561
Bydliště: Brno
Já jsem pravděpodobné důvody svého nehubnutí popsala před nedávnem v chlívku plikace viewtopic.php?f=44&t=1022&start=585

_________________
56 let, plikace 23. 3. 2011 Dr. Čierny
26. 11. 2013 abdominoplastika, prof. Brychta
9. 12. 2014 redukce stehen, prof. Brychta
Každý je svého štěstí strůjcem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po plikaci...
PříspěvekNapsal: 07 pro 2012 12:45 
Offline

Registrován: 10 čer 2011 18:20
Příspěvky: 2375
Bydliště: Praha 3 ŽIŽKOV
Romčo
ty budeš s plikací žít, né lékař a ve většině případech je volba operace na nás samotných...
už mi připadá, že si ty sama nedokážeš poradit tak se oháníš lékařema, tak jsem zvědavá, kdo si v případě neúspěchu bude sypat popel na hlavu, jestli ty, nebo lékař...
už k tvé plikaci bylo řečeno dost, nepochopila si podstatu našich rad ač negativních vzhledem k tvé váze a nechceš slyšet a číst negativa a zamyslet se nad nimi aby si i po té napsala, já o tom vím, já jsem to tady vše pročetla, pozbírala poznatky, četla statistiky, četla neúspěchy holek s plikací, přemýšlela o jiných operacích ale tato se mi stále zdá jako nejlepší-a k tomu jsem dospěla já sama a přesto do toho jdu... tobě to prostě navrhla lékařka ...
takže kdyby ti navrhla bandáž, jdeš do ní, protože ti ji navrhla lékařka a ať se děje co se děje, je to prostě svaté...
je to tvá věc, my jsme ti poradily, pokusily se tě navést i na jinou cestu, která by byla úspěšnější, víc pro tebe nikdo nemůže udělat, už si tady psala, že si za tím stojíš a jde vidět, že tě opravdu naše názory rozčilují a vadí ti...
dám ti tip, kde je ty negativa číst nebudeš, tam se ti bude líbit protože tam se plikace chválí do nebe při jakékoliv váze a nepíše se tam o tubu, takže ač opravdu nerada, posílám ti odkaz... :arrow: http://drobci.xforum.cz/index.php?sid=e ... 5f2cec14c1
Ať se ti daří hubnout a dokážeš dojít do svého cíle :wink:

_________________
Obrázek
14/9/10 TUBU Turnov,zlaté ruce MUDr.Hrubého-DOPORUČUJI a ve 33 letech začátek nového, šťastného života Obrázek
mattoni, 36 let, 2 děti, Vojtíšek a Kubíček Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po plikaci...
PříspěvekNapsal: 07 pro 2012 14:06 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
škoda, že u jednotlivých příspěvků nejde klikat na "Děkuji" nebo "To se mi líbí" !! :wink:

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po plikaci...
PříspěvekNapsal: 07 pro 2012 15:16 
Offline

Registrován: 02 črc 2012 22:10
Příspěvky: 124
vercatak jsem se ptala a po půl roce plikace buď drží nebo nedrží , je to dáno tím ,že se cca každé tři dny žaludeční sliznice obnovuje a díky tomu vlastně ten závin jakoby zaroste . Velikost žaludku je už jiná věc , roluje se 2-3x ale hodně záleží na předchozí velikosti žaludku , pro mě žádná novinka :roll: :lol: už před opkou mě dr upozornil ,že to tak bude , porci mám 100g a pocit sytosti dorazí až za 10-15minut ,ale to všechno jsem před opkou věděla a byla na to připravená :)


Naposledy upravil kamatejka dne 07 pro 2012 15:26, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po plikaci...
PříspěvekNapsal: 07 pro 2012 15:17 
Offline

Registrován: 25 led 2012 21:11
Příspěvky: 338
Bydliště: Teplice
Někdy si na tomto světě připadám, jak mimozemšťan. Já o koze, ona o voze... :cry:

_________________
Obrázek

44 let, 2 děti (24 a 9), skvělý přítel, zrzavý kocour (přítulný)
Opka: 24.4.2012 TUBU, Turnov, MUDr. Hrubý
Nadváhy a zároveň i úbytku 30kg dosaženo 10.10.2012
- 40kg dosaženo 10.4.2013
Motto: "Pod tlakem se z černého uhlí stává diamant" a o tom je život!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po plikaci...
PříspěvekNapsal: 07 pro 2012 15:22 
Offline

Registrován: 10 čer 2011 18:20
Příspěvky: 2375
Bydliště: Praha 3 ŽIŽKOV
BalbinkaTP
taky mám poslední dobou úplně ten stejný pocit :roll:

_________________
Obrázek
14/9/10 TUBU Turnov,zlaté ruce MUDr.Hrubého-DOPORUČUJI a ve 33 letech začátek nového, šťastného života Obrázek
mattoni, 36 let, 2 děti, Vojtíšek a Kubíček Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po plikaci...
PříspěvekNapsal: 07 pro 2012 15:25 
Offline

Registrován: 02 črc 2012 22:10
Příspěvky: 124
:oops: :?:

annax víc než 30kg je úspěch to je bez debat ,četla jsem proč to hubnutí stagnuje , jestli se můžu zeptat
pořád dodržuje intervaly mezi jídli jako v době kdy hubnutí šlo ? a když teď váha stojí ,necháš to tak nebo se budeš snažit na tom nějakým způsobem zapracovat . Vím že jsi tu psala ,že každý měsíc úplňkový půst a pak jsi jeden čas upřednostňovala bílkoviny před sacharidy


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po plikaci...
PříspěvekNapsal: 07 pro 2012 16:22 
Offline

Registrován: 26 led 2007 23:05
Příspěvky: 1551
Bydliště: Kolínsko
Tak, devcata, ja sem napisu neco smysluplneho, ano, dovolite? :D

Balbinko! Gratuluji k 7 na zacatku! To je vec, ze? :lol: :P

_________________
Obrázek

26.03.2007 bandáž Praha, 110 kg (-> poté 129 kg)
07.03.2012 - band ex + tubu Turnov (112 kg)
16.04.2012 po cca 7 letech docentkou
28.08.2012 pouhá nadváha, 27.02.2013 NORMA


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po plikaci...
PříspěvekNapsal: 07 pro 2012 16:39 
Offline

Registrován: 10 čer 2011 18:20
Příspěvky: 2375
Bydliště: Praha 3 ŽIŽKOV
BalbinkaTP
gratulujiiii
a taky qwys ty máš taky posunutý metřík :arrow: :wink:

_________________
Obrázek
14/9/10 TUBU Turnov,zlaté ruce MUDr.Hrubého-DOPORUČUJI a ve 33 letech začátek nového, šťastného života Obrázek
mattoni, 36 let, 2 děti, Vojtíšek a Kubíček Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po plikaci...
PříspěvekNapsal: 07 pro 2012 22:53 
Offline

Registrován: 13 zář 2012 15:58
Příspěvky: 146
Bydliště: Ostrava
Romča
Ámen .........................................................................tímto bych ukončila debatu.

_________________
I já mám břišní svaly. Jen se schovávají pod tukem.....JSOU PLACHÉ :)
Obrázek
Obrázek


Jeden manžel, 2 dcery, 2 kočky+2 kocouři=slušná smečka, vládci rodiny :-)
6.9.2012 Plikace Vítkovice, Doc. Holeczy
12.12. 7:30 kontrolní pasáž jícnu a žaludku zda se plikace nerozvázala. NEROZVÁZALA ;-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Několik let po plikaci...
PříspěvekNapsal: 08 pro 2012 09:50 
Offline

Registrován: 30 říj 2012 10:52
Příspěvky: 40
Jj,taky si myslím,že byste to mohly ukončit a nechat to na mě :D Děkuju ještě jednou,že jste mě tak obrovsky nakoply!A i k tomu vaše fórum by mělo sloužit,ne????
yfko:tebe bych si,holka,klidně zamilovala :?

_________________
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/ ... weight.png


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 191 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení