fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 27 dub 2024 22:56

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 857 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 58  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Padlé prstýnkové bojovnice...
PříspěvekNapsal: 06 srp 2013 08:17 
Offline

Registrován: 26 črc 2012 18:15
Příspěvky: 263
Dobré ránko všem :wink: Niko,nemyslím že by sis něco udělala s bandem pokud ho máš stále povolený,ale spíš bych se do něj zpět nehrnula.Nevím právě díky těm psych.problémům se mi zdá že bandáž je pro tebe větším rizikem.Nejsem samozřejmě doktor,ale band jsem měla a vím ,že je tam spoustu rizik při náhlém selhání,kdy ať už z jakýchkoliv důvodů třeba band přejíš,nebo soustavně zvracíš. :? Těžko říct,každá z bar.operací je zásahem a rizikem,ale bandáž je přeci jen náročnější na tu psychiku a pokud při stresu a nervech tvé tělo reaguje,tak jak reaguje a dokonce zobeš i antidepresiva,tak mám pocit že třeba tubu,nebo bypass by byli asi lepší.Neboj se ,bude to dobrý :wink: :P

_________________
Obrázek

42 let,manžel má životní opora a věčný kluk,dcera 17-ti letý blázínek.
2006-bandáž Iscare,startovní a nejvyšší váha 134 kg,zhubnuto na 112 kg.
2012-Jablonec nad Nisou,pro nefunkčnost vyndání bandu při 116,8 kg

Po vyndání bandu a vánocích váha 124 kg,bypass 25.2 2013,28.2 reoperace,Prim.Vraný-Jablonec


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padlé prstýnkové bojovnice...
PříspěvekNapsal: 06 srp 2013 09:19 
Offline

Registrován: 06 srp 2013 07:25
Příspěvky: 2
Diky za odpoved. Jsem objednana v Koline. Tam mi delali i operaci. Antidepresiva uz nezobu, tak si myslim, ze by v tom nemel byt problem. Na operaci jit nechci. Snasela jsem blbe narkozu a nemohla jsem dychat. A taky si to nemuzu dovolit z pracovniho hlediska. Az na ty dva psychicke nezdary jsem bandaz snasela celkem v pohode. Zadne problemy jsem nemela. Ani jsem nezvracela.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padlé prstýnkové bojovnice...
PříspěvekNapsal: 06 srp 2013 09:36 
Offline

Registrován: 09 pro 2010 08:51
Příspěvky: 5561
Bydliště: Brno
Niko
V každém případě Ti držím palce!

_________________
56 let, plikace 23. 3. 2011 Dr. Čierny
26. 11. 2013 abdominoplastika, prof. Brychta
9. 12. 2014 redukce stehen, prof. Brychta
Každý je svého štěstí strůjcem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padlé prstýnkové bojovnice...
PříspěvekNapsal: 05 úno 2014 23:15 
Offline

Registrován: 05 úno 2014 22:43
Příspěvky: 1
Zdravím všechny padlé prstýnkové bojovnice. Byla jsem v roce 2008 na bandáži žaludku, měla jsem 120kg , zhubla jsem asi 5 kg a dál vůbec nic. Pan doktor Čierný mně sdělil, že nic nejde samo, že musím držet dietu, což se mi zdá být poněkud banální. Na operaci jsem šla protože jsem si už nevěděla rady jak zhubnout, vyzkoušela jsem už nepočítaně diet a taky nemám pevnou vůli. Na co je teda bandáž žaludku, když stejně musíte držet dietu? Taky jsem časem zjistila, že částečné odstranění žaludku je účinnější. To už mi bohužel pan doktor Čierný nechce provést, prý na operaci mají nárok i ostatní a zdravotní pojišťovny už nechtějí operace hradit. Ve fóru jsem se dočetla, že jistá paní byla na bandáži, která nebyla účinná, pak podstoupila reoperaci částečné odstranění žaludku. Mám na to taky nárok? Nyní mám 128 kg a už jsem z toho zoufalá. Všechno mě bolí a nemám radost ze života. Zase držím dietu a mám z toho špatnou náladu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padlé prstýnkové bojovnice...
PříspěvekNapsal: 06 úno 2014 07:50 
Offline

Registrován: 09 pro 2010 08:51
Příspěvky: 5561
Bydliště: Brno
Beranidlo
Vítej mezi námi!
Do reoperací se nechce nikomu :roll:
Jediné, co lze poradit, je: buď neodbytná :wink:

_________________
56 let, plikace 23. 3. 2011 Dr. Čierny
26. 11. 2013 abdominoplastika, prof. Brychta
9. 12. 2014 redukce stehen, prof. Brychta
Každý je svého štěstí strůjcem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padlé prstýnkové bojovnice...
PříspěvekNapsal: 06 úno 2014 08:41 
Offline

Registrován: 05 bře 2011 23:17
Příspěvky: 365
Bydliště: Praha
Beranidlo, vítej na fóru.
Myslím, že je to tak, jak psala Annax, vytrvej a pokud neuspěješ tam, kde tě operovali, zkus se obrátit jinam... Moc ti držím palce.

_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wNvG1o1/]
Obrázek

40let, dvě děti, chápající skoromanžel
10/2009 bandáž Iscare
18.2.2014 bandáž pro obtíže odstraněna, Jablonec n.N.
23.5.2014 R-Y bypass prim. Vraný, Jablonec n.N
a uvidíme.....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padlé prstýnkové bojovnice...
PříspěvekNapsal: 06 úno 2014 13:51 
Offline

Registrován: 25 čer 2013 17:49
Příspěvky: 1072
Beranidlo vítám tě :D nenech se odradit :roll: najdi si jinou nemocnici jiného lékaře který ti bude ochoten pomoci :wink: tady je hodně žen které tím prošly :wink:

_________________
Obrázek

47let, manžel dvě dcery 28,27, let
operace refluxu,hiátové kýly ,plastika jícnu
4.10.2013 v den operace 90kg
7 měsíců od operace - 28 kg .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padlé prstýnkové bojovnice...
PříspěvekNapsal: 06 úno 2014 22:44 
Offline

Registrován: 26 črc 2012 18:15
Příspěvky: 263
Beranidlo,přesně jak píší holky,buď neodbytná a popřípadě jdi jinam.Máš určitě nárok na reoperaci a nejsi první ani poslední,je možné že pojišťovny se začínají cukat(vše je o penězích)ale pokud se nedáš určitě uspěješ,já taky s reoperací uspěla až na třetí pokus a ve třetí nemocnici,je to těžký,je to na nervy,ale stojí to za to :wink:

_________________
Obrázek

42 let,manžel má životní opora a věčný kluk,dcera 17-ti letý blázínek.
2006-bandáž Iscare,startovní a nejvyšší váha 134 kg,zhubnuto na 112 kg.
2012-Jablonec nad Nisou,pro nefunkčnost vyndání bandu při 116,8 kg

Po vyndání bandu a vánocích váha 124 kg,bypass 25.2 2013,28.2 reoperace,Prim.Vraný-Jablonec


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padlé prstýnkové bojovnice...
PříspěvekNapsal: 02 dub 2014 15:29 
Offline

Registrován: 11 bře 2011 09:22
Příspěvky: 10
Zdravím po dlouhé době. Chtěla bych prstýnkové bojovnice trochu podpořit. Bandáž, tubulizace ani plikace nejsou kouzelníci . Při všem se musíme trochu snažit a podle toho jsme na tom skvěle , uspokojivě nebo zle. Jsou jedinci kteří opravdu svou bandáž nepřijmou a musí ven. To se stává i u obyčejné plomby v zubu nebo kyčelní náhradě. Jsou jedinci kteří si myslí, že si nechají bariatrickou operaci a vše je zařízeno...kdyby to bylo tak jednoduché byli by nějací obézní??? Tak si sáhněme taždý do svého svědomí......
Vážila jsem 132kg a když jsem šla na bandáž měla jsem 120kg. Za rok jen odvažováním porcí a stravováním po 3 hodinách měla 77kg. Nic jiného jsem pro to nemusela dělat. Jsem 3 roky po operaci a nějak jsem se spustila ....Začala jsem jíst (stále své porce) tučná jídla a hodně uzenin. Staré zvyky byly nějak silnější než já a nabrala jsem 5 kilo. Trochu jsem zapracovala na jídelníčku a během měsíce jsem na svých kilech. Tak v čem to všechno je? V hlavě ...Tak se snažte , protože i bandáž je super....
Pa J :)

_________________
Obrázek
132kg BMI 52,8-volám o pomoc
bandáž žaludku klinika Iscare, primář Svoboda 28.2.2011-120kg
abdominoplastika 2.5.2012
abdominoplastika únor 2013
dnešní váha není cíl, je to maximální spokojenost... :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padlé prstýnkové bojovnice...
PříspěvekNapsal: 04 dub 2014 05:39 
Offline

Registrován: 22 srp 2008 16:23
Příspěvky: 26
Bydliště: Litoměřice
Milá Jeanne68,
dovolím si s Tebou nesouhlasit.Nejsem si vědoma těžkých hříchů a přesto mne potkalo to
co mne potkalo.Viz mou zpověď o něco výše.Je tu opravdu mnoho žen které byly disciplinované
a ač dodržovaly vše potřebné nezhubly a co více bylo s nimi -s námi - abych se dobře vyjádřila
nakládáno jako s blbkama které si neumí odepřít tučné jídlo,větší porce atd.
Máš pravdu že cituji: Při všem se musíme trochu snažit a podle toho jsme na tom skvěle , uspokojivě nebo zle.....
Nicméně po mých zkušenostech,zkušenostech lidí kteří bandáž absolvovali s téměř nulovým úspěchem ,ba co více
doplatili na bandáž nejen psychickým zdravím mi připadá Tvá bandáž a Tvé výsledky jako opravdu velký úspěch jedince
ve velké rodině bariatrických bojovnic.Jistě že bandáž pomohla více lidem.Možná by stálo za to udělat republikový průzkum
VŠECH odoperovaných bojovnic což je nemožné (asi) a potom posuzovat úspěšnost bandáže.Obávám se že v porovnání s jinými typy operace by bandáž neslavila takový úspěch jako tubulizace a další operace.A věřím tomu že to není nedisplinou všech odoperovaných bandážistek.Přesto že je můj názor velmi odlišný od Tvého gratuluji Ti k velkému úspěchu.
55let 3 děti bandáž 21.10.08 v ISCARE. Výchozí váha 100 kg.
Operace BILLROTH 2 v Egyptě -otočení bandáže - 2011-
53 kg
reoperace Mudr Kasalický pro neúnosné potíže 2013
-65 kg-2014

_________________
49 let 3 děti bandáž 21.10.08 v ISCARE. Výchozí váha 100 kg.
Obrázek


Naposledy upravil deivi25 dne 07 zář 2014 08:13, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padlé prstýnkové bojovnice...
PříspěvekNapsal: 22 kvě 2014 13:04 
Offline

Registrován: 18 zář 2006 11:21
Příspěvky: 72
Bydliště: Olomoucký kraj
I já Vás po dlouhé době zdravím. V březnu letošního roku jsem byla opětovně deadjustovaná ze 7ml na 0ml.( při váze 95kg), pro opětovné zvracení i při pouhém napití vody.
Dnes kontrola a váha 108kg. MUDr. Zeman vzal odběry krve, kontrola příští týden a navrhl, že je to tak na reoperaci. Ale jakou, která je tedy vhodnější a účinnější podle Vás, TUBU či BYPASS? :?
Nehřeším v jídle ani v pitném režimu, pohyb mám obden a výsledky pramalé. :(

_________________
Obrázek
4.1. 2011 bandáž, Brno u sv. Anny,
20.11.2014 sleeve resekce, Surgal klinik
21.5. 2016 RYBG, Prostějov
42let, dvě děti (17, 8) podporující manžel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padlé prstýnkové bojovnice...
PříspěvekNapsal: 22 kvě 2014 13:20 
Offline

Registrován: 24 úno 2013 14:55
Příspěvky: 427
Bydliště: Kralupy nad Vltavou
Olga Hrubá...myslím,že na bypass nemáš až tak velkou váhu...já byla reoperovaná při 116 kg z bandáže na tubu a mohu říct,že jsem nadmíru spokojená..také jsem chtěla bypass ale večer před plánovanou operací jsem doktora poprosila zda bych mohla jít na tubu..usmíval se a řekl,že je radši protože bypass je větší zákrok..navíc jsem měla strach z toho zda by i mě nepostihli časté průjmy a navíc jsem kuřačka a u bypassu prý u kuřáků je větší výskyt vředů

_________________
Obrázek
cíl dosažen přesně rok po operaci a jedeme dál
46 let,milující manžel,2 děti,4 vnoučátka
já-reopka z bandáže na tubu/116kg ..manžel tubu/145kg 9.10.2013 v Turnově
já-nejvyšší váha 135kg
manžel 48 let a 145 kg..6 neděl po opce 119.5..2 měsíce po o..117 kg..nyní 97 kg..úplné vysazení prášků na cukr a tlak ukázkový
http://radkar13.rajce.idnes.cz/nastenka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padlé prstýnkové bojovnice...
PříspěvekNapsal: 22 kvě 2014 13:26 
Offline

Registrován: 18 zář 2006 11:21
Příspěvky: 72
Bydliště: Olomoucký kraj
Radkar13...Díky za Tvůj názor! :D
Olga

_________________
Obrázek
4.1. 2011 bandáž, Brno u sv. Anny,
20.11.2014 sleeve resekce, Surgal klinik
21.5. 2016 RYBG, Prostějov
42let, dvě děti (17, 8) podporující manžel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padlé prstýnkové bojovnice...
PříspěvekNapsal: 22 kvě 2014 16:33 
Offline

Registrován: 24 úno 2013 14:55
Příspěvky: 427
Bydliště: Kralupy nad Vltavou
Oli nemáš zač :wink:

_________________
Obrázek
cíl dosažen přesně rok po operaci a jedeme dál
46 let,milující manžel,2 děti,4 vnoučátka
já-reopka z bandáže na tubu/116kg ..manžel tubu/145kg 9.10.2013 v Turnově
já-nejvyšší váha 135kg
manžel 48 let a 145 kg..6 neděl po opce 119.5..2 měsíce po o..117 kg..nyní 97 kg..úplné vysazení prášků na cukr a tlak ukázkový
http://radkar13.rajce.idnes.cz/nastenka


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 26 čer 2014 15:11 
Offline

Registrován: 31 led 2011 23:00
Příspěvky: 452
Já na tom také nejsem zrovna nejlépe. Bend mám naprosto v pořádku, ale já jsem ztratil svou disciplinu. S pohybovou aktivitou jsem v zimě přestal a na jaře už nezačal. Jím naprosto nesprávně a nepřinutím se k tomu, abych s tím něco udělal. S bandem se snadno něco stane, ale v mém případě se s ním nic nestalo, stalo se něco se mnou. Musím se dát do pořádku. Necítím se z toho moc dobře. Většina oblečení je mi malá. Z toho, co jsem ubral, mám asi 30 kg zase nahoře.
To, že se takto přiznávám, mi snad pomůže dát se zase do pořádku.

Jeník.

_________________
Jeník.


Naposledy upravil Jeník dne 27 čer 2014 11:28, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 857 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 58  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení