fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 29 bře 2024 07:52

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Operácie na Slovensku
PříspěvekNapsal: 08 lis 2011 08:51 
Offline

Registrován: 20 srp 2010 06:35
Příspěvky: 854
Říkejte si co chcete, ale mě se tu todle tema vůbec nelíbí. Sem proti zatahovat sem jakoukoliv cizí zemi co se týče postupů a požadavků na operace.

lauritania myslím si, že tyto informace jsou důležité na Slovensku, ale proč tady? Najdi si nějaké slovenské forum a tam to prezentuj. Jak sem tak četla osvěta je tam dost malá tak se o ní můžeš postarat. Měla by sis uvědomit, že toto je forum doktora Čierneho a ne všeobecné. Už to co tu dovoluje je myslím dost velká reklama, která by mu mohla i uškodit (odebrat pacienty)

_________________
Katka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operácie na Slovensku
PříspěvekNapsal: 08 lis 2011 09:39 
Offline

Registrován: 16 čer 2011 11:10
Příspěvky: 2818
Bydliště: Kósek od štatlu
Katko já s Tebou nesouhlasím. Myslím si, že ani v ČR není moc velká osvěta a na Slovensku je to ještě mnohem horší. Proto chodí holky sem. A já mám ty holky slovenský moc ráda. Založila jsem i bariatrický klub česko-slovenského přátelství :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Tlusťoši všech zemí, spojte se! :twisted:

_________________
Obrázek
oblíbený manžel, 3 potomci
180 cm, max váha 135 kg
11.11.11 - OLGB, MUDr. Čierny, Břeclav, při 112 kg
Obrázek
27.3.2013 reoperace pro přehubnutí při 51 kg
Obrázek
CARPE DIEM!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operácie na Slovensku
PříspěvekNapsal: 08 lis 2011 09:56 
Offline

Registrován: 13 led 2010 18:51
Příspěvky: 571
Bydliště: Praha 3
Scallo plně s Tebou souhlasím. Nevím, proč by Lauri nemohla udělat diskusi k operacím na Slovensku.
Katko určitě to není za účelem žádné reklamy a dr. Černému to určitě nesebere pacientky, už z důvodu, že na Slovensku si to většínou pacienty platí.
Měla jsem čest poznat Lauri a je jako každá z nás a chce prostě pomoc i ostatním. Prosím neodrazuj jí od tohoto fora, která má pomáhat.

_________________
Obrázek
-35 kg
38 let, 1 dítě - 4letý Jindříšek a 1 manžel podporující, 1.4.2010 Tubu UVN


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operácie na Slovensku
PříspěvekNapsal: 08 lis 2011 09:57 
Offline

Registrován: 05 říj 2009 21:18
Příspěvky: 3531
Bydliště: Kósek vod Brna
katka04 píše:
Říkejte si co chcete, ale mě se tu todle tema vůbec nelíbí. Sem proti zatahovat sem jakoukoliv cizí zemi co se týče postupů a požadavků na operace.

Měla by sis uvědomit, že toto je forum doktora Čierneho a ne všeobecné.


Katko
v tom případě by zde neměl být nikdo operovaný mimo Břeclav .... a právě proto, že je pan doktor v tomto směru tolik tolerantní za což mu patří náležitě náš dík a obdiv si zde můžem předávat informace celostátně a nevidím důvod proč ne mezinárodně?
Vždyť to zas není tak dlouho co jsme byli ČESKOSLOVENSKÁ republika a jen kvůli tomu, že pár pár dutejch hlav v PRAGLU SE ROZHODLO UDĚLAT HRANICE A ROZDĚLIT NÁS ZDE NESMÍ BÝT ZALOŽENO TOHLE TÉMA?

CHODÍ SEM JAK DOKTOR ČIERNY, TAK OBČAS I JEHO SYN KTEŘÍ JISTĚ TOHLE TÉMA UŽ ČETLI A KDYBY JIM TO TOLIK VADILO JISTĚ BY SE UŽ DÁVNO POSTARALI O NÁPRAVU ...

A kdyby mu záleželo na "kšeftě" víc jak na tom aby nás vyžranejch bylo méně jistě by se už dávno postaral o to aby se zde nepsalo o TURNOVĚ či PRAZE a podobně.

Takže i já se připojuji ke scalle a nesouhlasím s tebou ...

Jo a jen tak okrajově .... pan doktor Čierny má kořeny na Slovensku .... tudíž v té "cizí zemi" a můžeme jen tomu pánovi z "cizí" země poděkovat, že je tady v ČR!!!

_________________
Obrázek
40let*2děti*16a19 let*1manža*Tubu 14.6.2011-Turnov Obrázek Obrázek
Motto: Život je příliš krátký na to, abych přemýšlela nad tím, co jsem udělala špatně... Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operácie na Slovensku
PříspěvekNapsal: 08 lis 2011 10:14 
Offline

Registrován: 20 srp 2010 06:35
Příspěvky: 854
:lol: já tušila, že budu špatná, ale jenom sem řekla názor a nejenom svůj. Sem zvědavá jestli budou na tolik odvážní a řeknou ho taky nahlas. A nebo to jsou možná ti co už to tu mezi náma vzdali a tak neřeknou nic. A to že obdivuju tady tu reklamu na všechna pracoviště co po republice sou s tim sem se od začátku netajila a občas na to i upozornila. Nevím jestli tady a písemně, ale při povídání s různými osobami ano

_________________
Katka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operácie na Slovensku
PříspěvekNapsal: 08 lis 2011 10:33 
Offline

Registrován: 05 říj 2009 21:18
Příspěvky: 3531
Bydliště: Kósek vod Brna
Katko
nikdo netvrdí, že si "špatná" to je jen tvůj výplod .... jak si řekla svůj názor ty tak jsme ho vyjádřily i my ....
Jestli o tom chce dál někdo diskutovat nebo ne je to věc toho dotyčného ...

Ale jedno vím jistě ... kdyby to co se tu odehrává a jaký reklamy se tu šíří vadilo tomu komu to patří jistě by už dávno zakročil a myslím si, že ani jedna z nás v tomto směru nemáme s tím co do činění či to nějakým způsobem dokonce i řešit ... řekla bych, že nám to nenáleží ...

Takže tady ze sebe nedělej "špatnou" .... je to jen a pouze diskuze na tebou vyvolané téma.

_________________
Obrázek
40let*2děti*16a19 let*1manža*Tubu 14.6.2011-Turnov Obrázek Obrázek
Motto: Život je příliš krátký na to, abych přemýšlela nad tím, co jsem udělala špatně... Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operácie na Slovensku
PříspěvekNapsal: 08 lis 2011 10:36 
Offline

Registrován: 20 srp 2010 06:35
Příspěvky: 854
:lol: Tema je vyvolané někým jiným. Já ho nezaložila. A špatná si přídu podle těch vašich reakcí. Jenom sem to nedala do uvozovek. To je pravda. Ve skutečnosti si totiš vůbec špatná nepřídu. To jenom ty vaše reakce mi tak vyznívaj. Kdo nešlape s náma je mimo :lol: A já nikdy nešlapala s nikym. Ale teď už se to táhne úplně jinam a asi by to modky měly přehodit nebo klidně i vymazat. Mě je to šumák

_________________
Katka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operácie na Slovensku
PříspěvekNapsal: 08 lis 2011 10:41 
Offline

Registrován: 05 říj 2009 21:18
Příspěvky: 3531
Bydliště: Kósek vod Brna
Tyhle řeči o šlapání a nešlapání fakt miluju ...asi máš dneska hodně špatný den ...
Kačko mysli si co chceš, ale dál se tady s tebou nebudu dohadovat skrz slovíčkaření ... podstata ti uniká a tvůj názor respektuju ...
Mě se taky nelíbí spousta věcí, ale netrápím se tím protože mě neživí ...
Tohle forum někomu patří a kdyby mu vadilo to co tobě už si zjedná nápravu ... to je můj názor ..ber nebo nech být
Přeju ti hezký den ...

_________________
Obrázek
40let*2děti*16a19 let*1manža*Tubu 14.6.2011-Turnov Obrázek Obrázek
Motto: Život je příliš krátký na to, abych přemýšlela nad tím, co jsem udělala špatně... Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operácie na Slovensku
PříspěvekNapsal: 08 lis 2011 10:49 
Offline

Registrován: 20 srp 2010 06:35
Příspěvky: 854
Nemám špatnej den. A mám potřebu reagovat a je to úplně zbytečný a proto rači mlčim. Páč pak by se špatnym stal. A chtěla sem to už utnout předtim. Proto sem psala, že to sem nepatří. Přecejenom ať s tematem souhlasím nebo ne je to už hodně mimo něj

_________________
Katka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operácie na Slovensku
PříspěvekNapsal: 08 lis 2011 11:01 
Offline

Registrován: 16 čer 2011 11:10
Příspěvky: 2818
Bydliště: Kósek od štatlu
Katko nech toho prosím... Když máme na něco jiný názor než ty, tak přece neříkáme, že jsi špatná!!!! Spíš mám pocit, že jsi to ty, kdo nesnese, aby s ním někdo nesouhlasil....Vždycky hned začneš být ukřivděná. Připadá mi to zbytečné.

_________________
Obrázek
oblíbený manžel, 3 potomci
180 cm, max váha 135 kg
11.11.11 - OLGB, MUDr. Čierny, Břeclav, při 112 kg
Obrázek
27.3.2013 reoperace pro přehubnutí při 51 kg
Obrázek
CARPE DIEM!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operácie na Slovensku
PříspěvekNapsal: 08 lis 2011 12:10 
Offline

Registrován: 15 čer 2011 00:49
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia
Fuuu :D , žeby slovensko-český boj ? Dúfam, že nie. Holky čo mal tu na fóre poznajú vedia prečo som na tomto fóre, a že aj týmto spôsobom sa dá pomôcť ľudom ktorí to potrebujú. A taktiež som si istá , že keby administratorom táto téma vadila, tak ju zmazu a nie je problém. Viac sa na katkin názor nevyjadrujem.
Bobulke , Dade a Scalle diky za zdielanie rovnakého niázoru.

_________________
1/2012 126kg , 1/2013 61kg , 1/2014 54kg , 10/2014 59kg - váha ustálená !

Obrázek

36rokov , v šťastnom manželstve , 13-ročná slečna , 1mačka
po 11-ročnom boji s nadváhou : tubu pri 126kg - 17.1.2012 v B.B., Dr.Marko
3/2013 mastopexia prs
10/2013 laser.opka varixov oboch nôh
3/2014 plastika "lifting" stehien a augmentácia prs



Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operácie na Slovensku
PříspěvekNapsal: 08 lis 2011 12:56 
Offline

Registrován: 09 pro 2010 08:51
Příspěvky: 5561
Bydliště: Brno
Děvčata ze Slovenska tady nedávno psala, že na Slovensku nic takového neexistuje a na fórech o hubnutí pro bariatrické operace není pochopení. Proto považuji za správné a vhodné, že Lauritania toto téma založila a ze své pozice moderátorky jí děkuji za dobře zpracované informace.

_________________
56 let, plikace 23. 3. 2011 Dr. Čierny
26. 11. 2013 abdominoplastika, prof. Brychta
9. 12. 2014 redukce stehen, prof. Brychta
Každý je svého štěstí strůjcem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operácie na Slovensku
PříspěvekNapsal: 08 lis 2011 14:57 
Offline

Registrován: 19 dub 2010 17:44
Příspěvky: 57
Bydliště: SR
Krásny pozdrav pre všetkých na fóre !

Tak ja som tu naozaj dlho nebola a čo to tu čítam ?!? :shock:

Nedá sa mi nevyjadriť !

Ja sa prikláňam k názoru, že táto téma nikomu neublíži. Som Slovenka žijúca na Slovensku a napriek tomu som operovaná u Dr. Čierneho. Hoc ma to stálo viac cestovania a samozrejme aj peňazí za operáciu, hľadala som kvalitu a skúsenosti, ktoré na Slovensku žiaľ ešte nie sú. Ten kto bude chcieť byť operovaný v Čechách tak urobí, či už tu táto téma bude, alebo nie. U nás je žiaľ naozaj málo informácii na túto tému a každý kto sa s ňou pohráva si určite nájde všetky možné spôsoby, aby získam maximum poznatkov o klinikách a nemocniciach, tak v Čechách ako aj u nás. Toto téma mu to iba uľahčí. Prikláňam sa k názoru, že Slovenský lekár Dr. Čierny by určite zasiahol /aj keď si myslím, že to neurobí/ keby mu táto téma vadila. Je to skvelý človek a pacientom ponúka rôzne možnosti, veľmi dobre vie, ako to u nás s týmito operáciami je a naopak myslím si, žeby podporil každú novú iniciatívu nemocníc na rozbehnutie bariatrických operácii.
Dúfam, že my Slovenky Vám na tomto fóre nevadíme a že to naozaj nie je Česko - Slovenský problém. To by ma mrzelo ! :? Nechajme športovcov, aby sa za nás "pobili" ! Športové súboje sú určite zaujímavejšie a napínavejšie !
To to fórum je skvelá vec, či už som Slovenka, alebo Češka, každá si tu nájde určite svoje - hlavne priateľstvá. POZDRAVUJEM všetky účastníčky "Krakonošova" !!! :P

AnnaxScalloBobulko aj ostatné kočky - DÍK za podporu Slovenska.

Pekný deň všetkým !!!! :) :D :P :wink:

_________________
Obrázek

Cieľ splnený 1.12.2012
Nový cieľ = 70 kg !!!
19.5. 2010 Břeclav TUBULIZACE
41 rokov, 3 deti - 21,19,11 + úžasný manžel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operácie na Slovensku
PříspěvekNapsal: 08 lis 2011 15:59 
Offline

Registrován: 10 pro 2006 18:50
Příspěvky: 2822
Bydliště: Olomouc
Já jsem také pro, aby sem holky SLOVENSKÉ psaly a že sem daly odkazy a kontakty, je moc dobře :!: :!:
Možná je to tím, že i já mám kořeny na Slovensku - Liptovský Mikuláš, Partizánská Lupča - a miluji SLOVÁKY :wink: :wink:

Věřím, že tu mezi námi zůstanou, ráda je čtu a ráda jsem je v Brně poznala osobně :wink: :!:

_________________
Obrázek
61 roků-bandáž 2007, 2008 reoperace-tubulizace-zhubnuto 20 kg opět přibírám,plánovaná reoperace Turnov 12.9.2012 nevyšla
hledám další možnosti !!!!!!!!!
10.10.2012 konzultace Ostrava Dr.Holeczy---váha 133 kg...... operace BPD byla 28.1.2013Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operácie na Slovensku
PříspěvekNapsal: 08 lis 2011 16:43 
Offline

Registrován: 28 říj 2009 15:34
Příspěvky: 2205
Bydliště: Štatl (Brno;-)
KAČENO(katka04), ano musím Tě dnes tak nazvat! To nemyslíš vážně, že ne.... :roll: :roll: :roll: více k tomu nemám, holky už odvedly práci za většinu osazenstva fóra, které fandí holkám ze Slovenska. A za tou většinou si stojím!

_________________
METR DOKONČEN 12/5/12 a snažím se dál...
Nejnižší váha 61 kilo 6/6 2014

Obrázek

3/3 2010 TUBU - váha v den operace 119 kilo
Made By MUDr. Michal Čierny in Břeclav

39 let, 1 klučičí prcek, přítel, modrá britka
CHTĚL BYCH, neznamená nic! CHCI, dělá divy!!!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení