fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 18:20

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: brick -flame
PříspěvekNapsal: 15 led 2012 23:05 
Offline

Registrován: 01 pro 2009 10:45
Příspěvky: 6494
CHOROBA na scéně, to to tu ráno zase bude vypadat, že ho to stále baví........ :roll: :lol: :lol: :lol:

_________________
Obrázek
34 let
30/3/10 - TUBU - Turnov
26/8/11 abdominoplastika TU
15/11/11 stehna + žlučník = 2V1 TU
18/11/13 paže + prsa Brno
Konec metříku 14/1/11 = 75kg a bojujem dál :wink:
Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 16 led 2012 05:03 
Offline

Registrován: 19 říj 2011 06:10
Příspěvky: 185
verca píše:
v tomto případě je přesouvání zbytečnost...je potřeba to mazat a ne hodit z bodu A do bodu B a to může bohužel jen nefungující admin...napsala jsem mu dnes již 2. SMS, tak za chvíli snad opět dojde a udělá tu pořádek....

ale jakápak náhoda, že - jeden chorý vyhozený, zdrcený, nepochopený uživatel a najednou spameři na foru - to asi nebude náhoda.... :roll: :roll: :roll:


Dovolil bych si upozornit, že toto je větší obviňování než ta moje. A proto se budu bránit! Nechtěl jsem zde nic psát dokud pan Marek neodpoví na moji zprávu. Ale náhodou jsem našel tento příspěvek a není samotný je jich vícero.

Annax píše:
Ano, dnes jsem uklízela po spemerovi, ale nebyl to můj první úkon, když bylo potřeba něco přesunout, tak jsem to udělala.
Vstupovat do nějakých žabomyších válek ale nehodlám, nemám v úmyslu dělat soudce ve slepičích sporech.
Dohadovat se s psychopatem také ne.

Ať už toto bylo myšleno na kohokoliv já to beru jako urážku na mou osobu nejvyššího ražení.
PSYCHOPATEM mne nikdo, upozorňuji nikdo, nazývat nebude a už vůbec ne moderátor fóra který by měl jít příkladem všem uživatelům. Oba příspěvky výše nahlášeny adminovi pokud by je chtěl někdo z moderátorů smazat či editovat dřívěji než uvidí admin, nevadí mám screeny s originálním zněním.

Uživatelce Annax jsem nebyl dost dobrý už když jsem se zde registroval a patrně má vůči mě antipatie.

PS: nikdo mne nevyhodil stále tu jsem jen pro své vlastní dobro sem nechodím už tak často. A jak vidím dělám dobře protože stále se to tu nezměnilo...
Pomlouvání a urážení. To vám jde, to nejde zapřít to je realita.

_________________
Obrázek

26.11.2012 dosaženo 155 kg
20.2.2013 dosaženo 151 kg
24.2.2013 dosaženo 150 kg
20.5.2013 dosaženo 149 kg
17.8.2013 dosaženo 146 kg.
5.4.2014 dosaženo 150 Kg

3.3.2021 vysoce nad 170 Kg

Rok 2023 po zjištění diabetes II. zhubnuto od května 2023 do 25.11.2023 na cca 170 kg.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení