fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 19 dub 2024 05:08

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10 črc 2011 13:17 
Offline

Registrován: 05 říj 2009 21:18
Příspěvky: 3531
Bydliště: Kósek vod Brna
zakletá
řeší to zde jen a pouze jedna osoba a tou je sibyla
Dej si pozor aby ses neocitla v organizovaný skupině jako v tý pohádce o krysaři :lol:
Možná už tam si, ale já nejsem tady od toho abych to někomu cpala do huby :wink: :arrow:

_________________
Obrázek
40let*2děti*16a19 let*1manža*Tubu 14.6.2011-Turnov Obrázek Obrázek
Motto: Život je příliš krátký na to, abych přemýšlela nad tím, co jsem udělala špatně... Obrázek


Naposledy upravil bobule dne 10 črc 2011 13:26, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 črc 2011 08:15 
Offline

Registrován: 20 srp 2010 06:35
Příspěvky: 854
Sibyla hmm ty nemáš ráda křiváky? Tak proč sama se tu pouštíš do lidí co jim pak lezeš do zadku? Možná by sis neměla pléct pojmy s dojmy. Třeba já o žádnym mailu nic nevim, ale ty nesleduješ co se tu děje a dělo. O návrhu fora bylo psáno už před půl rokem ne-li dřív, verca návrh udělala a na základě lidí jako ty ho nechá funkční a já sem za to mooc ráda. Jenže to všechno se tu probíralo a někdo má zdřejmě krátkou paměť. Mluvilo se tu tenkrát i o formě chatu, že by někomu z nás vyhovovala víc. Chce to jenom sledovat dění okolo sebe

_________________
Katka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 črc 2011 08:35 
Offline

Registrován: 31 črc 2006 21:09
Příspěvky: 1419
Bydliště: střední čechy
Sibyla píše:
No hurá, tak už je to tady. My jsme to totiž Věrko ani nečekali, že by se vypínalo, to by sis s ním nedávala tolik práce ;)
Co se týká toho údajného mailu, který jsem prý měla poslat Dr. Čiernému, tak pokud nějaký mail vůbec existuje, o čemž osobně pochybuji, měly byste mít jistotu, než někoho obviníte. Naštěstí mi nezáleží na názorech lidí, kteří lžou, trpí paranoiou a obviňují někoho bez jakéhokoliv důkazu. O tom, že si mě třeba někteří na základě smšleného obvinění vymazali z ICQ, o tom radši nemluvit, to už je totální nářez.
Z toho, kdo se nebojí napsat pravdu děláte zločince a abyste si to dostatečně přibarvily, vymyslíte si cokoliv. Tak si to užijte, já jsem Dr Čiernému nepsala, ale vyvracet vám tu hovadinu nebudu. Seru totiž na vás. Mám ráda lidi rovné a ne křiváky.


Sibylo nemáš pocit, že vulgární příspěvky sem opravdu nepatří??? Žádám tě pro příště, aby ses jich vyvarovala, psát vulgárně si můžeš na drobcích, pokud ti to tam dovolí a myslím, že je zbytečné, když sem chodit nechceš, aby ses tady tímto způsobem rozloučila, nemyslíš???????? :roll: :oops:

_________________
Obrázek

13. 11. 2006 - bandáž při 115 kg - pro obtíže odstraněna
5. 12. 2008 - tubulizace Turnov a je to úžasný
12. 10. 2010 - abdominoplastika s vymodelováním pupíka
15. 11. 2011 - redukce nohou


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 črc 2011 11:22 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
sibyla

za 1. tak trošku tě vyvedu z omylu - forum mi žádnou práci nedalo, protože když v tom děláš roky, tak víš co a jak - takže mě celé forum, včetně registrace trvalo celých 16-17 minut a to si myslím není žádný extra dlouhý čas :wink:

za 2. "miluji" lidi, kteří odpovídají za někoho jiného tak, jako by byli přesvědčeni, že mají pravdu - což ty opravdu JSI - bohužel....

za 3. píše tady někdo něco o tvém meilu?? :roll: :lol: :lol: :lol:

za 4. opětně jsi se vybarvila v pravém světle - vulgárnost ti rozhodně cizí není, jak je vidět....

za 5. když na nás s***š, tak sem nelez, bud si tam, kde je ti dobře a s těmi, se kterými si rozumíš, není nic jednoduššího :wink:

the end..... :wink:

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 črc 2011 11:55 
Offline

Registrován: 16 čer 2008 00:48
Příspěvky: 1483
Bydliště: Turnov
Ach jo! :(

_________________
Obrázek

60 let,skvělý manžel,2 synátoři,v klimakteriu + 66 kg,bandáž 7/2008 při 107 MUDr. Hrubý,Panochova nemocnice Turnov, úbytek na 81,problémy s prstýnkem, fik band ex + tubu 1.11. při 91...
6.11.2013 abdominoplastika Brno, oprava abda MUDr. Hrubý 22.10.2014


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 črc 2011 13:31 
Offline

Registrován: 18 dub 2010 21:30
Příspěvky: 658
Martino, nebuď trapná, moje dle tebe vulgární vyjadřování zde není zase tak neobvyklé a nevšimla jsem si, že bys umravňovala někoho jiného.
http://forum.bandingklub.cz/search.php?mode=results
http://forum.bandingklub.cz/search.php?mode=results
mám pokračovat?
verca píše:
sibyla

za 1. tak trošku tě vyvedu z omylu - forum mi žádnou práci nedalo, protože když v tom děláš roky, tak víš co a jak - takže mě celé forum, včetně registrace trvalo celých 16-17 minut a to si myslím není žádný extra dlouhý čas :wink:

za 2. "miluji" lidi, kteří odpovídají za někoho jiného tak, jako by byli přesvědčeni, že mají pravdu - což ty opravdu JSI - bohužel....

za 3. píše tady někdo něco o tvém meilu?? :roll: :lol: :lol: :lol:

za 4. opětně jsi se vybarvila v pravém světle - vulgárnost ti rozhodně cizí není, jak je vidět....

za 5. když na nás s***š, tak sem nelez, bud si tam, kde je ti dobře a s těmi, se kterými si rozumíš, není nic jednoduššího :wink:

the end..... :wink:
:lol:

1. nedělám v tom roky, ale pár IT znám, a trvalo jim to tedy o něco déle. Ale ty jsi blesk, tak třeba jsi lepší než všichni IT

2. nevím co tím myslíš, nejsem si vědoma, že bych odpovídala za druhé

3. tady o mém mailu nikdo nepíše, jinde však ano. Na 100% prý víte, že jsem to byla já nebo někdo z Drobků

4. viz odpověď martině. Mně celkem běžně používané slovo až tak vulgární nepřijde. Mnohem vulgárnější mi přijdou neustálé vtípky a narážky, co tu probíhají, další věci zde veřejně psát nebudu, protože jsem je viděla na zaheslované galerii.

5. ale já jsem nenapsala, že s**u na toto fórum, ale na některé lidi
:lol: Mně bylo dobře tady i těm ostatním, kteří byli bohužel vyštváni tím, co se tu už nějakou dobu děje :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 črc 2011 13:33 
Offline

Registrován: 18 dub 2010 21:30
Příspěvky: 658
Zakletko, já se nerozčiluju, za to mi to nestojí ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 črc 2011 13:52 
Offline

Registrován: 05 říj 2009 21:18
Příspěvky: 3531
Bydliště: Kósek vod Brna
zakletá
no mě to třeba přes aktualizace nejde ... a příspěvky ze včera tu mám až dneska ... je to asi hodně domrvený :?

_________________
Obrázek
40let*2děti*16a19 let*1manža*Tubu 14.6.2011-Turnov Obrázek Obrázek
Motto: Život je příliš krátký na to, abych přemýšlela nad tím, co jsem udělala špatně... Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 črc 2011 04:50 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
hmm.. načítá se forum HNED a odeslala příspěvek 2x ...... :lol: :lol: :lol:

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 črc 2011 06:50 
Offline

Registrován: 20 srp 2010 06:35
Příspěvky: 854
verca přesně sem to chtěla napsat :lol:

_________________
Katka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 črc 2011 08:03 
Offline

Registrován: 04 úno 2011 23:11
Příspěvky: 1716
Bydliště: Kladensko
Vero
ano odeslal se dvakrát, protože jsem 2x klikla myšíí, to je neuvěřitelnééé co ? :lol: :lol: :lol:

_________________
31,3 děti, 175cm.
27/4/2011 Plikace OB klinika při 132kg.
5/3/2013 reop.Jablonec n.N. a SADI-P ( z důvodů rozmotání plikace) prim.vraný JBC.
29/11/2013 se zrodilo to nejkrásnější bříško v okolí, opět díky primáři Vranému v JBC.
http://casiopeia.rajce.idnes.cz/Abdominoplastika_.../
-62kg.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 črc 2011 08:04 
Offline

Registrován: 04 úno 2011 23:11
Příspěvky: 1716
Bydliště: Kladensko
Bobul
Já napišu, odešlu, bílá stránka, pak dám F5 nebo znovu otevřu topic a je tam.
Tak nevim jestli to má každej jinak... domrvený to je, to máš teda recht. :lol:

_________________
31,3 děti, 175cm.
27/4/2011 Plikace OB klinika při 132kg.
5/3/2013 reop.Jablonec n.N. a SADI-P ( z důvodů rozmotání plikace) prim.vraný JBC.
29/11/2013 se zrodilo to nejkrásnější bříško v okolí, opět díky primáři Vranému v JBC.
http://casiopeia.rajce.idnes.cz/Abdominoplastika_.../
-62kg.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 črc 2011 08:13 
Offline

Registrován: 20 srp 2010 06:35
Příspěvky: 854
zakletá já jenom pořád nechápu co tu děláš? Si řikala, že už tady s tim nemáš nic společnýho, ale vlny sem lezeš dělat pořád. Už jednou sem ti napsala, že "miluju" lidi co uměj dodržet vlastní slovo. A buď ráda, že sem mlčela až do teď. Páč napsat ti hned jak sem chtěla tak to bylo mnohem peprnější

_________________
Katka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 črc 2011 08:52 
Offline

Registrován: 04 úno 2011 23:11
Příspěvky: 1716
Bydliště: Kladensko
Katko
prosimtě přestaň dělat chytrou...když ti tady vadim tak me necti, to za prve, a za druhe muj prispevek, zadny co zde je, nebyl urceny tobe, tak vubec nechapu proc na nej reagujes. Toto je VEŘEJNÉ forum, nikoliv tvoje, ani nikoho jiného z uživatelů, tak se podle toho laskavě začni chovat... já s tebou nemám o čem mluvit, tak si mě laskavě také nevšímej.
žádné vlny tady nedělám... nechápu co řešíš.. jen diskutuju... to je všechno.
Sem myslela že od toho diskuze jsou :lol: :lol: Mno.. asi to budu muset přehodnotit tedy. :lol: :lol: :lol:

_________________
31,3 děti, 175cm.
27/4/2011 Plikace OB klinika při 132kg.
5/3/2013 reop.Jablonec n.N. a SADI-P ( z důvodů rozmotání plikace) prim.vraný JBC.
29/11/2013 se zrodilo to nejkrásnější bříško v okolí, opět díky primáři Vranému v JBC.
http://casiopeia.rajce.idnes.cz/Abdominoplastika_.../
-62kg.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 črc 2011 08:58 
Offline

Registrován: 20 srp 2010 06:35
Příspěvky: 854
zakletá no jooo ale to mi stále neodpovídáš na otázku:" Co tuděláš?" Ty si sama napsala, že sem už nevkročíš, nic nenapíšeš a motáš se tu pořád :lol: :lol: Jak si mám někoho vážit, když ten dotyčný si sebe neváží a ani neumí dodržet slovo :shock: Ale jestli chceš být pro okolí jen hadr na utření nohou tak pak je tvoje odporující si chování absolutně v pořádku. A to to pořád píšu mírnějš než jak bych ti to řekla z oka do oka

_________________
Katka


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení