fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 14:45

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Operácie na Slovensku
PříspěvekNapsal: 08 lis 2011 18:33 
Offline

Registrován: 14 črc 2011 19:57
Příspěvky: 955
Bydliště: blizko Prahy
No ani mne neda zareagovat.... viem,ze Katka ma pravo vyslovit svoj nazor a nikto ani ja jej ho neberieme....je ale zaujimave, ze mi to nikdy nepovedala priamo do oci a z osobnych stretnuti som nemala pocit, ze by jej to, ze som Slovenka a neidem na operaciu priamo do Breclavi vadilo....
Ja osobne som velmi rada,ze mozem navstevovat toto forum, dalo mi to novy smer do mojho zivota, vsetky info a rady a stretnutia moj zivot obohatili.... spoznala som vdaka nemu vela uzasnych ludi ( a tym myslim aj Teba Katko ) za co som velmi vdacna, lebo bez ich rad a skusenosti som mohla dopadnut vselijak....
Ja sice zijem tu a nie na Slovensku,ale poznam niekolko ludi,ktori by uvitali moznost operacie a vdaka Lauritanii im viem dat aj odkaz kam na SR sa obratit....
takze tak....

_________________
1 super manžel,2 deti -Riško (6) a Anna-Mária (4), 38 rokov a 7.2.2012 tubu Turnov, max. vaha 115 kg Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operácie na Slovensku
PříspěvekNapsal: 08 lis 2011 20:35 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
:shock: :shock: :shock: tak a ted já - upřímně a opět nahlas - jako dnes v kavárně !! A je mi jedno, zda mě za to někdo odsoudí, jestli se to někomu líbí nebo nelíbí, ale napsat to sem musím !!

takže - se mnou je to tak, že když jsme sem na forum dostali odkaz na slovenské forum, kde o těchto operacích nechtěli lidé ani slyšet a odsuzovali holky, které o ní psaly, byla jsem ráda za to, že si holky se Slovače našly cestu k nám na forum a že tady mezi námi našly pomoc, informace a neposlední řadě podporu !!

postupem času mi začaly vadit příšpěvky ve slovenštině, ptž byly moocc dlouhé a mě to prostě nebavilo číst, takže jsem je nečetla, přeskakovala, pokud byly dlouhé nebo nebyly mířeny přímo mě....nebylo to ovšem NIC proti holkám, bavíme se pouze a jenom o mém vztahu ke čtení, který jsem bohužel po nikom nepodědila :roll:

Když tu bylo založeno toto téma, byla jsem na něj upozorněna na ICQ..... bylo mi tak nějak jedno, protože to bylo v té době, kdy mě nemálo štval admin, takže moje reakce byla ta, at se tu třeba stavíte na uši a víc jsem toto téma neřešila !!

Ovšem s postupem času jsem si dala tu práci a toto téma opravdu celé přečetla a řekla si, že je vlastně dobře, že se tady mají lidé ze Slovače možnost dozvědět více o operacích a jak to chodí u nich, takže tím to pro mě tak nějak skončilo....prostě jsem to více neřešila a začala být i ráda, že to tu na foru je napsáno !!

Měla jsem tu čest poznat osobně bambulku, betku, alenku1, lauritanii a musím říct, že holky jsou naprosto v pohodě a nemám s nimi sebemenší problém a o tom to asi také hodně JE - po písmenkách je to vše jinak, v reálu si člověk udělá trošku jiný obrázek o dotyčném člověku a sama za sebe můžu s klidným svědomým říct, že já mám o holkách obrázek kladný i když to zpočátku bylo trochu jinak - nebavilo mě číst forum, nebavily mě číst slovenské příspěvky atd....(ale boss už také ví, že její příspěvky nečtu, právě pro jejich obsáhlost :roll: :oops: :lol: :lol: :lol: ... ale tohle všechno je jen a jen MŮJ problém, nikoliv holek !! takže asi tak..... :wink:

a ted mě můžete třeba ukamenovat, ale když musíš, tak musíš.... jsem držka nevymáchaná a já i tentokrát musela !! :wink:

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operácie na Slovensku
PříspěvekNapsal: 08 lis 2011 21:07 
Offline

Registrován: 15 čer 2011 00:49
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia
verčooo - klobúk dole pred tak dlhou odpoveďou , díky Obrázek

Toto forum mne osobne veľmi pomohlo , dotiahlo ma spraviť veľký krok , holky mi dali odvahu a som rada že som vás spoznala aj osobne , a najviac sa mi páči tá vzájomná podpora. A je uplne jedno kto odkiaľ je a kde bude operovaní , hlavné je to , že sme na " rovnakej lodi " a že ktokoľvek tu najde pomoc a odpoveď .
Za vaše názory a podporu aj v tomto tématu díky . Obrázek

_________________
1/2012 126kg , 1/2013 61kg , 1/2014 54kg , 10/2014 59kg - váha ustálená !

Obrázek

36rokov , v šťastnom manželstve , 13-ročná slečna , 1mačka
po 11-ročnom boji s nadváhou : tubu pri 126kg - 17.1.2012 v B.B., Dr.Marko
3/2013 mastopexia prs
10/2013 laser.opka varixov oboch nôh
3/2014 plastika "lifting" stehien a augmentácia prs



Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operácie na Slovensku
PříspěvekNapsal: 08 lis 2011 21:17 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
lauri hlavně upřímná..... o to je cenější :wink:

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operácie na Slovensku
PříspěvekNapsal: 08 lis 2011 21:23 
Offline

Registrován: 15 čer 2011 00:49
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia
verca - áno - úprimná , tak som to aj myslela :D

_________________
1/2012 126kg , 1/2013 61kg , 1/2014 54kg , 10/2014 59kg - váha ustálená !

Obrázek

36rokov , v šťastnom manželstve , 13-ročná slečna , 1mačka
po 11-ročnom boji s nadváhou : tubu pri 126kg - 17.1.2012 v B.B., Dr.Marko
3/2013 mastopexia prs
10/2013 laser.opka varixov oboch nôh
3/2014 plastika "lifting" stehien a augmentácia prs



Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operácie na Slovensku
PříspěvekNapsal: 08 lis 2011 23:18 
Offline

Registrován: 31 led 2011 23:00
Příspěvky: 452

Mě udivuje, že mohl pro někoho vzniknout problém z toho, že sem píše někdo ze Slovenska. To by mohlo také vadit, že sem píše někdo z Čech nebo i ze Slezska a nejenom z Moravy. Tohle já vůbec nechápu. Nechápu, jak se někomu mohlo stát, že je tak nesnášenlivý. Druhé lidi přece nemůžeme posuzovat posuzovat podle toho odkud jsou, ale podle toho jací jsou.

Trochu ztrácím dobré mínění o tomto fóru.

Jeník.


_________________
Jeník.


Naposledy upravil Jeník dne 09 lis 2011 12:08, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operácie na Slovensku
PříspěvekNapsal: 09 lis 2011 07:33 
Offline

Registrován: 14 zář 2011 20:05
Příspěvky: 13
Bydliště: Dunajská Streda
Ja tiež súhlasím s Lauritou, že to sem dala, lebo my na Slovensku nič takéto nemáme a prečo by si to tu nemohli aj Slovenky prečítať. Ja som sa sem tiež náhodou dostala a veľa mi pomohli dievčence či zo Slovenska ale z Čiech a šla som na operáciu.
Ďakujem

_________________
Obrázek

40 rokov- 3 deti 20, 11, a 5 roka + 1 manžel
Gastroplikacia 30.9.2011 v Trnave MUDr. Kehér a Holeczy


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operácie na Slovensku
PříspěvekNapsal: 09 lis 2011 07:45 
Offline

Registrován: 05 říj 2009 21:18
Příspěvky: 3531
Bydliště: Kósek vod Brna
Jeník píše:



Trochu ztrácím dobré mínění o tomto fóru.

Jeník.



Jeníku chtěla bych tě poprosit aby jsi nás neházel do jednoho pytle ... děkuji.
Přeci jen je to o lidech a lidé jsou různí a musíme je brát takový jací jsou a jinak to nejde .... tomu, že to pak vrhá stín i na ostatní se bohužel nedá nijak zabránit, ale tohle forum nedělá jeden jedinec, ale všichni co tu jsou ...

_________________
Obrázek
40let*2děti*16a19 let*1manža*Tubu 14.6.2011-Turnov Obrázek Obrázek
Motto: Život je příliš krátký na to, abych přemýšlela nad tím, co jsem udělala špatně... Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operácie na Slovensku
PříspěvekNapsal: 09 lis 2011 08:09 
Offline

Registrován: 20 srp 2010 06:35
Příspěvky: 854
Sice sem sem už nechtěla psát, protože o slovenské bariatrii nic nevím, ale koukám, že ste mě vůbec nepochopili. Mě nevadí slovenky na foru. Přiznávám dlouhý příspěvky nečtu, protože mě to unavuje. Ale to už tady nečtu ani od českých holek. Většinou se v nich stejně nic podstatného nedovím a je to jenom nějaké povídání. Za další sem to vzala podle sebe, že bych nikdy nehledala informace o něčem co potřebuju ve svojí zemi na vebu zemí cizích. No a pak tam je i to, že prostě mi připadá, že se tu dost často nebere na vědomí komu toto forum patří. Samozdřejmě povídat si osobní zkušenosti beru, ale i ty informace o českých nemocnicích mi tu přídou jako nevhodné. Netajila sem se nikdy s timto názorem a nevidím důvod proč bych ho nemohla říkat. A vůbec od tohoto okamžiku už přesně vím co udělám. Děkuju vám za urychlení mého rozhodnutí :lol:

_________________
Katka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operácie na Slovensku
PříspěvekNapsal: 09 lis 2011 08:32 
Offline

Registrován: 05 říj 2009 21:18
Příspěvky: 3531
Bydliště: Kósek vod Brna
katko
ty si svůj názor řekla a nikdo tě za to neodsuzuje, ale my ho řekly taky a to už bylo z tvé strany špatně a okamžitě si v tom hledala něco co tam nebylo a ty kecy o tom, že "kdo nešlape s náma je mimo" .... no já bych to viděla tak že kdo se ti postaví a nešlape s tebou je pro tebe mimo ... protože podle toho co si tu napsala vypadá, že na svůj názor chceš mít nárok jen ty a ostatní ne ...

Trošku divný systém ... možná si na to tak zvyklá doma, ale tady je opravdu hodně lidí a co člověk to jiný názor ...

A od samého začátku ti píšu, že kdyby to vadilo tomu komu toto forum patří už by si tu dávno pořádek sjednal ... tím si můžeš být jistá ...

Tak mi neříkej, že tě nikdo nepochopil ... já tě pochopila velice dobře a jen sem ti vyjádřila můj názor.

Podle mýho se zbytečně zabýváš a plýtváš energíí na něco co by ti mohlo být ukradený ... nikdo tě nenutí tuhle sekci číst ... já mám spíš pocit, že si měla hodně špatný den včera a na někom sis potřebovala zchladit žáhu ...

Gratuluji ti ke tvému rozhodnutí ... měj se hezky ...

Jo a jedno si zapamatuj : žij a nech žít ....

_________________
Obrázek
40let*2děti*16a19 let*1manža*Tubu 14.6.2011-Turnov Obrázek Obrázek
Motto: Život je příliš krátký na to, abych přemýšlela nad tím, co jsem udělala špatně... Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operácie na Slovensku
PříspěvekNapsal: 09 lis 2011 12:22 
Offline

Registrován: 31 led 2011 23:00
Příspěvky: 452

Bobule píše:
Jeníku chtěla bych tě poprosit aby jsi nás neházel do jednoho pytle ... děkuji.
Přeci jen je to o lidech a lidé jsou různí a musíme je brát takový jací jsou a jinak to nejde .... tomu, že to pak vrhá stín i na ostatní se bohužel nedá nijak zabránit, ale tohle fórum nedělá jeden jedinec, ale všichni co tu jsou ...


Bobulko!

Tohle chápu. Kdybych to nevěděl a posuzoval to jen podle jednoho postoje, už bych se ani neobtěžoval něco sem psát a prostě bych to dál nečetl. Vím, že sem píše spousta úžasných lidí, včetně těch slovenských, a kvůli nim to stojí za to sem chodit. Ne vždycky něco píšu, ale často to tu pročítám.

Jeník.

PS.: Katce přeju v dalším životě mnoho zdaru. Možná, že si dále bude povídat na fóru: http://bariatrklub.uforum.cz/ Asi dva měsíce byla jediným přispěvatelem toho fóra a psala tam téměř každý den něco. Byla to taková samomluva.


_________________
Jeník.


Naposledy upravil Jeník dne 09 lis 2011 12:31, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operácie na Slovensku
PříspěvekNapsal: 09 lis 2011 12:23 
Offline

Registrován: 15 srp 2009 19:00
Příspěvky: 801
Bydliště: Olomouc
Souhlasím s bobulkou!Lépe říct to už nemohla! :wink: :P :wink:

_________________
Obrázek
47 let,3 děti,skvělý přítel,
13/9/11 TUBU- MUDr Hrubý,Turnov
12/10/12 reoperace bypass při 108kg,primář Vraný,Jablonec nad Nisou - úspěšně zvládnuta!
23/10/13 abdominoplastika,MUDr.Hokynková,Brno - Bohunice.
9/7/14 dokončení metříku
Žádný cíl není tak daleko, aby na něj nedosáhla křídla tvých snů...Obrázek...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operácie na Slovensku
PříspěvekNapsal: 09 lis 2011 12:42 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
A já jsem pro to, aby se tato celá trapárna přesunula do koše a zůstaly zde pouze a jenom příspěvky k věci, co vy na to modky?? :roll:

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operácie na Slovensku
PříspěvekNapsal: 09 lis 2011 13:18 
Offline

Registrován: 19 dub 2010 17:44
Příspěvky: 57
Bydliště: SR
:D Krásny slnečný deň všetkým želám !!!
Verco som ZA !!! nech nás to tu už zbytočne nehnevá a ostane tu len to o čom táto téma naozaj bola !
Tí, čo to nečítali, nech si aspoň nekazia náladu :| .

Všetkým želám úspešný boj s kilami ! :lol:

_________________
Obrázek

Cieľ splnený 1.12.2012
Nový cieľ = 70 kg !!!
19.5. 2010 Břeclav TUBULIZACE
41 rokov, 3 deti - 21,19,11 + úžasný manžel


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení