fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 09:06

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


Popis a základní informace o plikaci najdete na bandingklub.cz/plikace-zaludku.phtml.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 42 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Plikace na OB klinice
PříspěvekNapsal: 12 zář 2015 20:43 
Offline

Registrován: 02 bře 2015 09:24
Příspěvky: 614
vendysku, bála, ale daleko víc sem se bála, co by se mnou bylo, pokud bych to nepodstoupila :-)

_________________
[url=https://www.TickerFactory.com/weight-loss/wVI6XMp/]
Obrázek
12.3.2015 konzultace Jablonec-pan primář Vraný, 168 kg
3.6.2015 operace, plikace žaludku, duodenální bypass, SADI-P
2.11. 2017 Abdominoplastika opět Jablonec a Mišák :-)
5.6. 2018 modelace prsů, Brno MUDr Adlerová


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plikace na OB klinice
PříspěvekNapsal: 12 zář 2015 20:54 
Offline

Registrován: 25 kvě 2015 20:10
Příspěvky: 15
Ellvi, to máš pravdu, teď jsem si o tom trochu přečetla. Že ta obezita ubližuje víc než samotná operace. To ti navrhnul doktor nebo jsi o tom měla svou představu?.Ale úbytek je fakt úžasný, gratuluji ti :D ..Musela jsi kvůli složitosti operace být déle v nemocnici?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plikace na OB klinice
PříspěvekNapsal: 12 zář 2015 21:03 
Offline

Registrován: 02 bře 2015 09:24
Příspěvky: 614
vendysku, to navrhl doktor na základě předoperačních vyšetření, předběžně jsme byli domluvení na bypassu, tak to takový rozdíl nebyl, sem ráda, že udělal radikálnější druh. V nemocnici sem byla 7 dní dohromady, takže normálka :-) Do koce roku chci dát váhu na 115, tak snad se mi to povede. Ale samo to nejde, musím se držet :-)

_________________
[url=https://www.TickerFactory.com/weight-loss/wVI6XMp/]
Obrázek
12.3.2015 konzultace Jablonec-pan primář Vraný, 168 kg
3.6.2015 operace, plikace žaludku, duodenální bypass, SADI-P
2.11. 2017 Abdominoplastika opět Jablonec a Mišák :-)
5.6. 2018 modelace prsů, Brno MUDr Adlerová


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plikace na OB klinice
PříspěvekNapsal: 13 zář 2015 04:49 
Offline

Registrován: 28 úno 2015 12:46
Příspěvky: 22
ellvi píše:
salsabil, mám plikaci a duodenal bypass z Jablonce, od 2.6. 32 kg dole a je to bomba :-)

Já jsem se řídila výsledky kamarádky. Ta má taky plikaci z OB a za rok dole 58kg. Teď stojí na 90kg, ale při výšce 176cm jí to stačí, je spokojená. Já mám teď 88kg a cíl mám 85kg, takže spokojenost taky. Měřím 160cm, vím, že bych mohla být štíhlejší, ale vyhovuje mi způsob hubnutí. Naprosto nenásilný, bez nevolností a hladu, stačí dodržet porce a intervaly a jde to dolů. Jím vše na co mám chuť. Jsou tu jen dvě negativa jako u všech bariatrických operací. Zácpa a žízeň. Neuhasím ji asi uý nikdy... :-))) Jindřiška


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plikace na OB klinice
PříspěvekNapsal: 13 zář 2015 05:54 
Offline

Registrován: 02 bře 2015 09:24
Příspěvky: 614
salsabil, já i před opkou mín pila, ted žízeň nemám, nutím se do pití i v těch vedrech sem musela :-D. zácpu jsem měla zatím 2x, ted už víc jak měsíc je to v pohodě, vlasy přestaly padat.

_________________
[url=https://www.TickerFactory.com/weight-loss/wVI6XMp/]
Obrázek
12.3.2015 konzultace Jablonec-pan primář Vraný, 168 kg
3.6.2015 operace, plikace žaludku, duodenální bypass, SADI-P
2.11. 2017 Abdominoplastika opět Jablonec a Mišák :-)
5.6. 2018 modelace prsů, Brno MUDr Adlerová


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plikace na OB klinice
PříspěvekNapsal: 13 zář 2015 10:16 
Offline

Registrován: 28 úno 2015 12:46
Příspěvky: 22
[quote="ellvi"]salsabil, já i před opkou mín pila, ted žízeň nemám, nutím se do pití i v těch vedrech sem musela :-D. zácpu jsem měla zatím 2x, ted už víc jak měsíc je to v pohodě, vlasy přestaly padat.[/quoVlasy mi nepadají, užívám Biotin na doporučení. Pila jsem vždycky málo, ale pracuji jako uklízečka v areálu firmy Burger transport, a jsme tu na úklid dvě, je to honička a panely na zemi jen sálají. Víc jsem pila, hlavně asi častěji a myslím, že jsem to kapku roztáhla. Ach jo. Teď nevím, co s tím, koncem října mám kontrolu, tak snad poradí. Na zácpu mám Laktulosu. Vždycky o víkendu ji užívám, abych nebyla zabetonovaná. :-)))V


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plikace na OB klinice
PříspěvekNapsal: 13 zář 2015 13:49 
Offline

Registrován: 02 bře 2015 09:24
Příspěvky: 614
salsabil, tak at se nám daří :-)

_________________
[url=https://www.TickerFactory.com/weight-loss/wVI6XMp/]
Obrázek
12.3.2015 konzultace Jablonec-pan primář Vraný, 168 kg
3.6.2015 operace, plikace žaludku, duodenální bypass, SADI-P
2.11. 2017 Abdominoplastika opět Jablonec a Mišák :-)
5.6. 2018 modelace prsů, Brno MUDr Adlerová


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plikace na OB klinice
PříspěvekNapsal: 24 led 2016 16:44 
Offline

Registrován: 24 led 2016 09:12
Příspěvky: 6
Bydliště: ČESKÉ BUDĚJOVICE
ellvi píše:
vendysku, je nás víc, co jsme proti OB a Iscare. Jde o dvě kliniky, kde nejsi člověk, ale jen číslo, které se po operci odškrtne, pojištovna to proplatí a dál už s tebou nespolupracují a každý neúspěch v hubnutí ti odpoví, že se málo snažíš, nebo že jsi to přežrala. Proč tyto dvě pro někoho skvělé kliniky neřeknou svým pacientům ani tobě, v tvém případě OB, že je více druhů operací? proč je nedělají? Pro mnoho z nás, kteří máme velkou nadváhu jsou lepší malabsorční operace ( bypassy a switch) A v neposlední řadě, důvod proč lidi z těchto klinik utíkají právě do Jablonce i když jsou z Prahy? Jinak Ob klinika má velmi špatnou pověst právě díky plikacím. Za tu pověst ale nemůžeme my zde, ale klinika sama



Ahoj jsem zde nová,,,a musím opravdu jen souhlasně dodat,že OB klinika je jen továrna na peníze,,asi néé každé ale hodně lidem tam to nepomuže,,já tam byla před 2lety na plikaci,hned na začátku jsem na psycho poradně řekla že nemám peníze na drahé ale zdravé stravování a tak bylo semnou zacházeno,,zhubla jsem 15kg jen po dobu 4tydnu co piješ a kašičky,,,pak asi 2kg po zbylou dobu,,,a opravdu snídaně pul kaiserky kolečko šunky,,,na návštěvách mi pani primářka skoro nadavala,že je to mnou,,začala jsem dřít chodit s kočárem poněvadž jsem šla pul roku po porodu...2xdenně cvičit večer zelenina,,,a cm pas a boky šli ale váha ani gram,,,sestřička mě pochválila za 3měsíce 5cm pas a 7boky a opět primářka jak hnusně......tam jsem skončila,,nyní jsem druhy den doma po opravě u primáře Vraného...tak snad pujde lépe...a ještě k OB dokonce některé pacienty doplácí na plastiku 10tis ale mě nikdo na to neupozornil,jestli je to pojištovnama-nevím!!!

_________________
Ahojky jsem po reoperaci plikace žaludku,,,první plikace byla na OB klinice před 2lety,ovšem vysledek -15kg,,,,takže po konzultaci s primářem Mudr Vraným byl rtg a zjistilo se,že je vše uplně volné,,takže začínáme znova!!!!!

1 konzultace 06.2015
2 konzultace,rtg-09.2015
datum opky-19.1.2016
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plikace na OB klinice
PříspěvekNapsal: 24 led 2016 20:56 
Offline

Registrován: 01 lis 2015 00:31
Příspěvky: 77
Bydliště: Přerov
Mě by zajímalo, jaké procento plikací se rozváže v OB a musí být reoperováno (kdekoli). Pokud je podstatně vyšší než jinde, tak být zdrav.pojišťovnou, tak jim na to vypovím smlouvu. Kolik to stojí peněz navíc a ty reoperované zbytečné komplikace. Oni se těch pacientů zbavují jinam (málokoho reoperují), ale ta pojišťovna to přece musí vidět na účtu pacienta, kde byla 1. opka a že byla oprava, třeba i jinde. Nevím, jak je složité, aby se to jeli naučit dělat pořádně od někoho, kdo to umí. Nevím, v čem je jinak problém.

_________________
Obrázek

Věk: 55 let, Výška: 170cm, rozvedená, 2 děti - 29 let.

Tubu - Mostiště 10.9. 2015, MUDr. Šimoník
původní váha 134 kg
10.10.2015 - -12 kg 10.3. 2016 - -28 kg
10.11.2015 - -17 kg 10.4. 2016 - -28 kg
10.12.2015 - -19 kg 10.5. 2016 - -29 kg
10. 1.2016 - - 22 kg 10.6.2016 - -33 kg
10. 2.2016 - -25 kg 10.9.2016- -35 kg


Naposledy upravil Lenka61 dne 25 led 2016 00:01, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plikace na OB klinice
PříspěvekNapsal: 24 led 2016 21:11 
Offline

Registrován: 02 bře 2015 09:24
Příspěvky: 614
Leni, mám pocit, že 90% e rozváže, ale ne každý se odváží jít na reoperaci. Dáš auto do autorizovaného servisu, vyplázneš 50 litrů a do týdne ti auto nejede. Pak dáš auto nějakému šikulovi, co má dílnu v garáži, vše dělá na koleni, dáš mu polovic a auto je v cajku kolik měsíců :-)
Romčo, pí primářku bych seřvala taky, odkázala bych jí se řvaním domů k dětem a manželovi :-)

_________________
[url=https://www.TickerFactory.com/weight-loss/wVI6XMp/]
Obrázek
12.3.2015 konzultace Jablonec-pan primář Vraný, 168 kg
3.6.2015 operace, plikace žaludku, duodenální bypass, SADI-P
2.11. 2017 Abdominoplastika opět Jablonec a Mišák :-)
5.6. 2018 modelace prsů, Brno MUDr Adlerová


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plikace na OB klinice
PříspěvekNapsal: 26 led 2016 17:27 
Offline

Registrován: 19 lis 2015 20:15
Příspěvky: 11
Bydliště: jižní čechy
Roromana 74

Držím palce!!!!Ať to jde lépe!!!

_________________
Obrázek
42 let, 2 dospělé děti, hodně zvířátek
2007 band Iscare


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plikace na OB klinice
PříspěvekNapsal: 16 bře 2024 11:30 
Offline

Registrován: 10 bře 2024 10:32
Příspěvky: 6294
ttal190.5видеReflчастоктяКальнапиВейсСмирNataсертGodfGayaJohnФилоSingКлемDijo(194ZoneпотеСамс
спецLeonМедуwwwiWindClauсостНепочитаStevInteHansПутиЗориЛонгВагнНикоблюдLookДивиSavaRichРаск
RonaLittЗверЛузкMicrПовеXVIINerrCircAdioBriaРубаБобрТолмLocuReynАгафМоисСолоТолсАндрБондВаси
ШибаДжумПросZaleфилоМамиГрибавтозаниБогоXIIIшколпереTakeZoneSeptTotoтрасJazzСемаDaviЛипмStep
ZoneZoneSilvNatuElecWillToquStarWhenErneБабеискуПоспагитZoneZoneЧернMichХансавтоZoneDeanМарк
служ60-7коллLS-9StiePhilVestPHILBookCotoКасьDesi4504СB27пласPoweРоссKenwMeggБразхороBeautrac
тексKentFS-0камнпазлязыкJeweWindmailинстSupeBrauClorАртиChoiЛитРFleeBoomElemRigoЛитРЛюбиOmry
СборколлКазаКозлПотаянваоргаКата(184напиJerzШколМатоCrow(196газебойцLyndFranвоздЗабеальмПиса
издаHappпиансторCrucLogoрабоучитКлупРогоXVIIКалаТонкDolbродиМалхJacqМакдDaviБезртеатLS-9LS-9
LS-9СапрEricволшУльяHellLogiEnjoBookзапиБортНикоПотоtuchkasначамуль


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 42 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení