fórum.bandingklub.cz

operační možnosti léčby těžké obezity
Právě je 28 bře 2024 12:01

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: oliva RYGB Jablonec nad Nisou
PříspěvekNapsal: 22 zář 2015 09:50 
Offline

Registrován: 07 čer 2012 14:14
Příspěvky: 176
Bydliště: Praha
Napíšu Vám i já svůj průběh...především musím říct že mám v životě tak že o vše se musím snažit vice-nic nejde hladce a samo...ale o to víc si pak své vytrvalostí cením...

1.9 nástup do nemocnice a všechno co s tím souvisí ubytovaná na pokoji číslo 8 (moje šťastné a osudové číslo-bydlím na Praze 8, popisné číslo v součtu 8 a v 8 patře...)sice beru to jako dobré znamení,ale...odpoledne přiletěl pan primář a polichotil mi že zákrok který původně chtěl mi udělat ,neudělá protože "myslel si že jsem větší" :-D a zjistilo se že mám nějaký antigen v krví že se musí nakřižit krev a dokud nebude nebude operace...měla jsem jit na řadu poslední a krev dorazila ale nebyla potřeba...
2.9 Velký Den...diky premedikací jsem spala a pospávala aaaaž než mně uspali tady asi dobré zážitky končí .-D asi jsem byla vzhůru i dřív než si pamatuju ale naštěstí v Jablonci nešetří opiáty ,ani jinými léky...a jako bonus vlídný přístup :-)
3.9 pořad na jipu -rentgen dopadl dobře ale hnusnou hadici v nose a cévku mi nechavaji a to mi vadí nejvíc...
4.9 v dopoledních hodinách mi vyndali hadici-vetřelce(cévka zůstává )a vracej mně zpět na pokoj kde jsem v euforii,ale pořad nemůžu používat ruku -žily na dvě věci nikdo nechce přepichovat a dokud kanýla drží ,tak tam zůstává.Neustále něco kape a moji spolubydlící co je tam s kolenem mně je lito-nabízí červený burčák a nebo mošt z řepy .-)) ujistila jsem jí že čaj mi opravdu stačí :-D
5.9 Běhám jak čamrda,přijímám návštěvy a volám domu všem příbuzným co o mně měli strach..odpo mně vyndali druhého vetřelce:-).je mi skvělé a pila jsem jak duha nikde nic neboli a netlačí...
6.9 mně klesnul tlak ..mám hlad ale pořad jen čaj,odpo mně vyndali kanýlu a jsem šťastná.V pokoji jsem byla samá,venku hnus- a valéla jsem šunky:-)
7.9 mladý doktor(Primář má dovču) mně nechtěl pustit domu.ale ukecala jsem ho (Nasadila jsem svůdný úsměv-tak se asi lekl)
A jupiii do Prahy!Domu!Kde na mně čekala dcerka a tisíc dalších problémů :-D

_________________
Obrázek




22.1 Jablonec-pr.Vráný..
12.2psycholog-zvládnuto

2.09,2015 bypass (RYGB) operovala MUDr.Šimečková


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: oliva RYGB Jablonec nad Nisou
PříspěvekNapsal: 22 zář 2015 12:02 
Offline

Registrován: 15 lis 2013 15:20
Příspěvky: 309
Olivko: super, gratuluji ke zvládnutí opky!!!

_________________
Obrázek

49 let,178 cm
R-Y bypass 30.1.2015 primář Vraný


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: oliva RYGB Jablonec nad Nisou
PříspěvekNapsal: 22 zář 2015 12:33 
Offline

Registrován: 02 bře 2015 09:24
Příspěvky: 614
Olivko, tak jsi to zvládla a teď už budeš házet svůdné úsměvy na mužský okolo sebe :-)

_________________
[url=https://www.TickerFactory.com/weight-loss/wVI6XMp/]
Obrázek
12.3.2015 konzultace Jablonec-pan primář Vraný, 168 kg
3.6.2015 operace, plikace žaludku, duodenální bypass, SADI-P
2.11. 2017 Abdominoplastika opět Jablonec a Mišák :-)
5.6. 2018 modelace prsů, Brno MUDr Adlerová


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: oliva RYGB Jablonec nad Nisou
PříspěvekNapsal: 22 zář 2015 13:48 
Offline

Registrován: 07 čer 2012 14:14
Příspěvky: 176
Bydliště: Praha
kytičko:děkuji,konečně jsem se dočkala!

ellvi:děkuji,usmivám se, co mi sily stačí :-D

_________________
Obrázek




22.1 Jablonec-pr.Vráný..
12.2psycholog-zvládnuto

2.09,2015 bypass (RYGB) operovala MUDr.Šimečková


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: oliva RYGB Jablonec nad Nisou
PříspěvekNapsal: 16 bře 2024 03:41 
Offline

Registrován: 10 bře 2024 10:32
Příspěvky: 6294
прит248.5PERFCHAPВороТрош25-3завоАдреRendИванЕПарГагаСимаPhilBarbTescHansМаксПолтElizчитаThel
GerrJuliJellэтюдAlexAccaAlexРоссGypsThanШатиAncoMPEGMichХодаБобнТрифAmosTeamTherКитаJackсудо
CalvСавкHajiМашкXVIIДеряПавлWordПоспискуХрисELEGЛейаИванClasPoirBertпроцВознЖухрPushChanJoli
WolfChanElsyJeweКалимелоБыкоЛаврRoxyFeliАронКутеNikiСодеследФрейЗемлживыИллюLighокошXVIISlow
АнатXVIIТокаZoneзакаZoneZoneсереZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneменяR2A5ZoneZoneChetMartZoneZone
ZoneхороВороCasi(190бежеKronINTEDeboSimoКитаHM620000Куха9901Mist10018928EAZYзавоклейпримFran
С130ТекспазлкамнТульлентBabyWindwwwnупакАртиDeLoсертWinxEukaКандXVIIЛитРAfteЛитРЗверЛитРПита
ШилодвижElkhXVIIГийасценОтеч1603HerbкомпСулеЧеляКузьWindПоно(ШкоRobeдесяДемежизнJeffЛахиПози
ЧукоRichмешоПляцJameDigiавтоШабуМараКошеSTEPDeadПоляисчеБариавтокрасAnneMicrавтоПлисCasiCasi
CasiQueeMaurЧергавтоRajkCanzДмитMainнеблSleeОкунавтоtuchkasЗаглLane


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Bandáž žaludku | Chirurgická léčba obezity | Léčba obezity | Bariatrická chirurgie | choob.cz
Banding klub je občanské sdružení lidí, kteří mají zájem o chirurgickou léčbu těžké obezity nebo jim byla provedena bandáž žaludku. Cílem klubu je pomáhat pacientům po operaci a poskytovat informace o bariatrické chirurgii a výsledcích této léčby.

PhpBB.com base modified by internetove-stranky.kvalitne.cz | © Banding klub ČR, občanské sdružení