fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 dub 2024 08:57

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 črc 2011 09:01 
Offline

Registrován: 04 úno 2011 23:11
Příspěvky: 1716
Bydliště: Kladensko
katko
ale já nepotřebuju aby sis mě zrovna Ty vážila, kde ty na to chodíš proboha :lol: :lol: :lol: :lol: a je mi naprosto jedno co si myslíš :-)

_________________
31,3 děti, 175cm.
27/4/2011 Plikace OB klinika při 132kg.
5/3/2013 reop.Jablonec n.N. a SADI-P ( z důvodů rozmotání plikace) prim.vraný JBC.
29/11/2013 se zrodilo to nejkrásnější bříško v okolí, opět díky primáři Vranému v JBC.
http://casiopeia.rajce.idnes.cz/Abdominoplastika_.../
-62kg.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 črc 2011 09:05 
Offline

Registrován: 20 srp 2010 06:35
Příspěvky: 854
zakletá no jenže ty svým chováním dokazuješ, že si sama sebe nevážíš. A to je problém. Samozdřejmě tvůj a tobě bude komplikovat život. Mě je to jedno. Jenom je mi tě líto. Nebudeš to mít nikdy lehký

_________________
Katka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 črc 2011 09:06 
Offline

Registrován: 04 úno 2011 23:11
Příspěvky: 1716
Bydliště: Kladensko
katka04 píše:
zakletá no jooo ale to mi stále neodpovídáš na otázku:" Co tuděláš?"

jaktože ne ?? chceš to cizojazyčně? já odpověď vidím jasně a zřetelně, tak ještě jednou pro Tebe odpověď zní: diskutuju. :wink:
Ale s Tebou už tedy určitě ne.Já myslela že jsi to pochopila už dávno...

No halt chápat věci, se dá indivindi, to je jasný :-)

Hezký den všem

_________________
31,3 děti, 175cm.
27/4/2011 Plikace OB klinika při 132kg.
5/3/2013 reop.Jablonec n.N. a SADI-P ( z důvodů rozmotání plikace) prim.vraný JBC.
29/11/2013 se zrodilo to nejkrásnější bříško v okolí, opět díky primáři Vranému v JBC.
http://casiopeia.rajce.idnes.cz/Abdominoplastika_.../
-62kg.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 črc 2011 09:08 
Offline

Registrován: 04 úno 2011 23:11
Příspěvky: 1716
Bydliště: Kladensko
katko
Ani nevíš jak MOC si sama sebe vážím :o)) nedělej tady ze sebe psychoanalytičku na dálku, nesuď někoho koho neznáš, laskavě...

Vyjadřován má každý svoje... tak to prostě respektuj. A když nechceš, nechtěj, v tom případě, nechci respektovat ani já Tebe.

_________________
31,3 děti, 175cm.
27/4/2011 Plikace OB klinika při 132kg.
5/3/2013 reop.Jablonec n.N. a SADI-P ( z důvodů rozmotání plikace) prim.vraný JBC.
29/11/2013 se zrodilo to nejkrásnější bříško v okolí, opět díky primáři Vranému v JBC.
http://casiopeia.rajce.idnes.cz/Abdominoplastika_.../
-62kg.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 črc 2011 09:11 
Offline

Registrován: 20 srp 2010 06:35
Příspěvky: 854
:lol: stokrát nic umořilo vola :lol:

zakletá žádná odpověď tak tedy jasněji - proč diskutuješ někde kde si se sama diskuze zřekla? Dobrovolně si odešla, byl tu klid a co si se vrátila je tu zase akorát kravál pro nic

_________________
Katka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 črc 2011 09:34 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
omg :shock: :shock: :shock:

holky kliidddd ..... :roll: :twisted: :roll:

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 črc 2011 10:47 
Offline

Registrován: 18 dub 2010 21:30
Příspěvky: 658
Teď teda poskytnu nevyžádanou odpověď, ale na to samé bych se mohla zeptat. Katko, já tebe a ostatních. Zakletá, já a desítky dalších lidí odešli odtud kvůli některým lidem, kteří jim pobyt tady znepříjemnovali. Vypadá to, že se blýská na časy a ti lidé se přerunuli jinam, tak proč bychom sem nechodili. Ale tobě a dalším toto fórum vadí natolik, že jste se přesunuli jinam, je zastaralé, nemoderní,... tak si kladu otázku, co vy tady stále hledáte? Leda byste sem chodili prudit, pak by se vaš přítomnost dala pochopit :wink:

Fóm opravdu nejede tak jak by mělo, příspěvky psané včera dopoledne jsou tu až dnes.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 črc 2011 11:29 
Offline

Registrován: 05 říj 2009 21:18
Příspěvky: 3531
Bydliště: Kósek vod Brna
Sibyl
reaguji na tvůj předešlý příspěvek a částečně i na tenhle...važ slova, který používáš! nikdo nikoho z BF nevyštval!
to že zde holky z OB byly a neustále omýlaly velikost svých porcí, které byly mnohem větší než tady mají všichni ostatní a to i holky plikačky z Břeclavi a že se jim to říkalo, že jedí moc a ony to nechtěly přijmout, číst, slyšet a ani diskutovat o tom, kde by mohl být zakopaný pes a tvrdě si prosazovaly svoje ... tomu říkáš vyštvání?

sama dobře víš, že v tom pak už byl zmatek a holky co měly před operacemi byly zmatený a nevěděly jak tedy jíst když jedna skupina tvrdila to a druhá ono!

a ty co měli z kliniky napsaný větší množství potravy se prostě toho svýho nechtěly vzdát protože hladověly! a byl z toho tady totální zmatek! takže se milé dámy uráčily založit své OB forum je jim tam dobře i se svojí velikostí porcí.

a nakonec ty sama si mi psala, že plikačky z OB mají žaludek zarolovanej mnohem míň než ostatní a mnohem víc toho sní!!! a dokonce si i ty sama na to na pár dní zpět drobkách poukázala a co se stalo? opět vlna nevole a dohadů i u vás!!! a opět šlo o ten stejnej problém jako kdysi tady!!!

TAKŽE BYCH TO VIDĚLA TAK, ŽE KDYŽ SE KDYKOLIV A KDEKOLIV HRÁBNE PSOVI DO MISKY SE ŽRÁDLEM, TAK VRČÍ A KOUŠE A DOKONCE SI TEN KUS ŽVANCE ODTÁHNE JINAM ABY HO MOHL V KLIDU SNÍST !!!

a tohle nepopřeš a budu doufat, že se mnou budeš i souhlasit, protože to není zas tak dávno co jsme si o tomhle problému spolu psaly.
čas sám ukázal, že pravda nebyla ani na jedné straně ... a že problém je v provedení operace-zarolování .....

z toho co jsi ty i já a ještě několik ostatních holek vypozorovaly je evidentní, že OB roluje jinak než třeba pan doktor Čierny, že holky operovaný v Břeclavi jsou schopný dodržovat klasický režim a porce jako po tubu a krásně hubnou a HALNĚ NEHLADOVÍ!!!.... a v tom byl zakopanej pes !!!

navíc holky co jsou na drobkách chodí i sem a problém nemají s nikým .... jedná se jen o určitou skupinku a šablonu kterou jste se rozhodly používat za všech okolností-viz. vyštvání z fora atd..... jak malicherné ....



A teď ke Katce, zakleté a spol ....
Přestaňte se vyhánět z fora ... jste normální?

Zakletá .... nenech se vyštvat ... řeči se melou a voda teče stále .... :wink: :arrow:

_________________
Obrázek
40let*2děti*16a19 let*1manža*Tubu 14.6.2011-Turnov Obrázek Obrázek
Motto: Život je příliš krátký na to, abych přemýšlela nad tím, co jsem udělala špatně... Obrázek


Naposledy upravil bobule dne 12 črc 2011 11:56, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 črc 2011 11:35 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
bobul hezky a pravdivě jsi to napsala !! :wink:

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 črc 2011 11:39 
Offline

Registrován: 26 srp 2010 18:20
Příspěvky: 1164
Bydliště: Krakonošovo
ALL... holky, pome zakopat cecky válečné sekyry a chovat se JAKO LIDI, které spojuje jediný cíl.... MOC SE ZA TO PŘIMLOUVÁM :!: :!: :!:

A nabízím ruku ke smíru. Kdybychom seděly u jednoho stolu, objednala bych panáka a věřím, že bychom aj dýmku míru vykouřily :lol: :lol: :lol:

_________________
Obrázek
JE TO TAM - 11/12/2011 - dokončen metřík -váha ukázala 79,8 kg
TUBU-Turnov 10/11/2010
47 let*20letá dcera*chápající přítel bez chapadel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 črc 2011 14:08 
Offline

Registrován: 20 srp 2010 06:35
Příspěvky: 854
Holky asi bych to měla vysvětlit. Já nehodlám vyhazovat nikoho. Navíc na to nemám ani právo. Zakletá sama prohlásila, že tady končí. Tenkrát okolo toho srazu. Chvíli nechodila (nebo ne veřejně), pak začala psát, nikdo to neřešil a teď bude z určitých lidí dělat hlubce a ze sebe dokonalou? Mě vadilo to jak začala psát jak ona má všechno v pořádku a nám ostatním to vlastně blbne naší nešikovností. Je tu hodně lidí co si zjistilo jak s tím zacházet, ale sou tu i tací co jim prostě technika nic moc neříká a nevědí si s tím rady. Kdyby se do těhle lidí nezačala zakletá trefovat z vysoka bych se na ní víte co :lol:

_________________
Katka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 črc 2011 14:32 
Offline

Registrován: 18 dub 2010 21:30
Příspěvky: 658
Napsala jsem dlouhý příspěvak a pak ho smazala, protože TOMÁŠMARNÝ.
A to jsem ještě nečetla Jeníka.


Naposledy upravil Sibyla dne 12 črc 2011 14:41, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 črc 2011 14:39 
Offline

Registrován: 26 srp 2010 18:20
Příspěvky: 1164
Bydliště: Krakonošovo
já v mládí chodila s Tomášem Rozkošným :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Obrázek
JE TO TAM - 11/12/2011 - dokončen metřík -váha ukázala 79,8 kg
TUBU-Turnov 10/11/2010
47 let*20letá dcera*chápající přítel bez chapadel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 črc 2011 14:42 
Offline

Registrován: 18 dub 2010 21:30
Příspěvky: 658
Já znám jednoho, co se jmenuje Tomáš Fuk :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 črc 2011 15:08 
Offline

Registrován: 04 úno 2011 23:11
Příspěvky: 1716
Bydliště: Kladensko
katka04 píše:
:lol: stokrát nic umořilo vola :lol:

zakletá žádná odpověď tak tedy jasněji - proč diskutuješ někde kde si se sama diskuze zřekla? Dobrovolně si odešla, byl tu klid a co si se vrátila je tu zase akorát kravál pro nic

řikáš ty .
JÁ MŮŽU CHODIT DISKUZOVAT KAM CHCI, A KDY CHCI !!! A I KDYBYCH STOKRÁT ŘEKLA ŽE UZ SE NEVRÁTÍM, PROTOŽE MĚ TO TADY OBČAS DOSLOVA VYTÁČÍ, TAK SE VRÁTÍM KLIDNĚ STOJEDNAKRÁT.JE TO MOJE VĚC, MŮJ NÁZOR, MOJE ROZHODNUTÍ A NA TOM TY, ANI NIKDO JINÝ NIC NEZMĚNÍ... NIKDY...
možná jsi byla zvyklá, z dob dřívějšich, kdyz se zde objevil nekdo kdo ti nevonel, ze jsi na nej udelala bububu, a on se vyparil a uz neukazal, jo , vim, par takovych bylo... ale teda ja mezi ne nepatrim, rozhodne se nepodělám z toho ze tady nekomu vadim.. me tady taky pár lidí vadi, ale neposilam je pryc, at si pisou co hteji, kde chteji a kdy chteji...
JÁ MÁM POŘÁD TU MOŽNOST JE IGNOROVAT A NEČÍST!!!! zkus to taky...
budeme spokojené obě dvě.

_________________
31,3 děti, 175cm.
27/4/2011 Plikace OB klinika při 132kg.
5/3/2013 reop.Jablonec n.N. a SADI-P ( z důvodů rozmotání plikace) prim.vraný JBC.
29/11/2013 se zrodilo to nejkrásnější bříško v okolí, opět díky primáři Vranému v JBC.
http://casiopeia.rajce.idnes.cz/Abdominoplastika_.../
-62kg.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení