fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 11 pro 2017 06:38

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: brick -flame
PříspěvekNapsal: 15 led 2012 23:05 

CHOROBA na scéně, to to tu ráno zase bude vypadat, že ho to stále baví........ :roll: :lol: :lol: :lol:

26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...

PříspěvekNapsal: 16 led 2012 05:03 

verca píše:
v tomto případě je přesouvání zbytečnost...je potřeba to mazat a ne hodit z bodu A do bodu B a to může bohužel jen nefungující admin...napsala jsem mu dnes již 2. SMS, tak za chvíli snad opět dojde a udělá tu pořádek....

ale jakápak náhoda, že - jeden chorý vyhozený, zdrcený, nepochopený uživatel a najednou spameři na foru - to asi nebude náhoda.... :roll: :roll: :roll:

Dovolil bych si upozornit, že toto je větší obviňování než ta moje. A proto se budu bránit! Nechtěl jsem zde nic psát dokud pan Marek neodpoví na moji zprávu. Ale náhodou jsem našel tento příspěvek a není samotný je jich vícero.

Annax píše:
Ano, dnes jsem uklízela po spemerovi, ale nebyl to můj první úkon, když bylo potřeba něco přesunout, tak jsem to udělala.
Vstupovat do nějakých žabomyších válek ale nehodlám, nemám v úmyslu dělat soudce ve slepičích sporech.
Dohadovat se s psychopatem také ne.

Ať už toto bylo myšleno na kohokoliv já to beru jako urážku na mou osobu nejvyššího ražení.
PSYCHOPATEM mne nikdo, upozorňuji nikdo, nazývat nebude a už vůbec ne moderátor fóra který by měl jít příkladem všem uživatelům. Oba příspěvky výše nahlášeny adminovi pokud by je chtěl někdo z moderátorů smazat či editovat dřívěji než uvidí admin, nevadí mám screeny s originálním zněním.

Uživatelce Annax jsem nebyl dost dobrý už když jsem se zde registroval a patrně má vůči mě antipatie.

PS: nikdo mne nevyhodil stále tu jsem jen pro své vlastní dobro sem nechodím už tak často. A jak vidím dělám dobře protože stále se to tu nezměnilo...
Pomlouvání a urážení. To vám jde, to nejde zapřít to je realita.

26.11.2012 dosaženo 155 kg
20.2.2013 dosaženo 151 kg
24.2.2013 dosaženo 150 kg
20.5.2013 dosaženo 149 kg
17.8.2013 dosaženo 146 kg.
5.4.2014 dosaženo 150 Kg :( :( :(

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina