fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 29 bře 2024 00:33

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Brick -flame
PříspěvekNapsal: 11 led 2012 06:50 
Offline

Registrován: 19 říj 2011 06:10
Příspěvky: 185
Jen tak se mě nezbavíte. :!: :!: :!:
Jo zavařil jsem si to a to tím, že jsem udělal chybu, že jsem se sem vůbec registroval. To jsem neměl dělat. Za tuto chybu se omlouvám sám sobě a budu si to stále vyčítat. Bohužel se to již vrátit nedá, myslím tím tu svoji registraci.
Přispěvky jsem editoval z toho důvodu, že jsem udělal chybu, že jsem je vůbec napsal. A od toho editace existuje aby se, když se udělá chyba dala i po nějakém čase napravit.

verca jasně mluvíš mi přímo z duše také screenuji a to pravidelně.

Jo jasně, mám z toho velikou, ukrutnou, nezkrotnou radost, že vás tady všechny "napadám", mám takovou radost, že se smíchy válím několik hodin denně po zemi.

Ohledně těch mých omluv jsem psal, že jsem se za poslední dny omlouval až moc ale ne zde na fóru nýbrž uplně někde jinde a jiným lidem. Radši k tomu nic více nebudu psát, jinak bych se zase mohl rozlítit, mimochodem už teď pomalu cítím jak mě to zase přepadá a proto zatím končím.

O ban nemá cenu psát, protože toto fórum není nikterak zabezpečeno. Takže i kdybych měl krásný ban tak není problém si u poskytovatele dát za pár kaček změnit IP. A budu tu zase, zase, zase a zase kdykoliv budu chtít. :idea:

_________________
Obrázek

26.11.2012 dosaženo 155 kg
20.2.2013 dosaženo 151 kg
24.2.2013 dosaženo 150 kg
20.5.2013 dosaženo 149 kg
17.8.2013 dosaženo 146 kg.
5.4.2014 dosaženo 150 Kg

3.3.2021 vysoce nad 170 Kg

Rok 2023 po zjištění diabetes II. zhubnuto od května 2023 do 25.11.2023 na cca 170 kg.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení