fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 17:02

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11289 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 753  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: OPERACE
PříspěvekNapsal: 17 črc 2006 16:55 
Offline

Registrován: 17 črc 2006 15:29
Příspěvky: 81
Bydliště: JIŽNÍ ČECHY
Ahoj zdravím všechny a oznamuji,že konečně příští týden nastupuji na operaci,tak mi držte palečky ať to dobře zvládnu a kilečka rychle zmizí.Dík
Je super že už diskuze zase šlape!!! :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace
PříspěvekNapsal: 21 črc 2006 08:48 
[quote="bela"]Ahoj zdravím všechny a oznamuji,že konečně příští týden nastupuji na operaci,tak mi držte palečky ať to dobře zvládnu a kilečka rychle zmizí.Dík
Je super že už diskuze zase šlape!!! :)[/quote


Ahojky všem,tak jsem měsíc po operaci a mám úbytek rovných 14 kilo,včera jsem byl na kontrole a je vše v nejlepším pořádku,takže vřele všem doporučuji.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 črc 2006 10:12 
Offline

Registrován: 17 črc 2006 15:29
Příspěvky: 81
Bydliště: JIŽNÍ ČECHY
Matrix tak to je super!!!
Mě to čeká v pondělí po obědě.Mám pár otázek.Jak jsi se cítil po operaci?Za jak dlouho Tě pustili?Prosím napiš mi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 črc 2006 12:46 
bela píše:
Matrix tak to je super!!!
Mě to čeká v pondělí po obědě.Mám pár otázek.Jak jsi se cítil po operaci?Za jak dlouho Tě pustili?Prosím napiš mi.


Tak ahojky, zaprvé, nemusíš mít vůbec,ale vůbec z ničeho strach,hezky tě uspí a když se vzbudíš,seš na jipce na dospání a za dvě hoďky šup na pokoj,uvidíš jak ti bude po narkoze mě bylo dobře, úplně v poho,jen odpoledne se mi trošku udělalo mdlo,ale to patří k tomu,byl to jen dozvuk narkozy,dali mi injekci a by sem v poho.Jinak co se týče ran, nijak extrémně to nebolí,jen trošku ta,kde budeš mít ten kovový port,takže nemůžeš prvních pár dní ležet na levém boku,ale po týdnu nebudeš vědět že tam něco máš.nevím kde Ti to budou dělat,já sem byl v Praze v Iscaru a můžu říct moje zkušenost,připadal sem si jak v americkým filmu,super personál to se nedá k ničemu snad přirovnat,super prostředí,klimatizovaný pokoje s plazmovou televizí,elektricky ovládaný postele,absolutně čistý a pohodlný sociálky no fakt sem si to užil a můžu vřele šem doporučit.
Domů sem šel za dva dny úplně happy, to je asi tak v kostce vše a když budeš chtít,ptej se.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 črc 2006 13:23 
bela píše:
Matrix tak to je super!!!
Mě to čeká v pondělí po obědě.Mám pár otázek.Jak jsi se cítil po operaci?Za jak dlouho Tě pustili?Prosím napiš mi.

Co se týče stravy,stejně nebudeš mít hlad aspoň z počátku,já tedy neměl. V nemocnici jen čajík a vývar a jogurt a doma pak vývary jogurtíky a v podstatě to samý,potýdnu pojedeš na vytažení stehů a pomalu začneš s mixováním a to Ti vydrží zhruba necelý měsíc,já furt chodil pomalu jak pako s mixerem na krku :D :lol: páč sem se hrozně bál cokoliv polknout co nebylo dostatečně rozmixovaný a ono v podstatě ani nejde,ale je to dobře a no a teď už sem přešel na normální stravu s tím,že vše perfektně rozkousat na kaši a hlavně pomalu žádný spěch ono to tam potom jaksi moc neleze a nepomohlo mi ani to zapít když se něco nepovedlo,je pravdou,že měsíc nevím co jsou uzeniny,ty sem vypustil zcela,myslel sem jaký to bude problém,ale v pohodě,to samé je s bílým pečivem včetně chleba neměl sem měsíc,místo toho si dávám kukuřičný lupínky jak do polévek ,tak do jogurtů.Co se masa týče,nemůžu vepřové,asi je na něj ještě brzy o hovězím ani nemluvě,dobře přijímám kuřecí ale ne prsa jsou moc suchá,lepší jsou stehení kousky a ryby samozřejmě.
Váha jde dobře dolů,už sem doslova vypadl ze všech kalhot co jsem měl :D :D a včera co jsem byl na kontrole,se jim líbil úbytek, no a mě samosebou taky a mám obrovskou radost když to letí dolů,proto sem to taky všechno podstupoval a řeknu sem šťastnej jak veš že to takhle super funguje.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 črc 2006 13:44 
Offline

Registrován: 17 črc 2006 15:29
Příspěvky: 81
Bydliště: JIŽNÍ ČECHY
Tak to je fakt super.Jdu taky do Iscare.Už při vyšetření jsem si všimla,že přístup personálu je uplně jiný,jsou fakt moc hodný a ochotný.Už se moc těším.V těhle vedrech se tahat s takovou váhou,to je opravdu moc.
Musím dát přečíst tvé příspěvky manželovi-on tomu moc nevěří.
Takže kontrola mě bude čekat,nejdřív po týdnu-to mi vytáhnou stehy a pak až za měsíc?Narkózy se nebojím-spíš se těším jak se vyspím(mám dva malý prcky)Už jsem jí měla dvakrát a pokaždý v pohodě,tak snad se to nezmění.
Tak 14 kg za měsíc-to je skvělý,doufám že i u mě to půjde takhle rychle.A jak je to s tím pitím kolik toho vypiješ najednou?A jak často piješ?A kolik denně?Z toho mám docela strach,já mám furt žízeň.Jsi moc hodný že mi odpovídáš,ale jsem prostě zvědavá.Tak dík moc a zase písni.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 črc 2006 13:45 
ahojky tak to máš dobré


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 črc 2006 13:47 
Offline

Registrován: 17 črc 2006 15:29
Příspěvky: 81
Bydliště: JIŽNÍ ČECHY
A ještě kolik je pacientů na jednom pokoji?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 črc 2006 13:48 
co se pití týče,tak se snaž pít co nejvíc,ale zásadně po malých lokách ,žádnej utopenej rybník :D oni Ti sami poví jak pít,ale zásada je co nejvíc,neboj oni se tam o tebe postaraj můžeš si tam dokonce vybrat jaký druhy čaje chceš furt to do tebe lejou :D


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 črc 2006 13:49 
já byl hned na prvním pokoji na pravo a ten byl pro tři a hned vedle pro dva tkaže pohoda,vzal sem si sebou svýho noťase,tak mě hned připojili,takže sem stále komunokoval s rodinou a s přáteli no nic mi nescházelo a skutečně sem si to užil


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 črc 2006 13:54 
Offline

Registrován: 17 črc 2006 15:29
Příspěvky: 81
Bydliště: JIŽNÍ ČECHY
Takže super dovča.No jsem zvědavá.A ten port tě teď už teda nebolí?A můžeš dělat normální pohyby?Není tam nějaké omezení?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 črc 2006 13:56 
A touž sem se dohodl s lékaři že v případě toho,že shudím hodně kil a bude mi nějaká ta kůže někde viseti,tak mi to ufiknou na plastický a bude klídek :D a je to taky přes pojišťovnu,tak čím více kil dole tím lépe potřebuju sundat takových 50 kilo


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 črc 2006 13:59 
Ten port vůbec necítím a co se týče pohybůůůůů??????? :D :D :D tak můžu skutečně dělat ty nejrůůůznější neboj :D :D :D :D :D :D


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 črc 2006 14:00 
Naopak teď po dovolený začnu chodit do fitka


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 črc 2006 14:10 
Tak Ti držím kolíky a neboj bude to v pohodě a já jdu venčit pesa,zatím ahojky


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11289 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 753  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení