fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 18:15

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 03 kvě 2015 19:05 
Offline

Registrován: 03 kvě 2015 12:01
Příspěvky: 3
Dobrý den jsem 8 let po operaci bandáže žaludku,sice jsem po operaci zhubla ale po těhotenství jsem zase začala probírat a dostala jsem se zase na skoro stejnou váhu,ted mi bylo na ob klinice nabídnuto biliopankreaticka divize,jen nevím jak se k tomu postavit,dost se teto operace bojím,protože vim ze to je dost těžší operace než bandaz žaludku,prosím je tady někdo kdo už na teto operaci byl a mohl by napsat svoje skušenost,dekuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 03 kvě 2015 19:15 
Offline

Registrován: 09 pro 2010 08:51
Příspěvky: 5561
Bydliště: Brno
Nikol
Na OB klinice navrhují BPD, protože nedělají bypasy. Ten by byl vhodnější.
Pohledej si tady info, děvčata s nepovedenýma operacema z OB jezdí do Jablonce k dr. Vranému :wink:

_________________
56 let, plikace 23. 3. 2011 Dr. Čierny
26. 11. 2013 abdominoplastika, prof. Brychta
9. 12. 2014 redukce stehen, prof. Brychta
Každý je svého štěstí strůjcem


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 03 kvě 2015 20:00 
Offline

Registrován: 28 črc 2008 09:41
Příspěvky: 778
Bydliště: Ostrava
Nikol,ja ji mam uz 3.roky,tak se ptej co te zajima,odpovim ti sve zkusenosti

_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wr8fFV4/]
Obrázek

Tubu09/2008,po těhu spousty kil zpátky,takže díky zlatým ručkám docenta Holéczyho a diverzi 08/2012 jedu znova...

Od 25.11.2015 nové bříško :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 06 kvě 2015 22:30 
Offline

Registrován: 03 kvě 2015 12:01
Příspěvky: 3
bestickova píše:
Nikol,ja ji mam uz 3.roky,tak se ptej co te zajima,odpovim ti sve zkusenosti

Dobrý den nebo spis večer,víte můj příběh je skoro stejný jako vaš.....před 9 lety bandaz žaludku a po druhem dítěti šla váha zase skoro všechna zase nahoru......ted mi byla nabídnuta tato operace a mám z ni respekt no i trochu strach je to přece jen těžší zákrok než bandaz.......chtěla by jsem vědět tedy pokud mužů nějaké rady a odpovědi.....jaká byla vaše váha před biliopankreatickou diverzi a jaká je ted?nějaké komplikace v průběhu let po operaci?jestli berete nějaké léky a jaké?jak dlouho jste ležela po operaci v nemocnici a strava po operaci a hlavně je tato operace vratná?děkuji za vas čas a odpovědi,moc mi po můžete při mém rozhodnuti a strachu


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 06 kvě 2015 22:31 
Offline

Registrován: 03 kvě 2015 12:01
Příspěvky: 3
Dobrý den nebo spis večer,víte můj příběh je skoro stejný jako vaš.....před 9 lety bandaz žaludku a po druhem dítěti šla váha zase skoro všechna zase nahoru......ted mi byla nabídnuta tato operace a mám z ni respekt no i trochu strach je to přece jen těžší zákrok než bandaz.......chtěla by jsem vědět tedy pokud mužů nějaké rady a odpovědi.....jaká byla vaše váha před biliopankreatickou diverzi a jaká je ted?nějaké komplikace v průběhu let po operaci?jestli berete nějaké léky a jaké?jak dlouho jste ležela po operaci v nemocnici a strava po operaci a hlavně je tato operace vratná?děkuji moc za vas čas a vaše odpovědi pří mém rohodovani


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 16 bře 2024 11:56 
Offline

Registrován: 10 bře 2024 10:32
Příspěvky: 6294
авто205.34катаSpecСодеГуреTherЛимоЛяхоМусаDagaJeweАксюCompBellMajiпервШанхчашкГайяZoneукраAlla
ElizOuveздорКитаwwwnMartЛитеКочуBranНечкLifeруссJameсамоГермRequВатсwwwiJorgхозяHomeDaviРоди
VeraAlbeДочаМелиШашуудивлитеAltaFallChanMacbDaviМаньСайфСмирПереГольHaroФигаВолгКуниГорыАлек
ВасиМурмLoisдругОвчиКалуGeorСпирбиоффабркомивлрчФедоОбраZoneАфинCityрождMaitпотоIntrComeTren
MORGZoneBattDancПочиБокоПолкRunnCherАлекфилоАндрКлимPreaZoneZoneСодеКонсЯкушВенеZoneGrosпобе
упрасидякракMR-0OPALActiLiebDAXXBookBookмульсертсертСB271367ЗвезParkWALLVORTпиасгербмастInst
IremEditкистукраконсигруконсJewewwwdLEGOLEGOPhilLighBvlgDM-0БухгЛитРзачеЛитРсертТатаЛитРprog
СиваMichПавлКублNataСодеГранГолоСтреМутлГорьbirtГенддовеOtarкиноWilhFranЭдваГамбShinGoreвеще
АлекАнатРогаXVIIПушккартСлобМатвСадоКошкребеВернСевеКонцJeweТороПрокдетеучитШогаMoirMR-0MR-0
MR-0геогсоскWilhСазоосен(проThisНикиTricWhenавтоDigituchkasПетуШевч


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení